Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Комісії з реорганізації ПДАБА, проректор Владислав ДАНІШЕВСЬКИЙ
17.01.2024

Розклад занять. 2 семестр 1 половина. 2023/2024 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 2.

.
ВВ-22-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка в будiвництвiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_9.30з
Електропост.електрообл.в буд-вiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_11.00ч
Будiвельне матерiалознавстволекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_11.00з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_13.00з
Ландшафтна архiтектуралекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
~Вiвторок
_8.00
БЖД та техногенна безпекалекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30
Теорет.основи техн.очистки лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
при.сточ.вод
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00ч
Зварювання та iншi способи лекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
з'ед.мат-лiв
_13.00з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiвлекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_14.30ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiйлекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Середа
_9.30ч
Будiвельне матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство163лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Дехта Т.М.
_9.30з
Опiр матерiалiв273практикаБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)270практикаУкр. док. та IДдоц.Баранник О.Ю.
_13.00ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiй427апрактикаАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Четвер
_8.00з
Ландшафтна архiтектура427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_9.30
Теорет.основи техн.очистки 012практикаВВ i гiдравлiкист.в.Журавльова О.А.
при.сточ.вод
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
~П`ятниця
_9.30ч
Зварювання та iншi способи 553практикаМатер.обр.мат.ст.в.Любушкiн В.I.
з'ед.мат-лiв
_9.30з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв557практикаМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_11.00ч
Електропост.електрообл.в буд-вi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_11.00з
Електротехнiка в будiвництвi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
.
ВВ-22-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка в будiвництвiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_9.30з
Електропост.електрообл.в буд-вiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_11.00ч
Будiвельне матерiалознавстволекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_11.00з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_13.00з
Ландшафтна архiтектуралекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
~Вiвторок
_8.00
БЖД та техногенна безпекалекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30
Теоретич.основи технол.очистки лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
прир.ст.вод
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00ч
Зварювання та iншi способи лекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
з'ед.мат-лiв
_13.00з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiвлекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_14.30ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiйлекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Середа
_9.30
Теоретич.основи технол.очистки 012практикаВВ i гiдравлiкист.в.Журавльова О.А.
прир.ст.вод
_11.00ч
Будiвельне матерiалознавство163лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Дехта Т.М.
_11.00з
Ландшафтна архiтектура427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_13.00з
Опiр матерiалiв273практикаБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_14.30з
Iнженерна пiдгот.мiск.територiй427апрактикаАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Четвер
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)171практикаУкр. док. та IДдоц.Баранник О.Ю.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
~П`ятниця
_9.30ч
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв557практикаМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_9.30з
Зварювання та iншi способи 553практикаМатер.обр.мат.ст.в.Любушкiн В.I.
з'ед.мат-лiв
_11.00ч
Електропост.електрообл.в буд-вi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_11.00з
Електротехнiка в будiвництвi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
.
ГiЗ-22
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Монiторiнг земельлекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Гряник В.О.
_11.00
Земельне праволекцiяПУта Пдоц.Саксонов В.Б.
_13.00
Електронне геодезичне пристроiлекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Бєгiчев С.В.
~Вiвторок
_8.00
ГеодезiялекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Iшутiна Г.С.
_9.30
Теорiя опр.геодезiчних вимiрiвлекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Бєгiчев С.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)270практикаУкр. док. та IДдоц.Баранник О.Ю.
_13.00ч
Земельне право419практикаПУта Пас.Скачедуб С.А.
~Четвер
_9.30ч
Геодезiя422лаб.роботаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_9.30з
Монiторiнг земель422практикаАвт.дор,геод.зем.доц.Гряник В.О.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
~П`ятниця
_11.00ч
Теорiя опр.геодезiчних вимiрiвонл.практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Андреєва I.Г.
_11.00з
Електронне геодезичне пристроiонл.практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Андреєва I.Г.
_13.00з
Геодезiяонл.практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Андреєва I.Г.
.
ЕКО-22
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
ЕкотрофологiялекцiяЕкологiї та ОНСдоц.Гiльов В.В.
_11.00
Аналiтична хiмiя та санiтарно-лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
хiмiч.аналiз
_13.00
ГрунтознавстволекцiяЕкологiї та ОНСдоц.Ткач Н.О.
_14.30
Ландшафтна архiтектуралекцiяАрхiтектурипроф.Саньков П.М.
~Вiвторок
_8.00
БЖД та техногенна безпекалекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30
Поводження з ТПВ в урбоекосист.лекцiяЕкологiї та ОНСдоц.Гiльов В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)271практикаУкр. док. та IДас.Протасова А.М.
_11.00ч
Аналiтична хiмiя та санiтарно-214практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
хiмiч.аналiз
_11.00з
Поводження з ТПВ в урбоекосист.170практикаЕкологiї та ОНСдоц.Гiльов В.В.
~Четвер
_9.30
Грунтознавство328алаб./пр.Екологiї та ОНСдоц.Ткач Н.О.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
.
ТГПВ-22-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка в будiвництвiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_9.30з
Електропост.електрообл.в буд-вiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_11.00ч
Будiвельне матерiалознавстволекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_11.00з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_13.00з
Ландшафтна архiтектуралекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
~Вiвторок
_8.00
БЖД та техногенна безпекалекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30
ТепломасообмiнлекцiяОВ,К та ТГПдоц.Ткачова В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00ч
Зварювання та iншi способи лекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
з'ед.мат-лiв
_13.00з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiвлекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_14.30ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiйлекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Середа
_9.30ч
Опiр матерiалiв273практикаБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_11.00
Українська мова (за проф.спрям.)271практикаУкр. док. та IДст.в.Стадник Н.В.
_13.00ч
Будiвельне матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та консас.Морозевич О.Г.
_13.00з
Ландшафтна архiтектура427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_14.30ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiй108практикаАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
_14.30з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв553практикаМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
~Четвер
_9.30
Тепломасообмiн168пр./лаб.ОВ,К та ТГПдоц.Ткачова В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
~П`ятниця
_9.30ч
Електропост.електрообл.в буд-вi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_9.30з
Електротехнiка в будiвництвi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_11.00з
Зварювання та iншi способи 553практикаМатер.обр.мат.ст.в.Любушкiн В.I.
з'ед.мат-лiв
.
ТГПВ-22-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Електротехнiка в будiвництвiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_9.30з
Електропост.електрообл.в буд-вiлекцiяФ i ПДдоц.Карасьов Г.Г.
_11.00ч
Будiвельне матерiалознавстволекцiяТБМ,вир.та конспроф.Шпирько М.В.
_11.00з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_13.00з
Ландшафтна архiтектуралекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
~Вiвторок
_8.00
БЖД та техногенна безпекалекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30
ТепломасообмiнлекцiяОВ,К та ТГПдоц.Ткачова В.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00ч
Зварювання та iншi способи лекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
з'ед.мат-лiв
_13.00з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiвлекцiяМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
_14.30ч
Iнженерна пiдгот.мiск.територiйлекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
~Середа
_9.30
Тепломасообмiн168пр./лаб.ОВ,К та ТГПдоц.Ткачова В.В.
_11.00з
Будiвельне матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Будiвельне матерiалознавство165лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Морозевич О.Г.
_13.00з
Iнженерна пiдгот.мiск.територiй108практикаАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
_14.30з
Опiр матерiалiв271практикаБТМ та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
~Четвер
_9.30з
Ландшафтна архiтектура427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
_14.30
Українська мова (за проф.спрям.)270практикаУкр. док. та IДдоц.Рощина Ю.М.
~П`ятниця
_9.30ч
Електропост.електрообл.в буд-вi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_9.30з
Електротехнiка в будiвництвi121практикаФ i ПДст.в.Волнянська I.П.
_11.00ч
Зварювання та iншi способи 553практикаМатер.обр.мат.ст.в.Любушкiн В.I.
з'ед.мат-лiв
_11.00з
Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв557практикаМатер.обр.мат.доц.Грузiн Н.В.
.
ЦБ-22-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Культура безпекилекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
_11.00ч
Архiтектура будiвель та спорудлекцiяАрхiтектурипроф.Саньков П.М.
Архiтектура будiвель та спорудлекцiяАрхiтектурист.в.Палагiна Л.П.
_11.00з
Призначення фунд.будiв.з лекцiяIнж.геол. i геотех.проф.Ковальов В.В.
урах.механ.гр.
_13.00
Виробнича санiтарiялекцiяБЖДдоц.Мещерякова I.В.
_14.30
Основи теорii надiйностi i техн.ризиклекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
~Вiвторок
_9.30ч
Призначення фунд.будiв.з лекцiяIнж.геол. i геотех.проф.Ковальов В.В.
урах.механ.гр.
_9.30з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМпроф.Зеленський А.Г
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Проектнi рiшення зтехн.в буд-вiлекцiяТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
~Середа
_8.00ч
Опiр матерiалiв354практикаБТМ та ОМпроф.Зеленський А.Г
_8.00з
Призначення фунд.будiв.з 407практикаIнж.геол. i геотех.доц.Ковба В.В.
урах.механ.гр.
_9.30
Українська мова (за проф.спрям.)271практикаУкр. док. та IДст.в.Стадник Н.В.
_11.00ч
Архiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектурипроф.Саньков П.М.
~Четвер
_9.30з
Проектнi рiшення зтехн.в буд-вi310практикаТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
.
ЦБ-22-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Культура безпекилекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
_11.00ч
Архiтектура будiвель та спорудлекцiяАрхiтектурипроф.Саньков П.М.
Архiтектура будiвель та спорудлекцiяАрхiтектурист.в.Палагiна Л.П.
_11.00з
Призначення фунд.будiв.з лекцiяIнж.геол. i геотех.проф.Ковальов В.В.
урах.механ.гр.
_13.00
Виробнича санiтарiялекцiяБЖДдоц.Мещерякова I.В.
_14.30
Основи теорii надiйностi i техн.ризиклекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
~Вiвторок
_9.30ч
Призначення фунд.будiв.з лекцiяIнж.геол. i геотех.проф.Ковальов В.В.
урах.механ.гр.
_9.30з
Опiр матерiалiвлекцiяБТМ та ОМпроф.Зеленський А.Г
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Проектнi рiшення зтехн.в буд-вiлекцiяТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
~Середа
_9.30ч
Архiтектура будiвель та споруд427БпрактикаАрхiтектурипроф.Саньков П.М.
_9.30з
Призначення фунд.будiв.з 407практикаIнж.геол. i геотех.доц.Ковба В.В.
урах.механ.гр.
_13.00
Українська мова (за проф.спрям.)310практикаУкр. док. та IДас.Протасова А.М.
~Четвер
_8.00ч
Опiр матерiалiв273практикаБТМ та ОМпроф.Зеленський А.Г
_8.00з
Проектнi рiшення зтехн.в буд-вi309практикаТехн.будiв.вир.доц.Мартиш О.П.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Кураторська годинаКуратори
копія 26.02.2024