Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
20.05.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 3.

ВВ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи менеджменту i в501лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСпоруди та обладнання водоп.012лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
8.00зСпоруди та обладнання водоп.012практикаГiдравлiки
9.30Гiдрологiя i гiдрометрiя012лекцiяГiдравлiкидоц.Нестерова О.В.
11.00чГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
машини
11.00зГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012практикаГiдравлiки
машини
13.00зГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
машини
_Середа_
9.30Iнженерна гiдравлiка012лекцiяГiдравлiкист.в.Журавльова О.А.
_Четвер_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв1104практикаМДК
9.30Термодинамiка i теплопередачав202лекцiяЦi та Едоц.Ткачова В.В.
11.00чСпоруди та обладнання водов.012практикаГiдравлiки
11.00зIнженерна гiдравлiка012практикаГiдравлiки
13.00чСпоруди та обладнання водов.012лекцiяГiдравлiкидоц.Нечитайло М.П.
13.00зСпоруди та обладнання водов.012практикаГiдравлiки
_П`ятниця_
8.00зБудiвельнi конструкцiiв1105практикаМДК
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
11.00чГiдрологiя i гiдрометрiя012практикаГiдравлiки
11.00зТермодинамiка i теплопередачав202практикаЦi та Е
ВВ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи менеджменту i в501лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСпоруди та обладнання водоп.012лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
8.00зСпоруди та обладнання водоп.012практикаГiдравлiки
9.30Гiдрологiя i гiдрометрiя012лекцiяГiдравлiкидоц.Нестерова О.В.
11.00чГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
машини
11.00зГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012практикаГiдравлiки
машини
13.00чГiдравлiчнi i аеродинамiчнi 012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
машини
_Середа_
9.30Iнженерна гiдравлiка012лекцiяГiдравлiкист.в.Журавльова О.А.
_Четвер_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв1104практикаМДК
9.30Термодинамiка i теплопередачав202лекцiяЦi та Едоц.Ткачова В.В.
11.00чСпоруди та обладнання водов.012практикаГiдравлiки
11.00зIнженерна гiдравлiка012практикаГiдравлiки
13.00чСпоруди та обладнання водов.012лекцiяГiдравлiкидоц.Нечитайло М.П.
13.00зСпоруди та обладнання водов.012практикаГiдравлiки
_П`ятниця_
8.00зБудiвельнi конструкцiiв1105практикаМДК
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
11.00чГiдрологiя i гiдрометрiя012практикаПроф. кафедри
ЕКО-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чЕкологiчний iнжинiринг в буд-вiв209лекцiяЕкологiiдоц.Корабльова А.I.
8.00зЕкологiчний iнжинiринг в буд-вiв209практикаЕкологii
9.30чРекультивацiя земельв101практикаЕкологii
9.30зМiстобудування.районне в101практикаЕкологii
план.екол.
11.00Кураторська годинаЕкологii
_Вiвторок_
9.30Гуманiтарний блокв703лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00Утилiзацiя та рекуперацiя 271лекцiяТБМ,вир.та доц.Савiн Ю.Л.
вiдходiвконс
_Середа_
9.30Рекультивацiя земельв209лекцiяЕкологiiдоц.Полторацька В.М.
11.00чБiоценози урбанизованих в209практикаЕкологii
територий
11.00зБiоценози урбанизованих в209лекцiяЕкологiiдоц.Полторацька В.М.
територий
13.00Монiторiнг довкiлляв209лекцiяЕкологiiкаф.
_Четвер_
9.30Монiторiнг довкiлляв209лекцiяЕкологiiкаф.
11.00Мiстобудування.районне в101лекцiяЕкологiiдоц.Гiльов В.В.
план.екол.
_П`ятниця_
9.30Монiторiнг довкiлляв209практикаЕкологii
11.00чЛандшафтна екологiяв209лекцiяЕкологiiдоц.Тимошенко О.А.
11.00зЛандшафтна екологiяв209практикаЕкологii
ТБК-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи менеджменту i в501лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Енерго та ресурсосбереження270лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
конс
_Вiвторок_
9.30зТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
11.00В*яжучi речовини270лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
_Середа_
8.00Технологiя будiвельного 309алекцiяТехн.будiв.вир.доц.Ганник М.I.
виробництва
9.30Енерго та ресурсосбереження270практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чМатематичнi методи рiшення 270практикаТБМ,вир.та
техн.зад.конс
11.00зЕнерго та ресурсосбереження270лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
конс
_Четвер_
9.30чФiзико-хiмiчнi методи 271лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
дослiджування буд матер.конс
9.30зФiзико-хiмiчнi методи 271практикаТБМ,вир.та
дослiджування буд матер.конс
11.00Математичнi методи рiшення 271лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
техн.зад.конс
_П`ятниця_
9.30чВ*яжучi речовини270практикаТБМ,вир.та
конс
9.30зВ*яжучi речовини270лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
11.00В*яжучi речовини270практикаТБМ,вир.та
конс
13.00зВ*яжучi речовини162практикаТБМ,вир.та
конс
ТГПВ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи менеджменту i в501лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Метрологiя та стандартизацiяв1305лекцiяО та Вдоц.Ляховецька М.М.
11.00Опаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
13.00зОпаленняв1207практикаО та В
_Середа_
8.00чОпаленняв1202практикаО та В
9.30Гiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1201лекцiяО та Вдоц.Петренко А. О.
машини
11.00чМетрологiя та стандартизацiяв1206практикаО та В
11.00зОпаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
_Четвер_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв1104практикаМДК
9.30Монiторiнг довкiлля та iншi в1201лекцiяО та Впроф.Полiщук С.З.
методи охорони бiос.
11.00чОпаленняв1201практикаО та В
11.00зТеплогенеруючи установкив202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
13.00зМонiторiнг довкiлля та iншi в1206практикаО та В
методи охорони бiос.
_П`ятниця_
8.00зБудiвельнi конструкцiiв1105практикаМДК
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяМДКдоц.Давидов I.I.
11.00Теплогенеруючи установкив1005лекцiяСис.ан. та доц.Черноморец Г. Я.
мод.у ТГП
13.00чТеплогенеруючи установкив202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
ТГПВ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв1304практикаМДК
9.30Основи менеджменту i в501лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Метрологiя та стандартизацiяв1305лекцiяО та Вдоц.Ляховецька М.М.
11.00Опаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
13.00чОпаленняв1207практикаО та В
13.00зБудiвельнi конструкцiiв1103практикаМДК
_Середа_
9.30Гiдравлiчнi i аеродинамiчнi в1201лекцiяО та Вдоц.Петренко А. О.
машини
11.00чОпаленняв1202практикаО та В
11.00зОпаленняв1201лекцiяО та Вдоц.Петренко В. О.
13.00чМетрологiя та стандартизацiяв1206практикаО та В
_Четвер_
9.30Монiторiнг довкiлля та iншi в1201лекцiяО та Впроф.Полiщук С.З.
методи охорони бiос.
11.00чОпаленняв1201практикаО та В
11.00зМонiторiнг довкiлля та iншi в1206практикаО та В
методи охорони бiос.
13.00чТеплогенеруючи установкив202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
_П`ятниця_
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяМДКдоц.Давидов I.I.
11.00Теплогенеруючи установкив1005лекцiяПрикл.механiкиас.Червоштан А.Л.
13.00зТеплогенеруючи установкив202практикаПрикл.механiки