Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
09.07.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 3.

АДА-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Основи менеджменту i в504лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
9.30Грунтознавство та механiка 418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
грунтiв
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Будiвельнi конструкцiiв1103лекцiяМДКдоц.Ярошенко Д.С.
11.00Гiдравл. гiдролог. i гiдрометрiя012лекцiяГiдравлiкидоц.Нестерова О.В.
_Середа_
9.30Технологiя будiвництва дорiг309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Капшук О.А.
11.00чТехнологiя будiвництва дорiг309апрактикаТехн.будiв.вир.
11.00зГрунтознавство та механiка 419практикаЗемлевп.,буд.д
грунтiв
13.00чIнженернi вишукування та 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
проектування дорiг
_Четвер_
9.30Iнженернi вишукування та 419практикаЗемлевп.,буд.д
проектування дорiг
11.00Iнженернi вишукування та 419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
проектування дорiг
_П`ятниця_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв302лекцiяЗБКдоц.Буцька
9.30Будiвельнi конструкцiiв107лекцiяЗБКдоц. Буцька
11.00зГiдравл. гiдролог. i гiдрометрiя012практикаГiдравлiки
ЗУК-16+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Супутникова геодезiя 418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Могильний С.Г.
с/астрономiя
9.30Картографiя419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Супутникова геодезiя 418практикаЗемлевп.,буд.д
с/астрономiя
_Вiвторок_
9.30Фотограмметрiя та дистанцiйне 328алекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
зондування
11.00Фотограмметрiя та дистанцiйне 502практикаЗемлевп.,буд.д
зондування
_Середа_
9.30Картографiя419практикаЗемлевп.,буд.д
11.00Геоiнформацiйнi системи та бази 502практикаЗемлевп.,буд.д
даниих
_Четвер_
8.00Землевпорядне проектування419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Кульбака О.М.
9.30Землевпорядне проектування502практикаЗемлевп.,буд.д
_П`ятниця_
8.00Геоiнформацiйнi системи та бази 418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Могильний С.Г.
даниих
9.30Державний земельний кадастр418лекцiяЗемлевп.,буд.дпр.Боклач
11.00Державний земельний кадастр502практикаЗемлевп.,буд.д
КН-16+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Опiр матерiалiвв107лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Нагорний Д.В.
9.30Опiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМ
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Веб-технологii веб-дизацн327лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30чВеб-технологii веб-дизацн116практикаПрикл.математ.
9.30зОрганiзацiя баз даних та знань116практикаПрикл.математ.
_Середа_
8.00чОснови охорони працi та в1302практикаБЖД
цивiльний захист
9.30Системний аналiз351лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Органiзацiя баз даних та знань351лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
13.00чТеорiя прийняття рiшень453практикаПрикл.математ.
_Четвер_
9.30Основи охорони працi та в1301лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
цивiльний захист
11.00Теорiя прийняття рiшень324лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
13.00чСистемний аналiз116практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
8.00Технологii комп. проектування327лекцiяПрикл.математ.доц.Власенко Ю.Є.
9.30Технологii комп. проектування116практикаПрикл.математ.
МБГ-16+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Основи менеджменту i в504лекцiяМУП i Лдоц.Шапа Н.М.
маркетингу
9.30чОснови i фундаментив901апрактикаО та Ф
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Будiвельнi конструкцiiв1103лекцiяМДКдоц.Ярошенко Д.С.
11.00Iнженерна пiдготовка мiских 427влекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
територiй
13.00чIнженерна пiдготовка мiских 412практикаАрхiтектури
територiй
13.00зМiський транспорт вулицi та 412практикаАрхiтектури
дороги
_Середа_
9.30Основи i фундаментив905лекцiяО та Фдоц.Бiкус К.М.
11.00Мiський транспорт вулицi та 427апрактикаАрхiтектури
дороги
_Четвер_
9.30чМiський транспорт вулицi та 404лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
дороги
11.00Технологiя мiського буд-ва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Капшук О.А.
13.00Будiвельнi конструкцiiв1103лекцiяМДКдоц.Ярошенко Д.С.
_П`ятниця_
8.00чБудiвельнi конструкцiiв302лекцiяЗБКдоц.Буцька
9.30Будiвельнi конструкцiiв107лекцiяЗБКдоц. Буцька
ЦБ-16+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,права+
9.30Соцiально-економiчнi основи о/пв1303лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Пожежна безпека виробнтцтвв1301лекцiяБЖДдоц.Пилипенко О.В.
11.00Теорiя горiння та вибухув1301лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
_Середа_
8.00Теорiя горiння та вибухув1303практикаБЖД
9.30Система контрогю неб шкидл. в1301лекцiяБЖДдоц.Клименко Г.О.
факторiв
11.00Система контрогю неб шкидл. в1301практикаБЖД
факторiв
_Четвер_
9.30чПожежна безпека виробнтцтвв1303практикаБЖД
9.30зПрiроднi татехногеннi загрозив1303практикаБЖД
11.00Прiроднi татехногеннi загрозив1303лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
13.00Психологiяв704лекцiяФiлософ.та доц.Марченко В.О.
пол.
_П`ятниця_
9.30чСоцiально-економiчнi основи о/пв1302практикаБЖД
9.30зДiагностика технiчного стану в301практикаЗБК
пiд.рек. б/с
11.00Дiагностика технiчного стану в301лекцiяЗБКдоц.Махiнько М.М.
пiд.рек. б/с