Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад занять. 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 2.

.
БЦI-19-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
_14.30з
Опiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
~Вiвторок
_9.30
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_11.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_13.00ч
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_14.30з
Технологiчнi стадiї будiвництва309практикаТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
~Середа
_9.30
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_13.00ч
Архiтектура будiвель та споруд353лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Четвер
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДпроф.Євсєєва Г.П.
_11.00ч
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_11.00з
Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
_14.30
Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
~П`ятниця
_9.30
Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_11.00ч
Технологiчнi стадiї будiвництва309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Кислиця Л.В.
_11.00з
Будiвельна механiка309лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
.
БЦI-19-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДпроф.Євсєєва Г.П.
_14.30
Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
~Вiвторок
_9.30
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_11.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_13.00ч
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
~Середа
_9.30
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_13.00ч
Архiтектура будiвель та споруд353лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
_13.00з
Опiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
~Четвер
_9.30з
Технологiчнi стадiї будiвництва319практикаТехн.будiв.вир.ас.Долотiй М. А.
_11.00
Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство252практикаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_13.00ч
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_13.00з
Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектуриас.Литвин О.Є.
~П`ятниця
_9.30
Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_11.00ч
Технологiчнi стадiї будiвництва309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Кислиця Л.В.
_11.00з
Будiвельна механiка309лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
.
БЦI-19-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Будiвельна механiкав105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
_14.30
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДпроф.Євсєєва Г.П.
~Вiвторок
_8.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
_11.00
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_13.00ч
Архiтектура будiвель та споруд427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
_14.30ч
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
_14.30з
Архiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
~Середа
_8.00ч
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
_9.30
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_11.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_13.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
~Четвер
_8.00ч
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_8.00з
Технологiчнi стадiї будiвництва319практикаТехн.будiв.вир.ас.Долотiй М. А.
_9.30
Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство252практикаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_11.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
_13.00з
Опiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
~П`ятниця
_9.30ч
Технологiчнi стадiї будiвництва309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Кислиця Л.В.
_11.00
Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_13.00
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
.
БЦI-19-4п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_8.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
_9.30
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
~Вiвторок
_8.00ч
Українська мова для iноземцiвв602практикаУкр. док. та IДдоц.Бараннiк О.Ю.
_8.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
_9.30
Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
_11.00
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_13.00ч
Архiтектура будiвель та споруд427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
_14.30ч
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
_14.30з
Технологiчнi стадiї будiвництва309апрактикаТехн.будiв.вир.доц.Куценко А.О.
~Середа
_8.00ч
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
_9.30
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_11.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_13.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
Росiйська мова для iноземцiв516апрактикаIноземн.мовист.в.Гуркiна Т.Ю.
_14.30
Iноземна мова (за проф.спрям.)515практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
~Четвер
_8.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
Українська мова для iноземцiвв602практикаУкр. док. та IДдоц.Бараннiк О.Ю.
_9.30ч
Архiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектуриас.Дьяченко О.С.
_9.30з
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_11.00
Iноземна мова355практикаIноземн.мовив.Стехна П.М.
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДпроф.Євсєєва Г.П.
_14.30з
Опiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
~П`ятниця
_9.30ч
Технологiчнi стадiї будiвництва309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Кислиця Л.В.
_11.00
Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_13.00
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
.
БЦI-19-5
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_8.00
Опiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Нагорний Д.В.
_9.30
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
~Вiвторок
_8.00з
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.ас.Ульянов В.Ю.
_9.30ч
Планування мiст427влекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
_9.30з
Планування мiст427впрактикаАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Будiвельне матерiалознавство162/165практикаТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_14.30з
Будiвельне матерiалознавство162/165практикаТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
~Середа
_9.30ч
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_9.30з
Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_11.00ч
Електротехнiка в будiвництвi412лекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_13.00з
Електротехнiка в будiвництвi415практикаФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
~Четвер
_8.00
Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_9.30ч
Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_11.00
Архiтектура будiвель та споруд406лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~П`ятниця
_9.30
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДст.в.Ткач О.В.
.
БЦI-20ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00з
Опiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
~Вiвторок
_9.30
Iнженерна геологiя357лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_11.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_13.00ч
Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
~Середа
_9.30
Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_13.00ч
Архiтектура будiвель та споруд353лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
_14.30з
Технологiчнi стадiї будiвництва319практикаТехн.будiв.вир.доц.Куценко А.О.
~Четвер
_9.30ч
Iнженерна геологiяв906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_9.30з
Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкр. док. та IДпроф.Євсєєва Г.П.
_13.00
Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_14.30
Будiвельна механiкав107практикаБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
~П`ятниця
_9.30
Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
_11.00ч
Технологiчнi стадiї будiвництва309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Кислиця Л.В.
_11.00з
Будiвельна механiка309лекцiяБуд.мех.та ОМпроф.Данiшевський В.В.
копія 21.04.2021