ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад занять. 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 1.

.
ВВ -20
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Iнформатика351лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00ч
Фiзика415практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
~Вiвторок
_9.30ч
Iнженерна геодезiя422лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Ландо Є.О.
_9.30з
Теоретична механiкав105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_11.00
Теоретична механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_9.30
Вища математика352практикаФ i ПДас.Задорожня Т.Є.
_11.00
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00ч
Iнженерна геодезiя419практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_13.00з
Iнформатика1007практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
~Четвер
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00ч
Теоретична механiкав105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_11.00з
Вища математика328бпрактикаФ i ПДас.Задорожня Т.Є.
_13.00ч
Нарисна геометрiя iнженерна i ком. 1007практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_13.00з
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_14.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
~П`ятниця
_8.00
Фiзика412лекцiяФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_9.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
.
ЕКО-20
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Бiоекологiчнi аспекти в209лекцiяЕкологiї та ОНСпроф.Яковишина Т.Ф.
геолог.середовища
_9.30з
Бiоекологiчнi аспекти в209лаб.роботаЕкологiї та ОНСпроф.Яковишина Т.Ф.
геолог.середовища
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00ч
Iнформатика та системологiя485лекцiяКН, IТ та ПМпроф.Корхiн А. С.
_13.00з
Iнформатика та системологiя485практикаКН, IТ та ПМпроф.Корхiн А. С.
~Вiвторок
_9.30
Iноземна мова513практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_11.00
Iноземна мова513практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_14.30
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лаб.роботаФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
~Середа
_11.00
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_13.00
Хiмiя з основами бiогеохiмii221лаб.роботаФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
~Четвер
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00ч
Iнформатика та системологiя327лекцiяКН, IТ та ПМпроф.Корхiн А. С.
_11.00з
Iнформатика та системологiя1007практикаКН, IТ та ПМпроф.Корхiн А. С.
_13.00
Вища математика328бпрактикаФ i ПДас.Задорожня Т.Є.
~П`ятниця
_9.30
Бiологiяв209лекцiяЕкологiї та ОНСдоц.Тимошенко О.А.
_11.00
Бiологiяв209практикаЕкологiї та ОНСдоц.Полторацька В.М.
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
.
ЗУК-20
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Iноземна мова516алекцiяIноземн.мовив.Левицька С.I.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї404лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
~Вiвторок
_9.30ч
Фiзика414лаб.роботаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_9.30з
Топографiя земл.к/кр.418практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_11.00ч
Топографiя418практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_11.00з
Топографiя земл к/кр418лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Бєгiчев С.В.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_9.30
Вища математикав101лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_11.00ч
Геологiя та геом.в906лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_13.00
Топографiя418лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Iшутiна Г.С.
~Четвер
_8.00з
Геологiя та геом.в906практикаIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Iноземна мова516апрактикаIноземн.мовив.Левицька С.I.
~П`ятниця
_8.00
Фiзика407лекцiяФ i ПДдоц.Веселова С.I.
_9.30
Вища математика422практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_11.00ч
Фiзика414практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00з
Топографiя502практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Андреєва I.Г.
Топографiя502практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
.
ТГПВ-20
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Iнформатика351лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00ч
Фiзика415практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
~Вiвторок
_8.00
Iноземна мова405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
_9.30ч
Iнженерна геодезiя422лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Ландо Є.О.
_9.30з
Теоретична механiкав105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_11.00
Теоретична механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_9.30
Вища математика352практикаФ i ПДас.Задорожня Т.Є.
_11.00
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00ч
Iнженерна геодезiя419практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_13.00з
Iнформатика1007практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
~Четвер
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00ч
Теоретична механiкав105практикаБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
_11.00з
Вища математика328бпрактикаФ i ПДас.Задорожня Т.Є.
_13.00ч
Нарисна геометрiя iнженерна i ком. 1007практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_13.00з
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_14.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
~П`ятниця
_8.00
Фiзика412лекцiяФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_9.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
_11.00
Iноземна мова405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
.
ЦБ-20
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Iнформатика351лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00
Кураторська годинаКуратори
_13.00
Безпека життєдiял. i осн. екологiї404лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
_14.30з
Матерiалознавство та технологiя 162лекцiяТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
мат-лiв
~Вiвторок
_8.00
Iноземна мова406практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
_9.30
Iноземна мова406практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
_11.00
Iноземна мова513практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_13.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Середа
_11.00
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00з
Iнформатика1007практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_14.30ч
Матерiалознавство та технологiя 165лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Бондаренко С.В.
мат-лiв
~Четвер
_8.00
Iноземна мова406практикаIноземн.мовив.Задунай В.В.
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00ч
Фiзика414практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00з
Вища математика328бпрактикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00ч
Геодезичне забеспечення при 422лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Фененко В.I.
зв.буд/сп.
_13.00з
Вища математика352лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_14.30ч
Геодезичне забеспечення при 422лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Фененко В.I.
зв.буд/сп.
~П`ятниця
_8.00
Правовi основи ц/бв1303лекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
_9.30ч
Фiзика407лекцiяФ i ПДдоц.Веселова С.I.
_11.00
Вища математика422практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
копія 21.04.2021