ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
04.01.2021

Розклад для викладача ( Архiтектурний ф-т ). 2 семестр 2 половина. 2020/2021 навч.рiк.

Арх.проект.та мiст. Архiтектури Дизайну та РАС Нар.геом.та граф. Осн. архiтектури

.
Арх.проект.та мiст.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Денисенко О.В.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-3
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-3
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-5п
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-5п
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-3
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-3
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-5п
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-5п
~ас.Самойленко Є.В.
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-4п
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-4п
11.00Архiтектура внутрiшн. простору буд.i комплексiвв310практика
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-4п
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-4п
~ас.Шестакова О.М.
_Вiвторок
8.00зIнженерний благоустрiй територiй i транспорт358лекцiя
АРХ-17-1
АРХ-17-2
АРХ-18ст
9.30зIнженерний благоустрiй територiй i транспорт358лекцiя
АРХ-17-3
АРХ-17-4п
_Четвер
11.00Iнженерний благоустрiй територiй i транспортв310практика
АРХ-17-1
13.00Iнженерний благоустрiй територiй i транспортв310практика
АРХ-17-2
14.30Iнженерний благоустрiй територiй i транспортв310практика
АРХ-17-4п
_П`ятниця
9.30Iнженерний благоустрiй територiй i транспорт455практика
АРХ-17-3
11.00Iнженерний благоустрiй територiй i транспорт455практика
АРХ-18ст
~доц.Воробйов В.В.
_Понедiлок
8.00Основи мiстобудування358лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
9.30Основи мiстобудування358лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
_Вiвторок
13.00чНауковi дослiдження i експеримент. проект.в310практика
АРХ-20-2мн
13.00зНауковi дослiдження i експеримент. проект.в310лекцiя
АРХ-20-2мн
~доц.Мерилова I.О.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
13.00чОснови урбанiстики358лекцiя
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
13.00зОснови урбанiстики358практика
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
~доц.Цимбалова Т.А.
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-3
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-3
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-3
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-3
~ст.в.Болдирєва О.Г.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-2
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-2
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-2
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-2
АРХ-19ст
_Середа
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-2
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-2
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-2
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-2
АРХ-19ст
~ст.в.Подолинний С.I.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-1
АРХ-18ст
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-1
АРХ-18ст
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-1
АРХ-18ст
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-1
АРХ-18ст
11.00Теоретичнi основи сучасної архiтектури358лекцiя
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
~ст.в.Речиц О.А.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
_Вiвторок
11.00зАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл.конст.)358лекцiя
АРХ-17-1
АРХ-17-2
АРХ-18ст
13.00зАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл. конст.)358лекцiя
АРХ-17-3
АРХ-17-4п
_Середа
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-2мн
11.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-2мн
13.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-20-2мн
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель455апрактика
АРХ-17-4п
13.00чАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл.конст.)455апрактика
АРХ-17-1
14.30чАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл.конст.)455апрактика
АРХ-17-2
_П`ятниця
9.30чАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл. конст.)в310практика
АРХ-17-4п
11.00чАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл. конст.)в310практика
АРХ-17-3
13.00чАрх.конструкцiї будiвель i споруд (скл.конст.)в310практика
АРХ-18ст
~ст.в.Шило О.С.
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-1
АРХ-18-3
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-1
АРХ-18-3
_Середа
11.00зТеорiя архiтектурного проектування358лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
11.00Теорiя архiтектурного проектування358лекцiя
АРХ-18-5п
13.00зТеорiя архiтектурного проектування358лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-1
АРХ-18-3
9.30Архiтектурне проектування455апрактика
АРХ-18-1
АРХ-18-3

.
Архiтектури
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~
_Вiвторок
14.30Великопрогiннi сталевi констр. в арх-рi427влекцiя
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
~ас.Дьяченко О.С.
_Четвер
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд427апрактика
БЦI-19-4п
~ас.Кiстол А.Д.
_Понедiлок
13.00Арх.конструкцiї будiвель i споруд (промисл.)427апрактика
АРХ-19-5п
_Середа
13.00Арх.конструкцiї будiвель i споруд (промисл.)427апрактика
АРХ-19-4п
_П`ятниця
13.00Арх.констр. буд. i споруд (промисл.) /Для iнозем.427апрактика
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
~ас.Литвин О.Є.
_Четвер
11.00зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактика
БЦI-19-1
13.00зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактика
БЦI-19-2
~доц.Маковецький Б.I.
_Середа
11.00Архiтектура будiвель та спорудкаф.лекцiя
ЦБ-19
13.00чАрхiтектура будiвель та споруд353лекцiя
БЦI-19-1
БЦI-19-2
БЦI-20ст
13.00зАрхiтектура будiвель та спорудкаф.практика
ЦБ-19
14.30Планування розвиток територiй427влекцiя
ЗУК-17+ст
_Четвер
8.00чПланування розвиток територiй427впрактика
ЗУК-17+ст
8.00зСучаснi архiтектурно-констр.рiшення б/скаф.практика
МКГ-20м
9.30Сучаснi архiтектурно-констр.рiшення б/скаф.лекцiя
МКГ-20м
~доц.Саньков П.М.
_П`ятниця
8.00чЛандшафтна архiтектура427апрактика
ЕКО-19
8.00зЛандшафтна архiтектура427алекцiя
ЕКО-19
~доц.Тимошенко Л.О.
_Вiвторок
13.00чАрхiтектура будiвель та споруд427влекцiя
БЦI-19-3
БЦI-19-4п
14.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактика
БЦI-19-3
~проф.Разумова О.В.
_Четвер
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактика
БЦI-19-5
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактика
БЦI-20ст
11.00Архiтектура будiвель та споруд406лекцiя
БЦI-19-5
~ст.в.Палагiна Л.П.
_Середа
14.30Арх.констр. буд. i споруд (промисл.) /Крiм iнозем.427апрактика
АРХ-19-1
АРХ-19-3
_Четвер
8.00Арх.констр. буд. i споруд (промисл.) /Крiм iнозем.427апрактика
АРХ-19-2
9.30зАрх.конструкцiї будiвель i споруд (промисл.)427влекцiя
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
11.00зАрх.конструкцiї будiвель i споруд (промисл.)353лекцiя
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
~ст.в.Трошин М.Ю.
_Понедiлок
13.00зПланування мiст427впрактика
ВВ-19
ТГПВ-19
_Вiвторок
9.30чПланування мiст427влекцiя
БЦI-19-5
ВВ-19
ТГПВ-19
9.30зПланування мiст427впрактика
БЦI-19-5

.
Дизайну та РАС
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Пiхай В.М.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
~ас.Суворова Т.О.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
~доц.Бородiн А.О.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-3
~доц.Ковальчук О.П.
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
~доц.Славiнська О.О.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
~доц.Товстик Т.М.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
_Вiвторок
11.00чДизайн архiтектурного середовища482практика
КН-20м
11.00зДизайн архiтектурного середовища482лекцiя
КН-20м
13.00зДизайн архiтектурного середовища482практика
КН-20м
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
~доц.Харлан О.В.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
11.00Натурнi обстеження i моделюван. арх.серед.491практика
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-4п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
~доц.Харченко К.С.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-2
11.00Методологiя проектування арх. середовища491лекцiя
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
~ст.в.Куницька Я.С.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-18ст
~ст.в.Малиновська Т.С.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-2мн
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
9.30Архiтектурне проектування482практика
АРХ-18-2
~ст.в.Остапенко Л.С.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
_Середа
9.30Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
11.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
13.00Архiтектурне проектування491практика
АРХ-20-1мп
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель482практика
АРХ-17-1

.
Нар.геом.та граф.
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Середа С.Ю.
_Середа
8.00Нарисна геометрiя328бпрактика
АРХ-20-4п
9.30Нарисна геометрiя328бпрактика
АРХ-20-1
13.00Нарисна геометрiя328бпрактика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_Четвер
11.00Нарисна геометрiя та iнженерна графiка1006практика
АТ-20
БМО-20
~доц.Сопiльняк А.М.
_Середа
8.00Нарисна геометрiя307практика
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
13.00Нарисна геометрiя328гпрактика
АРХ-20-2
_Четвер
11.00чНарисна геометрiя, iнженерна i комп.графiка1007практика
БЦI-20-5
13.00чНарисна геометрiя iнженерна i ком. графiка1007практика
ВВ -20
ТГПВ-20
~доц.Ярова Т.П.
_Понедiлок
11.00Нарисна геометрiя та iнженерна графiка307лекцiя
АТ-20
БМО-20
_Середа
8.00Нарисна геометрiя328бвпрактика
АРХ-20-5п
9.30Нарисна геометрiя307практика
АРХ-20-1
13.00Нарисна геометрiя307практика
АРХ-20-3

.
Осн. архiтектури
ВикладачДень Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Група
~ас.Дербiн С.В.
_Вiвторок
13.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
14.30чАрхiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
_Середа
8.00чАрхiтектурна композицiя521практика
АРХ-19-1
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
9.30Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
13.00зАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
~ас.Зобенко Ю.О.
_Понедiлок
8.00Скульптура172практика
АРХ-19-5п
9.30чСкульптура172практика
АРХ-19-5п
13.00Скульптура172практика
АРХ-19-4п
_Вiвторок
11.00Сучасне архiтектурне формоутворення517практика
АРХ-18-1
_Середа
8.00Скульптура172практика
АРХ-19-2
9.30чСкульптура172практика
АРХ-19-2
9.30зСкульптура172практика
АРХ-19-4п
11.00чСкульптура172практика
АРХ-19-1
11.00зСкульптура172практика
АРХ-19-3
_П`ятниця
11.00Скульптура172практика
АРХ-19-3
14.30Скульптура172практика
АРХ-19-1
~ас.Козлова К.С.
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
_Четвер
9.30Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiя
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
11.00Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiя
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
~ас.Коц О.С.
_Вiвторок
13.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
14.30чАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
14.30зАрхiтектурна композицiя522практика
АРХ-19-2
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
13.00чАрхiтектурна композицiя522практика
АРХ-20-2
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
9.30Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
13.00зАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
~ас.Масленнiков I.I.
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
13.00чАрхiтектурна композицiя520практика
АРХ-20-3
_П`ятниця
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
13.00зАрхiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
~ас.Милостюк В.В.
_Вiвторок
8.00чАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-4п
9.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-4п
11.00чЖивопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-20-4п
_Середа
9.30чАрхiтектурна композицiя517практика
АРХ-20-4п
9.30зЖивопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-20-4п
13.00Рисунок5003практика
АРХ-20-4п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-19-4п
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-19-4п
11.00Живопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-19-4п
13.00чРисунок5003практика
АРХ-19-4п
~ас.Оганесян Х.
_Вiвторок
8.00чАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-4п
9.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-4п
_Середа
11.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
14.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-19-4п
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-19-4п
11.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
13.00зАрхiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
~ас.Прокопенко Л.В.
_Понедiлок
13.00Рисунок5005практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
14.30Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_П`ятниця
11.00Рисунок5006практика
АРХ-20-1
14.30Живопис i теорiя кольору5006практика
АРХ-20-1
~ас.Сандркiна О.Л.
_Вiвторок
13.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
14.30чАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
_Середа
8.00зАрхiтектурна композицiя517практика
АРХ-19-4п
9.30чАрхiтектурна композицiя517апрактика
АРХ-20-5п
11.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
13.00зАрхiтектурна композицiя517апрактика
АРХ-19-5п
14.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
9.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
11.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
13.00зАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
~ас.Стоянова Г.О.
_Вiвторок
11.00чЖивопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-20-5п
_Середа
8.00зАрхiтектурна композицiя517практика
АРХ-19-4п
9.30чАрхiтектурна композицiя517апрактика
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
9.30зЖивопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-20-5п
11.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
13.00зАрхiтектурна композицiя517апрактика
АРХ-19-5п
13.00Рисунок5005практика
АРХ-20-5п
14.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
_П`ятниця
11.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
13.00зАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-20-5п
~ас.Успенський М.С.
_Вiвторок
11.00Сучасне архiтектурне формоутворення522практика
АРХ-19ст
13.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
14.30чАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
14.30зАрхiтектурна композицiя522практика
АРХ-19-2
_Середа
13.00Сучасне архiтектурне формоутворення522практика
АРХ-18-5п
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
13.00чАрхiтектурна композицiя522практика
АРХ-20-2
13.00зСучасне архiтектурне формоутворення522практика
АРХ-18-2
14.30зСучасне архiтектурне формоутворення522практика
АРХ-18-2
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
9.30Архiтектурне проектування522практика
АРХ-19-2
11.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
13.00зАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-20-2
~ас.Чорнобрива Т.
_Вiвторок
8.00Живопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-19-5п
11.00чЖивопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
_Середа
8.00чРисунок5003практика
АРХ-19-5п
9.30зЖивопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
13.00Рисунок5003практика
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
_П`ятниця
11.00Живопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-19-4п
13.00чРисунок5003практика
АРХ-19-4п
~доц.Гаврилов О.I.
_Понедiлок
13.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-1
14.30зАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-20-1
_Вiвторок
13.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
14.30чАрхiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
_Середа
8.00чАрхiтектурна композицiя521практика
АРХ-19-1
13.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-20-1
14.30Архiтектурне проектування521практика
АРХ-20-1
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
9.30Архiтектурне проектування521практика
АРХ-19-1
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
13.00чАрхiтектурна композицiя521практика
АРХ-20-1
13.00зАрхiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
~доц.Зєрова А.О.
_Понедiлок
13.00чТеорiя арх. проектування (арх. житлов. буд.)521лекцiя
АРХ-19-1
АРХ-19-2
АРХ-19-3
14.30чТеорiя арх. проектування (арх. житлов. буд.)521лекцiя
АРХ-19-4п
АРХ-19-5п
_Вiвторок
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
_Середа
9.30чТеорiя архiтектурного проектування521лекцiя
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_Четвер
8.00чТеорiя архiтектурного проектування521лекцiя
АРХ-20-1
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
9.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
АРХ-19ст
~доц.Никицький В.В.
_Понедiлок
13.00Архiтектурне проектування522практика
АРХ-20-1
14.30зАрхiтектурне проектування522практика
АРХ-20-1
_Вiвторок
9.30чАрхiтектурна композицiя520практика
АРХ-19-3
13.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
14.30чАрхiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
_Середа
13.00Архiтектурне проектування521практика
АРХ-20-1
14.30Архiтектурне проектування521практика
АРХ-20-1
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
9.30Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
13.00чАрхiтектурна композицiя521практика
АРХ-20-1
~доц.Ревський I.С.
_Понедiлок
13.00Iсторiя архiтектури i мiстобудування512лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
_Вiвторок
9.30Основи реконструкцiї iсторич. арх. серед.512лекцiя
АРХ-20-1мп
АРХ-20-2мн
_Четвер
9.30Iсторiя мистецтв. Iсторiя арх. i мiстобуд.512лекцiя
АРХ-20-1
АРХ-20-4п
АРХ-20-5п
~доц.Чiкуров С.М.
_Середа
9.30Сучасне архiтектурне формоутворення512лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
11.00Сучасне архiтектурне формоутворення512лекцiя
АРХ-17-3
АРХ-17-4п
~проф.Богданов I.В.
_Середа
8.00Сучасне архiтектурне формоутворення512лекцiя
АРХ-17-1
АРХ-17-2
АРХ-18ст
_Четвер
11.00Сучасне архiтектурне формоутворення512лекцiя
АРХ-18-1
АРХ-18-4п
АРХ-18-5п
~проф.Мироненко В.П.
_Понедiлок
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель517практика
АРХ-17-4п
11.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель517практика
АРХ-17-4п
_Четвер
8.00Архiтектурне проектув. громад. будiвель517практика
АРХ-17-4п
9.30Архiтектурне проектув. громад. будiвель517практика
АРХ-17-4п
~проф.Ревський С.Б.
_Понедiлок
9.30Iсторiя архiтектури i мiстобудування512лекцiя
АРХ-18-2
АРХ-18-3
АРХ-19ст
_Вiвторок
8.00Iсторiя мистецтв. Iсторiя арх. i мiстобуд.521лекцiя
АРХ-20-2
АРХ-20-3
~ст.в.Дробиш В.В.
_Понедiлок
13.00Рисунок5003практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
14.30Живопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_Вiвторок
9.30чРисунок5005практика
АРХ-19-1
_Середа
8.00чРисунок5005практика
АРХ-19-3
9.30Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-3
11.00Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-2
13.00чРисунок5005практика
АРХ-19-2
_П`ятниця
11.00Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-1
~ст.в.Кулiченко Н.В.
_Вiвторок
9.30чАрхiтектурна композицiя520практика
АРХ-19-3
13.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
14.30чАрхiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
_Середа
14.30зСучасне архiтектурне формоутворення520практика
АРХ-18-4п
_Четвер
9.30Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
13.00чАрхiтектурна композицiя520практика
АРХ-20-3
13.00Сучасне архiтектурне формоутворення520практика
АРХ-18-3
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
9.30Архiтектурне проектування520практика
АРХ-19-3
11.00Архiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
13.00чСучасне архiтектурне формоутворення520практика
АРХ-18-4п
13.00зАрхiтектурне проектування520практика
АРХ-20-3
~ст.в.Никицька Л.В.
_Понедiлок
13.00Рисунок517практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
14.30Живопис i теорiя кольору517практика
АРХ-20-2
АРХ-20-3
_Вiвторок
9.30чРисунок5005практика
АРХ-19-1
_Середа
8.00чРисунок5005практика
АРХ-19-3
9.30Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-3
11.00Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-2
13.00чРисунок5005практика
АРХ-19-2
_П`ятниця
11.00Живопис i теорiя кольору5005практика
АРХ-19-1
~ст.в.Славiнська Г.М.
_Вiвторок
8.00Живопис i теорiя кольору5003практика
АРХ-19-5п
13.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
14.30чАрхiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
_Середа
8.00чРисунок5003практика
АРХ-19-5п
11.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
14.30Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
_П`ятниця
8.00Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
9.30Архiтектурне проектування517апрактика
АРХ-19-5п
11.00Архiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
13.00зАрхiтектурне проектування517практика
АРХ-20-4п
копія 21.04.2021