ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
15.11.2021

Розклад сесiї. 1 семестр. 2021/2022 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 3.

.КонсультацiяIспит
Група / Дисципліна Викладач
Дата Час Ауд.Дата Час Ауд.
~ВВ-19+ст
Системи ВВдоц.Нестерова О.В.13.12.20218.0001214.12.202110.00012
Iнженерна гiдравлiкаст.в.Журавльова О.А.17.12.20218.0001218.12.202110.00012
Будiвельна механiкадоц.Варяничко М.О.22.12.20218.00в10223.12.202110.00в102
Гiдрологiя i гiдрометрiядоц.Нестерова О.В.24.12.20218.0001228.12.202110.00012
Масопередачадоц.Циганкова С.Г.30.12.20218.0001231.12.202110.00012
~ГIЗ-19+ст
Вища геодезiядоц.Бєгiчев С.В.14.12.20218.0041915.12.202110.00419
Землеустрiйдоц.Кульбака О.М.18.12.20218.0041920.12.202110.00419
Землевпоряднi вишукування та проектуваннядоц.Кульбака О.М.23.12.20218.0041924.12.202110.00419
Фотограметрiя та дистанцiйне зондуванняпроф.Могильний С.Г.24.12.20218.0041828.12.202110.00418
Геоiнформацiйнi системи та бази данихпроф.Могильний С.Г.30.12.20218.0041831.12.202110.00418
~ЕКО-19
Економiка природокористуваннядоц.Полторацька В.М.15.12.20218.00в20916.12.202110.00в209
Екологiчна експертизадоц.Ткач Н.О.18.12.20218.00в20520.12.202110.00в205
Органiзацiя та управлiння в прир.доц.Вергун О.О.23.12.20218.00в20524.12.202110.00в205
Радiоекологiя i радiобiологiяпроф.Яковишина Т.Ф.29.12.20218.00в20930.12.202110.00в209
~ТГПВ-19+ст
Iнженернi мережiдоц.Колесник I.О.13.12.20218.00в120714.12.202110.00в1207
Будiвельна теплофiзiкадоц.Колесник I.О.17.12.20218.00в120718.12.202110.00в1207
Будiвельна механiкадоц.Варяничко М.О.21.12.20218.00в10222.12.202110.00в102
Тепломасообмiндоц.Ткачова В.В.24.12.20218.00в120728.12.202110.00в1207
САПР та комп`ютернi технологiiдоц.Голякова I.В.30.12.20218.00в120731.12.202110.00в1207
~ЦБ-19
Бепека потен.небез.техн.доц.Пилипенко О.В.13.12.20218.00каф.15.12.202110.00каф.
МКдоц.Горбачова Т.А.18.12.20218.00каф.20.12.202110.00каф.
ЗБКдоц.Махiнько М.М.23.12.20218.00каф.24.12.202110.00каф.
Атестацiя робочих мiсць проф.в/тдоц.Чередниченко Л.А.28.12.20218.00каф.29.12.202110.00каф.
копія 17.11.2021