!doctype>
Розклад сесiї. | ||||||||
ЕК-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Iнвестицiйно- будiвельний комплекс | лекцiя | ЕМП | доц.Герасимова О.Л. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Iнвестицiйно- будiвельний комплекс | п210 | практика | ЕМП | доц.Герасимова О.Л. | ||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | п210 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Макроекономiка | п210 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. |
. | ||||||||
ЛОГ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи логiстичної дiяльностi | лекцiя | ЕМП | проф.Божанова В.Ю. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 217 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | 328б | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Основи логiстичної дiяльностi | 324 | практика | ЕМП | проф.Божанова В.Ю. |
. | ||||||||
МАГ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи маркетингової дiяльностi | лекцiя | ДН ФОМ | доц.Морозова Є.П. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 328б | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Основи маркетингової дiяльностi | п217 | лекцiя | ДН ФОМ | доц.Морозова Є.П. | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Правознавство | п107 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | п107 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516а | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Макроекономiка | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Правознавство | п212 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. |
. | ||||||||
МБ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Економiка зарубiжних країн | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зимогляд Б.Г. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 322а | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Економiка зарубiжних країн | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | ас.Зимогляд Б.Г. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Макроекономiка | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Правознавство | п212 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. |
. | ||||||||
МЕН-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Компетенцiї менеджера | лекцiя | ЕМП | доц.Шапа Н.М. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Компетенцiї менеджера | п213 | практика | ЕМП | доц.Шапа Н.М. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 217 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | 328б | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. |
. | ||||||||
МТ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи мiжнарод. туристичної | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Глущенко Г.В. | |||||
дiяльностi | ||||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 322а | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Основи мiжнарод. туристичної | 271 | практика | ЕТ та МЕВ | ас.Глущенко Г.В. | ||||
дiяльностi | ||||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Макроекономiка | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Правознавство | п212 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. |
. | ||||||||
МТI-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи мiжнарод. торгiвлi та | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
iнвестування | ||||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 322а | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Основи мiжнарод. торгiвлi та | 504 | практика | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | ||||
iнвестування | ||||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Макроекономiка | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Правознавство | п212 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. |
. | ||||||||
ОО-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи бухгалтерського облiку | лекцiя | ДН ФОМ | проф.Фесенко В.В. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Основи бухгалтерського облiку | п212 | практика | ДН ФОМ | проф.Фесенко В.В. | ||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | п210 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Макроекономiка | п210 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. |
. | ||||||||
ПД-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Основи пiдприємницької дiяльностi | лекцiя | ЕМП | доц.Ступнiкер Г.Л. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Основи пiдприємницької дiяльностi | 324 | практика | ЕМП | доц.Ступнiкер Г.Л. | ||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | п210 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Правознавство | п210 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Макроекономiка | п210 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. |
. | ||||||||
ПУА-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Теорiя держави i права | лекцiя | ПУта П | доц.Ричка Д.О. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Державотворення в Українi | лекцiя | ПУта П | проф.Євсєєва Г.П. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
Адмiнiстративно- терiторiал. устрiй | лекцiя | ПУта П | доц.Саксонов В.Б. | |||||
держави | ||||||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Правознавство | п213 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Державотворення в Українi | 222 | практика | ПУта П | проф.Євсєєва Г.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | 217 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Адмiнiстративно- терiторiал. устрiй | п213 | практика | ПУта П | доц.Саксонов В.Б. | ||||
держави | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Теорiя держави i права | п212 | практика | ПУта П | доц.Ричка Д.О. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори |
. | ||||||||
ФIН-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Правознавство | лекцiя | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Сучасна економiчна глобалiзацiя | лекцiя | ЕТ та МЕВ | ас.Зюзя А.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiнансова грамотнiсть | лекцiя | ДН ФОМ | доц.Загорельська Т.Ю. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Загальний курс будiвництва | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Фiлософiя | лекцiя | Фiлософiї | доц.Гребiнник Т.О. | |||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Макроекономiка | лекцiя | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | |||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Фiнансова грамотнiсть | п210 | практика | ДН ФОМ | доц.Загорельська Т.Ю. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | практика | Фiзвиховання | ||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 328б | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Правознавство | п107 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Українська мова (за проф.спрям.) | п107 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516а | практика | Iноземн.мови | в.Мiронова О.П. | ||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Макроекономiка | п212 | практика | ЕТ та МЕВ | доц.Корнiєвський С.В. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Правознавство | п212 | практика | ПУта П | ас.Скачедуб С.А. | ||||
копія 20.03.2024 |