Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
09.07.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 4.

АТ-15+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи технiчноi дiагностики ЛДАлекцiяЕРМас.Лиходiй О.С.
автомобiлiв
11.00Основи технiчноi дiагностики ЛДАпрактикаЕРМ
автомобiлiв
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
11.00чЛiцензування та сертифiкацiя а/т523блекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
11.00зЛiцензування та сертифiкацiя а/т272практикаЕРМ
13.00чОрганiзацiя державного облiку523блекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
13.00зОрганiзацiя автомобiльних 523алекцiяЕРМдоц.Стадник В.Л.
перевезень
_Середа_
8.00Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕ/523блекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
9.30чОрганiзацiя автомобiльних 523блекцiяЕРМдоц.Стадник В.Л.
перевезень
9.30зОрганiзацiя автомобiльних 523бпрактикаЕРМ
перевезень
_Четвер_
11.00чТехнологiчне обладнання об.авт.170практикаЕРМ
11.00зТехнологiчне обладнання об.авт.170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
13.00чТехнологiчне обладнання об.авт.170практикаЕРМ
13.00зЕлектронне та електричне 09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
_П`ятниця_
9.30зОрганiзацiя державного облiку272практикаЕРМ
11.00Електронне та електричне 09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
обладання автомобiлiв
13.00чЕлектронне та електричне 09практикаIBTC
обладання автомобiлiв
АУТП-15+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Автоматиз. безп. технологiчних 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
процесiв
9.30Автоматиз. безп. технологiчних 386практикаАвтом.та елект.
процесiв
11.00чОснови комп`ютерно-1007практикаАвтом.та елект.
iнтегрованого управлiння
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чМоделювання i оптимизацiя 217лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
систем керування
9.30зМоделювання i оптимизацiя 1006практикаIBTC
систем керування
11.00чОснови САПР1007практикаАвтом.та елект.
11.00зОснови САПР382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
_Середа_
8.00Електроустаткування 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
технологiчних комплексiв
9.30Основи комп`ютерно-382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ткачов В.С.
iнтегрованого управлiння
11.00зЕлектроустаткування 383. 385практикаАвтом.та елект.
технологiчних комплексiв
_Четвер_
8.00зОснови САПР1006практикаАвтом.та елект.
9.30Навчальний практикум1006практикаАвтом.та елект.
11.00зОснови автоматизованих систем 1007практикаАвтом.та елект.
керування технол
_П`ятниця_
8.00зНавчальний практикум384практикаАвтом.та елект.
9.30Основи автоматизованих систем 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
керування технол
11.00чОснови проектування систем 384практикаАвтом.та елект.
автоматизацii
13.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаIBTC
систем керування
БМО-15+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Експлуат. та обслуговування 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
машин
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00чЕксплуат. та обслуговування 170практикаЕРМ
машин
11.00зОрганiзацiя. планування i 523бпрактикаЕРМ
управлiння виробництв
13.00чМашини та обл.для реконст.буд.283практикаБудiв.машин
13.00зМашини та обл.для реконст.буд.322блекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
_Середа_
9.30Основи вироб. i ремонту буд. 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
маш.
11.00чТехнолог. основи 170практикаЕРМ
машинобудування
11.00зОснови вироб. i ремонту буд. 170практикаЕРМ
маш.
13.00чТехнолог. основи 170практикаЕРМ
машинобудування
_Четвер_
9.30Технолог. основи 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
машинобудування
11.00Дорожнi машини283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
13.00Дорожнi машини283практикаБудiв.машин
_П`ятниця_
9.30чМеханiзованний iнструмент283лекцiяБудiв.машиндоц.Спiльник М.А.
9.30зМеханiзованний iнструмент283практикаБудiв.машин
11.00чОрганiзацiя. планування i 523алекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
управлiння виробництв
МIТ-15+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Метрологiя та вимiрювання328блекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30Метрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
_Вiвторок_
9.30чМоделювання i оптимизацiя 217лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
систем керування
11.00Мiкропроцесорнi системи328апрактикаIBTC
13.00чМоделювання i оптимизацiя 1006практикаIBTC
систем керування
13.00зМiкропроцесорнi системи328алекцiяIBTCас.Пономарьов С.М.
_Середа_
9.30Побудова iнформацiйно-09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
вим.систем
11.00чОснови науково-технiчної 328алекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
творчостi
11.00зОснови науково-технiчної 328апрактикаIBTC
творчостi
13.00Мiкропроцесорнi системи487лекцiяIBTCас.Пономарьов С.М.
_Четвер_
9.30Теорiя експерименту328алекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
11.00Теорiя експерименту502практикаIBTC
_П`ятниця_
9.30зМоделювання i оптимизацiя 1007практикаIBTC
систем керування
11.00Бази данних388лекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
13.00Бази данних1007практикаIBTC
ПМ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Пробл. розр. нових будiв. мат-270лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
лiв для заб.тепл.конс
11.00чПробл. розр. нових будiв. мат-270практикаТБМ,вир.та
лiв для заб.тепл.конс
11.00зСучаснi технологii 270практикаТБМ,вир.та
виготов.мат.для обл.будiвельконс
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зОрганiзацiя. планування i в805практикаПОВ
управлiння виробництв
11.00Нанотехнологii наномат-лi557лекцiяМатер.обр.мат.проф.Лаухiн Д.В.
13.00чНанотехнологii наномат-лi557. 284практикаМатер.обр.мат.
_Середа_
9.30Новi методи змiцнення констр. 557лекцiяМатер.обр.мат.доц.Носенко О.П.
мат-лiв
11.00Новi методи змiцнення констр. 557. 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Носенко О.П.
мат-лiв
_Четвер_
9.30Сучаснi технологii 270лекцiяТБМ,вир.та доц.Дехта Т.М.
виготов.мат.для обл.будiвельконс
11.00чВикористання високомiцних мат-557практикаМатер.обр.мат.
лiв. в маш.
11.00зВикористання високомiцних мат-552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
лiв. в маш.
_П`ятниця_
8.00зСучасни та перспект.технологii557. 553практикаМатер.обр.мат.
9.30Сучасни та перспект.технологii557лекцiяМатер.обр.мат.пр. Дергач
11.00чОрганiзацiя. планування i в801алекцiяПОВдоц.Павлов Ф.I.
управлiння виробництв