Календар сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад для кафедр ( Будiвельний ф-т ). 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк.

Iноземн.мови Укр. док. та IД Ф i ПД Фiзвиховання Фiлософiї

.
Iноземн.мови
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_8.00з
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикав.Задунай В.В.
АРХ-19-4п
_8.00
Iноземна мова405практикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикав.Iльєва К.А.
АРХ-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикав.Задунай В.В.
БЦI-19-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)507практикав.Плахтiй А.О.
АРХ-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-19-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикадоц.Соколова К.В.
АРХ-20-5п
Iноземна мова (цiл.)410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-18-1п
МЕН-18+ст
Росiйська мова для iноземцiв513практикаст.в.Гуркiна Т.Ю.
АРХ-19-1
АРХ-19-3
_9.30ч
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикав.Задунай В.В.
АРХ-19-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-19-4п
_9.30
Iноземна мова516алекцiяв.Левицька С.I.
ЗУК-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикав.Iльєва К.А.
АРХ-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)507практикав.Плахтiй А.О.
АРХ-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикадоц.Соколова К.В.
АРХ-20-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-19
МТ-19
_11.00
Iноземна мова516апрактикав.Левицька С.I.
КН-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-19
МТ-19
_13.00
Iноземна мова452апрактикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-18-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикав.Тимченко К.О.
АРХ-20-4п
_14.30
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова452апрактикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-18-4п
Iноземна мова405практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Росiйська мова для iноземцiв422практикаст.в.Кушнiр Л.В.
АРХ-19-1
АРХ-19-2
~Вiвторок
_8.00
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
ЦБ-20
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
ВВ-19
ЕКО-19
МАГ-19+ст
МЕН-19
Iноземна мова405практикадоц.Коваль Н.Б.
БЦI-20-4п
ЕП-20
МАГ-20
МЕН-20
ОО-20
ТГПВ-20
Iноземна мова (цiл.)525практикав.Iльєва К.А.
АРХ-20-5п
Iноземна мова (цiл.)507практикадоц.Соколова К.В.
АРХ-20-5п
Друга iноземна мова422практикав.Голяк В.I.
МБ-19
МТ-19
_9.30
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
ЦБ-20
Iноземна мова516апрактикав.Левицька С.I.
АУТП-20
БМО-20
Iноземна мова513практикав.Плахтiй А.О.
ЕКО-20
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
АРХ-19-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
БЦI-20-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикадоц.Ляпiчева О.Л.
БЦI-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)516практикадоц.Суворова С.А.
БЦI-20-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)452апрактикадоц.Тютюнник В.Ю.
БЦI-20-1
_11.00
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова513практикав.Плахтiй А.О.
ЕКО-20
ЦБ-20
Iноземна мова405практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
БЦI-20-3
Iноземна мова (за проф.спрям.)425апрактикадоц.Тютюнник В.Ю.
БЦI-20-3
Iноземна мова (цiл.)355практикав.Стехна П.М.
БЦI-20-4п
Друга iноземна мова516апрактикав.Голяк В.I.
МБ-20мп
Друга iноземна мова410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-20мп
Наукова iноземна мова507практикадоц.Дружинiна Л.В.
ПЦБ-20-2мп
Наукова iноземна мова515практикадоц.Соколова К.В.
ПЦБ-20-1мн
Наукова iноземна мова516практикадоц.Суворова С.А.
ПЦБ-20-2мп
_13.00з
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
ЕП-20
МАГ-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_13.00
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова405практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)504практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-20-5п
Наукова iноземна мова526практикав.Чижикова I.В.
ПЦБ-20-3мп
Наукова iноземна мова516практикадоц.Суворова С.А.
ПЦБ-20-3мп
Росiйська мова для iноземцiв452апрактикаст.в.Кушнiр Л.В.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
_14.30з
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
ЕП-20
МАГ-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_14.30
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
ЕП-17-1п
ОА-17-1п
Друга iноземна мова405практикадоц.Ляпiчева О.Л.
АРХ-20-4п
Друга iноземна мова452апрактикадоц.Тютюнник В.Ю.
АРХ-20-4п
~Середа
_8.00
Росiйська мова для iноземцiв452практикав.Подопригора
АРХ-18-2
АРХ-18-3
_9.30
Iноземна мова (за проф.спрям.)355практикав.Стехна П.М.
БЦI-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Яковлєва I.С.
АРХ-19-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-19-5п
_11.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)355практикав.Стехна П.М.
БЦI-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Яковлєва I.С.
АРХ-19-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-19-5п
Дiлова iноземна мова410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-19
МТ-19
_13.00
Iноземна мова405практикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-18-4п
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
ВВ-19
ЕКО-19
МАГ-19+ст
МЕН-19
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
ЕП-17-1п
ОА-17-1п
Iноземна мова (за проф.спрям.)526практикав.Чижикова I.В.
ЛОГ-20
МЕН-20
Росiйська мова для iноземцiв516апрактикаст.в.Гуркiна Т.Ю.
БЦI-19-4п
_14.30з
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-19-4п
_14.30
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
АРХ-19-2
Iноземна мова452практикав.Тимченко К.О.
ЕП-17-1п
ОА-17-1п
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикав.Задунай В.В.
АРХ-19-4п
БЦI-19-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)526практикав.Чижикова I.В.
ЛОГ-20
МЕН-20
~Четвер
_8.00
Iноземна мова406практикав.Задунай В.В.
ЦБ-20
Iноземна мова405практикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-17-4п
Iноземна мова452апрактикадоц.Ляпiчева О.Л.
БЦI-20-5
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Задунай В.В.
АРХ-19-4п
БЦI-19-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-19-4п
Друга iноземна мова412практикав.Iльєва К.А.
ЕП-17-1п
ОА-17-1п
_9.30
Iноземна мова516апрактикав.Левицька С.I.
КН-20
Iноземна мова405практикав.Мочайло С.О.
ПЦБ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452апрактикав.Iльєва К.А.
МБ-18-2
МТ-18-2
Iноземна мова (цiл.)410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-18-1п
_11.00
Iноземна мова516апрактикав.Левицька С.I.
ЗУК-20
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
ЕКО-19
МАГ-19+ст
МЕН-19
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикав.Задунай В.В.
АРХ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикав.Яковлєва I.С.
АРХ-17-4п
Дiлова iноземна мова452апрактикав.Iльєва К.А.
МБ-18-2
МТ-18-2
Дiлова iноземна мова410практикадоц.Токарєва А.В.
МБ-18-1п
_13.00
Iноземна мова516апрактикав.Левицька С.I.
АУТП-20
БМО-20
Iноземна мова513практикадоц.Тютюнник В.Ю.
АТ-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикав.Тимченко К.О.
АРХ-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-20-5п
Iноземна мова (цiл.)355практикав.Стехна П.М.
БЦI-20-4п
Наукова iноземна мова526практикав.Чижикова I.В.
КН-20м
Наукова iноземна мова452апрактикав.Яковлєва I.С.
ПЦБ-20-1мн
ПЦБ-20-2мп
ПЦБ-20-3мп
_14.30
Iноземна мова355практикав.Стехна П.М.
АРХ-19-2
Iноземна мова516практикав.Чижикова I.В.
ВВ -20
ТГПВ-20
Iноземна мова526практикадоц.Суворова С.А.
ВВ -20
ТГПВ-20
Iноземна мова513практикадоц.Тютюнник В.Ю.
АТ-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Солонець Ю.Л.
АРХ-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикав.Тимченко К.О.
АРХ-20-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452апрактикав.Яковлєва I.С.
АРХ-19-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-19-5п
Росiйська мова для iноземцiв412практикаст.в.Гуркiна Т.Ю.
ПЦБ-18-4п
~П`ятниця
_8.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикадоц.Коваль Н.Б.
АРХ-20-5п
Iноземна мова (цiл.)515практикадоц.Соколова К.В.
АРХ-20-5п
Друга iноземна мова452практикав.Iльєва К.А.
ЕП-17-1п
ОА-17-1п
_9.30
Iноземна мова516практикав.Чижикова I.В.
ВВ -20
ТГПВ-20
Iноземна мова405практикадоц.Коваль Н.Б.
БЦI-20-4п
ЕП-20
МАГ-20
МЕН-20
ОО-20
ТГПВ-20
Iноземна мова452практикадоц.Ляпiчева О.Л.
БЦI-20-5
Iноземна мова526практикадоц.Суворова С.А.
ВВ -20
ТГПВ-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
БЦI-20-3
Iноземна мова (за проф.спрям.)425апрактикадоц.Тютюнник В.Ю.
БЦI-20-3
_11.00
Iноземна мова405практикадоц.Коваль Н.Б.
БЦI-20-4п
ЕП-20
МАГ-20
МЕН-20
ОО-20
ТГПВ-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Задунай В.В.
АРХ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
БЦI-20-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикав.Яковлєва I.С.
АРХ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикадоц.Ляпiчева О.Л.
БЦI-20-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)516практикадоц.Суворова С.А.
БЦI-20-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)452апрактикадоц.Тютюнник В.Ю.
БЦI-20-1
_13.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикав.Задунай В.В.
АРХ-17-4п
Iноземна мова (за проф.спрям.)525практикав.Щетинникова О.О.
ЕП-20
МАГ-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикав.Яковлєва I.С.
АРХ-17-4п
Друга iноземна мова452практикав.Голяк В.I.
МБ-19
МТ-19
_14.30
Друга iноземна мова452практикав.Голяк В.I.
МБ-19
МТ-19

.
Укр. док. та IД
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_8.00
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-20-3
Українська мова для iноземцiвв603практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-20-2
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
АУТП-19+ст
ПМ-19 +ст
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-20-3
Українська мова для iноземцiвв603практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-20-2
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
БЦI-19-2
Українська мова для iноземцiвв602практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-18-2
АРХ-18-3
_14.30
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
БЦI-19-3
~Вiвторок
_8.00ч
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Бараннiк О.Ю.
БЦI-19-4п
_8.00з
Українська мова для iноземцiвв608практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-19-1
_9.30з
Українська мова для iноземцiвв701практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-19-2
АРХ-19-3
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)в603практикадоц.Бараннiк О.Ю.
ЛОГ-19
МЕН-19
ПУА-19
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-19-5п
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Бараннiк О.Ю.
МАГ-19+ст
МБ-19
МТ-19
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
КН-19
Українська мова для iноземцiвв603практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
Українська мова для iноземцiвв302практикаст.в.Ткач О.В.
БЦI-20-4п
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
АТ-19+ст
БМО-19 +ст
Українська мова (за проф.спрям.)в601практикаст.в.Ткач О.В.
ЕКО-19
ЗУК-19+ст
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-20-3
Українська мова для iноземцiвв603практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-20-2
_14.30
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-20-3
Українська мова для iноземцiвв603практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-20-2
~Середа
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-19-1
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-19-4п
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-19-3
Українська мова для iноземцiвв608практикадоц.Бараннiк О.Ю.
ПЦБ-18-4п
~Четвер
_8.00
Українська мова для iноземцiвв602практикадоц.Бараннiк О.Ю.
БЦI-19-4п
Українська мова для iноземцiвв608практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-19-1
_9.30ч
Українська мова (за проф.спрям.)в602лекцiядоц.Бараннiк О.Ю.
ЕП-20
ЛОГ-20
МАГ-20
МЕН-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_9.30з
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Бараннiк О.Ю.
ЕП-20
ЛОГ-20
МАГ-20
МЕН-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
БЦI-19-1
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Бараннiк О.Ю.
ЕК-19+ст
ЕП-19+ст
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
БЦI-20ст
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикапроф.Євсєєва Г.П.
БЦI-19-4п
Українська мова для iноземцiвв602практикаст.в.Ткач О.В.
БЦI-20-4п
_14.30
Українська мова для iноземцiвв602практикаст.в.Броцька-
Ляховецька О.М.
АРХ-19-2
АРХ-19-3
~П`ятниця
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикадоц.Богуславська
Л.Г.
АРХ-19-2
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаст.в.Ткач О.В.
БЦI-19-5
_14.30
Українська мова (за проф.спрям.)в601практикаст.в.Ткач О.В.
ВВ-19
ТГПВ-19
ЦБ-19

.
Ф i ПД
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_9.30ч
Математичнi методи рiшення техн.задач вир.352практикадоц.Чумак Л.О.
ТБК-18+ст
_9.30з
Математичнi методи рiшення техн.задач вир.352лекцiядоц.Чумак Л.О.
ТБК-18+ст
_9.30
Фiзика412лекцiяст.в.Волнянська I.П.
БЦI-20-1
БЦI-20-2
_13.00ч
Вища математика352лекцiядоц.Чумак Л.О.
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
Фiзика415практикадоц.Соколовський
С.О.
ВВ -20
ТГПВ-20
_13.00з
Фiзика414практикапроф.Дiкарев Б.М.
БЦI-20-5
_14.30
Вища математика352лекцiядоц.Чумак Л.О.
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
~Вiвторок
_9.30ч
Фiзика414лаб.роботадоц.Соколовський
С.О.
ЗУК-20
_9.30з
Аналiтична хiмiя та с/х аналiз221лекцiядоц.Амiруллоєва Н.В.
ЕКО-19
Вища математика328бпрактикаас.Овчинникова Н. П.
АТ-19+ст
ПМ-19 +ст
_9.30
Вища математика322бпрактикадоц.Чумак Л.О.
БЦI-20-4п
_11.00з
Вища математика351практикаас.Овчинникова Н. П.
АУТП-19+ст
БМО-19 +ст
_11.00
Вища математика352практикадоц.Долгова I.М.
БЦI-20-1
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка407лекцiядоц.Карасьов Г.Г.
АТ-19+ст
Фiзика412лекцiядоц.Бекетов О.В.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
_13.00
Електричнi вимiрювання407практикадоц.Карасьов Г.Г.
АУТП-18+ст
_14.30
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лаб.роботадоц.Амiруллоєва Н.В.
ЕКО-20
~Середа
_8.00ч
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка415лекцiядоц.Карасьов Г.Г.
АТ-19+ст
Фiзика414практикадоц.Соколовський
С.О.
БЦI-20-2
_8.00з
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка415практикадоц.Карасьов Г.Г.
АТ-19+ст
_8.00
Вища математика352практикаас.Задорожня Т.Є.
БЦI-20-5
Вища математика328апрактикадоц.Чумак Л.О.
БЦI-20-4п
_9.30ч
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка415практикадоц.Карасьов Г.Г.
БМО-19 +ст
Фiзика414практикаст.в.Волнянська I.П.
БЦI-20-1
_9.30з
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка415лекцiядоц.Карасьов Г.Г.
БМО-19 +ст
_9.30
Вища математикав101лекцiядоц.Осипчук М.М.
ЗУК-20
Вища математика352практикаас.Задорожня Т.Є.
ВВ -20
ТГПВ-20
Вища математика328апрактикаас.Овчинникова Н. П.
БЦI-20-3
_11.00ч
Електротехнiка в будiвництвi412лекцiядоц.Карасьов Г.Г.
БЦI-19-5
ВВ-19
ТГПВ-19
_11.00
Вища математика352лекцiядоц.Осипчук М.М.
БЦI-20-5
ВВ -20
ТГПВ-20
ЦБ-20
Вища математикав101практикаас.Задорожня Т.Є.
БЦI-20-2
Вища математика328бпрактикаас.Овчинникова Н. П.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лекцiядоц.Амiруллоєва Н.В.
ЕКО-20
_13.00з
Електротехнiка в будiвництвi415практикадоц.Карасьов Г.Г.
БЦI-19-5
_13.00
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лаб.роботадоц.Амiруллоєва Н.В.
ЕКО-20
_14.30ч
Вища математика352практикаас.Овчинникова Н. П.
БЦI-20-5
Фiзика414практикапроф.Дiкарев Б.М.
БЦI-20-4п
_14.30з
Електротехнiка в будiвництвi415практикадоц.Карасьов Г.Г.
ВВ-19
ТГПВ-19
Електротехнiка в будiвництвi407практикаст.в.Волнянська I.П.
ВВ-19
ТГПВ-19
Фiзика414практикадоц.Соколовський
С.О.
БЦI-20-3
~Четвер
_9.30ч
Електричнi вимiрювання407лекцiядоц.Карасьов Г.Г.
АУТП-18+ст
Фiзика412лекцiядоц.Бекетов О.В.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
_9.30з
Фiзика414практикадоц.Бекетов О.В.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
_11.00ч
Фiзика414практикадоц.Соколовський
С.О.
ЦБ-20
_11.00з
Вища математика328бпрактикаас.Задорожня Т.Є.
ВВ -20
ТГПВ-20
Вища математика328бпрактикадоц.Осипчук М.М.
ЦБ-20
Фiзика414практикаст.в.Волнянська I.П.
КН-20
_11.00
Фiзика412лекцiяпроф.Дiкарев Б.М.
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
_13.00ч
Вища математика352лекцiядоц.Долгова I.М.
БЦI-20-1
БЦI-20-2
Електротехнiка електронiка та мiкропроцес. технiка415практикадоц.Карасьов Г.Г.
АТ-19+ст
_13.00з
Вища математика352лекцiядоц.Осипчук М.М.
БЦI-20-5
ВВ -20
ТГПВ-20
ЦБ-20
Фiзика407лекцiяст.в.Волнянська I.П.
КН-20
_13.00
Вища математика328бпрактикаас.Задорожня Т.Є.
ЕКО-20
_14.30з
Фiзична та колоiдна хiмiя221практикадоц.Амiруллоєва Н.В.
ВВ-18+ст
_14.30
Вища математика352лекцiядоц.Долгова I.М.
БЦI-20-1
БЦI-20-2
~П`ятниця
_8.00
Фiзика407лекцiядоц.Веселова С.I.
ЗУК-20
Фiзика412лекцiядоц.Соколовський
С.О.
БЦI-20-5
ВВ -20
ТГПВ-20
_9.30ч
Фiзика407лекцiядоц.Веселова С.I.
ЦБ-20
_9.30
Вища математика352лекцiядоц.Левкович О.О.
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
Вища математика328бпрактикадоц.Долгова I.М.
БЦI-20-1
Вища математика422практикадоц.Осипчук М.М.
ЗУК-20
_11.00ч
Аналiтична хiмiя та с/х аналiз219практикадоц.Амiруллоєва Н.В.
ЕКО-19
Фiзика414практикадоц.Соколовський
С.О.
ЗУК-20
_11.00з
Фiзична та колоiдна хiмiя221лаб.роботадоц.Амiруллоєва Н.В.
ВВ-18+ст
_11.00
Вища математика352лекцiядоц.Левкович О.О.
АТ-19+ст
АУТП-19+ст
БМО-19 +ст
ПМ-19 +ст
Вища математика328бпрактикаас.Овчинникова Н. П.
БЦI-20-3
Вища математика422практикадоц.Осипчук М.М.
ЦБ-20
_13.00ч
Фiзична та колоiдна хiмiя221лекцiядоц.Амiруллоєва Н.В.
ВВ-18+ст
_13.00
Вища математика353лекцiядоц.Осипчук М.М.
ЕКО-20
Вища математика328бпрактикаас.Задорожня Т.Є.
БЦI-20-2

.
Фiзвиховання
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактика
БЦI-19-1
БЦI-19-2
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
БЦI-20ст
_11.00
Фiзичне виховання
АТ-19+ст
АУТП-19+ст
БМО-19 +ст
КН-19
ПМ-19 +ст
~Вiвторок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактика
АРХ-20-1
АРХ-20-2
АРХ-20-3
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
ЕП-20
ЛОГ-20
МАГ-20
МЕН-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_11.00
Фiзичне виховання
БЦI-19-5
ВВ-19
ЕКО-19
ЗУК-19+ст
ТГПВ-19
ЦБ-19
Фiзичне вихованняпрактика
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
_13.00
Фiзичне виховання
БЦI-20-5
ВВ -20
ЕКО-20
ЗУК-20
ТГПВ-20
ЦБ-20
Фiзичне вихованняпрактика
БЦI-20-1
БЦI-20-2
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
~Середа
_9.30
Фiзичне виховання
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
КН-20
Фiзичне вихованняпрактика
ЕК-19+ст
ЕП-19+ст
ЛОГ-19
МАГ-19+ст
МБ-19
МЕН-19
МТ-19
ОО-19+ст
ПУА-19
ФIН-19+ст
_11.00
Фiзичне вихованняпрактика
БЦI-19-1
БЦI-19-2
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
БЦI-20ст
_13.00
Фiзичне виховання
АТ-19+ст
АУТП-19+ст
БМО-19 +ст
КН-19
ПМ-19 +ст
~Четвер
_9.30
Фiзичне виховання
БЦI-20-5
ВВ -20
ЕКО-20
ЗУК-20
ТГПВ-20
ЦБ-20
Фiзичне вихованняпрактика
БЦI-20-1
БЦI-20-2
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
_11.00
Фiзичне вихованняпрактика
ЕП-20
ЛОГ-20
МАГ-20
МЕН-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
_13.00
Фiзичне виховання
БЦI-19-5
ВВ-19
ЕКО-19
ЗУК-19+ст
ТГПВ-19
ЦБ-19
Фiзичне вихованняпрактика
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
~П`ятниця
_9.30
Фiзичне вихованняпрактика
АРХ-20-1
АРХ-20-2
АРХ-20-3
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
_11.00
Фiзичне виховання
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
КН-20
Фiзичне вихованняпрактика
ЕК-19+ст
ЕП-19+ст
ЛОГ-19
МАГ-19+ст
МБ-19
МЕН-19
МТ-19
ОО-19+ст
ПУА-19
ФIН-19+ст

.
Фiлософiї
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид ВикладачГрупа
~Понедiлок
_9.30
Фiлософiяв701лекцiядоц.Бiлополий В.В.
ЕП-20
ЛОГ-20
МАГ-20
МЕН-20
МТ-20
ОО-20
ПУА-20
ФIН-20
~Вiвторок
_11.00
Фiлософiяв701лекцiядоц.Плаксiна О.I.
АТ-18+ст
АУТП-18+ст
БМО-18+ст
ПМ-18+ст
~Середа
_13.00
Психологiяв704лекцiядоц.Марченко В.О.
ЦБ-18
~Четвер
_13.00
Професiйна етикав704лекцiядоц.Савош Г.П.
МАГ-20мп
ОО-20мп
ФIН-20мп
_14.30з
Професiйна етикав704практикадоц.Савош Г.П.
МАГ-20мп
ОО-20мп
ФIН-20мп
копія 21.04.2021