Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
26.08.2021

Розклад занять. 1 семестр 2 половина. 2021/2022 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 1.

.
ВВ -21
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Кураторська година012Куратори
_13.00ч
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307лекцiяНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_13.00з
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_14.30ч
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
~Вiвторок
_9.30
Вступ до будiвельної справив1207лекцiяОВ,К та ТГПдоц.Каспiйцева В.Ю.
_11.00з
Вища математика353практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Середа
_8.00
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова516апрактикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
_9.30
Вища математика352практикаФ i ПД
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Четвер
_9.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
_11.00ч
Хiмiя220лаб.роботаФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_11.00з
Хiмiя217лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_13.00
Вступ до будiвельної справив1206лекцiяОВ,К та ТГПдоц.Каспiйцева В.Ю.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Перетокiн А.Г.
_11.00ч
Iнформатика324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00з
Iнформатика324практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
.
ГiЗ-21
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Кураторська година417Куратори
_13.00
Iноземна мова507практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_14.30
Вища математика352практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Вiвторок
_9.30
Фiзика407лекцiяФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00ч
Фiзика407практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00з
Фiзика407лаб.роботаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Середа
_8.00
Iноземна мова507практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00ч
Топографiя417практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_13.00з
Iнформатика та програмування324лекцiяКН, IТ та ПМст.в.Пономарьов С.М.
~Четвер
_11.00
Топографiя418лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Iшутiна Г.С.
_13.00ч
Топографiя502лаб.роботаАвт.дор,геод.зем.ас.Андреєва I.Г.
_13.00з
Топографiя418практикаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Перетокiн А.Г.
_11.00
Iнформатика та програмування483практикаКН, IТ та ПМас.Лукашук Г.О.
.
ЕКО-21
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинав209Куратори
_13.00ч
Вступ до фахув209лекцiяЕкологiї та ОНСдоц.Гiльов В.В.
_13.00з
Вступ до фахув209практикаЕкологiї та ОНСдоц.Гiльов В.В.
~Вiвторок
_8.00ч
Фiзика415практикаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_9.30
Фiзика407лекцiяФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Месiнгер С.М.
_13.00
Iноземна мова526практикаIноземн.мовив.Месiнгер С.М.
~Середа
_8.00з
Обчислювальна технiка з основами 353лекцiяКН, IТ та ПМст.в.Пономарьов С.М.
програмування
_9.30з
Фiзика414лаб.роботаФ i ПДдоц.Соколовський С.О.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_14.30ч
Вища математика353практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Четвер
_9.30ч
Геологiя з основами геоморфологiїв906лаб.роботаIнж.геол. i геотех.ас.Ульянов В.Ю.
_9.30з
Топографiя з основами картографiї418лаб.роботаАвт.дор,геод.зем.ас.Кочан С.М.
_11.00ч
Топографiя з основами картографiї419лекцiяАвт.дор,геод.зем.доц.Ландо Є.О.
_13.00ч
Обчислювальна технiка з основами 453практикаКН, IТ та ПМас.Лукашук Г.О.
програмування
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Перетокiн А.Г.
_11.00
Геологiя з основами геоморфологiїв905лекцiяIнж.геол. i геотех.доц.Грабовець О.М.
.
ТГПВ-21
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинав202Куратори
_13.00ч
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307лекцiяНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_13.00з
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_14.30ч
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
~Вiвторок
_9.30
Вступ до будiвельної справив1207лекцiяОВ,К та ТГПдоц.Каспiйцева В.Ю.
_11.00з
Вища математика353практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Середа
_8.00
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова516апрактикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
_9.30
Вища математика352практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
~Четвер
_9.30
Iноземна мова516практикаIноземн.мовив.Чижикова I.В.
Iноземна мова526практикаIноземн.мовидоц.Суворова С.А.
_11.00ч
Хiмiя220лаб.роботаФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_11.00з
Хiмiя217лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_13.00
Вступ до будiвельної справив1206лекцiяОВ,К та ТГПдоц.Каспiйцева В.Ю.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Перетокiн А.Г.
_11.00ч
Iнформатика324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00з
Iнформатика324практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
.
ЦБ-21
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_11.00
Кураторська годинав1303Куратори
_13.00
Iноземна мова507практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
~Вiвторок
_9.30ч
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307лекцiяНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_11.00з
Вища математика353практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_13.00
Вища математика353лекцiяФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
~Середа
_8.00
Iноземна мова507практикаIноземн.мовив.Плахтiй А.О.
_9.30
Вища математика352практикаФ i ПДдоц.Осипчук М.М.
_11.00
Фiзичне вихованняФiзвиховання
_13.00
Правовi основи цивiльноi безпекив1301лекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
~Четвер
_9.30
Нарисна геометрiя iнженерна i комп. 307практикаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
графiка
_11.00ч
Хiмiя220лаб.роботаФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_11.00з
Хiмiя217лекцiяФ i ПДдоц.Амiруллоєва Н.В.
_13.00
Правовi основи цивiльноi безпекив1303лекцiяБЖДдоц.Берлов О.В.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Перетокiн А.Г.
_11.00ч
Iнформатика324лекцiяКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
_11.00з
Iнформатика324практикаКН, IТ та ПМдоц.Шибко О.М.
копія 17.11.2021