Календар сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад для кафедр ( ЦI та Е ф-т ). 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк.

Авт.дор,геод.зем. БЖД ВВ i гiдравлiки Екологiї та ОНС ОВ,К та ТГП

.
Авт.дор,геод.зем.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_8.00
Теорiя опрацювання геод.вимiрiв418лекцiяпроф.Могильний С.Г.
ЗУК-19+ст
_9.30ч
Ойiнка земль419лекцiяпроф.Кiрiчек Ю.О.
ЗУК-20м
_9.30
Спецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.практикадоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
Сучаснi технологii органiзацii в/т геод.робiт422практикадоц.Бєгiчев С.В.
ЗУК-17+ст
Теорiя опрацювання геод.вимiрiв418практикапроф.Могильний С.Г.
ЗУК-19+ст
_11.00ч
Реконструкцiя дорiг аеродр.418лекцiядоц.Балашова Ю.Б.
АДА-17
_11.00з
Реконструкцiя дорiг аеродр.418практикадоц.Балашова Ю.Б.
АДА-17
_11.00
Ойiнка земль419лекцiяпроф.Кiрiчек Ю.О.
ЗУК-20м
Спецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.лекцiядоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
Сучаснi технологii органiзацii в/т геод.робiт422лекцiядоц.Бєгiчев С.В.
ЗУК-17+ст
_13.00з
Iнженерна геодезiя422лекцiядоц.Бєгiчев С.В.
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
_13.00
Сталий розвиток мiст i девел.нерухомостi418лекцiядоц.Балашова Ю.Б.
ЗУК-20м
_14.30ч
Монiторинг технiчного стану об.тр.iнфр.каф.лекцiядоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
_14.30з
Спецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.практикадоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
Сталий розвиток мiст i девел.нерухомостi418практикадоц.Балашова Ю.Б.
ЗУК-20м
~Вiвторок
_8.00з
Теорiя опрацювання геод.вимiрiв418практикапроф.Могильний С.Г.
ЗУК-19+ст
_9.30ч
Iнженерна геодезiя422лекцiядоц.Ландо Є.О.
ВВ -20
ТГПВ-20
Електроннi геодезичнi пристроi419практикадоц.Бєгiчев С.В.
ЗУК-19+ст
Проектування iнженерних мереж в/д420лекцiядоц.Трегуб О.В.
АДА-17
_9.30з
Електроннi геодезичнi пристроi419лекцiядоц.Бєгiчев С.В.
ЗУК-19+ст
Проектування iнженерних мереж в/д420практикадоц.Трегуб О.В.
АДА-17
Топографiя земл.к/кр.418практикаас.Кочан С.М.
ЗУК-20
_9.30
Супутникова геодезiя та сферична астроном.328алекцiяпроф.Могильний С.Г.
ЗУК-18+ст
_11.00ч
Проектування автомобiльних дорiг аерод.420практикаас.Кочан С.М.
АДА-17
Супутникова геодезiя та сферична астроном.422практикапроф.Могильний С.Г.
ЗУК-18+ст
Топографiя418практикаас.Кочан С.М.
ЗУК-20
_11.00з
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практикаас.Кочан С.М.
АРХ-20-1
Проектування автомобiльних дорiг аерод.420лекцiядоц.Балашова Ю.Б.
АДА-17
Топографiя земл к/кр418лекцiядоц.Бєгiчев С.В.
ЗУК-20
_11.00
Iнженернi вишукування та пр.дорiгкаф.лекцiядоц.Трегуб О.В.
АДА-18+ст
_13.00ч
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практикаас.Кочан С.М.
АРХ-20-4п
Комп*ютернi методи проектування об. кафлекцiядоц.Трегуб О.В.
транспорт.iнф
АДА-20м
_13.00з
Комп*ютернi методи проектування об. кафпрактикадоц.Трегуб О.В.
транспорт.iнф
АДА-20м
Оцiнка та управлiння нерухомiстю419практикадоц.Ландо Є.О.
ЗУК-17+ст
_13.00
Геоiнформацiйнi системи та бази даних418лекцiяпроф.Могильний С.Г.
ЗУК-18+ст
_14.30ч
Iнженерна геодезiя422лекцiядоц.Бєгiчев С.В.
БЦI-20-5
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практикаас.Кочан С.М.
АРХ-20-5п
~Середа
_9.30ч
Землеустрiй в бвництвi та ц/i417практикадоц.Фененко В.I.
МКГ-20м
Метролог.стандартиз. сертифiк.421алекцiядоц.Ландо Є.О.
ЗУК-17+ст
_9.30з
Землеустрiй в бвництвi та ц/i417лекцiядоц.Фененко В.I.
МКГ-20м
Метролог.стандартиз. сертифiк.421апрактикаас.Кочан С.М.
ЗУК-17+ст
_9.30
Геодезiя422лекцiядоц.Iшутiна Г.С.
ЗУК-19+ст
Землеустрiй в буд-вiцiвiльной iнженерii417лекцiядоц.Фененко В.I.
АДА-20м
_11.00з
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)504лекцiядоц.Iшутiна Г.С.
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_11.00
Геодезiя419практикаас.Кочан С.М.
ЗУК-19+ст
Картографiя422лекцiядоц.Фененко В.I.
ЗУК-18+ст
Модернiзацiя реконструкцiя рем/вiдн.роб.каф.лекцiядоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
_13.00ч
Iнженерна геодезiя419практикаас.Кочан С.М.
ВВ -20
ТГПВ-20
Картографiя421апрактикадоц.Фененко В.I.
ЗУК-18+ст
Монiторинг технiчного стану об.тр.iнфр.каф.практикадоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
_13.00з
Модернiзацiя реконструкцiя рем/вiдн.роб.каф.практикадоц.Дем*яненко В.В.
АДА-20м
_13.00
Топографiя418лекцiядоц.Iшутiна Г.С.
ЗУК-20
_14.30ч
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практикаас.Кочан С.М.
АРХ-20-3
_14.30з
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практикаас.Кочан С.М.
АРХ-20-2
_14.30
Фотограметрiя та дист.зондування418лекцiядоц.Iшутiна Г.С.
ЗУК-18+ст
~Четвер
_8.00
Землевпоряднi вишукування та проект.422практикаст.в.Гряник В.О.
ЗУК-18+ст
_9.30ч
Основи монiторингу та прог.418лекцiядоц.Фененко В.I.
ЗУК-19+ст
Територiаьний землеустрiй421алекцiядоц.Кульбака О.М.
ЗУК-17+ст
_9.30з
Основи монiторингу та прог.418практикадоц.Фененко В.I.
ЗУК-19+ст
Територiаьний землеустрiй421апрактикадоц.Кульбака О.М.
ЗУК-17+ст
_9.30
Iнженернi вишукування та пр.дорiг419практикадоц.Трегуб О.В.
АДА-18+ст
Землевпоряднi вишукування та проект.422лекцiяст.в.Гряник В.О.
ЗУК-18+ст
Ойiнка земль417практикадоц.Ландо Є.О.
ЗУК-20м
_11.00ч
Основи управлiння земельними ресурсами419лекцiядоц.Кульбака О.М.
МКГ-17+ст
Фотограметрiя та дист.зондування502практикадоц.Iшутiна Г.С.
ЗУК-18+ст
_11.00з
Iнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)422лекцiядоц.Iшутiна Г.С.
АРХ-20-1
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
_11.00
Мунiцiпольнi геоiнформацiйнi системи417лекцiяст.в.Гряник В.О.
ЗУК-20м
Основи монiторингу та прог.418лекцiядоц.Фененко В.I.
ЗУК-19+ст
Оцiнка та управлiння нерухомiстю421алекцiяпроф.Кiрiчек Ю.О.
ЗУК-17+ст
_13.00ч
Геодезичне забеспечення при зв.буд/сп.422лекцiядоц.Фененко В.I.
ЦБ-20
Основи управлiння земельними ресурсами502практикадоц.Кульбака О.М.
МКГ-17+ст
_13.00з
Iнженерна геодезiя422лекцiядоц.Фененко В.I.
БЦI-20-1
БЦI-20-2
_13.00
Мунiцiпальнi геоiнформацiйнi системи418практикаст.в.Гряник В.О.
ЗУК-20м
_14.30ч
Геодезичне забеспечення при зв.буд/сп.422лекцiядоц.Фененко В.I.
ЦБ-20
~П`ятниця
_8.00
Геоiнформацiйнi системи та бази даних418лаб.роботаас.Андреєва I.Г.
ЗУК-18+ст
_9.30з
Геодезiя419лаб.роботаас.Андреєва I.Г.
ЗУК-19+ст
Геодезiя419практикаас.Кочан С.М.
ЗУК-19+ст
_9.30
Державний земельний кадастр418лекцiяпроф.Боклаг В.А.
ЗУК-18+ст
_11.00ч
Державний земельний кадастр418практикапроф.Боклаг В.А.
ЗУК-18+ст
_11.00з
Державний земельний кадастр418практикапроф.Боклаг В.А.
ЗУК-18+ст
Топографiя502практикаас.Андреєва I.Г.
ЗУК-20
Топографiя502практикаас.Кочан С.М.
ЗУК-20
_13.00ч
Iнженерна геодезiя419практикаас.Андреєва I.Г.
БЦI-20-5

.
БЖД
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_9.30ч
Ергономiка робочих мiсцьв1301практикадоц.Шаломов В.А.
ЦБ-20м
_9.30з
Ергономiка робочих мiсцьв1301лекцiядоц.Шаломов В.А.
ЦБ-20м
_9.30
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiядоц.Карасьов О.Г.
БЦI-19-5
ВВ-19
ТГПВ-19
Виробнича санiтарiякаф.лекцiядоц.Чередниченко
Л.А.
ЦБ-19
Експертиза з охорони працiв1303лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
_11.00
Експертиза з охорони працiв1303лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
Судова iнженерно-технiчна експертизав1301лекцiяпроф.Бєлiков А.С.
ЦБ-20м
_13.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї404лекцiядоц.Карасьов О.Г.
ЗУК-20
ЦБ-20
~Вiвторок
_9.30ч
Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1305лекцiядоц.Налисько М.М.
ЦБ-17
Противопожежнi i санiтарнi вимоги при 404лекцiядоц.Карасьов О.Г.
утр.жит.фон.
МКГ-17+ст
Теорiя горiння то вибухув1303лекцiядоц.Шаломов В.А.
ЦБ-18
_9.30з
Противопожежнi i санiтарнi вимоги при 404практикадоц.Карасьов О.Г.
утр.жит.фон.
МКГ-17+ст
Теорiя горiння то вибухув1303практикадоц.Шаломов В.А.
ЦБ-18
_9.30
Державне управлiння охороною працiв1301лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-20м
Основи охорони працi та цивiльного захистув1302лекцiядоц.Берлов О.В.
ЕКО-17
_11.00ч
Природнi та техногеннi загрози оц.небезпекв1303лаб.роботадоц.Рибалка К.А.
ЦБ-18
_11.00з
Основи охорони працi та цивiльного захистув1305практикадоц.Берлов О.В.
ЕКО-17
Природнi та техногеннi загрози оц.небезпекв1303лекцiядоц.Рибалка К.А.
ЦБ-18
_11.00
Iнженерний захист нас.та терит.в1302лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiядоц.Карасьов О.Г.
БЦI-19-1
БЦI-19-2
БЦI-20ст
Безпека при лiквiдацii над.ситуацiйв1301лекцiядоц.Шаломов В.А.
ЦБ-20м
_13.00ч
Охорона працi та цивiльний захиств1303практикадоц.Берлов О.В.
АРХ-20-1мп
Соцiальне-економiчнi основи ох.працiв1103лекцiядоц.Шаломов В.А.
ЦБ-18
_13.00з
Безпека експлуатацii iнженерних мережв1305практикадоц.Мещерякова I.В.
МКГ-17+ст
Безпека при лiквiдацii над.ситуацiйв1301практикадоц.Шаломов В.А.
ЦБ-20м
Охорона працi та цивiльний захиств1303лекцiядоц.Берлов О.В.
АРХ-20-1мп
_13.00
Iнженерний захист нас.та терит.в1302лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
~Середа
_8.00ч
Охорона працi та цивiльний захиств1301практикадоц.Рибалка К.А.
КН-18+ст
Судова iнженерно-технiчна експертизав1302практикадоц.Клименко Г.О.
ЦБ-20м
_8.00з
Соцiальне-економiчнi основи ох.працiв1301лекцiядоц.Шаломов В.А.
ЦБ-18
_8.00
Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1303лекцiядоц.Налисько М.М.
ЦБ-17
_9.30ч
Безпека експлуатацii iнженерних мережв1303лекцiядоц.Налисько М.М.
МКГ-17+ст
Захист у надзвичайних ситуацiяхв206лекцiядоц.Берлов О.В.
ЦБ-17
Оанiзацiя езпека працi в будiвництвiв1302практикадоц.Клименко Г.О.
ЦБ-20м
_9.30з
Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в206лекцiядоц.Налисько М.М.
ЦБ-17
Виробнича санiтарiякаф.практикадоц.Берлов О.В.
ЦБ-19
Оанiзацiя езпека працi в будiвництвiв1302лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-20м
_9.30
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiядоц.Карасьов О.Г.
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
Охорона працi та цивiльний захиств1301лекцiядоц.Рибалка К.А.
КН-18+ст
Соцiальне-економiчнi основи ох.працiв1305практикадоц.Шаломов В.А.
ЦБ-18
_11.00ч
Органiзацiйно-технiчне забеспеченняв1302практикадоц.Берлов О.В.
ЦБ-20м
Система контролю небезпечних шк. факторiвв1301лекцiядоц.Клименко Г.О.
ЦБ-18
_11.00з
Органiзацiйно-технiчне забеспеченняв1302лекцiядоц.Чередниченко
Л.А.
ЦБ-20м
Система контролю небезпечних шк. факторiвв1301практикадоц.Клименко Г.О.
ЦБ-18
_11.00
Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1303практикадоц.Мещерякова I.В.
ЦБ-17
_13.00
Безпека життєдiяльностi504лекцiядоц.Карасьов О.Г.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
КН-20
~Четвер
_9.30ч
Органiзацiя i проведення рятувальних робiт404практикадоц.Карасьов О.Г.
ЦБ-20м
_9.30з
Органiзацiя i проведення рятувальних робiт404лекцiядоц.Карасьов О.Г.
ЦБ-20м
_9.30
Експертиза з охорони працiв1302практикадоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
_11.00ч
Пожежна безпека виробництвв1305лекцiядоц.Пилипенко О.В.
ЦБ-18
Санiтарно-гiгiенiчнi основи ВВв1301практикадоц.Берлов О.В.
ЦБ-20м
_11.00з
Пожежна безпека виробництвв1305практикадоц.Пилипенко О.В.
ЦБ-18
Санiтарно-гiгiенiчнi основи ВВв1301лекцiядоц.Берлов О.В.
ЦБ-20м
_11.00
Iнженерний захист нас.та терит.в1302практикадоц.Клименко Г.О.
ЦБ-17
Культура безпекикаф.лекцiядоц.Налисько М.М.
ЦБ-19
_13.00з
Захист у надзвичайних ситуацiяхв1302лекцiядоц.Берлов О.В.
ЦБ-17
~П`ятниця
_8.00
Правовi основи ц/бв1303лекцiядоц.Берлов О.В.
ЦБ-20
_9.30
Захист у надзвичайних ситуацiяхв1301лекцiядоц.Берлов О.В.
ЦБ-17
_11.00
Захист у надзвичайних ситуацiяхв1301практикадоц.Берлов О.В.
ЦБ-17

.
ВВ i гiдравлiки
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_8.00ч
Енергоресурсозбереження та енергоаудит012лаб.роботадоц.Шарков В.В.
ВВ-20м
_8.00
Гiдравлiчнi та аеродин. машини388лекцiядоц.Циганкова С.Г.
ВВ-18+ст
_9.30ч
Гiдрогазодинамiка012практикадоц.Циганкова С.Г.
АУТП-20
Спецiальнi системи та технологii ВВ012лекцiядоц.Нечитайло М.П.
ВВ-20м
_9.30з
Гiдрогазодинамiка012лекцiядоц.Циганкова С.Г.
АУТП-20
Спецiальнi системи та технологii ВВ012практикадоц.Нечитайло М.П.
ВВ-20м
_9.30
Споруди та обл.водопостачання388лекцiядоц.Шарков В.В.
ВВ-18+ст
_11.00ч
Гiдрогазодинамiка012лекцiядоц.Циганкова С.Г.
АУТП-20
Сучаснi технологii пiдготовки питноi води012лекцiядоц.Нечитайло М.П.
ВВ-20м
_11.00з
Гiдрогазодинамiка012практикадоц.Циганкова С.Г.
АУТП-20
Сучаснi технологii пiдготовки питноi води012практикадоц.Нечитайло М.П.
ВВ-20м
_13.00ч
Споруди та обл.водопостачання012практикадоц.Шарков В.В.
ВВ-18+ст
~Вiвторок
_8.00ч
Налогодження.пуск i експлуатацiя i/м012лекцiядоц.Шарков В.В.
ВВ-20м
_8.00з
Налогодження.пуск i експлуатацiя i/м012лаб.роботадоц.Шарков В.В.
ВВ-20м
_9.30ч
Енергоресурсозбереження та енергоаудит012лекцiядоц.Шарков В.В.
ВВ-20м
Засоби контролю технологiчних проц.388лаб.роботадоц.Нестерова О.В.
ВВ-17+ст
_9.30з
Енергоресурсозбереження та енергоаудит012практикадоц.Шарков В.В.
ВВ-20м
Засоби контролю технологiчних проц.388лекцiядоц.Нестерова О.В.
ВВ-17+ст
_9.30
Водна iнженерiя та водни технологii012лекцiядоц.Нагорна О.К.
ВВ-18+ст
_11.00ч
Водна iнженерiя та водни технологii012практикадоц.Нагорна О.К.
ВВ-18+ст
_11.00з
Водовiдведення та очистка сточних вод388лекцiядоц.Нагорна О.К.
ВВ-17+ст
Споруди та обл.ВВ012лекцiядоц.Нечитайло М.П.
ВВ-18+ст
_13.00
Експлуатацiя систем ВВ388лекцiядоц.Шарков В.В.
ВВ-17+ст
Теоретичнi основи очистки п/с вод012лекцiядоц.Нечитайло М.П.
ВВ-19
~Середа
_8.00ч
Водопостачання012лекцiядоц.Шарков В.В.
ВВ-17+ст
_8.00з
Експлуатацiя систем ВВ012практикадоц.Шарков В.В.
ВВ-17+ст
_9.30ч
Сучаснi ресурсозберiгаючi технологii012практикадоц.Нагорна О.К.
ВВ-20м
_9.30з
Сучаснi ресурсозберiгаючi технологii012лекцiядоц.Нагорна О.К.
ВВ-20м
_9.30
Водопостачання012практикадоц.Шарков В.В.
ВВ-17+ст
_11.00ч
ВВ промислових пiдприємств012практикадоц.Нагорна О.К.
ВВ-20м
_11.00з
Рацiональне використання та охорона в/р012лекцiяст.в.Журавльова О.А.
ВВ-17+ст
_13.00ч
ВВ промислових пiдприємств012лекцiядоц.Нагорна О.К.
ВВ-20м
~Четвер
_9.30
Водовiдведення та очистка сточних вод388лекцiядоц.Нагорна О.К.
ВВ-17+ст
Гiдротехнiчнi споруди012практикадоц.Нестерова О.В.
ВВ-18+ст
Теоретичнi основи очистки п/с вод012практикаст.в.Журавльова О.А.
ВВ-19
_11.00
Водовiдведення та очистка сточних вод388практикадоц.Нагорна О.К.
ВВ-17+ст
_13.00ч
Споруди та обл.ВВ012практикаст.в.Журавльова О.А.
ВВ-18+ст
~П`ятниця
_9.30з
Гiдравл. гiдролог.i гiдрометрiя012лекцiядоц.Нестерова О.В.
АДА-18+ст
_11.00з
Гiдравл. гiдролог.i гiдрометрiя012практикадоц.Нестерова О.В.
АДА-18+ст

.
Екологiї та ОНС
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_8.00ч
Екологiчний iнжинiринг в буд-вiв209лекцiядоц.Корабльова А.I.
ЕКО-18
_8.00з
Екологiчний iнжинiринг в буд-вiв209практикадоц.Корабльова А.I.
ЕКО-18
_9.30ч
Бiоекологiчнi аспекти геолог.середовищав209лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-20
Мiстобудування.районне планування та екологiяв504практикадоц.Гiльов В.В.
ЕКО-18
Фiтомелiорацiяв107практикадоц.Корабльова А.I.
ЕКО-19
_9.30з
Бiоекологiчнi аспекти геолог.середовищав209лаб.роботапроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-20
Мiстобудування.районне планування та екологiяв504лекцiядоц.Гiльов В.В.
ЕКО-18
Фiтомелiорацiяв107лекцiядоц.Корабльова А.I.
ЕКО-19
_13.00
Екотрофологiяв209лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-19
_14.30ч
Екотрофологiяв209практикапроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-19
~Вiвторок
_9.30
Екологiя транспорту1007лекцiядоц.Вергун О.О.
ЕКО-20м
_11.00ч
Техноекологiяв209практикадоц.Вергун О.О.
ЕКО-17
_11.00з
Екологiя транспортув209практикадоц.Вергун О.О.
ЕКО-20м
_13.00
Моделювання та прогн.стану довк.в209лекцiядоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-17
_14.30ч
Моделювання та прогн.стану довк.в209практикадоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-17
~Середа
_9.30ч
Бiоценози урбанизованих територийв1103практикадоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-18
_9.30з
Бiоценози урбанизованих територийв1103лекцiядоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-18
_9.30
Вiйськова екологiяв209лекцiяст.в.Прокофьєв I.Б.
ЕКО-20м
Оцiнка впливу на навк. середов.в205лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-17
_11.00ч
Рекультивацiя земельв1103практикадоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-18
_11.00з
Рекультивацiя земельв1103лекцiядоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-18
_11.00
Вiйськова екологiяв205лекцiяст.в.Прокофьєв I.Б.
ЕКО-20м
Грунтознавствов209лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-19
_13.00ч
Вiйськова екологiяв209практикаст.в.Прокофьєв I.Б.
ЕКО-20м
Заповiдна справав301лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-17
_13.00з
Заповiдна справав301практикапроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-17
~Четвер
_9.30з
Фiтомелiорацiяв209лаб.роботадоц.Гiльов В.В.
ЕКО-19
_9.30
Екореконструкцiя водних наземних екосистемв101лекцiядоц.Ткач Н.О.
ЕКО-20м
Монiторiнг довкiлляв703лекцiядоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-18
_11.00ч
Екореконструкцiя водних наземних екосистемв101лекцiядоц.Ткач Н.О.
ЕКО-20м
Монiторiнг довкiлляв701лекцiядоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-18
_11.00з
Екореконструкцiя водних наземних екосистемв101практикадоц.Ткач Н.О.
ЕКО-20м
_13.00з
Екологiчний аналiз проектiв в буд-вiв209практикадоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-20м
_13.00
Монiторiнг довкiлляв106лекцiяпроф.Яковишина
Т.Ф.
ЕКО-18
~П`ятниця
_8.00
Екологiя транспортув107лекцiядоц.Вергун О.О.
АТ-20м
_9.30
Бiологiяв209лекцiядоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-20
Грунтознавствов205практикадоц.Ткач Н.О.
ЕКО-19
Екологiя транспортув107практикадоц.Полторацька
В.М.
АТ-20м
_11.00
Бiологiяв209практикадоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-20
Екологiчний аналiз проектiв в буд-вiв603лекцiядоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-20м
Екологiя людинив703лекцiядоц.Ткач Н.О.
ЕКО-18
Техноекологiяв205лекцiядоц.Вергун О.О.
ЕКО-17
_13.00ч
Ландшафтна екологiяв703лекцiядоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-18
Спецкурсв603лекцiядоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-20м
_13.00з
Ландшафтна екологiяв703практикадоц.Тимошенко О.А.
ЕКО-18
Спецкурсв603практикадоц.Полторацька
В.М.
ЕКО-20м
_13.00
Мiстобудiвна акустикав209лекцiядоц.Ткач Н.О.
ЕКО-17

.
ОВ,К та ТГП
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_9.30ч
Аеродинамiка вентиляцiiв1202лекцiядоц.Каспiйцева В.Ю.
ТГПВ-18+ст
Сучаснi ресурсозб.технологii в сист.ц/iв202лекцiядоц.Черноморец Г. Я.
ТГПВ-20мн
_9.30з
Аеродинамiка вентиляцiiв1202практикадоц.Каспiйцева В.Ю.
ТГПВ-18+ст
Сучаснi ресурсозб.технологii в сист.ц/iв202практикадоц.Черноморец Г. Я.
ТГПВ-20мн
_9.30
Комунальство мiств1206лекцiядоц.Ветвицький I.Л
МКГ-18+ст
Теплопостачанняв205лекцiядоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
_11.00ч
Теплопостачанняв205лекцiядоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
Технологii спал.палива та очистки ст.вик.в1206практикадоц.Ветвицький I.Л
ТГПВ-20мн
_11.00з
Теплопостачанняв205практикаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
Теплопостачанняв205практикадоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
Технологii спал.палива та очистки ст.вик.в1206лекцiядоц.Ветвицький I.Л
ТГПВ-20мн
_13.00ч
Комунальство мiств1206практикадоц.Ветвицький I.Л
МКГ-18+ст
_13.00
Опаленняв1201лекцiядоц.Петренко В. О.
ТГПВ-18+ст
_14.30
Опаленняв1201лекцiядоц.Петренко В. О.
ТГПВ-18+ст
~Вiвторок
_9.30ч
Газопостачання пром.спорудв202лекцiяст.в.Березюк Г.Г.
ТГПВ-20мн
_9.30з
Газопостачання пром.спорудв202лаб.роботаас.Волошко В.М.
ТГПВ-20мн
_9.30
Кондицiювання повiтряв1201лекцiядоц.Петренко А. О.
ТГПВ-17+ст
_11.00ч
Кондицiювання повiтряв1206практикадоц.Петренко А. О.
ТГПВ-17+ст
_11.00з
Кондицiювання повiтряв1206лаб.роботаас.Завгородня О.П.
ТГПВ-17+ст
Кондицiювання повiтряв1206лаб.роботадоц.Петренко А. О.
ТГПВ-17+ст
_13.00ч
Енергозбереження та енергоаудитв1201лекцiядоц.Петренко В. О.
ТГПВ-20мн
_13.00з
Енергозбереження та енергоаудитв1201практикадоц.Петренко В. О.
ТГПВ-20мн
_13.00
Вентиляцiя промисл. спорудв1206лекцiядоц.Ветвицький I.Л
ТГПВ-17+ст
~Середа
_8.00
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1201лекцiядоц.Каспiйцева В.Ю.
АРХ-17-3
АРХ-17-4п
_9.30ч
Експлуатацiя систем ВВв202лаб.роботаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
Експлуатацiя систем ВВв202лаб.роботадоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
Насосi та вениляторив1202лекцiядоц.Голякова I.В.
ТГПВ-18+ст
_9.30з
Експлуатацiя систем ВВв202практикаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
Насосi та вениляторив1202лекцiядоц.Голякова I.В.
ТГПВ-18+ст
_9.30
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1201лекцiядоц.Каспiйцева В.Ю.
АРХ-17-1
АРХ-17-2
АРХ-18ст
_11.00ч
Система опалення та якiсть а/пв1206лекцiядоц.Каспiйцева В.Ю.
ЕКО-17
Теплопостачанняв202лекцiядоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
Теплопостачанняв202практикаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
_11.00з
Система опалення та якiсть а/пв1206практикадоц.Каспiйцева В.Ю.
ЕКО-17
Технологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201лекцiядоц.Петренко А. О.
ТГПВ-17+ст
_11.00
Опаленняв1202практикадоц.Голякова I.В.
ТГПВ-18+ст
_13.00ч
Опаленняв1202практикадоц.Голякова I.В.
ТГПВ-18+ст
Основи проектування iнж.систем е/будв202лекцiядоц.Адегов О.В.
ЕМ-20м
_13.00з
Основи проектування iнж.систем е/будв202практикадоц.Адегов О.В.
ЕМ-20м
_13.00
Експлуатацiя систем ВВв205лекцiядоц.Солод Л.В.
ТГПВ-17+ст
~Четвер
_8.00ч
Вентиляцiя промисл. спорудв1202лаб.роботадоц.Ветвицький I.Л
ТГПВ-17+ст
_9.30ч
Засоби контролю технолог. процесiвв1206лекцiядоц.Ляховецька М.М.
ТГПВ-18+ст
Налагодження.пускi експл.iнж.мережв1202лекцiядоц.Колесник I.О.
ТГПВ-20мн
Спецзадачi iнженерних системв1201лекцiядоц.Адегов О.В.
ТГПВ-17+ст
_9.30з
Засоби контролю технолог. процесiвв1206практикадоц.Ляховецька М.М.
ТГПВ-18+ст
Налагодження.пускi експл.iнж.мережв1202лаб.роботадоц.Колесник I.О.
ТГПВ-20мн
Спецзадачi iнженерних системв1201практикаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
_9.30
Термодинамiкав202лекцiяст.в.Березюк Г.Г.
ТГПВ-19
_11.00ч
Опалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202лекцiядоц.Каспiйцева В.Ю.
ТГПВ-20мн
Термодинамiкав202практикадоц.Ткачова В.В.
ТГПВ-19
Термодинамiкав202практикаст.в.Березюк Г.Г.
ТГПВ-19
Технологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201практикаас.Волошко В.М.
ТГПВ-17+ст
Технологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201практикадоц.Колесник I.О.
ТГПВ-17+ст
_11.00з
Енергозберiгаючi технологii заб.мiкрок.в1201лекцiядоц.Ляховецька М.М.
ТГПВ-17+ст
Опалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202лаб.роботадоц.Каспiйцева В.Ю.
ТГПВ-20мн
Термодинамiкав202лаб.роботаас.Волошко В.М.
ТГПВ-19
_13.00ч
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практикадоц.Каспiйцева В.Ю.
АРХ-18ст
Газопостачання пром.спорудв202практикадоц.Ткачова В.В.
ТГПВ-20мн
Газопостачання пром.спорудв202практикаст.в.Березюк Г.Г.
ТГПВ-20мн
_13.00з
Енергозберiгаючi технологii заб.мiкрок.в1207практикадоц.Ляховецька М.М.
ТГПВ-17+ст
Опалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202практикадоц.Каспiйцева В.Ю.
ТГПВ-20мн
_13.00
Теплогенеруючи установкив205лекцiядоц.Солод Л.В.
ТГПВ-18+ст
_14.30ч
Теплогенеруючи установкив205практикадоц.Ткачова В.В.
ТГПВ-18+ст
_14.30з
Теплогенеруючи установкив205лаб.роботаас.Чернойван А.А.
ТГПВ-18+ст
~П`ятниця
_8.00ч
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практикаас.Завгородня О.П.
АРХ-17-1
_9.30ч
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практикаас.Завгородня О.П.
АРХ-17-2
_9.30з
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практикаас.Завгородня О.П.
АРХ-17-4п
_11.00ч
Експлуатацiя та ремонт в/б системкаф.лекцiяас.Волошко В.М.
МКГ-20м
_11.00з
Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практикаас.Завгородня О.П.
АРХ-17-3
Експлуатацiя та ремонт в/б системкаф.лекцiяас.Волошко В.М.
МКГ-20м
Експлуатацiя та ремонт в/б системкаф.практикаас.Волошко В.М.
МКГ-20м
копія 21.04.2021