Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
26.08.2021

Розклад занять. 1 семестр 2 половина. 2021/2022 навч.рiк. ф.IТ та МI. Курс 3.

.
АТ-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка електронiка та 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
мiкропроцес. технiка
_9.30з
Електротехнiка електронiка та в01практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
мiкропроцес. технiка
_11.00
Кураторська година523Куратори
_13.00ч
Взаємозамiннiсть виробiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удосконалення як.прод.
_13.00з
Взаємозамiннiсть виробiв та 552практикаМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удосконалення як.прод.
~Вiвторок
_8.00
Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив603лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_9.30
Теоретичнi основи теплотехнiки523блекцiяЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
_13.00
Iнтернет-технологii керування авт.523блекцiяЕРМас.Лиходiй О.С.
~Середа
_9.30ч
Спецiалiзований рухомий склад523блекцiяЕРМдоц.Стадник В.Л.
_9.30з
Спецiалiзований рухомий склад523бпрактикаЕРМдоц.Стадник В.Л.
_11.00
Сучаснi тенденцii вiдновлення 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
деталей авт.
_13.00ч
Сучаснi тенденцii вiдновлення 170практикаЕРМдоц.Татарчук О.В
деталей авт.
_13.00з
Взаємозамiннiсть виробiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удосконалення як.прод.
_14.30з
Iнтернет-технологii керування авт.523бпрактикаЕРМас.Лиходiй О.С.
~Четвер
_11.00з
Автомобiльнi двигуни523блекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
_13.00ч
Автомобiльнi двигуни523бпрактикаЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
_13.00з
Теоретичнi основи теплотехнiки272лаб.роботаЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
~П`ятниця
_9.30
Деталi машин09лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
_11.00ч
Деталi машин09практикаБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
.
АУТП-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_8.00ч
Автоматизирований електропривiд382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловський В.О.
_8.00з
Автоматизирований електропривiд382практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
_9.30ч
Теорiя автоматичного керування383лаб.роботаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
_9.30з
Теорiя автоматичного керування383лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловський В.О.
_11.00
Кураторська година386Куратори
~Вiвторок
_8.00
Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив603лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_9.30ч
Числовi методи i моделювання на 324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
ЕОМ
~Середа
_11.00ч
Теорiя автоматичного керування382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловський В.О.
_11.00з
Числовi методи i моделювання на 1007лаб.роботаКН, IТ та ПМас.Лукашук Г.О.
ЕОМ
~Четвер
_9.30ч
Основи цифровоi технiкi383практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
_11.00з
Основи цифровоi технiкi384лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловский А.В.
_13.00ч
Числовi методи i моделювання на 327лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
ЕОМ
~П`ятниця
_8.00ч
Iнформацiйнi тнхнологiiв системах 383лекцiяАвтоматиз. та КIТпроф.Базилевич Ю.М.
автоматизацii
_8.00з
Iнформацiйнi тнхнологiiв системах 383практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
автоматизацii
_9.30ч
Термодинамiка i теплотехнiка523блекцiяЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
_9.30з
Термодинамiка i теплотехнiка523бпрактикаЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
_11.00ч
Метрологiя.технiчнi вимiрювання та 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ткачов В.С.
прилади автомат
_11.00з
Метрологiя.технiчнi вимiрювання та 382лаб.роботаАвтоматиз. та КIТдоц.Ткачов В.С.
прилади автомат
_13.00ч
Метрологiя.технiчнi вимiрювання та 383лаб.роботаАвтоматиз. та КIТдоц.Ткачов В.С.
прилади автомат
.
БМО-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка електронiка та 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
мiкропроцес. технiка
_9.30з
Електротехнiка електронiка та в01лаб.роботаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
мiкропроцес. технiка
_11.00
Кураторська година3005Куратори
_13.00ч
Взаємозамiннiсть виробiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удоск.я/пр.
_13.00з
Взаємозамiннiсть виробiв та 552практикаМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удоск.я/пр.
~Вiвторок
_8.00
Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив603лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_9.30
Теоретичнi основи теплотехнiки523блекцiяЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
_11.00
Двигуни внутрiшнього згорання272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
_13.00
Двигуни внутрiшнього згорання272лаб.роботаЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
~Середа
_9.30
Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
_11.00
Теорiя механiзмiв i машин09практикаБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
_13.00з
Взаємозамiннiсть виробiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
удоск.я/пр.
~Четвер
_9.30ч
Основи автоматизацii машин i 382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Ужеловский А.В.
робототехнiки
_13.00з
Теоретичнi основи теплотехнiки272лаб.роботаЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
~П`ятниця
_9.30
Деталi машин09лекцiяБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
_11.00ч
Основи автоматизацii машин i 384практикаАвтоматиз. та КIТас.Бровченко К.А.
робототехнiки
_11.00з
Деталi машин09лаб.роботаБудiв. дор. машиндоц.Мацевич I.М.
.
КН-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Методи обробки зображень та пр.зiр327лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
_11.00
Кураторська година322бКуратори
_13.00
Методи обробки зображень та пр.зiр1007лаб.роботаКН, IТ та ПМдоц.Пономарьова О.А.
~Вiвторок
_8.00
Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив603лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_9.30
Математичнi методи дослiдження 327лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Вельмагiна Н.О.
операцiй
_11.00ч
Бази данних1007практикаАвтоматиз. та КIТпроф.Базилевич Ю.М.
_11.00з
Математичнi методи дослiдження 1007практикаКН, IТ та ПМдоц.Вельмагiна Н.О.
операцiй
~Середа
_9.30
Бази данних351лекцiяАвтоматиз. та КIТпроф.Базилевич Ю.М.
_11.00
Крос-платфорне програмування351лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_13.00ч
Крос-платфорне програмування1006лаб.роботаКН, IТ та ПМдоц.Гусєв В.О.
~Четвер
_8.00ч
Методи та системи штучного 327практикаКН, IТ та ПМпроф.Прокопчук Ю.А.
iнтелекту
_9.30ч
Методи та системи штучного 327лекцiяКН, IТ та ПМпроф.Прокопчук Ю.А.
iнтелекту
_9.30з
Методи та системи штучного 327практикаКН, IТ та ПМпроф.Прокопчук Ю.А.
iнтелекту
~П`ятниця
_8.00
Основi вимоги до 327лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
прогр.забеспечення та тест.
_9.30ч
Основi вимоги до 1006лаб.роботаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
прогр.забеспечення та тест.
_9.30з
Основi вимоги до 1006практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
прогр.забеспечення та тест.
.
ПМ-19+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзика конденсованого стану 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
матерiалiв
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00ч
Фiзика конденсованого стану 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
матерiалiв
_13.00з
Фiзика конденсованого стану 553практикаМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
матерiалiв
~Вiвторок
_8.00
Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив603лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
Дисциплiна закладу вищої освiтив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
Дисциплiна закладу вищої освiтив401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_9.30ч
Математичнi методи планування 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
експерименту
Фiзичнi основи розр.мат-лiв спец. 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
призначення
_9.30з
Математичнi методи планування 552практикаМатер.обр.мат.ст.в.Слупська
експерименту
Фiзичнi основи розр.мат-лiв спец. 552практикаМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
призначення
_11.00ч
Недоск.кристалiчних решiток та 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
фiзика мiцностi
_11.00з
Недоск.кристалiчних решiток та 552лаб.роботаМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
фiзика мiцностi
~Середа
_9.30
Фiзика руйнування мат-лiв 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Губенко С.I.
спец.призн.
_11.00ч
Методи поверхневоi обробки мат-лiв553практикаМатер.обр.мат.доц.Узлов О.В.
_11.00з
Фiзика руйнування мат-лiв 553практикаМатер.обр.мат.проф.Губенко С.I.
спец.призн.
_13.00ч
Фiзика конденсованого стану 553практикаМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
матерiалiв
_14.30з
Методи поверхневоi обробки мат-лiв553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Загороднiй О.Б.
~Четвер
_9.30ч
Кольоровi метали та сплави553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
Способи модифiкацii кольорових 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
сплавiв
_9.30з
Кольоровi метали та сплави553лаб.роботаМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
Способи модифiкацii кольорових 553лаб.роботаМатер.обр.мат.ст.в.Грузiн Н.В.
сплавiв
~П`ятниця
_8.00
Комп`ютерно-iнтегрованi технологii382лекцiяАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
_9.30
Комп`ютерно-iнтегрованi технологii384лаб.роботаАвтоматиз. та КIТдоц.Живцова Л.I.
копія 17.11.2021