Календар сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
20.05.2019

Розклад для кафедр ( Механiчний ф-т ). 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк.

IBTC Автом.та елект. Будiв.машин ЕРМ Матер.обр.мат.

IBTC
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи стандартизацii487лекцiяМIТ-18стас.Лукашук Г.О.
9.30Теорiя електричних сигналiв та 09лекцiяМIТ-16доц.Пономарьова О.А.
кiл
11.00чВимiрювальнi перетворювачi09практикаМIТ-16
11.00зТеорiя електричних сигналiв та 1006практикаМIТ-16
кiл
11.00Метрологiя та вимiрювання328блекцiяМIТ-15+стдоц.Пономарьова О.А.
11.00Числовi методи i 487лекцiяМIТ-18ст - ...ас.Лукашук Г.О.
моделювання на ЕОМ
13.00чАналiз обробка даних487лекцiяМIТ-18-мдоц.Пономарьова О.А.
13.00зАналiз обробка даних1006практикаМIТ-18-м
14.30Метрологiя та вимiрювання487практикаМIТ-15+ст
_Вiвторок_
8.00Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяБМО-17+ст - ...доц.Мацевич I.М.
9.30чЕлектротехнiчнi пристроiкаф.практикаМIТ-18ст
9.30чМоделювання i оптимизацiя 217лекцiяМIТ-15+ст - ...ас.Лукашук Г.О.
систем керування
9.30зIнформатика2002практикаЦБ-18
9.30зДеталi машин519лекцiяБМО-16+стдоц.Мацевич I.М.
9.30зМоделювання i оптимизацiя 1006практикаАУТП-15+ст
систем керування
9.30Iнтелектуальнi засоби в/т09лекцiяМIТ-18-мас.Пономарьов С.М.
9.30Вимiрювальнi перетворювачi487лекцiяМIТ-16проф.Ковшов Г.М.
11.00чМетрологiя в нанотехнологiях388лекцiяМIТ-18-мдоц.Пономарьова О.А.
11.00чОснови стандартизацii328бпрактикаМIТ-18ст
11.00зМетрологiя в нанотехнологiях388практикаМIТ-18-м
11.00зЧисловi методи i 1007практикаМIТ-18ст - ...
моделювання на ЕОМ
11.00Мiкропроцесорнi системи328апрактикаМIТ-15+ст
11.00Прикладна механiка09лекцiяПМ-18стдоц.Мацевич I.М.
13.00чМетрологiчне забеспечення 382практикаМIТ-18-м
засобiв в/т
13.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаМIТ-15+ст
систем керування
13.00чПроектування систем i засобiв 09лекцiяМIТ-16ас.Пономарьов С.М.
вимiр.
13.00зМiкропроцесорнi системи328алекцiяМIТ-15+стас.Пономарьов С.М.
13.00зОбробка результатiв 09лекцiяМIТ-16ас.Лукашук Г.О.
вимiрювання
_Середа_
9.30чIнтелектуальнi засоби в/т09практикаМIТ-18-м
9.30зМетрологiчне забеспечення 388практикаМIТ-18-м
засобiв в/т
9.30зПроектування систем i засобiв 487практикаМIТ-16
вимiр.
9.30Побудова iнформацiйно-09лекцiяМIТ-15+стст.в.Посилаєв О.О.
вим.систем
11.00чОснови науково-технiчної 328алекцiяМIТ-15+стст.в.Посилаєв О.О.
творчостi
11.00чТеорiя електричних сигналiв та 09практикаМIТ-16
кiл
11.00зВимiрювальнi перетворювачi09практикаМIТ-16
11.00зОснови науково-технiчної 328апрактикаМIТ-15+ст
творчостi
11.00Метрологiчне забеспечення 357лекцiяМIТ-18-мдоц.Пономарьова О.А.
засобiв в/т
11.00Обчислювальна технiка i 487лекцiяАУТП-18ас.Пономарьов С.М.
програмування
13.00чIнформацийнi тезнологii в 09лекцiяМIТ-18-мст.в.Посилаєв О.О.
метрологii в/т
13.00зIнформацийнi тезнологii в 1006практикаМIТ-18-м
метрологii в/т
13.00Мiкропроцесорнi системи487лекцiяМIТ-15+стас.Пономарьов С.М.
_Четвер_
9.30зПрикладна механiка09практикаПМ-18ст
9.30Основи стандартизацii487практикаМIТ-18ст
9.30Теорiя експерименту328алекцiяМIТ-15+стст.в.Посилаєв О.О.
11.00чТеорiя електричних сигналiв та 09лекцiяМIТ-16доц.Пономарьова О.А.
кiл
11.00зДеталi машин09практикаБМО-16+ст
11.00Обробка результатiв 1006практикаМIТ-16
вимiрювання
11.00Теорiя експерименту502практикаМIТ-15+ст
13.00зЕлектронне та електричне 09лекцiяАТ-15+стст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
13.00Теорiя автоматичного керування487лекцiяМIТ-16ас.Лукашук Г.О.
_П`ятниця_
8.00зЕлектротехнiчнi пристроi487практикаМIТ-18ст
8.00зКомпп*ютерне моделювання 1006практикаМIТ-18-м
засобiв в/т
9.30зМоделювання i оптимизацiя 1007практикаМIТ-15+ст
систем керування
9.30Електротехнiчнi пристроi487лекцiяМIТ-18стас.Лукашук Г.О.
9.30Компп*ютерне моделювання 388лекцiяМIТ-18-мпроф.Прокопчук Ю.О.
засобiв в/т
9.30Проектування систем i засобiв 328блекцiяМIТ-16ас.Пономарьов С.М.
вимiр.
11.00Бази данних388лекцiяМIТ-15+стпроф.Прокопчук Ю.О.
11.00Електронне та електричне 09лекцiяАТ-15+стст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
11.00Обчислювальна технiка i 487практикаАУТП-18
програмування
11.00Теорiя автоматичного керування1006практикаМIТ-16
13.00чЕлектронне та електричне 09практикаАТ-15+ст
обладання автомобiлiв
13.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаАУТП-15+ст
систем керування
13.00Бази данних1007практикаМIТ-15+ст

Автом.та елект.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00Автоматиз. безп. технологiчних 382лекцiяАУТП-15+стдоц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30Автоматиз. безп. технологiчних 386практикаАУТП-15+ст
процесiв
9.30Електротехнiка електронiка та 121лекцiяБМО-17+ст - ...ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
9.30Теорiя автоматичного керування1006практикаАУТП-16
9.30Технiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАУТП-17доц.Ужеловський В.О.
11.00чАвтоматизоване проектування 384практикаАУТП-18-м
засобiв с/у
11.00чЕлектротехнiка електронiка та 121практикаБМО-17+ст - ...
мiкропроцес. технiка
11.00чОснови комп`ютерно-1007практикаАУТП-15+ст
iнтегрованого управлiння
11.00зКомплекси технiчних 384практикаАУТП-18-м
програмних засобiв
11.00Теорiя автоматичного керування382лекцiяАУТП-16доц.Ужеловський В.О.
13.00Застосування мiкропроц технiки 382лекцiяАУТП-18-мдоц.Чумак Л.I.
для автоматизацii
_Вiвторок_
8.00чАвтоматизацiя алгоритмiзацiя 382лекцiяАУТП-18-мдоц.Чумак Л.I.
тех.проц.
8.00зАвтоматизацiя алгоритмiзацiя 382практикаАУТП-18-м
тех.проц.
8.00зАвтоматизацiя технологiчних 383лекцiяТБК-16ст - ...доц.Чумак Л.I.
процесiв
8.00Електронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАУТП-17доц.Лазарєв В.М.
9.30чIдентифiкацiя та моделювання 384практикаАУТП-16
технолог. об*ектив
9.30чЗастосування мiкропроц технiки 382лекцiяАУТП-18-мдоц.Чумак Л.I.
для автоматизацii
9.30зАвтоматизацiя технологiчних 383лекцiяТБК-16ст - ...доц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30зКомплекси технiчних 382лекцiяАУТП-18-мдоц.Ткачов В.С.
програмних засобiв
9.30Електронiка i мiкросхемотехнiка121практикаАУТП-17
11.00чОснови САПР1007практикаАУТП-15+ст
11.00зОснови САПР382лекцiяАУТП-15+стдоц.Ужеловский А.В.
13.00чМiкропроцесорна технiка384практикаАУТП-16
13.00зМiкропроцесорна технiка382лекцiяАУТП-16доц.Ужеловский А.В.
_Середа_
8.00Електроустаткування 382лекцiяАУТП-15+стдоц.Базилевич Ю.М.
технологiчних комплексiв
9.30чЕлектротехнiка в будiвництвi353лекцiяТГПВ-18ст - ...ас.Дубов Т.М.
9.30зСист.аналiз складних систем 383.5практикаАУТП-16
управлiння
9.30Основи комп`ютерно-382лекцiяАУТП-15+стдоц.Ткачов В.С.
iнтегрованого управлiння
11.00чЕлектротехнiка в будiвництвi121практикаТГПВ-18ст - ...
11.00чОснови електроприводув01практикаАУТП-17
11.00чСист.аналiз складних систем 382лекцiяАУТП-16доц.Базилевич Ю.М.
управлiння
11.00зIдентифiкацiя та моделювання 382лекцiяАУТП-16доц.Ткачов В.С.
технолог. об*ектив
11.00зЕлектротехнiка в будiвництвi121практикаМБГ-17 - ...
11.00зЕлектроустаткування 383. 385практикаАУТП-15+ст
технологiчних комплексiв
13.00чАвтоматизацiя технологiчних 383практикаТБК-16ст - ...
процесiв
13.00зЕлектротехнiка в будiвництвi121практикаТБК-18ст - ...
13.00Автоматизоване проектування 382лекцiяАУТП-18-мдоц.Ткачов В.С.
засобiв с/у
14.30чШтучний iнтелект в упр.тех.об.383практикаАУТП-18-м
14.30зШтучний iнтелект в упр.тех.об.382лекцiяАУТП-18-мдоц.Базилевич Ю.М.
_Четвер_
8.00зОснови САПР1006практикаАУТП-15+ст
8.00зТеорiя автоматичного керування382лекцiяАУТП-16доц.Ужеловський В.О.
9.30чIдентифiкацiя та моделювання 382лекцiяАУТП-16доц.Ткачов В.С.
технолог. об*ектив
9.30зIдентифiкацiя та моделювання 384практикаАУТП-16
технолог. об*ектив
9.30зТехнiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАУТП-17доц.Ужеловський В.О.
9.30Навчальний практикум1006практикаАУТП-15+ст
11.00зОснови автоматизованих систем 1007практикаАУТП-15+ст
керування технол
11.00Мiкропроцесорна технiка382лекцiяАУТП-16доц.Ужеловский А.В.
13.00Основи електроприводу382лекцiяАУТП-17доц.Ужеловський В.О.
_П`ятниця_
8.00зНавчальний практикум384практикаАУТП-15+ст
9.30Електричнi вимiрювання121практикаАУТП-16
9.30Основи автоматизованих систем 382лекцiяАУТП-15+стдоц.Базилевич Ю.М.
керування технол
9.30Технiчнi засоби автоматизацii383. 1006лекцiяАУТП-17доц.Ужеловський В.О.
11.00чЕлектричнi вимiрювання121лекцiяАУТП-16ас.Дубов Т.М.
11.00чОснови проектування систем 384практикаАУТП-15+ст
автоматизацii
11.00зМiкропроцесорна технiка384практикаАУТП-16
11.00Штучний iнтелект в упр.тех.об.383лекцiяАУТП-18-мдоц.Базилевич Ю.М.
13.00Застосування мiкропроц технiки 382практикаАУТП-18-м
для автоматизацii

Будiв.машин
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чСучаснi методи дослiдження285лекцiяБМО-18-мдоц.Голубченко О.I.
9.30зСучаснi методи дослiдження285практикаБМО-18-м
11.00чОцiнка ефективностi БДМ та обл.285лекцiяБМО-18-мас.Кроль Р.М.
11.00зОцiнка ефективностi БДМ та обл.285практикаБМО-18-м
11.00Вантажнопiдйомна 283лекцiяБМО-16+стдоц.Голубченко О.I.
транспортуюча та трансп. техн.
_Вiвторок_
9.30Гiдравлiка та гiдропр. машини283лекцiяБМО-17+ст - ...доц.Шатов С.В.
11.00Гiдравлiка та гiдропр. машини283практикаБМО-17+ст - ...
13.00чМашини та обл.для реконст.буд.283практикаБМО-15+ст
13.00зМашини та обл.для реконст.буд.322блекцiяБМО-15+стдоц.Шатов С.В.
_Середа_
9.30Проектування 285лекцiяБМО-16+стдоц.Спiльник М.А.
металоконструкцiй бдм
9.30Тенденцii i перспективи 283лекцiяБМО-18-мдоц.Шатов С.В.
розвитку БДМ
11.00чГiдравлiка та гiдропр. машини283практикаБМО-17+ст - ...
11.00Вантажнопiдйомна 285практикаБМО-16+ст
транспортуюча та трансп. техн.
11.00Теорiя i розрахунок робочих 3005лекцiяБМО-18-мдоц.Спiльник М.А.
процесiв БДМ
_Четвер_
9.30чМашини та обладнання для 285лекцiяБМО-18-мдоц.Шатов С.В.
викон. роб.
9.30зМашини та обладнання для 285практикаБМО-18-м
викон. роб.
11.00Дорожнi машини283лекцiяБМО-15+стдоц.Шатов С.В.
11.00Теорiя i розрахунок робочих 285лекцiяБМО-18-мдоц.Спiльник М.А.
процесiв БДМ
13.00чМоделювання робочих процесiв 285лекцiяБМО-18-мдоц.Спiльник М.А.
БДМ
13.00зМоделювання робочих процесiв 285практикаБМО-18-м
БДМ
13.00Дорожнi машини283практикаБМО-15+ст
_П`ятниця_
8.00чТеорiя i розрахунок робочих 283лекцiяБМО-18-мдоц.Спiльник М.А.
процесiв БДМ
9.30чМеханiзованний iнструмент283лекцiяБМО-15+стдоц.Спiльник М.А.
9.30зМеханiзованний iнструмент283практикаБМО-15+ст
11.00зМоделювання робочих процесiв 283лекцiяБМО-18-мдоц.Спiльник М.А.
БДМ
11.00Проектування 285практикаБМО-16+ст
металоконструкцiй бдм

ЕРМ
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи технiчноi дiагностики ЛДАлекцiяАТ-15+стас.Лиходiй О.С.
автомобiлiв
9.30Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяАТ-16+стдоц.Сакно О.П.
11.00Експлуат. та обслуговування 523блекцiяБМО-15+стдоц.Заяць Г.В.
машин
11.00Основи технiчноi дiагностики ЛДАпрактикаАТ-15+ст
автомобiлiв
11.00Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕпрактикаАТ-16+ст
13.00Система дiагностики автомобiлiвЛДАпрактикаАТ-18-м
_Вiвторок_
9.30чЕксплуатацiйнi матерiали272практикаАТ-16+ст
9.30зАвтомобiльнi двигунi272лекцiяАТ-16+стдоц.Колеснiкова Т.М.
9.30зТранспортна логiстика523бпрактикаАТ-18-м
9.30Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяАТ-15+стдоц.Сакно О.П.
11.00чЕксплуат. та обслуговування 170практикаБМО-15+ст
машин
11.00чЛiцензування та сертифiкацiя а/т523блекцiяАТ-15+стст.в.Богомолов В.В.
11.00зЛiцензування та сертифiкацiя а/т272практикаАТ-15+ст
11.00зОрганiзацiя. планування i 523бпрактикаБМО-15+ст
управлiння виробництв
11.00Комп`ютерно-ЛТЕлекцiяАТ-18-мдоц.Сакно О.П.
iнформац.технологii
13.00чКомп`ютерно-ЛТЕпрактикаАТ-18-м
iнформац.технологii
13.00чОрганiзацiя державного облiку523блекцiяАТ-15+стст.в.Богомолов В.В.
13.00зОрганiзацiя автомобiльних 523алекцiяАТ-15+стдоц.Стадник В.Л.
перевезень
13.00Автомобiльнi двигунi272практикаАТ-16+ст
_Середа_
8.00Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕ/523блекцiяАТ-15+стдоц.Сакно О.П.
9.30чБезпека дорожнього руху523практикаАТ-16+ст
9.30чОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяАТ-15+стдоц.Стадник В.Л.
перевезень
9.30зОрганiзацiя автомобiльних 523бпрактикаАТ-15+ст
перевезень
9.30Основи вироб. i ремонту буд. 170лекцiяБМО-15+стдоц.Татарчук О.В
маш.
9.30Теорiя технiчних систем272лекцiяАТ-18-мпроф.Колiсник М.П.
11.00чБезпека дорожнього руху523лекцiяАТ-16+стас.Коноваленко Ю.I.
11.00чТехнолог. основи 170практикаБМО-15+ст
машинобудування
11.00зЕксплуатацiйнi матерiали272практикаАТ-16+ст
11.00зОснови вироб. i ремонту буд. 170практикаБМО-15+ст
маш.
11.00Транспортна логiстика523блекцiяАТ-18-мдоц.Стадник В.Л.
13.00чТехнолог. основи 170практикаБМО-15+ст
машинобудування
13.00зТеорiя технiчних систем523бпрактикаАТ-18-м
_Четвер_
9.30Автомобiлi07лекцiяАТ-16+стас.Лиходiй О.С.
9.30Система дiагностики автомобiлiв523блекцiяАТ-18-мдоц.Заяць Г.В.
9.30Теорiя технiчних систем272лекцiяБМО-16+стпроф.Колiсник М.П.
9.30Технолог. основи 170лекцiяБМО-15+стдоц.Татарчук О.В
машинобудування
11.00чТеорiя технiчних систем523бпрактикаБМО-16+ст
11.00чТехнологiчне обладнання об.авт.170практикаАТ-15+ст
11.00зТехнологiчне обладнання об.авт.170лекцiяАТ-15+стдоц.Татарчук О.В
11.00Автомобiлi07лекцiяАТ-17ас.Лиходiй О.С.
11.00Експлуатацiйнi матерiали272лекцiяБМО-17+ст - ...доц.Колеснiкова Т.М.
13.00чТехнологiчне обладнання об.авт.170практикаАТ-15+ст
13.00Автомобiлi07практикаАТ-17
13.00Експлуатацiйнi матерiали272практикаБМО-17+ст
_П`ятниця_
8.00Автомобiлi07практикаАТ-16+ст
9.30чАвтомобiлi07практикаАТ-16+ст
9.30чАвтотракторний транспорт523блекцiяБМО-16+стст.в.Богомолов В.В.
9.30зАвтотракторний транспорт07лекцiяБМО-16+стст.в.Богомолов В.В.
9.30зОрганiзацiя державного облiку272практикаАТ-15+ст
11.00чОрганiзацiя. планування i 523алекцiяБМО-15+стдоц.Заяць Г.В.
управлiння виробництв
11.00зАвтотракторний транспорт523блекцiяБМО-16+стст.в.Богомолов В.В.

Матер.обр.мат.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00зЗварювання та iншi способи 181практикаПМ-16+ст
з`єднання констр.
9.30чФiзичнi основи розробки та 557лекцiяПМ-18-мдоц.Бекетов О.В.
вироб.б/м
9.30зФiзичнi основи розробки та 557практикаПМ-18-м
вироб.б/м
9.30Зварювання та iншi способи 181лекцiяПМ-16+стдоц.Вашкевич Ф.Ф.
з`єднання констр.
9.30Кристалографiя, кристалохiмiя 552лекцiяПМ-18стпроф.Волчук В.М.
та мiнералогiя
11.00чКристалографiя, кристалохiмiя 552практикаПМ-18ст
та мiнералогiя
11.00чМатемат. моделювання та 553лекцiяПМ-16+стпроф.Волчук В.М.
оптiм.тех.проц. та мат.
11.00зМатемат. моделювання та 553практикаПМ-16+ст
оптiм.тех.проц. та мат.
11.00Теоретичнi основи та технологiя 181лекцiяПМ-18-мдоц.Вашкевич Ф.Ф.
зв.б/с
13.00Проблеми розробки нових б/м552лекцiяПМ-18-мпроф.Волчук В.М.
_Вiвторок_
9.30чМатемат. моделювання та 553практикаПМ-16+ст
оптiм.тех.проц. та мат.
9.30чОснови металургiйного 552практикаПМ-18
виробництва
9.30зСплави на основi залiза553лекцiяПМ-16+стдоц.Узлов О.В.
9.30Теоретичнi основи та методи 284лекцiяПМ-18-мпроф.Большаков В.I
термiчноi обробки
11.00чТеоретичнi основи та методи 284практикаПМ-18-м
термiчноi обробки
11.00зТеоретичнi основи та технологiя 181лекцiяПМ-18-мдоц.Вашкевич Ф.Ф.
зв.б/с
11.00Нанотехнологii наномат-лi557лекцiяПМ-15проф.Лаухiн Д.В.
13.00чНанотехнологii наномат-лi557. 284практикаПМ-15
13.00Теоретичнi основи та технологiя 181практикаПМ-18-м
зв.б/с
13.00Термiчна обробка553лекцiяПМ-16+стдоц.Узлов О.В.
_Середа_
9.30Новi методи змiцнення констр. 557лекцiяПМ-15доц.Носенко О.П.
мат-лiв
9.30Стандарт. метрологiя та 552лекцiяПМ-16+стдоц.Узлов О.В.
контролювання як. прод.
11.00чКристалографiя, кристалохiмiя 553практикаПМ-18ст
та мiнералогiя
11.00Новi методи змiцнення констр. 557. 322алекцiяПМ-15доц.Носенко О.П.
мат-лiв
11.00Основи металургiйного 552лекцiяПМ-18доц.Узлов О.В.
виробництва
11.00Стандарт. метрологiя та 284практикаПМ-16+ст
контролювання як. прод.
14.30Металознавство552лекцiяПМ-18стдоц.Iванцов С.В.
_Четвер_
9.30чТехнологiя констр. матер. i 552практикаАТ-18
матерiалознавство
9.30зТехнологiя констр. матер. i 552практикаБМО-18
матерiалознавство
9.30Методи структурного анал. 553лекцiяПМ-16+стдоц.Бекетов О.В.
матерiалiв
11.00чВеликопрогiннi сталевi констр.в 322алекцiяАРХ-18-3мн - ...доц.Носенко О.П.
арх-рi
11.00чВикористання високомiцних мат-557практикаПМ-15
лiв. в маш.
11.00чТермiчна обробка553практикаПМ-16+ст
11.00зВикористання високомiцних мат-552лекцiяПМ-15доц.Тютєрєв I.А.
лiв. в маш.
11.00зМетоди структурного анал. 553практикаПМ-16+ст
матерiалiв
13.00чТеорiя проц. форм. структ. та 553практикаПМ-16+ст
власт.
_П`ятниця_
8.00зСучасни та перспект.технологii557. 553практикаПМ-15
9.30чМеталознавство552лекцiяПМ-18стдоц.Iванцов С.В.
9.30чТеорiя проц. форм. структ. та 553лекцiяПМ-16+стдоц.Бекетов О.В.
власт.
9.30зМеталознавство552практикаПМ-18ст
9.30зТеорiя проц. форм. структ. та 553практикаПМ-16+ст
власт.
9.30Сучасни та перспект.технологii557лекцiяПМ-15пр. Дергач
11.00чСплави на основi залiза284практикаПМ-16+ст
11.00чФiзико-хiмiчнi методи анализу552практикаПМ-18
11.00зТермiчна обробка284практикаПМ-16+ст
11.00зФiзико-хiмiчнi методи анализу552лекцiяПМ-18доц.Iванцов С.В.
11.00Технологiя констр. матер. i 553лекцiяБМО-18 - ...доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
13.00чТехнологiя констр. матер. i 553практикаБМО-18
матерiалознавство
13.00зТехнологiя констр. матер. i 553практикаАТ-18
матерiалознавство