Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
09.07.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 2.

АДА-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чПланування мiст i транспорт354лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
8.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
9.30Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Безпека життєдiяльностi осн. 504лекцiяБЖДст.в.Шаранова Ю.Г.
екол.
_Вiвторок_
8.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Лiхачова О.В.
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30чЕлектротехнiка в будiвництвi353лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд406практикаАрхiтектури
11.00зЕлектротехнiка в будiвництвi121практикаАвтом.та елект.
13.00Опiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
9.30чIнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зБудiвельне матерiалознавство163практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Архiтектура будiвель та споруд353лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
9.30зУкраїнська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкраiнознавств
11.00Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
ЗУК-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Геодезiя322бпрактикаЗемлевп.,буд.д
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Геодезiя404лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
_Вiвторок_
9.30Основи монiторингу та 522лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
прогнозування
11.00Фiзичне вихованняКуратори
13.00чОснови монiторингу та 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
прогнозування
13.00зУкраїнська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкраiнознавств
14.30зМатематична обробка геодез. 1006практикаПрикл.математ.
вимiрюв.
_Середа_
11.00чЕлектроннi геодезичнi пристроi418практикаЗемлевп.,буд.д
11.00зОснови монiторингу та 309апрактикаЗемлевп.,буд.д
прогнозування
13.00чЕлектроннi геодезичнi пристроi404лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
13.00зЕлектроннi геодезичнi пристроi404практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
9.30Математична обробка геодез. 1007практикаПрикл.математ.
вимiрюв.
11.00Математична обробка геодез. 354лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
вимiрюв.
13.00Фiзичне вихованняКуратори
_П`ятниця_
8.00зГеодезiя502практикаЗемлевп.,буд.д
9.30Земельне правов1207лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
11.00Земельне правов1207практикаЕк.теор.,права
КН-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чЧисельнi методи351лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
9.30Чисельнi методи116практикаПрикл.математ.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чУкраїнська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкраiнознавств
9.30чБудiвельне матерiалознавство165лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00чТеорiя ймовiрностi324лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
13.00зТеорiя ймовiрностi1006практикаПрикл.математ.
_Середа_
9.30Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Буратинський А.П.
11.00чКомп`ютерна схемотехнiка217лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
13.00чТеорiя алгоритмiв1006практикаПрикл.математ.
13.00зКомп`ютерна схемотехнiка324лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
14.30зКомп`ютерна схемотехнiка1007практикаПрикл.математ.
_Четвер_
9.30зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Соцiологiяв704лекцiяФiлософ.та доц.Савош Г.П.
пол.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30Теоретична механiка404практикаТеор.механiки
11.00Теорiя алгоритмiв317лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
МБГ-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чПланування мiст i транспорт354лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
8.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
9.30Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Безпека життєдiяльностi осн. 504лекцiяБЖДст.в.Шаранова Ю.Г.
екол.
_Вiвторок_
8.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Лiхачова О.В.
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30чЕлектротехнiка в будiвництвi353лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд406практикаАрхiтектури
11.00зЕлектротехнiка в будiвництвi121практикаАвтом.та елект.
13.00Опiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
9.30чIнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зБудiвельне матерiалознавство163практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Архiтектура будiвель та споруд353лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
9.30зУкраїнська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкраiнознавств
11.00Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
ЦБ-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зОснови механiки грунтiв о i фв901практикаО та Ф
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Виробнича санiтарiяв1301лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
_Вiвторок_
8.00чУкраїнська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкраiнознавств
9.30Гуманiтарний блокв703лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Теоретична механiка423лекцiяТеор.механiкидоц.Буратинський А.П.
11.00Технологiя зведення будiвель i 322блекцiяТехн.будiв.вир.доц.Ганник М.I.
споруд
13.00Архiтектура будiвель та споруд427влекцiяАрхiтектурикаф.
14.30зАрхiтектура будiвель та споруд427впрактикаАрхiтектури
_Четвер_
8.00чТехнологiя зведення будiвель i 319практикаТехн.будiв.вир.
споруд
9.30Основи механiки грунтiв о i фв901лекцiяО та Фас.Загiльский В.А.
11.00чТехнологiя зведення будiвель i 217лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Ганник М.I.
споруд
11.00зТехнологiя зведення будiвель i 217практикаТехн.будiв.вир.
споруд
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00чВиробнича санiтарiяв1302практикаБЖД
9.30Культура безпекив1301лекцiяБЖДдоц.Налисько М.М.
11.00Теоретична механiка423практикаТеор.механiки