. | | | | | | | | |
| АТ-22-1+ст | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Загальний курс будiвництва | | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | проф.Шатов С.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | | лекцiя | ЕРМ | доц.Колеснiкова Т.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Хiмотодологiя експлуатацiйних мат- | | лекцiя | ЕРМ | доц.Iльєв I.М. |
| | | | лiв | | | | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | 09 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | ЛДА | практика | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 214 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 553 | лаб/пр. | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
. | | | | | | | | |
| АТ-22-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Загальний курс будiвництва | | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | проф.Шатов С.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | | лекцiя | ЕРМ | доц.Колеснiкова Т.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Хiмотодологiя експлуатацiйних мат- | | лекцiя | ЕРМ | доц.Iльєв I.М. |
| | | | лiв | | | | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | 09 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | ЛДА | практика | ЕРМ | ас.Ракаєв О.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 553 | практика | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 214 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
. | | | | | | | | |
| АУТП 22-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
| | | | органи | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мехатронiки | | | | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | 384 | лаб.робота | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 351 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | в-01 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | в-01 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | 383 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | 383 | лаб.робота | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | 383 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | органи | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | 383 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
| | | | органи | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | 384 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | 384 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | мехатронiки | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мехатронiки | | | | |
. | | | | | | | | |
| АУТП-22-1+ | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
| | | | органи | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловський В.О. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мехатронiки | | | | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | Електронiка i мiкросхемотехнiка | 384 | лаб.робота | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 217 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | в-01 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
| | | | Основи електроприводу з | в-01 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мiкропр.кер. | | | | |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | 384 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
| | | | Основи iнтернет речей (ЮТ) | 384 | практика | Автоматиз. та КIТ | доц.Ужеловский А.В. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | мехатронiки | | | | |
| | | | Основи робототехнiки та | 384 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | доц.Живцова Л.I. |
| | | | мехатронiки | | | | |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | 383 | лаб.робота | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | Технiчнi засоби автоматизацii | 383 | лаб.робота | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | 383 | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. |
| | | | органи | | | | |
| | | | Виконавчi механiзми та регулюючi | 383 | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Спiльник М.А. |
| | | | органи | | | | |
. | | | | | | | | |
| БМО-22 +ст | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Загальний курс будiвництва | | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | | лекцiя | Будiв. дор. машин | проф.Шатов С.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | | лекцiя | ЕРМ | доц.Колеснiкова Т.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Хiмотодологiя експлуатацiйних мат- | | лекцiя | ЕРМ | доц.Iльєв I.М. |
| | | | лiв | | | | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Теорiя механiзмiв i машин | 09 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Мацевич I.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Двигуни внутрiшнього згорання | ЛДА | практика | ЕРМ | ас.Рокаєв О.М. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Гiдравлiка. гiдропрiвiд машин | 285 | практика | Будiв. дор. машин | доц.Кроль Р.М. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 553 | лаб/пр | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 214 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
. | | | | | | | | |
| КМiДМ-22+с | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи 2D та 3D моделювання | | лекцiя | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Моделювання в програмному | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Романова Н.С. |
| | | | середовищi | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Веб-технологii та веб-дизайн | онл. | лаб.робота | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Теорiя тепло-та масопереносу в мат- | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Мосьпан В.I. |
| | | | лах | | | | |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Веб-технологii та веб-дизайн | онл. | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Матерiалознавство | | лекцiя | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 351 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 351 | практика | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Матерiалознавство | 552 | практика | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Теорiя тепло-та масопереносу в мат- | 162 | практика | ТБМ,вир.та конс | доц.Мосьпан В.I. |
| | | | лах | | | | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Моделювання в програмному | 557 | практика | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. |
| | | | середовищi | | | | |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Основи 2D та 3D моделювання | 557 | практика | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
. | | | | | | | | |
| КН-22-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Мiкропроц.в iнформацiйних | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. |
| | | | системах | | | | |
| | | | Роботатехнiка | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Пономарьова О.А. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Об'єктно-орiєнтоване | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
| | | | програмування | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Теорiя алгоритмiв | | лекцiя | ЕРМ | доц.Iльєв I.М. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Чисельнi методи | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Архiтектура тп проектування | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. |
| | | | прогр.забеспечення | | | | |
| | | | Основи програмноi iнженерii | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Комп'ютернi мережi | | лекцiя | ЕРМ | доц.Iльєв I.М. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 310 | практика | Укр. док. та IД | ас.Протасова А.М. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | лекцiя | Фiзвиховання | |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Архiтектура тп проектування | онл | практика | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. |
| | | | прогр.забеспечення | | | | |
| | | | Основи програмноi iнженерii | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Мiкропроц.в iнформацiйних | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. |
| | | | системах | | | | |
| | | | Роботатехнiка | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | доц.Пономарьова О.А. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Теорiя алгоритмiв | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Чорна В.В. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Архiтектура тп проектування | онл | практика | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. |
| | | | прогр.забеспечення | | | | |
| | | | Основи програмноi iнженерii | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Чисельнi методи | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Об'єктно-орiєнтоване | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
| | | | програмування | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Об'єктно-орiєнтоване | онл | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Плахтiй Є.Г. |
| | | | програмування | | | | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Системи сертифiкацii якостi | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Комп'ютеернi мережi | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Чорна В.В. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Комп'ютернi мережi | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Чорна В.В. |
| | | | | | | | копія 19.04.2024 |