ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
12.08.2022

Розклад для викладача ( Економiчний ф-т ). 1 семестр 1 половина. 2022/2023 навч.рiк.

ДН,обл.та марк. Ек.теор.,права МЕ та ПУА МУП i Л Фiн.екон.та пiдпр.

.
ДН,обл.та марк.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Дятлова Н.В.
_Вiвторок
11.00Маркетингкаф.лекцiя
МАГ-21
13.00Маркетингкаф.практика
МАГ-21
_Четвер
9.30Психологiя продажiв та поведiнка споживачакаф.лекцiя
МАГ-20+ст
11.00Психологiя продажiв та поведiнка споживачакаф.практика
МАГ-20+ст
13.00Поведiнка споживачакаф.лекцiя
МАГ-19+ст
14.30чПоведiнка споживачакаф.практика
МАГ-19+ст
~доц.Загорельська Т.Ю.
_Понедiлок
13.00Фiнансова статистикакаф.лекцiя
ФIН-19+ст
_Середа
13.00Фiнансова звiтнiстькаф.лекцiя
ОО-20+ст
14.30Фiнансова звiтнiстькаф.практика
ОО-20+ст
_П`ятниця
9.30чМаркетинг послугв01практика
МАГ-19+ст
11.00Маркетинг послугв01лекцiя
МАГ-19+ст
~доц.Кузнецова Г.С.
_Четвер
8.00Фiнансовий облiккаф.лекцiя
ОО-20+ст
9.30Фiнансовий облiккаф.практика
ОО-20+ст
13.00Основи бухгалтерського облiкув106лекцiя
ОО-21
14.30Основи бухгалтерського облiкув106практика
ОО-21
_П`ятниця
9.30Фiнансовий облiкв400лекцiя
ОО-19+ст
11.00чФiнансовий облiкв400практика
ОО-19+ст
~доц.Онищенко В.Є.
_Вiвторок
13.00Аудитв400лекцiя
ОО-19+ст
~доц.Ползiкова Г.В.
_Середа
11.00чМаркетингв101практика
МБ-19п
МТ-19п
14.30Маркетинг328алекцiя
ЕП-19+ст
МБ-19п
МТ-19п
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
_Четвер
9.30зМаркетингв400практика
ЕП-19+ст
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
_П`ятниця
11.00чОрганiзацiя та управлiння в в209лекцiя
природоохор.дiяльност
ЕКО-20
~доц.Свiчкар Н.М.
_Понедiлок
13.00Облiк i звiтнiсть в оподаткуваннiкаф.лекцiя
ОО-19+ст
14.30чОблiк i звiтнiсть в оподаткуваннiкаф.практика
ОО-19+ст
_Вiвторок
13.00Облiк та звiтнiсть за мiжнарод. стандартамикаф.лекцiя
ОО-20+ст
14.30Облiк та звiтнiсть за мiжнарод. стандартамикаф.практика
ОО-20+ст
~проф.Васильчак С.В.
_Понедiлок
9.30Проектування комплексу маркетингув302практика
МАГ-20+ст
_Середа
9.30Проектування комплексу маркетингукаф.лекцiя
МАГ-20+ст
~проф.Мойсеєнко I.П.
_П`ятниця
8.00Аналiз конкурентоспроможностiкаф.лекцiя
МАГ-20+ст
9.30Аналiз конкурентоспроможностiкаф.практика
МАГ-20+ст
~ст.в.Галушко О.I.
_Четвер
9.30Маркетинговi дослiдженнякаф.прак/ лекцiя
МАГ-19+ст
11.00Маркетинговi дослiдженнякаф.лекцiя
МАГ-19+ст
13.00Аналiз маркетингового середовищав205лекцiя
МАГ-21
14.30Аналiз маркетингового середовищав205практика
МАГ-21

.
Ек.теор.,права
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Скачедуб С.А.
_Вiвторок
11.00Дисциплiна закладу вищої освiтив205лекцiя
ВВ-20
ГIЗ-20
ТГПВ-20
ЦБ-20
13.00Дисциплiна закладу вищої освiтикаф.лекцiя
МКГ-20
ПЦБ-20-1
ПЦБ-20-2
ПЦБ-20-3
ПЦБ-20-4п
ПЦБ-21ст
ТБК-20
13.00Дисциплiни вильного вибору студ.каф.лекцiя
АДА-20
14.30Дисциплiна закладу вищої освiти353лекцiя
АУТП-20+ст
БМО-20+ст
14.30Основи ринкових вiдносин353лекцiя
АТ-20+ст
_П`ятниця
9.30Адмiнiстративне i господарське правокаф.лекцiя/ прак
ПУА-19
11.00Мiжнародне економiчне правов202лекцiя
МБ-19п
МТ-19п
~доц.Кiрiєнко О.М.
_Понедiлок
13.00Мiкроекономiкав401лекцiя
ЛОГ-21
МАГ-21
МБ-21
МЕН-21
МТI-21
ОО-21
_Вiвторок
11.00Дисциплiна закладу вищої освiтив202лекцiя
ВВ-20
ГIЗ-20
ТГПВ-20
ЦБ-20
13.00Дисциплiна закладу вищої освiтикаф.лекцiя
МКГ-20
ПЦБ-20-1
ПЦБ-20-2
ПЦБ-20-3
ПЦБ-20-4п
ПЦБ-21ст
ТБК-20
13.00Дисциплiни вильного вибору студ.каф.лекцiя
АДА-20
14.30Дисциплiна закладу вищої освiти271лекцiя
АУТП-20+ст
БМО-20+ст
14.30Основи ринкових вiдносин271лекцiя
АТ-20+ст
~доц.Лаухiна Л.М.
_Вiвторок
8.00Дисциплiна закладу вищої освiтив205лекцiя
ЕКО-21
9.30чПриродоохоронне законодавство та екологiчне в302лекцiя
право
ЕКО-20
9.30зПриродоохоронне законодавство та екологiчне в302практика
право
ЕКО-20
~каф.
_Вiвторок
14.30Дисциплiна закладу вищої освiтикаф.лекцiя
КМiДМ-21ст
ПМ-21ст
~ст.в.Кульбака В.М.
_Вiвторок
9.30зЗаконодавче забеспечення веден.кадастру421апрактика
ГIЗ-22м
11.00Законодавче забеспечення веден.кадастру421алекцiя
ГIЗ-22м
14.30чКомп*ютернi методи планування м/з253лекцiя
МКГ-22м
14.30чНормативно-правове забеспечення галузi253лекцiя
МКГ-22м
14.30зКомп*ютернi методи планування м/з253практика
МКГ-22м
14.30зНормативно-правове забеспечення галузi253практика
МКГ-22м
~ст.в.Хоменко В.М.
_Вiвторок
11.00Дисциплiна закладу вищої освiтив301лекцiя
ВВ-20
ГIЗ-20
ТГПВ-20
ЦБ-20
13.00Дисциплiна закладу вищої освiтикаф.лекцiя
МКГ-20
ПЦБ-20-1
ПЦБ-20-2
ПЦБ-20-3
ПЦБ-20-4п
ПЦБ-21ст
ТБК-20
13.00Дисциплiни вильного вибору студ.каф.лекцiя
АДА-20
14.30Дисциплiна закладу вищої освiти352лекцiя
АУТП-20+ст
БМО-20+ст
14.30Основи ринкових вiдносин352лекцiя
АТ-20+ст
_Середа
13.00Нацiональна економiка354лекцiя/ прак
ЛОГ-21
МАГ-21
МБ-21
МЕН-21
МТI-21
ОО-21

.
МЕ та ПУА
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Глущенко Г.В.
_Вiвторок
11.00Сталий екологоузгодж. розвиток економiкив401лекцiя
МБ-21
~ас.Морозова С.А.
_П`ятниця
9.30Європейська iнтеграцiякаф.лекцiя
ПУА-20
11.00Європейська iнтеграцiякаф.практика
ПУА-20
~доц.Кахович О.А.
_Понедiлок
14.30Мiжнароднi економiко-правовi вiдносинив205лекцiя
МТI-21
_Вiвторок
9.30чСпецiалiзацiя регiональних економ. системкаф.практика
ПУА-19
13.00Управлiння та адмiн. регiон.єконом. системкаф.лекцiя
ПУА-19
14.30зУправлiння та адмiн. регiон.єконом. системкаф.практика
ПУА-19
_Середа
13.00Публiчна служба та територ. управлiннякаф.лекцiя
ПУА-20
14.30Публiчна служба та територ. управлiннякаф.практика
ПУА-20
_Четвер
11.00Спецiалiзацiя регiональних економ. системкаф.лекцiя
ПУА-19
~доц.Мащенко С.О.
_Понедiлок
9.30Основи регiональної економiчної полiтикикаф.лекцiя
ПУА-20
13.00Митне регулювання зовнiшньоекон. вiдносинв302лекцiя
МБ-19п
МТ-19п
14.30чМитне регулювання зовнiшньоекон. вiдносинв302практика
МБ-19п
МТ-19п
_Вiвторок
9.30чОснови регiональної економiчної полiтикикаф.практика
ПУА-20
9.30зМетодологiя регiонального мереджментукаф.практика
ПУА-19
13.00зОснови регiональної економiчної полiтикикаф.практика
ПУА-20
_Середа
13.00Економiчний аналiз регiональної полiтикикаф.лекцiя
ПУА-19
14.30Економiчний аналiз регiональної полiтикикаф.лекцiя/ прак
ПУА-19
_Четвер
9.30Методологiя регiонального мереджментукаф.лекцiя
ПУА-19
~доц.Чала В.С.
_П`ятниця
11.00Розвиток мегаполiсiв та малих мiсткаф.лекцiя
ПУА-19
~проф.Нямещук Г.В.
_Понедiлок
13.00Мiжнародний бiзнес353лекцiя/ прак
ЕП-20+ст
ЛОГ-20
МАГ-20+ст
МЕН-20+ст
ОО-20+ст
ФIН-20
_Середа
8.00Мiжнароднi економiчнi вiдносини: теор. i прак.в401лекцiя
МБ-21
МТI-21
9.30Мiжнароднi економiчнi вiдносини: теор. i прак.в401практика
МБ-21
МТI-21
11.00зСучасний мiжнародний туризмкаф.практика
МТ-19п
_Четвер
8.00Сучасний мiжнародний туризмкаф.лекцiя
МТ-19п
9.30Мiжнароднi фiнансив202лекцiя/ прак
МБ-19п
МТ-19п
11.00Транснацiоналiзацiя бiзнесув202лекцiя
МБ-19п
13.00чТранснацiоналiзацiя бiзнесув202практика
МБ-19п

.
МУП i Л
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~
_Вiвторок
13.00Економiка пiдприємства322блекцiя
АУТП-19+ст
14.30Основи бiзнесув101лек./пр.
АТ-19+ст
~доц.Лантух О.В.
_Вiвторок
13.00Дiловi комунiкацiї в менеджментiв01лекцiя/ прак
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
_П`ятниця
9.30Iнформацiйний менеджмент253лекцiя
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
11.00Iнформацiйний менеджмент253лекцiя/ прак
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
~доц.Черчата А.О.
_Вiвторок
9.30Логiстикакаф.лекцiя
МАГ-19+ст
_Середа
11.00Логiстикав01практика
МАГ-19+ст
13.00Логiстикав401лекцiя
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
14.30Логiстикав401практика
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
_Четвер
9.30Операцiйний менеджмент322алекцiя
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
11.00Операцiйний менеджмент322алекцiя/ прак
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
_П`ятниця
8.00Основи iнновацiйної дiяльностiв401лекцiя
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
9.30Основи iнновацiйної дiяльностiв401практика
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
~доц.Шапа Н.М.
_Понедiлок
9.30Методи прийняття управлiнських рiшенькаф.лекцiя
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
ПУА-19
_Вiвторок
11.00Теорiя органiзацiїкаф.лекцiя/ прак
ЛОГ-21
МЕН-21
14.30чМетоди прийняття управлiнських рiшеньв01практика
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
ПУА-19
~проф.Божанова В.Ю.
_Понедiлок
13.00Адмiнiстративний менеджменткаф.лекцiя
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
14.30Основи бiзнесув01практика
МЕН-21
_Вiвторок
9.30зАдмiнiстративний менеджмент309апрактика
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
11.00Основи бiзнесу217лекцiя/ прак
ЕП-20+ст
МАГ-20+ст
ОО-20+ст
ПУА-20
ФIН-20
13.00Основи логiстичного бiзнесукаф.лекцiя
ЛОГ-21
14.30Основи логiстичного бiзнесукаф.практика
ЛОГ-21
_Середа
9.30Основи бiзнесу309алекцiя
МЕН-21
11.00чФункцiональна логiстикакаф.практика
ЛОГ-19
11.00зПроектний менеджменткаф.практика
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
13.00Функцiональна логiстикакаф.лекцiя
ЛОГ-19
14.30Проектний менеджменткаф.лекцiя
ЛОГ-19
МЕН-19+ст
~проф.Вечеров В.Т.
_Вiвторок
11.00Стратегiя пiдприємствав306алекцiя
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
13.00Стратегiя пiдприємствав306апрактика
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
_Середа
11.00чКлiєнт-менеджмент та управлiня продажамив102практика
МЕН-19+ст
13.00Клiєнт-менеджмент та управлiня продажамив01лекцiя
МЕН-19+ст
_Четвер
11.00Менеджментв401лекцiя
ЛОГ-21
МАГ-21
МБ-21
МЕН-21
МТI-21
ОО-21
13.00Менеджментв401практика
ЛОГ-21
МЕН-21

.
Фiн.екон.та пiдпр.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~
_Понедiлок
9.30Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
11.00Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
13.00чПланування i контроль в бiзнесiв102практика
ЕП-19+ст
13.00Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
_Вiвторок
13.00Державнi фiнансив107лекцiя
ФIН-20
13.00Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
14.30Державнi фiнансив107практика
ФIН-20
14.30Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
_Середа
9.30чЕкономiка будiвництва012практика
ВВ-19+ст
11.00зЕкономiка будiвництва253практика
АДА-19
МКГ-19
ТБК-19+ст
13.00зКомпекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
13.00Управлiння пiдприємницькими ризикамикаф.лекцiя
ЕП-20+ст
14.30Управлiння пiдприємницькими ризикамикаф.практика
ЕП-20+ст
_Четвер
13.00Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
14.30Компекс.тренiнг з модел. розв.пiдпр. дiял(3,4 тиж)каф.практика
ПД-21мп
_П`ятниця
9.30зЕкономiка працi i соцiально-трудовi вiдносинив01практика
МАГ-19+ст
МБ-19п
МТ-19п
9.30Управлiння трудовим потенцiаломкаф.лекцiя
ЕП-20+ст
11.00зЕкономiка працi i соцiально-трудовi вiдносинив400практика
ЕП-19+ст
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
11.00Управлiння трудовим потенцiаломкаф.практика
ЕП-20+ст
13.00Планування i контроль в бiзнесiв101лекцiя
ЕП-19+ст
~ас.Зозуля Н.В.
_Вiвторок
9.30зЕкономiка пiдприємствав205практика
ЛОГ-20
МАГ-20+ст
МЕН-20+ст
ОО-20+ст
ПУА-20
ФIН-20
13.00Аналiтичне забеспечення економ. рiшеньв301практика
ЕП-19+ст
14.30Аналiтичне забеспечення економ. рiшеньв205практика
ЕП-20+ст
_Середа
11.00зЕкономiчний аналiзв400практика
ОО-19+ст
~ас.Кiрнос О.В.
_Середа
13.00зЕкономiка будiвництва253практика
ТГПВ-19+ст
_Четвер
9.30Економiка будiвництвав306апрактика
ПЦБ-19-4п
11.00Економiка будiвництвав302практика
ПЦБ-19-3
_П`ятниця
8.00Економiка будiвництвав101практика
ПЦБ-20ст
9.30Економiка будiвництвав101практика
ПЦБ-19-1
11.00Економiка будiвництвав101практика
ПЦБ-19-2
~ас.Маргарян М.Л.
_Вiвторок
14.30чФiнансовий аналiзв106практика
МАГ-19+ст
ФIН-19+ст
_Середа
9.30Фiнансикаф.практика
ОО-21
_П`ятниця
13.00зФiнансив106практика
ЕП-20+ст
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
ПУА-20
~доц.Бойко Т.Ю.
_Середа
8.00Фiнансова дiяльнiсть суб`єктiв господарюванняв202лекцiя
ФIН-20
9.30Фiнансова дiяльнiсть суб`єктiв господарюванняв202практика
ФIН-20
_Четвер
9.30чIнвестуванняв400практика
ФIН-19+ст
11.00Iнвестуванняв400лекцiя
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
13.00зПодаткова системав400лекцiя
ФIН-19+ст
_П`ятниця
8.00Iнвестування171лекцiя
ФIН-20
9.30Iнвестування171практика
ФIН-20
11.00чПодаткова системакаф.практика
ФIН-19+ст
13.00Податкова системакаф.лекцiя
ФIН-19+ст
~доц.Герасимова О.Л.
_Середа
8.00чЕкономiка будiвництва354лекцiя
ПЦБ-19-1
ПЦБ-19-2
ПЦБ-20ст
9.30зФорми органiзацiї пiдприємн. дiяльностiкаф.практика
ЕП-19+ст
11.00Форми органiзацiї пiдприємн. дiяльностiкаф.лекцiя
ЕП-19+ст
13.00Цiноутворення в будiвництвi328алекцiя/ прак
ЕП-19+ст
МАГ-19+ст
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
_П`ятниця
8.00чЕкономiка будiвництва279лекцiя
ПЦБ-19-3
ПЦБ-19-4п
~доц.Грабовський I.С.
_Понедiлок
14.30чФiнансив106лекцiя
ЕП-20+ст
ЛОГ-20
МЕН-20+ст
ПУА-20
_Вiвторок
9.30чФiнансикаф.лекцiя
ФIН-19+ст
11.00Фiнансикаф.лекцiя
ОО-21
13.00Фiнансовий аналiзв106лекцiя
МАГ-19+ст
ФIН-19+ст
~доц.Спiрiдонова К.О.
_Середа
9.30Iнвестицiйний аналiз та фiн дiяльнiсть404лекцiя
ГIЗ-19+ст
13.00чIнвестицiйний аналiз та фiн дiяльнiстьв205практика
ГIЗ-19+ст
_П`ятниця
9.30Економiка будiвництвакаф.лекцiя
ВВ-19+ст
ТГПВ-19+ст
11.00чЕкономiка будiвництва163лекцiя
АДА-19
МКГ-19
ТБК-19+ст
~доц.Ступнiкер Г.Л.
_Вiвторок
8.00Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
9.30Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
11.00Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
13.00Економiка пiдприємства322блек./пр.
БМО-19+ст
_Середа
11.00чЕкономiка пiдприємствакаф.лекцiя
ЛОГ-20
МАГ-20+ст
МЕН-20+ст
ОО-20+ст
ПУА-20
ФIН-20
13.00чЦикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
14.30Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
_П`ятниця
8.00Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
9.30Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
11.00Цикл пр.сем. тренiнгiв:Орг. упр.пр.в буд(1,2 тиж)каф.практика
ПД-21мп
~проф.Каховська О.В.
_Понедiлок
9.30Економiка працi i соцiально-трудовi вiдносини352лекцiя
ЕП-19+ст
МАГ-19+ст
МБ-19п
МТ-19п
ОО-19+ст
ФIН-19+ст
_Четвер
9.30чКомерцiйна дiяльнiсть та товарознавство328апрактика
ЕП-19+ст
11.00Комерцiйна дiяльнiсть та товарознавство328алекцiя
ЕП-19+ст
~проф.Поповиченко I.В.
_Вiвторок
9.30Аналiтичне забеспечення економ. рiшень171лекцiя
ЕП-19+ст
13.00Аналiтичне забеспечення економ. рiшеньв205лекцiя
ЕП-20+ст
14.30Економiчний аналiзв400лекцiя
ОО-19+ст
копія 17.08.2022