ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
12.08.2022

Розклад занять. 1 семестр 1 половина. 2022/2023 навч.рiк. ф.IТ та МI. Курс 4.

.
АТ-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Основи охорони працi та 129лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
цивiльного захисту
_14.30
Органiзацiя автомобiльних 09лек./пр.ЕРМдоц.Стадник В.Л.
перевезень
~Вiвторок
_13.00
Автомобiлi09лекцiяЕРМдоц.Лиходiй О.С.
_14.30
Основи бiзнесув101лек./пр.МУП i Л
~Середа
_11.00
Основи технологii виробництва та 170лекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
ремонту автомоб.
_13.00
Основи технологii виробництва та 170лаб./пр.ЕРМдоц.Заяць Г.В.
ремонту автомоб.
~Четвер
_11.00з
Органiзацiя та основи управлiння ЛДАпрактикаЕРМст.в.Богомолов В.В.
автосервiсом
_13.00
Моделювання технологiчних 170лек./пр.ЕРМдоц.Заяць Г.В.
процесiв
_14.30
Автомобiлi07пр./лаб.ЕРМас.Червоноштан
~П`ятниця
_8.00ч
Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛДАлаб.роботаЕРМст.в.Богомолов В.В.
_9.30
Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛДАлек./пр.ЕРМст.в.Богомолов В.В.
_11.00
Органiзацiя та основи управлiння ЛДАлекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
автосервiсом
.
АУТП-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Основи охорони працi та 129лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
цивiльного захисту
_14.30
Технiчнi засоби автоматизацii 487лаб.роботаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
сист.упр.
~Вiвторок
_11.00
Технiчнi засоби автоматизацii 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловский А.В.
сист.упр.
_13.00
Економiка пiдприємства322блекцiяМУП i Л
_14.30
Механiзацiя технологiчних прцесiв384лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
~Середа
_11.00
Виробничi процеси та обладнання 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Чумак Л.I.
об.\авт.
_13.00
Виробничi процеси та обладнання 382/384лек./лаб.Автоматиз. та КIТдоц.Чумак Л.I.
об.\авт.
_14.30ч
Механiзацiя технологiчних прцесiв385практикаАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
~Четвер
_11.00
Електропостачання промислових 384лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
пiдприємств
_13.00
Електропостачання промислових 384пр./лаб.Автоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
пiдприємств
_14.30з
Автоматизацiя об*єктiв 384практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
теплоенергетики
~П`ятниця
_8.00
Автоматизацiя об*єктiв 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ткачов В.С.
теплоенергетики
_9.30
Навчальний практикум з маш.проект.384практикаАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловский А.В.
.
БМО-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Лiфти та лiфтове господарство285лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Пантелеєнко В.I.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Основи охорони працi та 129лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
цивiльного захисту
~Вiвторок
_9.30ч
Комплексна мех.авт. i механозабесп. 322бпрактикаБудiв. дор. машиндоц.Шатов С.В.
будiвництва
_11.00
Комплексна мех.авт. i механозабесп. 322блекцiяБудiв. дор. машиндоц.Шатов С.В.
будiвництва
_13.00
Економiка пiдприємства322блек./пр.Фiн.екон.та пiдпр.доц.Ступнiкер Г.Л.
~Середа
_11.00
Машини для виробництва 283лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Голубченко О.I.
будiвельних матерiалiв
_13.00
Машини для виробництва 283практикаБудiв. дор. машиндоц.Голубченко О.I.
будiвельних матерiалiв
_14.30ч
Лiфти та лiфтове господарство283практикаБудiв. дор. машиндоц.Пантелеєнко В.I.
~Четвер
_11.00
Якiсть машин170лекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
_13.00ч
Машини для виробництва 283лаб.роботаБудiв. дор. машиндоц.Голубченко О.I.
будiвельних матерiалiв
_13.00з
Якiсть машин523апрактикаЕРМпроф.Колiсник М.П.
~П`ятниця
_9.30
Машини для земляних робiт283лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Кроль Р.М.
_11.00
Машини для земляних робiт283пр./лаб.Будiв. дор. машиндоц.Кроль Р.М.
.
КН-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Технологii комп*ютерного 327лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Iльєв I.М.
проектування
_14.30
Технологii комп*ютерного каф.лаб./пр.КН, IТ та ПМдоц.Iльєв I.М.
проектування
~Вiвторок
_11.00
Iнтелектуальний аналiз даних324лекцiяКН, IТ та ПМст.в.Кривенкова Л.Ю.
_13.00
Iнтелектуальний аналiз даних502пр./лаб.КН, IТ та ПМст.в.Кривенкова Л.Ю.
~Середа
_11.00
Моделювання систем502лаб./пр.КН, IТ та ПМпроф.Єршова Н.М.
_13.00
Операцiйнi системи502лаб.роботаКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
~Четвер
_11.00
Моделювання систем324лекцiяКН, IТ та ПМпроф.Єршова Н.М.
_13.00
Операцiйнi системи324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
_14.30
Математичнi i комп.методи обробки 502лаб./пр.КН, IТ та ПМас.Лукашук Г.О.
ек.д.
~П`ятниця
_8.00
Математичнi i комп.методи обробки 324лекцiяКН, IТ та ПМст.в.Кривенкова Л.Ю.
ек.д.
_9.30
Технологii розподiлених систем та 324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
пар.об.
.
ПМ-19ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Охорона працi та цивiльний захист129лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
_14.30
Дiагностика i дефектоскопiя матер-552лекцiяМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
лiв та виробiв
~Вiвторок
_9.30
Механiчнi властивостi та 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Губенко С.I.
конструкцiйна мiцн мат-в
_11.00
Механiчнi властивостi та 552лаб.роботаМатер.обр.мат.проф.Губенко С.I.
конструкцiйна мiцн мат-в
_13.00
Фiзичнi властивостi iметоди 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
дослiдження мат-лiв
~Середа
_9.30ч
Механiчнi властивостi та 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Губенко С.I.
конструкцiйна мiцн мат-в
_9.30з
Основи корозii металiв та 552практикаМатер.обр.мат.доц.Чайковська Г.О.
довговiчнiсть
_11.00
Експертнi дослiдження причин 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
руйнування мат-лiв
_13.00ч
Технологiя обробки матерiалiв552лаб.роботаМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
~Четвер
_9.30ч
Дiагностика i дефектоскопiя матер-552практикаМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
лiв та виробiв
_9.30з
Експертнi дослiдження причин 552практикаМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
руйнування мат-лiв
_11.00
Технологiя обробки матерiалiв552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
_13.00з
Фiзичнi властивостi iметоди 552лаб.роботаАвтоматиз. та КIТас.Грубов В.В.
дослiдження мат-лiв
~П`ятниця
_9.30
Композицiйнi матерiали552лек./лаб.Матер.обр.мат.доц.Чайковська Г.О.
_11.00
Основи корозii металiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Чайковська Г.О.
довговiчнiсть
копія 17.08.2022