Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
09.07.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 5.

АДА-18м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чМонiторинг технiчного стану328алекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Ландо Є.О.
9.30зМонiторинг технiчного стану328алекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Ландо Є.О.
11.00Спецкурс328алекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
13.00Спецкурс422практикаЗемлевп.,буд.д
_Вiвторок_
9.30Спецкурскаф.практикаЗемлевп.,буд.д
11.00чМодернiзацiя реконструкцiя каф.практикаЗемлевп.,буд.д
рем/вiд.роботи
11.00зМодернiзацiя реконструкцiя каф.лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
рем/вiд.роботи
13.00Сучаснi конструкцiйнi матерiали 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
д/о
_Середа_
9.30чЗеилеустрiй в буд-вi418практикаЗемлевп.,буд.д
9.30зЗеилеустрiй в буд-вi418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
11.00Управлiння проектамив801лекцiяПОВпроф.Кравчуновська
Т.С.
13.00Управлiння проектамив801практикаЗемлевп.,буд.д
ЗУК-18м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Оцiнка земель422практикаЗемлевп.,буд.д
13.00Сталий розвиток мiст i 419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Балашова Ю.Б.
девел.нерух.
_Вiвторок_
9.30Оцiнка земель418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
11.00чСталий розвиток мiст i 418практикаЗемлевп.,буд.д
девел.нерух.
11.00зОцiнка земель418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
_Середа_
9.30Управлiння земельними 502лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Кульбака В.М.
ресурсами
11.00Управлiння земельними 504практикаЕк.теор.,права
ресурсами
13.00Законодавство про нерухомiсть504лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Кульбака В.М.
_Четвер_
9.30Мунiцiпальнi геоiнформацiйнi 418лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Гряник В.О.
системи
11.00Мунiцiпальнi геоiнформацiйнi 504практикаЗемлевп.,буд.д
системи
КН-18м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Вiвторок_
9.30чРосподiльнi комп.системи324практикаПрикл.математ.
9.30зПроектування сучасних iнфор. 502практикаПрикл.математ.
систем
11.00Наукова iноземна мова525Iнт.навч.iн.мов
_Середа_
11.00Математичнi методи прийняття 327/324лекцiяПрикл.математ.проф.Корхiн А. С.
рiшень
13.00Iнформацiйнi системи i 327лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
технол.упр.пр.
_Четвер_
9.30Проектування сучасних iнфор. 521лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
систем
11.00Управлiння iнформацiйними в504практикаМУП i Л
проектами
13.00чIнформацiйнi системи i 1006практикаПрикл.математ.
технол.упр.пр.
13.00зМетодологiя управлiння в504лекцiяМУП i Лдоц.Уфiмцева О.Ю.
проектами
_П`ятниця_
9.30Управлiння iнформацiйними в504лекцiяМУП i Лдоц.Уфiмцева О.Ю.
проектами
11.00Росподiльнi комп.системи327лекцiяПрикл.математ.доц.Власенко Ю.Є.
МБГ-18м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Вiвторок_
8.00чIнженерний благоустрiй мiськоi 427апрактикаАрхiтектури
забудови
8.00зIнженерний благоустрiй мiськоi 427алекцiяАрхiтектуридоц.Саньков П.М.
забудови
9.30Сучаснi разрахунковi методи427апрактикаАрхiтектури
_Середа_
9.30чЗеилеустрiй в буд-вi418практикаЗемлевп.,буд.д
9.30зЗеилеустрiй в буд-вi418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
11.00Управлiння проектамив801лекцiяПОВпроф.Кравчуновська
Т.С.
13.00Управлiння проектамив801практикаАрхiтектури
_Четвер_
8.00Сучаснi разрахунковi методи406лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
9.30Мiстобудiвнi основи 406лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
реконструкцii
11.00Архiтектурно-планувальнi кон-406лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
тех фактори
13.00Архiтектурно-планувальнi кон-406практикаАрхiтектури
тех фактори
ЦБ-18м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Судова iнженерно-технiчна в1301лекцiяБЖДпроф.Бєлiков А.С.
експертиза
9.30зСан-гiгiенiчнi основи ВВв1302лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
11.00чСан-гiгiенiчнi основи ВВв1302практикаБЖД
11.00зБезпека при лiквiдацii в1301практикаБЖД
надзв.ситуацiй
_Вiвторок_
8.00Безпека при лiквiдацii в1302лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
надзв.ситуацiй
9.30Державне управлiння ох.працi т/бв1302лекцiяБЖДдоц.Клименко Г.О.
11.00зОрган.-технiчне забеспечення в1305лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
атестацii та пасп.роб
_Середа_
8.00чОрганiзацiя безпеки працi в буд-в1301лекцiяБЖДпроф.Сафонов В.В.
вi
8.00зОрганiзацiя безпеки працi в буд-в1301практикаБЖД
вi
9.30чОрганiзацiя i проведення 404практикаБЖД
рятувальних робiт
9.30зОрганiзацiя i проведення 404лекцiяБЖДст.в.Шаранова Ю.Г.
рятувальних робiт
11.00чОрган.-технiчне забеспечення в1302практикаБЖД
атестацii та пасп.роб
13.00чСудова iнженерно-технiчна в1302практикаБЖД
експертиза
_Четвер_
8.00чЕргономiка робочих мiсцьв1305практикаБЖД
9.30чЕргономiка робочих мiсцьв1305лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.