ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
26.08.2021

Розклад для викладача ( ЦI та Е ф-т ). 1 семестр 2 половина. 2021/2022 навч.рiк.

Авт.дор,геод.зем. БЖД ВВ i гiдравлiки Екологiї та ОНС ОВ,К та ТГП

.
Авт.дор,геод.зем.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~
_Вiвторок
9.30Геодез.роботи в землеустрii419лекцiя
ГIЗ-21м
~ас.Андреєва I.Г.
_Четвер
8.00чГеодезiя502лаб.робота
ГiЗ-20
8.00зГеодезiя502практика
ГiЗ-20
9.30Iнженерна геодезiя418практика
ГIЗ-18+ст
13.00чТопографiя502лаб.робота
ГiЗ-21
_П`ятниця
9.30Вища геодезiя419практика
ГIЗ-19+ст
11.00Геоiнформацiйнi системи та бази даних419практика
ГIЗ-19+ст
~ас.Кочан С.М.
_Вiвторок
11.00Автомобiльнi дороги418практика
ГIЗ-18+ст
_Середа
13.00чТопографiя417практика
ГiЗ-21
_Четвер
9.30зТопографiя з основами картографiї418лаб.робота
ЕКО-21
13.00зТопографiя418практика
ГiЗ-21
~доц.Iшутiна Г.С.
_Четвер
8.00Iнженерна геодезiя418лекцiя
ГIЗ-18+ст
9.30Геодезiя422лекцiя
ГiЗ-20
11.00Топографiя418лекцiя
ГiЗ-21
13.00чГеодезичне роботи в землеустрii421алекцiя
ГIЗ-21м
13.00зГеодезичне роботи в землеустрii421алекцiя
ГIЗ-21м
~доц.Балашова Ю.Б.
_Понедiлок
11.00Спецкурс проектування i реконструкцii а/дкаф.лекцiя
АДА-21м
13.00Спецкурс проектування i реконструкцii а/дкаф.лекцiя
АДА-21м
14.30Сталевий розвиток мiст i девеломент нерухомостi418лекцiя
ГIЗ-21м
_Вiвторок
9.30чСталий розвиток транспортноiшнфр.мiсткаф.лекцiя
АДА -20м
9.30зСталий розвиток транспортноiшнфр.мiсткаф.практика
АДА -20м
11.00чСталий розвиток мiст i девеломент нерухомостi419практика
ГIЗ-21м
11.00зСталий рнозвиток мiст i девеломент нерухомостi419лекцiя
ГIЗ-21м
13.00чПроектування транспортних розв*язок418лекцiя
АДА-18+ст
13.00зПроектування транспортних розв*язок418практика
АДА-18+ст
_Середа
9.30С.к.з проектування i реконструкцii авт. дор.аеропкаф.лекцiя
АДА -20м
11.00С.к.з проектування i реконструкцii авт. дор.аеропкаф.практика
АДА -20м
~доц.Бєгiчев С.В.
_Середа
9.30Вища геодезiя418лекцiя
ГIЗ-19+ст
~доц.Дем*яненко В.В.
_Понедiлок
9.30Органiзацiя та безпека руху на авт трансп.каф.лекцiя
АДА -20м
_Середа
9.30зПроектування оптимальних мереж а/д412практика
АДА-18+ст
11.00чСпецкурс з iнженерної геодезiї418лаб.робота
АДА-20
11.00зСпецкурс з iнженерної геодезiї418лекцiя
АДА-20
13.00чПроектування оптимальних мереж а/д418практика
АДА-18+ст
13.00зСпецкурс з iнженерної геодезiї419лаб.робота
АДА-20
_Четвер
9.30чПроектування оптимальних мереж а/д419лекцiя
АДА-18+ст
~доц.Кульбака О.М.
_Вiвторок
9.30Землеустрiй418лекцiя
ГIЗ-19+ст
13.00чЗемлевпоряднi вишукування502практика
ГiЗ-20
13.00зКадастр земельних ресурсiв502практика
ГIЗ-18+ст
_Середа
9.30Кадастр земельних ресурсiв419лекцiя
ГIЗ-18+ст
11.00Землеустрiй502практика
ГIЗ-19+ст
_Четвер
11.00чЗемлевпоряднi вишукування та проектування420практика
ГIЗ-19+ст
11.00зЗемлевпоряднi вишукування та проектування420лекцiя
ГIЗ-19+ст
13.00Землевпоряднi вишукування422лекцiя
ГiЗ-20
~доц.Ландо Є.О.
_Четвер
11.00чТопографiя з основами картографiї419лекцiя
ЕКО-21
~доц.Трегуб О.В.
_Середа
11.00Iнженернi роботи при землеустрii419лекцiя
ГIЗ-18+ст
13.00чIнженернi роботи при землеустрii419практика
ГIЗ-18+ст
13.00зМiськi вулицi та дороги418лекцiя
АДА-18+ст
_Четвер
8.00зРесурсозберегаючi методи про проект.авт.дор.аер.каф.практика
АДА -20м
9.30Ресурсозберегаючi методи про проект.авт.дор.аер.каф.лекцiя
АДА -20м
11.00Автомобiльнi дороги422лекцiя
ГIЗ-18+ст
13.00зIнженернi вишукування та проектування дорiг419практика
АДА-19
_П`ятниця
9.30зМiськi вулицi та дороги418практика
АДА-18+ст
11.00Iнженернi вишукування та проектування дорiг418лекцiя
АДА-19
13.00чIнженернi вишукування та проектування дорiг418практика
АДА-19
~проф.Кiрiчек Ю.О.
_Четвер
11.00Механiка земляного полотна та дор.од.каф.лекцiя
АДА -20м
13.00чМеханiка земляного полотна та дор.од.каф.практика
АДА -20м
~проф.Могильний С.Г.
_Понедiлок
8.00чМетодологiя наукових дослiдженькаф.лекцiя
АДА -20м
8.00зМетодологiя наукових дослiдженькаф.лекцiя
АДА -20м
9.30Геоiнформацiйнi системи та бази даних418лекцiя
ГIЗ-19+ст
_Четвер
13.00Фотограметрiя та дистанцiйне зондування420лекцiя
ГIЗ-19+ст
14.30Фотограметрiя та дистанцiйне зондування502практика
ГIЗ-19+ст
_П`ятниця
8.00чСупутникова геодезiя та сферична астрономия419лекцiя
ГIЗ-19+ст
8.00зСупутникова геодезiя та сферична астрономия419практика
ГIЗ-19+ст
~ст.в.Гряник В.О.
_Четвер
9.30Земельнi iнформацiйнi системи417лекцiя
ГIЗ-21м
11.00чЗемельнi iнформацiйнi системи417практика
ГIЗ-21м
11.00зЗемельнi iнформацiйнi системи417лаб.робота
ГIЗ-21м

.
БЖД
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~
_Понедiлок
9.30Пожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1305лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
_Середа
8.00Пожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1305лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
~ас.Крекнiн К.А.
_Понедiлок
11.00зОхорона працi та цивiльний захиств1302практика
ГIЗ-21м
_Вiвторок
13.00чЕлектробезпекав1301практика
ЦБ-20
13.00зЕлектробезпекав1302лаб.робота
ЦБ-20
_Четвер
8.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-19ст
9.30чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-2
9.30зОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-3
11.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-1
11.00зОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-4п
13.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
АТ-18+ст
БМО-18+ст
13.00зОхорона працi в галузiв1302практика
АТ-21м
АУТП-21м
БМО-21м
ПМ-21м
14.30чОхорона працi та цивiльний захиств1302практика
АУТП-18+ст
ПМ-18ст
_П`ятниця
8.00чОснови охорони працiв1302практика
АДА-18+ст
МКГ-18+ст
ТБК-18+ст
~доц.Берлов О.В.
_Понедiлок
8.00чОрганiзацiя наглядовоi дiяльностi в гал.в1302практика
ЦБ-18
9.30Органiзацiя наглядовоi дiяльностi в гал.в1303лекцiя
ЦБ-18
13.00Основи охорони працi та цивiльного захистув1301лекцiя
ВВ-18+ст
ГIЗ-18+ст
ТГПВ-18+ст
14.30чОснови охорони працi та цивiльного захистув1303практика
ГIЗ-18+ст
_Середа
8.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ВВ-18+ст
ТГПВ-18+ст
11.00Основи теорii надiйностi i техног.ризиккаф.лекцiя
ЦБ-19
13.00Правовi основи цивiльноi безпекив1301лекцiя
ЦБ-21
_Четвер
13.00Правовi основи цивiльноi безпекив1303лекцiя
ЦБ-21
~доц.Клименко Г.О.
_Вiвторок
11.00чОхорона працi в галузiв1303практика
ПЦБ-21-1мн
13.00чОхорона працi в галузiв1302практика
ПЦБ-21-3мп
14.30чОхорона працi в галузiв1302практика
ПЦБ-21-2мп
_Четвер
8.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-19ст
9.30чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-2
9.30зОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-3
11.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-1
11.00зОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ПЦБ-18-4п
_П`ятниця
8.00чОснови охорони працiв1302практика
АДА-18+ст
МКГ-18+ст
ТБК-18+ст
9.30Державне соцiальне страхування вiд н/св1302лекцiя
ЦБ-18
~доц.Мещерякова I.В.
_Понедiлок
9.30зОхорона працi в галузiв1207практика
ВВ-21м
ТГПВ-21м
13.00зТехногенна безпекав1302практика
ЦБ-20
14.30чОснови охорони працi та цивiльного захистув1303практика
ГIЗ-18+ст
14.30чОхорона працi в галузiв1302практика
КН-21м
_Вiвторок
8.00чПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303лекцiя
АРХ-18-5п
8.00зПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303практика
АРХ-18-3
9.30чОхорона працi в галузiв1301практика
АДА-21м
ЕМ-21м
МКГ-21м
ТБК-21м
9.30зОснови охорони працiв1302практика
ЦБ-20
11.00зПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303практика
АРХ-18-4п
13.00чПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303практика
АРХ-19ст
13.00зПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303практика
АРХ-18-2
14.30чПожежна безпека в буд. та осн. охор. працiв1303практика
АРХ-18-1
_Середа
8.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
ВВ-18+ст
ТГПВ-18+ст
_Четвер
9.30чАтестацiя робочих мiсць..каф.практика
ЦБ-19
13.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
БМО-18+ст
13.00зОхорона працi в галузiв1302практика
АТ-21м
АУТП-21м
БМО-21м
ПМ-21м
~доц.Налисько М.М.
_Вiвторок
9.30чОснови охорони працiв1302лекцiя
ЦБ-20
11.00Управлiння цивiльною безпекоюв1302лекцiя
ЦБ-18
_П`ятниця
8.00чБезпека працi при експлувтацii лiфтiвв1303практика
ЦБ-21м
8.00зБезпека працi при експлувтацii лiфтiвв1303лекцiя
ЦБ-21м
9.30чСистема управлiння охороною працi в гал.в1303практика
ЦБ-21м
9.30зСистема управлiння охороною працi в гал.в1303лекцiя
ЦБ-21м
11.00чРозслiдування.аналiз та облiк нещасних випадкiвв1302лекцiя
ЦБ-18
11.00зРозслiдування.аналiз та облiк нещасних випадкiвв1302практика
ЦБ-18
~доц.Пилипенко О.В.
_Вiвторок
9.30Пожежна безпека виробництвв1305лекцiя
ЦБ-18
11.00Безпека потенцiйно небезпечних технологiй та вир.каф.лекцiя
ЦБ-19
13.00чБезпека потенцiйно небезпечних технологiй та вир.каф.практика
ЦБ-19
13.00зАварiйно-рятувальна.iнженерна та пр.технiкакаф.практика
ЦБ-19
_Середа
9.30Аварiйно-рятувальна.iнженерна та пр.технiкакаф.лекцiя
ЦБ-19
11.00зПожежна безпека виробництвв1303практика
ЦБ-18
13.00чПожежна безпека виробництвв1303практика
ЦБ-18
13.00зПожежна профiлактикав1302практика
ЦБ-21м
_Четвер
9.30чОхорона працi в буд. галузiв1303практика
ЦБ-21м
9.30зОхорона працi в буд. галузiв1303лекцiя
ЦБ-21м
11.00Пожежна профiлактикав1303лекцiя
ЦБ-21м
~доц.Рабiч О.В.
_Понедiлок
13.00чТехногенна безпекав1302лекцiя
ЦБ-20
_Вiвторок
8.00Безпека життєдiял. i осн. екологiїв1301лекцiя
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
11.00Безпека життєдiял. i осн. екологiїв1305лекцiя
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
13.00Психологiя працi та ii безпекав1201лекцiя
ЦБ-18
~доц.Рибалка К.А.
_Вiвторок
9.30чБезпека експлуатацii б/св1303практика
МКГ-18+ст
9.30зБезпека експлуатацii б/св1303лекцiя
МКГ-18+ст
11.00чОхорона працi в галузiв1201лекцiя
АТ-21м
АУТП-21м
БМО-21м
КН-21м
ПМ-21м
13.00Основи охорони працi та цивiльного захистув1207лекцiя
АТ-18+ст
БМО-18+ст
13.00Охорона працi та цивiльний захиств1207лекцiя
АУТП-18+ст
ПМ-18ст
_Середа
9.30Безпека експлуатацii б/св1303лекцiя
ЦБ-18
11.00чБезпека експлуатацii б/св1303лекцiя
ЦБ-18
_Четвер
9.30Основи охорони працi та цивiльного захистув1305лекцiя
ЕП-18+ст
МАГ-18+ст
МБ-18-1п
МБ-18-2
МЕН-18+ст
МТ-18-2
ОО-18+ст
ПУА-18
ФIН-18
13.00чОснови охорони працi та цивiльного захистув1302практика
АТ-18+ст
13.00чОхорона працi в галузiв1301лекцiя
ВВ-21м
ТГПВ-21м
14.30чОхорона працi та цивiльний захиств1302практика
АУТП-18+ст
ПМ-18ст
~доц.Чередниченко Л.А.
_Середа
13.00чАтестацiя робочих мiсць..каф.лекцiя
ЦБ-19
~доц.Шаломов В.А.
_Понедiлок
9.30Основи охорони працiв1301лекцiя
АДА-18+ст
МКГ-18+ст
ТБК-18+ст
9.30Основи охорони працi та цивiльного захистув1301лекцiя
ПЦБ-18-3
ПЦБ-18-4п
13.00Основи охорони працi та цивiльного захистув1305лекцiя
ПЦБ-18-1
ПЦБ-18-2
ПЦБ-19ст
14.30чЦивiльний захиств1301лекцiя
ЦБ-21м
_Вiвторок
9.30чЕргономiкакаф.лекцiя
ЦБ-19
9.30зЕргономiкакаф.лаб.робота
ЦБ-19
13.00Охорона працi та цивiльний захиств1304/в1301лекцiя
ГIЗ-21м
_Середа
9.30Цивiльний захиств1302лекцiя
ЦБ-21м
11.00Цивiльний захиств1302практика
ЦБ-21м
~проф.Бєлiков А.С.
_Понедiлок
9.30Електробезпекав1302лекцiя
ЦБ-20
_Вiвторок
9.30чОснови охорони працiв1302лекцiя
ЦБ-20
13.00зОхорона працi в галузiв1305лекцiя
АДА-21м
ЕМ-21м
МКГ-21м
ПЦБ-21-1мн
ПЦБ-21-2мп
ПЦБ-21-3мп
ТБК-21м

.
ВВ i гiдравлiки
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Нагорна О.К.
_Вiвторок
9.30зВодна iнженерiя та воднi технологii012лекцiя
ВВ-20
11.00Очистка промислових сточних вод012лекцiя
ВВ-21м
13.00чВодна iнженерiя та воднi технологii388лекцiя
ВВ-20
13.00зВодна iнженерiя та воднi технологii388лаб.робота
ВВ-20
14.30чОчистка промислових сточних вод388практика
ВВ-21м
_Середа
9.30чВВ та пiдвищення якости води012лаб.робота
ЕКО-18
9.30зВВ та пiдвищення якости води012практика
ЕКО-18
11.00Методика наукових досл.лiцензування i 012лекцiя
патент.науко
ВВ-21м
~доц.Нестерова О.В.
_Понедiлок
9.30Основи гiдравлiки.ВВ328алекцiя
ТГПВ-20
14.30чОснови гiдравлiки.ВВ012лаб.робота
ТГПВ-20
14.30зОснови гiдравлiки.ВВ012практика
ТГПВ-20
_Вiвторок
9.30чТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-20-4п
9.30зТехнiчна механiка рiдини та газу388лекцiя
ПЦБ-20-1
ПЦБ-20-2
ПЦБ-21ст
13.00чТехнiчна механiка рiдини та газу012лаб.робота
МКГ-20
13.00чТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-20-3
13.00зГiдрологiя012лекцiя
ЕКО-20
_Середа
9.30Системи ВВ388лекцiя
ВВ-19+ст
11.00Гiдрологiя i гiдрометрiя388лекцiя
ВВ-19+ст
13.00Науковi дослiдження в галузi ВВ012лекцiя
ВВ-20м
_Четвер
8.00зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-21ст
9.30чСучаснi прилади для експериментальних 012лекцiя
дослiджень
ВВ-20м
9.30зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-20-1
11.00Сучаснi прилади для експериментальних 388практика
дослiджень
ВВ-20м
13.00чНауковi дослiдження в галузi ВВ012практика
ВВ-20м
13.00зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-20-2
_П`ятниця
9.30чГiдрологiя i гiдрометрiя012практика
ВВ-19+ст
9.30зГiдрологiя012лаб.робота
ЕКО-20
11.00чСистеми ВВ012практика
ВВ-19+ст
11.00зТехнiчна механiка рiдини та газу388лекцiя
МКГ-20
ПЦБ-20-3
ПЦБ-20-4п
~доц.Нечитайло М.П.
_Середа
9.30чОбробка води в системах зв.водопостачання012лекцiя
ВВ-21м
9.30зОбробка води в системах зв.водопостачання012лаб.робота
ВВ-21м
_Четвер
8.00чОбробка води в системах зв.водопостачання012практика
ВВ-21м
9.30чТехнiчне регулювання систем ВВ388лекцiя
ВВ-21м
9.30зТехнiчне регулювання систем ВВ013практика
ВВ-21м
11.00Водопостачання012лекцiя
ВВ-18+ст
~доц.Циганкова С.Г.
_Понедiлок
8.00Насоснi та повiтродувнi станцii388лекцiя
ВВ-18+ст
13.00Масопередача012лекцiя
ВВ-19+ст
_Вiвторок
9.30чМасопередача388практика
ВВ-19+ст
13.00чНасоснi та повiтродувнi станцii328апрактика
ВВ-18+ст
~доц.Шарков В.В.
_Понедiлок
8.00чIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)353лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
9.30Санiтарно-технiчне обладнення будинкiв388лекцiя
ВВ-18+ст
11.00Оптимiзацiя та надiйнiсть систем подачi та розподi388лекцiя
ВВ-20м
13.00чIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)353лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
14.30Санiтарно-технiчне обладнення будинкiв012лаб.робота
ВВ-18+ст
_Вiвторок
8.00чIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)012практика
АРХ-18-3
8.00зIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)012практика
АРХ-18-4п
9.30зМоделювання та прогнозування стану мереж ВВ328апрактика
ВВ-20м
11.00зIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)012практика
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
13.00чIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)012практика
АРХ-18-2
13.00зIнженерне обладнання будiвель (ВП и ВВ)012практика
АРХ-18-1
_Середа
8.00чОптимiзацiя та надiйнiсть систем подачi та розподi012лаб.робота
ВВ-20м
8.00зМоделювання та прогнозування стану мереж ВВ012лаб.робота
ВВ-20м
9.30Моделювання та прогнозування стану мереж ВВ328блекцiя
ВВ-20м
11.00Оптимiзацiя та надiйнiсть систем подачi та розподi012лекцiя
ВВ-20м
~ст.в.Журавльова О.А.
_Понедiлок
9.30зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-19-2
13.00Технiчна механiка рiдини та газу012лекцiя
ВВ-20
_Вiвторок
8.00чТехнiчна механiка рiдини та газу012лекцiя
ЦБ-20
8.00зТехнiчна механiка рiдини та газу012лаб.робота
ЦБ-20
9.30чТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ВВ-20
_Середа
9.30чВодопостачання012практика
ВВ-18+ст
13.00Iнженерна гiдравлiка012лекцiя
ВВ-19+ст
_Четвер
9.30чГiдравлiка012лекцiя
МКГ-19
9.30зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-20ст
11.00чГiдравлiка012практика
МКГ-19
11.00зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-19-1
13.00чТехнiчна механiка рiдини та газу388лекцiя
ПЦБ-19-3
ПЦБ-19-4п
_П`ятниця
9.30зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-19-4п
11.00чТехнiчна механiка рiдини та газу217лекцiя
ПЦБ-19-1
ПЦБ-19-2
ПЦБ-20ст
11.00зТехнiчна механiка рiдини та газу012практика
ПЦБ-19-3
13.00чIнженерна гiдравлiка012практика
ВВ-19+ст

.
Екологiї та ОНС
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Вергун О.О.
_Понедiлок
9.30чЗеленi технологii створення урбоекосистемв106лекцiя
ЕКО-21м
_Вiвторок
11.00Нормування антропогенного навантаження на п/св209лекцiя
ЕКО-18
13.00зНормування антропогенного навантаження на п/св205лаб.робота
ЕКО-18
_Середа
13.00чОрганiзацiя управлiння в природоох.дiял.в101лекцiя
ЕКО-19
_П`ятниця
11.00Фiзика та хiмiя навколлишнього середовищав209лекцiя
ЕКО-19
13.00чОрганiзацiя управлiння в природоох.дiял.в209практика
ЕКО-19
13.00зФiзика та хiмiя навколлишнього середовищав209практика
ЕКО-19
~доц.Гiльов В.В.
_Понедiлок
8.00чЯкiсть та б.ж.д. населення у мiському середв209лекцiя
ЕКО-18
8.00зЯкiсть та б.ж.д. населення у мiському середв209практика
ЕКО-18
9.30Метрологiя i клiматологiяв209лекцiя
ЕКО-20
13.00чВступ до фахув209лекцiя
ЕКО-21
13.00зВступ до фахув209практика
ЕКО-21
_Четвер
11.00Екологiчна стандартизацiя i сертифiкацiяв603практика
ЕКО-21м
13.00чЕкологiчна стандартизацiя i сертифiкацiяв209лекцiя
ЕКО-21м
13.00зУрбоекологiяв209практика
ЕКО-18
~доц.Корабльова А.I.
_Понедiлок
9.30чОснови екологiчноi токсикологiiв101лекцiя
ЕКО-18
9.30зОснови екологiчноi токсикологiiв101лаб.робота
ЕКО-18
~доц.Полторацька В.М.
_Вiвторок
9.30Оптимiзацiя природокористуванняв205лекцiя
ЕКО-21м
13.00чМетрологiя i клiматологiяв209лаб.робота
ЕКО-20
_Четвер
9.30чОптимiзацiя природокористуванняв101практика
ЕКО-21м
11.00чЕкономiка природокористуванняв209лекцiя
ЕКО-19
11.00зЕкономiка природокористуванняв209практика
ЕКО-19
13.00зЗеленi технологii створення урбоекосистемв101практика
ЕКО-21м
~доц.Тимошенко О.А.
_Понедiлок
11.00чЕкологiчний менеджмент та аудiтв106лекцiя
ЕКО-21м
11.00зЕкологiчний менеджмент та аудiтв106практика
ЕКО-21м
_Середа
11.00чЕколог.безпекав209лекцiя
ЕКО-18
11.00зЕколог.безпекав209практика
ЕКО-18
13.00чГеоiнформацiйнi системи в екологiiв205лекцiя
ЕКО-21м
13.00зГеоiнформацiйнi системи в екологiiв205практика
ЕКО-21м
~доц.Ткач Н.О.
_Вiвторок
9.30чЕкологiчнi аспеки реконструкциi.пiдготовки та бл.мв101практика
ЕКО-18
9.30зЗагальна екологiя та неоекологiяв209лаб.робота
ЕКО-20
11.00чСтратегiя сталого розвиткув101лекцiя
ЕКО-21м
11.00зСтратегiя сталого розвиткув101практика
ЕКО-21м
_Середа
11.00чЕкологiчна експертизав101лекцiя
ЕКО-19
11.00зЕкологiчна експертизав101практика
ЕКО-19
13.00чЕкологiчнi аспеки реконструкциi.пiдготовки та бл.мв209лекцiя
ЕКО-18
13.00зЕкологiчна експертизав101лекцiя
ЕКО-19
~проф.Яковишина Т.Ф.
_Вiвторок
9.30чЗагальна екологiя та неоекологiяв209лекцiя
ЕКО-20
_Середа
9.30чРадiоекологiя i радiобiологiяв209лекцiя
ЕКО-19
9.30зРадiоекологiя i радiобiологiяв209лаб.робота
ЕКО-19

.
ОВ,К та ТГП
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Волошко В.М.
_Понедiлок
9.30зТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1202практика
ПЦБ-19-1
_Вiвторок
9.30зТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1202практика
ПЦБ-19-3
11.00чIнженернi мережiв1206практика
ТГПВ-19+ст
_Четвер
8.00зТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1202практика
ПЦБ-20ст
13.00зТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1207практика
ПЦБ-19-4п
~доц.Адегов О.В.
_Середа
8.00зОснови проектування iнженерних системв202практика
ЕМ-20м
9.30Основи проектування iнженерних системв202лекцiя
ЕМ-20м
_Четвер
11.00зЕнергетичний баланс будiвельв202практика
ЕМ-21м
13.00Енергетичний баланс будiвельв202лекцiя
ЕМ-21м
~доц.Ветвицький I.Л
_Четвер
9.30чБудiвництво та експлуатацiя iнжен.мережв1206лекцiя
МКГ-18+ст
9.30зБудiвництво та експлуатацiя iнжен.мережв1206практика
МКГ-18+ст
~доц.Голякова I.В.
_Четвер
11.00чТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1201лекцiя
ПЦБ-19-3
ПЦБ-19-4п
_П`ятниця
9.30чТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1201лекцiя
ПЦБ-19-1
ПЦБ-19-2
ПЦБ-20ст
11.00САПР та комп`ютернi технологii502практика
ТГПВ-19+ст
~доц.Каспiйцева В.Ю.
_Вiвторок
9.30Вступ до будiвельної справив1207лекцiя
ВВ -21
ТГПВ-21
_Середа
9.30чАеродинамiка вентиляцiiв1202практика
ТГПВ-18+ст
9.30зАеродинамiка вентиляцiiв1202лекцiя
ТГПВ-18+ст
_Четвер
9.30САПР та комп`ютернi технологiiв1207лекцiя
ЕКО-18
11.00САПР та комп`ютернi технологii1006практика
ЕКО-18
13.00Вступ до будiвельної справив1206лекцiя
ВВ -21
ТГПВ-21
~доц.Колесник I.О.
_Вiвторок
9.30Iнженернi мережiв1206лекцiя
ТГПВ-19+ст
_Середа
9.30Удосконалення систем ТГПВв1206лекцiя
ТГПВ-20м
11.00зУдосконалення систем ТГПВв1206практика
ТГПВ-20м
_П`ятниця
9.30Будiвельна теплофiзiкав1202лекцiя
ТГПВ-19+ст
11.00Вентиляцiя промисл. спорудв1207лекцiя
ТГПВ-21м
13.00чВентиляцiя промисл. спорудв1207практика
ТГПВ-21м
13.00зБудiвельна теплофiзiкав1202практика
ТГПВ-19+ст
~доц.Ляховецька М.М.
_Вiвторок
9.30Теоретичнi.науковi та експер.досл.в галузiв1201лекцiя
ТГПВ-20м
11.00Методика наукових досл.лiцензування i в1202лекцiя
патент.науко
ТГПВ-21м
_Четвер
9.30зТеоретичнi.науковi та експер.досл.в галузiв1201практика
ТГПВ-20м
_П`ятниця
11.00Вентиляцiяв1206лекцiя
ТГПВ-18+ст
13.00чВентиляцiяв1206лаб.робота
ТГПВ-18+ст
~доц.Петренко А. О.
_Понедiлок
11.00чМодернiзацiя.реконстр.рем.вiд.роботи в ц/iв1201лекцiя
ВВ-21м
ТГПВ-21м
11.00зМодернiзацiя.реконстр.рем.вiд.роботи в ц/iв1201практика
ВВ-21м
ТГПВ-21м
~доц.Прокофьева Г.Я.
_Четвер
9.30чАльтернативне теплове обл.систем ц.i.в1201практика
ТГПВ-20м
9.30зТеплогазопостачання, вентиляц.i кондицiюв.буд.в1202практика
ПЦБ-19-2
11.00Альтернативне теплове обл.систем ц.i.в201лекцiя
ТГПВ-20м
13.00Альтернативне теплове обл.систем ц.i.в201практика
ТГПВ-20м
_П`ятниця
9.30чТехнiчне регулюванняв205лекцiя
ТГПВ-21м
9.30зТехнiчне регулюванняв205практика
ТГПВ-21м
~доц.Солод Л.В.
_Понедiлок
9.30Аналiз та фiзико-математичне модел.в205лекцiя
ТГПВ-20м
11.00чАналiз та фiзико-математичне модел.в205практика
ТГПВ-20м
11.00зАналiз та фiзико-математичне модел.в205лаб.робота
ТГПВ-20м
_Середа
11.00чАналiз та фiзико-математичне модел.в202лаб.робота
ТГПВ-20м
_Четвер
9.30чПромислове теплопостачанняв202лекцiя
ТГПВ-21м
9.30зПромислове теплопостачанняв202лаб.робота
ТГПВ-21м
11.00чПромислове теплопостачанняв202практика
ТГПВ-21м
~доц.Ткачова В.В.
_Понедiлок
9.30Газопостачанняв202лекцiя
ТГПВ-18+ст
_Вiвторок
13.00чГазопостачанняв202практика
ТГПВ-18+ст
13.00зГазопостачанняв202лаб.робота
ТГПВ-18+ст
_Середа
9.30Тепломасообмiнв205лекцiя
ТГПВ-19+ст
11.00чТепломасообмiнв205лаб.робота
ТГПВ-19+ст
11.00зТепломасообмiнв205практика
ТГПВ-19+ст
_Четвер
11.00Газопостачанняв205лекцiя
ТГПВ-18+ст
13.00зТепломасообмiнв205лекцiя
ТГПВ-19+ст
_П`ятниця
11.00чТепломасопередачав202практика
ЕКО-20
~ст.в.Березюк Г.Г.
_Понедiлок
9.30Газопостачанняв202лекцiя
ТГПВ-18+ст
13.00Техїнiчна термодинамiкав202лекцiя
ТГПВ-20
_Вiвторок
9.30чТехїнiчна термодинамiкав202лаб.робота
ТГПВ-20
13.00чГазопостачанняв202практика
ТГПВ-18+ст
13.00зГазопостачанняв202лаб.робота
ТГПВ-18+ст
13.00зТехїнiчна термодинамiкав202лаб.робота
ТГПВ-20
_Четвер
11.00Газопостачанняв205лекцiя
ТГПВ-18+ст
_П`ятниця
9.30чТепломасопередачав202лекцiя
ЕКО-20
копія 17.11.2021