ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад для викладача ( ЦI та Е ф-т ). 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк.

Авт.дор,геод.зем. БЖД ВВ i гiдравлiки Екологiї та ОНС ОВ,К та ТГП

.
Авт.дор,геод.зем.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Андреєва I.Г.
_П`ятниця
8.00Геоiнформацiйнi системи та бази даних418лаб.робота
ЗУК-18+ст
9.30зГеодезiя419лаб.робота
ЗУК-19+ст
11.00зТопографiя502практика
ЗУК-20
13.00чIнженерна геодезiя419практика
БЦI-20-5
~ас.Кочан С.М.
_Вiвторок
9.30зТопографiя земл.к/кр.418практика
ЗУК-20
11.00чПроектування автомобiльних дорiг аерод.420практика
АДА-17
11.00чТопографiя418практика
ЗУК-20
11.00зIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практика
АРХ-20-1
13.00чIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практика
АРХ-20-4п
14.30чIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практика
АРХ-20-5п
_Середа
9.30зМетролог.стандартиз. сертифiк.421апрактика
ЗУК-17+ст
11.00Геодезiя419практика
ЗУК-19+ст
13.00чIнженерна геодезiя419практика
ВВ -20
ТГПВ-20
14.30чIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практика
АРХ-20-3
14.30зIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)419практика
АРХ-20-2
_П`ятниця
9.30зГеодезiя419практика
ЗУК-19+ст
11.00зТопографiя502практика
ЗУК-20
~доц.Iшутiна Г.С.
_Середа
9.30Геодезiя422лекцiя
ЗУК-19+ст
11.00зIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)504лекцiя
АРХ-20-2
АРХ-20-3
13.00Топографiя418лекцiя
ЗУК-20
14.30Фотограметрiя та дист.зондування418лекцiя
ЗУК-18+ст
_Четвер
11.00чФотограметрiя та дист.зондування502практика
ЗУК-18+ст
11.00зIнженерна пiдготовка територiй (осн. геодез.)422лекцiя
АРХ-20-1
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
~доц.Балашова Ю.Б.
_Понедiлок
11.00чРеконструкцiя дорiг аеродр.418лекцiя
АДА-17
11.00зРеконструкцiя дорiг аеродр.418практика
АДА-17
13.00Сталий розвиток мiст i девел.нерухомостi418лекцiя
ЗУК-20м
14.30зСталий розвиток мiст i девел.нерухомостi418практика
ЗУК-20м
_Вiвторок
11.00зПроектування автомобiльних дорiг аерод.420лекцiя
АДА-17
~доц.Бєгiчев С.В.
_Понедiлок
9.30Сучаснi технологii органiзацii в/т геод.робiт422практика
ЗУК-17+ст
11.00Сучаснi технологii органiзацii в/т геод.робiт422лекцiя
ЗУК-17+ст
13.00зIнженерна геодезiя422лекцiя
БЦI-20-3
БЦI-20-4п
_Вiвторок
9.30чЕлектроннi геодезичнi пристроi419практика
ЗУК-19+ст
9.30зЕлектроннi геодезичнi пристроi419лекцiя
ЗУК-19+ст
11.00зТопографiя земл к/кр418лекцiя
ЗУК-20
14.30чIнженерна геодезiя422лекцiя
БЦI-20-5
~доц.Дем*яненко В.В.
_Понедiлок
9.30Спецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.практика
АДА-20м
11.00Спецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.лекцiя
АДА-20м
14.30чМонiторинг технiчного стану об.тр.iнфр.каф.лекцiя
АДА-20м
14.30зСпецкурс проект.реконст.авт.дорiг ае.каф.практика
АДА-20м
_Середа
11.00Модернiзацiя реконструкцiя рем/вiдн.роб.каф.лекцiя
АДА-20м
13.00чМонiторинг технiчного стану об.тр.iнфр.каф.практика
АДА-20м
13.00зМодернiзацiя реконструкцiя рем/вiдн.роб.каф.практика
АДА-20м
~доц.Кульбака О.М.
_Четвер
9.30чТериторiаьний землеустрiй421алекцiя
ЗУК-17+ст
9.30зТериторiаьний землеустрiй421апрактика
ЗУК-17+ст
11.00чОснови управлiння земельними ресурсами419лекцiя
МКГ-17+ст
13.00чОснови управлiння земельними ресурсами502практика
МКГ-17+ст
~доц.Ландо Є.О.
_Вiвторок
9.30чIнженерна геодезiя422лекцiя
ВВ -20
ТГПВ-20
13.00зОцiнка та управлiння нерухомiстю419практика
ЗУК-17+ст
_Середа
9.30чМетролог.стандартиз. сертифiк.421алекцiя
ЗУК-17+ст
_Четвер
9.30Ойiнка земль417практика
ЗУК-20м
~доц.Трегуб О.В.
_Вiвторок
9.30чПроектування iнженерних мереж в/д420лекцiя
АДА-17
9.30зПроектування iнженерних мереж в/д420практика
АДА-17
11.00Iнженернi вишукування та пр.дорiгкаф.лекцiя
АДА-18+ст
13.00чКомп*ютернi методи проектування об. кафлекцiя
транспорт.iнф
АДА-20м
13.00зКомп*ютернi методи проектування об. кафпрактика
транспорт.iнф
АДА-20м
_Четвер
9.30Iнженернi вишукування та пр.дорiг419практика
АДА-18+ст
~доц.Фененко В.I.
_Середа
9.30чЗемлеустрiй в бвництвi та ц/i417практика
МКГ-20м
9.30зЗемлеустрiй в бвництвi та ц/i417лекцiя
МКГ-20м
9.30Землеустрiй в буд-вiцiвiльной iнженерii417лекцiя
АДА-20м
11.00Картографiя422лекцiя
ЗУК-18+ст
13.00чКартографiя421апрактика
ЗУК-18+ст
_Четвер
9.30чОснови монiторингу та прог.418лекцiя
ЗУК-19+ст
9.30зОснови монiторингу та прог.418практика
ЗУК-19+ст
11.00Основи монiторингу та прог.418лекцiя
ЗУК-19+ст
13.00чГеодезичне забеспечення при зв.буд/сп.422лекцiя
ЦБ-20
13.00зIнженерна геодезiя422лекцiя
БЦI-20-1
БЦI-20-2
14.30чГеодезичне забеспечення при зв.буд/сп.422лекцiя
ЦБ-20
~проф.Боклаг В.А.
_П`ятниця
9.30Державний земельний кадастр418лекцiя
ЗУК-18+ст
11.00чДержавний земельний кадастр418практика
ЗУК-18+ст
11.00зДержавний земельний кадастр418практика
ЗУК-18+ст
~проф.Кiрiчек Ю.О.
_Понедiлок
9.30чОйiнка земль419лекцiя
ЗУК-20м
11.00Ойiнка земль419лекцiя
ЗУК-20м
_Четвер
11.00Оцiнка та управлiння нерухомiстю421алекцiя
ЗУК-17+ст
~проф.Могильний С.Г.
_Понедiлок
8.00Теорiя опрацювання геод.вимiрiв418лекцiя
ЗУК-19+ст
9.30Теорiя опрацювання геод.вимiрiв418практика
ЗУК-19+ст
_Вiвторок
8.00зТеорiя опрацювання геод.вимiрiв418практика
ЗУК-19+ст
9.30Супутникова геодезiя та сферична астроном.328алекцiя
ЗУК-18+ст
11.00чСупутникова геодезiя та сферична астроном.422практика
ЗУК-18+ст
13.00Геоiнформацiйнi системи та бази даних418лекцiя
ЗУК-18+ст
~ст.в.Гряник В.О.
_Четвер
8.00Землевпоряднi вишукування та проект.422практика
ЗУК-18+ст
9.30Землевпоряднi вишукування та проект.422лекцiя
ЗУК-18+ст
11.00Мунiцiпольнi геоiнформацiйнi системи417лекцiя
ЗУК-20м
13.00Мунiцiпальнi геоiнформацiйнi системи418практика
ЗУК-20м

.
БЖД
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Берлов О.В.
_Вiвторок
9.30Основи охорони працi та цивiльного захистув1302лекцiя
ЕКО-17
11.00зОснови охорони працi та цивiльного захистув1305практика
ЕКО-17
13.00чОхорона працi та цивiльний захиств1303практика
АРХ-20-1мп
13.00зОхорона працi та цивiльний захиств1303лекцiя
АРХ-20-1мп
_Середа
9.30чЗахист у надзвичайних ситуацiяхв206лекцiя
ЦБ-17
9.30зВиробнича санiтарiякаф.практика
ЦБ-19
11.00чОрганiзацiйно-технiчне забеспеченняв1302практика
ЦБ-20м
_Четвер
11.00чСанiтарно-гiгiенiчнi основи ВВв1301практика
ЦБ-20м
11.00зСанiтарно-гiгiенiчнi основи ВВв1301лекцiя
ЦБ-20м
13.00зЗахист у надзвичайних ситуацiяхв1302лекцiя
ЦБ-17
_П`ятниця
8.00Правовi основи ц/бв1303лекцiя
ЦБ-20
9.30Захист у надзвичайних ситуацiяхв1301лекцiя
ЦБ-17
11.00Захист у надзвичайних ситуацiяхв1301практика
ЦБ-17
~доц.Карасьов О.Г.
_Понедiлок
9.30Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiя
БЦI-19-5
ВВ-19
ТГПВ-19
13.00Безпека життєдiял. i осн. екологiї404лекцiя
ЗУК-20
ЦБ-20
_Вiвторок
9.30чПротивопожежнi i санiтарнi вимоги при 404лекцiя
утр.жит.фон.
МКГ-17+ст
9.30зПротивопожежнi i санiтарнi вимоги при 404практика
утр.жит.фон.
МКГ-17+ст
11.00Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiя
БЦI-19-1
БЦI-19-2
БЦI-20ст
_Середа
9.30Безпека життєдiял. i осн. екологiї504лекцiя
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
13.00Безпека життєдiяльностi504лекцiя
АТ-20
АУТП-20
БМО-20
КН-20
_Четвер
9.30чОрганiзацiя i проведення рятувальних робiт404практика
ЦБ-20м
9.30зОрганiзацiя i проведення рятувальних робiт404лекцiя
ЦБ-20м
~доц.Клименко Г.О.
_Понедiлок
9.30Експертиза з охорони працiв1303лекцiя
ЦБ-17
11.00Експертиза з охорони працiв1303лекцiя
ЦБ-17
_Вiвторок
9.30Державне управлiння охороною працiв1301лекцiя
ЦБ-20м
11.00Iнженерний захист нас.та терит.в1302лекцiя
ЦБ-17
13.00Iнженерний захист нас.та терит.в1302лекцiя
ЦБ-17
_Середа
8.00чСудова iнженерно-технiчна експертизав1302практика
ЦБ-20м
9.30чОанiзацiя езпека працi в будiвництвiв1302практика
ЦБ-20м
9.30зОанiзацiя езпека працi в будiвництвiв1302лекцiя
ЦБ-20м
11.00чСистема контролю небезпечних шк. факторiвв1301лекцiя
ЦБ-18
11.00зСистема контролю небезпечних шк. факторiвв1301практика
ЦБ-18
_Четвер
9.30Експертиза з охорони працiв1302практика
ЦБ-17
11.00Iнженерний захист нас.та терит.в1302практика
ЦБ-17
~доц.Мещерякова I.В.
_Вiвторок
13.00зБезпека експлуатацii iнженерних мережв1305практика
МКГ-17+ст
_Середа
11.00Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1303практика
ЦБ-17
~доц.Налисько М.М.
_Вiвторок
9.30чБезпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1305лекцiя
ЦБ-17
_Середа
8.00Безпека експлуатацii iнж.систем i ком.в1303лекцiя
ЦБ-17
9.30чБезпека експлуатацii iнженерних мережв1303лекцiя
МКГ-17+ст
9.30зБезпека експлуатацii iнж.систем i ком.в206лекцiя
ЦБ-17
_Четвер
11.00Культура безпекикаф.лекцiя
ЦБ-19
~доц.Пилипенко О.В.
_Четвер
11.00чПожежна безпека виробництвв1305лекцiя
ЦБ-18
11.00зПожежна безпека виробництвв1305практика
ЦБ-18
~доц.Рибалка К.А.
_Вiвторок
11.00чПрироднi та техногеннi загрози оц.небезпекв1303лаб.робота
ЦБ-18
11.00зПрироднi та техногеннi загрози оц.небезпекв1303лекцiя
ЦБ-18
_Середа
8.00чОхорона працi та цивiльний захиств1301практика
КН-18+ст
9.30Охорона працi та цивiльний захиств1301лекцiя
КН-18+ст
~доц.Чередниченко Л.А.
_Понедiлок
9.30Виробнича санiтарiякаф.лекцiя
ЦБ-19
_Середа
11.00зОрганiзацiйно-технiчне забеспеченняв1302лекцiя
ЦБ-20м
~доц.Шаломов В.А.
_Понедiлок
9.30чЕргономiка робочих мiсцьв1301практика
ЦБ-20м
9.30зЕргономiка робочих мiсцьв1301лекцiя
ЦБ-20м
_Вiвторок
9.30чТеорiя горiння то вибухув1303лекцiя
ЦБ-18
9.30зТеорiя горiння то вибухув1303практика
ЦБ-18
11.00Безпека при лiквiдацii над.ситуацiйв1301лекцiя
ЦБ-20м
13.00чСоцiальне-економiчнi основи ох.працiв1103лекцiя
ЦБ-18
13.00зБезпека при лiквiдацii над.ситуацiйв1301практика
ЦБ-20м
_Середа
8.00зСоцiальне-економiчнi основи ох.працiв1301лекцiя
ЦБ-18
9.30Соцiальне-економiчнi основи ох.працiв1305практика
ЦБ-18
~проф.Бєлiков А.С.
_Понедiлок
11.00Судова iнженерно-технiчна експертизав1301лекцiя
ЦБ-20м

.
ВВ i гiдравлiки
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Нагорна О.К.
_Вiвторок
9.30Водна iнженерiя та водни технологii012лекцiя
ВВ-18+ст
11.00чВодна iнженерiя та водни технологii012практика
ВВ-18+ст
11.00зВодовiдведення та очистка сточних вод388лекцiя
ВВ-17+ст
_Середа
9.30чСучаснi ресурсозберiгаючi технологii012практика
ВВ-20м
9.30зСучаснi ресурсозберiгаючi технологii012лекцiя
ВВ-20м
11.00чВВ промислових пiдприємств012практика
ВВ-20м
13.00чВВ промислових пiдприємств012лекцiя
ВВ-20м
_Четвер
9.30Водовiдведення та очистка сточних вод388лекцiя
ВВ-17+ст
11.00Водовiдведення та очистка сточних вод388практика
ВВ-17+ст
~доц.Нестерова О.В.
_Вiвторок
9.30чЗасоби контролю технологiчних проц.388лаб.робота
ВВ-17+ст
9.30зЗасоби контролю технологiчних проц.388лекцiя
ВВ-17+ст
_Четвер
9.30Гiдротехнiчнi споруди012практика
ВВ-18+ст
_П`ятниця
9.30зГiдравл. гiдролог.i гiдрометрiя012лекцiя
АДА-18+ст
11.00зГiдравл. гiдролог.i гiдрометрiя012практика
АДА-18+ст
~доц.Нечитайло М.П.
_Понедiлок
9.30чСпецiальнi системи та технологii ВВ012лекцiя
ВВ-20м
9.30зСпецiальнi системи та технологii ВВ012практика
ВВ-20м
11.00чСучаснi технологii пiдготовки питноi води012лекцiя
ВВ-20м
11.00зСучаснi технологii пiдготовки питноi води012практика
ВВ-20м
_Вiвторок
11.00зСпоруди та обл.ВВ012лекцiя
ВВ-18+ст
13.00Теоретичнi основи очистки п/с вод012лекцiя
ВВ-19
~доц.Циганкова С.Г.
_Понедiлок
8.00Гiдравлiчнi та аеродин. машини388лекцiя
ВВ-18+ст
9.30чГiдрогазодинамiка012практика
АУТП-20
9.30зГiдрогазодинамiка012лекцiя
АУТП-20
11.00чГiдрогазодинамiка012лекцiя
АУТП-20
11.00зГiдрогазодинамiка012практика
АУТП-20
~доц.Шарков В.В.
_Понедiлок
8.00чЕнергоресурсозбереження та енергоаудит012лаб.робота
ВВ-20м
9.30Споруди та обл.водопостачання388лекцiя
ВВ-18+ст
13.00чСпоруди та обл.водопостачання012практика
ВВ-18+ст
_Вiвторок
8.00чНалогодження.пуск i експлуатацiя i/м012лекцiя
ВВ-20м
8.00зНалогодження.пуск i експлуатацiя i/м012лаб.робота
ВВ-20м
9.30чЕнергоресурсозбереження та енергоаудит012лекцiя
ВВ-20м
9.30зЕнергоресурсозбереження та енергоаудит012практика
ВВ-20м
13.00Експлуатацiя систем ВВ388лекцiя
ВВ-17+ст
_Середа
8.00чВодопостачання012лекцiя
ВВ-17+ст
8.00зЕксплуатацiя систем ВВ012практика
ВВ-17+ст
9.30Водопостачання012практика
ВВ-17+ст
~ст.в.Журавльова О.А.
_Середа
11.00зРацiональне використання та охорона в/р012лекцiя
ВВ-17+ст
_Четвер
9.30Теоретичнi основи очистки п/с вод012практика
ВВ-19
13.00чСпоруди та обл.ВВ012практика
ВВ-18+ст

.
Екологiї та ОНС
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~доц.Вергун О.О.
_Вiвторок
9.30Екологiя транспорту1007лекцiя
ЕКО-20м
11.00чТехноекологiяв209практика
ЕКО-17
11.00зЕкологiя транспортув209практика
ЕКО-20м
_П`ятниця
8.00Екологiя транспортув107лекцiя
АТ-20м
11.00Техноекологiяв205лекцiя
ЕКО-17
~доц.Гiльов В.В.
_Понедiлок
9.30чМiстобудування.районне планування та екологiяв504практика
ЕКО-18
9.30зМiстобудування.районне планування та екологiяв504лекцiя
ЕКО-18
_Четвер
9.30зФiтомелiорацiяв209лаб.робота
ЕКО-19
~доц.Корабльова А.I.
_Понедiлок
8.00чЕкологiчний iнжинiринг в буд-вiв209лекцiя
ЕКО-18
8.00зЕкологiчний iнжинiринг в буд-вiв209практика
ЕКО-18
9.30чФiтомелiорацiяв107практика
ЕКО-19
9.30зФiтомелiорацiяв107лекцiя
ЕКО-19
~доц.Полторацька В.М.
_Вiвторок
13.00Моделювання та прогн.стану довк.в209лекцiя
ЕКО-17
14.30чМоделювання та прогн.стану довк.в209практика
ЕКО-17
_Середа
9.30чБiоценози урбанизованих територийв1103практика
ЕКО-18
9.30зБiоценози урбанизованих територийв1103лекцiя
ЕКО-18
11.00чРекультивацiя земельв1103практика
ЕКО-18
11.00зРекультивацiя земельв1103лекцiя
ЕКО-18
_П`ятниця
9.30Екологiя транспортув107практика
АТ-20м
11.00Бiологiяв209практика
ЕКО-20
13.00чСпецкурсв603лекцiя
ЕКО-20м
13.00зСпецкурсв603практика
ЕКО-20м
~доц.Тимошенко О.А.
_Четвер
9.30Монiторiнг довкiлляв703лекцiя
ЕКО-18
11.00чМонiторiнг довкiлляв701лекцiя
ЕКО-18
13.00зЕкологiчний аналiз проектiв в буд-вiв209практика
ЕКО-20м
_П`ятниця
9.30Бiологiяв209лекцiя
ЕКО-20
11.00Екологiчний аналiз проектiв в буд-вiв603лекцiя
ЕКО-20м
13.00чЛандшафтна екологiяв703лекцiя
ЕКО-18
13.00зЛандшафтна екологiяв703практика
ЕКО-18
~доц.Ткач Н.О.
_Четвер
9.30Екореконструкцiя водних наземних екосистемв101лекцiя
ЕКО-20м
11.00чЕкореконструкцiя водних наземних екосистемв101лекцiя
ЕКО-20м
11.00зЕкореконструкцiя водних наземних екосистемв101практика
ЕКО-20м
_П`ятниця
9.30Грунтознавствов205практика
ЕКО-19
11.00Екологiя людинив703лекцiя
ЕКО-18
13.00Мiстобудiвна акустикав209лекцiя
ЕКО-17
~проф.Яковишина Т.Ф.
_Понедiлок
9.30чБiоекологiчнi аспекти геолог.середовищав209лекцiя
ЕКО-20
9.30зБiоекологiчнi аспекти геолог.середовищав209лаб.робота
ЕКО-20
13.00Екотрофологiяв209лекцiя
ЕКО-19
14.30чЕкотрофологiяв209практика
ЕКО-19
_Середа
9.30Оцiнка впливу на навк. середов.в205лекцiя
ЕКО-17
11.00Грунтознавствов209лекцiя
ЕКО-19
13.00чЗаповiдна справав301лекцiя
ЕКО-17
13.00зЗаповiдна справав301практика
ЕКО-17
_Четвер
13.00Монiторiнг довкiлляв106лекцiя
ЕКО-18
~ст.в.Прокофьєв I.Б.
_Середа
9.30Вiйськова екологiяв209лекцiя
ЕКО-20м
11.00Вiйськова екологiяв205лекцiя
ЕКО-20м
13.00чВiйськова екологiяв209практика
ЕКО-20м

.
ОВ,К та ТГП
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Волошко В.М.
_Понедiлок
11.00зТеплопостачанняв205практика
ТГПВ-17+ст
_Вiвторок
9.30зГазопостачання пром.спорудв202лаб.робота
ТГПВ-20мн
_Середа
9.30чЕксплуатацiя систем ВВв202лаб.робота
ТГПВ-17+ст
9.30зЕксплуатацiя систем ВВв202практика
ТГПВ-17+ст
11.00чТеплопостачанняв202практика
ТГПВ-17+ст
_Четвер
9.30зСпецзадачi iнженерних системв1201практика
ТГПВ-17+ст
11.00чТехнологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201практика
ТГПВ-17+ст
11.00зТермодинамiкав202лаб.робота
ТГПВ-19
_П`ятниця
11.00чЕксплуатацiя та ремонт в/б системкаф.лекцiя
МКГ-20м
11.00зЕксплуатацiя та ремонт в/б системкаф.лекцiя
МКГ-20м
11.00зЕксплуатацiя та ремонт в/б системкаф.практика
МКГ-20м
~ас.Завгородня О.П.
_Вiвторок
11.00зКондицiювання повiтряв1206лаб.робота
ТГПВ-17+ст
_П`ятниця
8.00чIнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практика
АРХ-17-1
9.30чIнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практика
АРХ-17-2
9.30зIнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практика
АРХ-17-4п
11.00зIнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практика
АРХ-17-3
~ас.Чернойван А.А.
_Четвер
14.30зТеплогенеруючи установкив205лаб.робота
ТГПВ-18+ст
~доц.Адегов О.В.
_Середа
13.00чОснови проектування iнж.систем е/будв202лекцiя
ЕМ-20м
13.00зОснови проектування iнж.систем е/будв202практика
ЕМ-20м
_Четвер
9.30чСпецзадачi iнженерних системв1201лекцiя
ТГПВ-17+ст
~доц.Ветвицький I.Л
_Понедiлок
9.30Комунальство мiств1206лекцiя
МКГ-18+ст
11.00чТехнологii спал.палива та очистки ст.вик.в1206практика
ТГПВ-20мн
11.00зТехнологii спал.палива та очистки ст.вик.в1206лекцiя
ТГПВ-20мн
13.00чКомунальство мiств1206практика
МКГ-18+ст
_Вiвторок
13.00Вентиляцiя промисл. спорудв1206лекцiя
ТГПВ-17+ст
_Четвер
8.00чВентиляцiя промисл. спорудв1202лаб.робота
ТГПВ-17+ст
~доц.Голякова I.В.
_Середа
9.30чНасосi та вениляторив1202лекцiя
ТГПВ-18+ст
9.30зНасосi та вениляторив1202лекцiя
ТГПВ-18+ст
11.00Опаленняв1202практика
ТГПВ-18+ст
13.00чОпаленняв1202практика
ТГПВ-18+ст
~доц.Каспiйцева В.Ю.
_Понедiлок
9.30чАеродинамiка вентиляцiiв1202лекцiя
ТГПВ-18+ст
9.30зАеродинамiка вентиляцiiв1202практика
ТГПВ-18+ст
_Середа
8.00Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1201лекцiя
АРХ-17-3
АРХ-17-4п
9.30Iнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1201лекцiя
АРХ-17-1
АРХ-17-2
АРХ-18ст
11.00чСистема опалення та якiсть а/пв1206лекцiя
ЕКО-17
11.00зСистема опалення та якiсть а/пв1206практика
ЕКО-17
_Четвер
11.00чОпалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202лекцiя
ТГПВ-20мн
11.00зОпалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202лаб.робота
ТГПВ-20мн
13.00чIнженерне обладнання будiвель (ОВ)в1206практика
АРХ-18ст
13.00зОпалення вентиляцiя.кондиц.сiльськог.п/св1202практика
ТГПВ-20мн
~доц.Колесник I.О.
_Четвер
9.30чНалагодження.пускi експл.iнж.мережв1202лекцiя
ТГПВ-20мн
9.30зНалагодження.пускi експл.iнж.мережв1202лаб.робота
ТГПВ-20мн
11.00чТехнологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201практика
ТГПВ-17+ст
~доц.Ляховецька М.М.
_Четвер
9.30чЗасоби контролю технолог. процесiвв1206лекцiя
ТГПВ-18+ст
9.30зЗасоби контролю технолог. процесiвв1206практика
ТГПВ-18+ст
11.00зЕнергозберiгаючi технологii заб.мiкрок.в1201лекцiя
ТГПВ-17+ст
13.00зЕнергозберiгаючi технологii заб.мiкрок.в1207практика
ТГПВ-17+ст
~доц.Петренко А. О.
_Вiвторок
9.30Кондицiювання повiтряв1201лекцiя
ТГПВ-17+ст
11.00чКондицiювання повiтряв1206практика
ТГПВ-17+ст
11.00зКондицiювання повiтряв1206лаб.робота
ТГПВ-17+ст
_Середа
11.00зТехнологiя заготiвельних i монтажних робiтв1201лекцiя
ТГПВ-17+ст
~доц.Петренко В. О.
_Понедiлок
13.00Опаленняв1201лекцiя
ТГПВ-18+ст
14.30Опаленняв1201лекцiя
ТГПВ-18+ст
_Вiвторок
13.00чЕнергозбереження та енергоаудитв1201лекцiя
ТГПВ-20мн
13.00зЕнергозбереження та енергоаудитв1201практика
ТГПВ-20мн
~доц.Солод Л.В.
_Понедiлок
9.30Теплопостачанняв205лекцiя
ТГПВ-17+ст
11.00чТеплопостачанняв205лекцiя
ТГПВ-17+ст
11.00зТеплопостачанняв205практика
ТГПВ-17+ст
_Середа
9.30чЕксплуатацiя систем ВВв202лаб.робота
ТГПВ-17+ст
11.00чТеплопостачанняв202лекцiя
ТГПВ-17+ст
13.00Експлуатацiя систем ВВв205лекцiя
ТГПВ-17+ст
_Четвер
13.00Теплогенеруючи установкив205лекцiя
ТГПВ-18+ст
~доц.Ткачова В.В.
_Четвер
11.00чТермодинамiкав202практика
ТГПВ-19
13.00чГазопостачання пром.спорудв202практика
ТГПВ-20мн
14.30чТеплогенеруючи установкив205практика
ТГПВ-18+ст
~доц.Черноморец Г. Я.
_Понедiлок
9.30чСучаснi ресурсозб.технологii в сист.ц/iв202лекцiя
ТГПВ-20мн
9.30зСучаснi ресурсозб.технологii в сист.ц/iв202практика
ТГПВ-20мн
~ст.в.Березюк Г.Г.
_Вiвторок
9.30чГазопостачання пром.спорудв202лекцiя
ТГПВ-20мн
_Четвер
9.30Термодинамiкав202лекцiя
ТГПВ-19
11.00чТермодинамiкав202практика
ТГПВ-19
13.00чГазопостачання пром.спорудв202практика
ТГПВ-20мн
копія 21.04.2021