Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор Mикола САВИЦЬКИЙ
26.08.2021

Розклад занять. 1 семестр 2 половина. 2021/2022 навч.рiк. ф.Архiтектурний. Курс 2.

.
АРХ-20-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_11.00
Кураторська година427бКуратори
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Вiвторок
_8.00
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуридоц.Никицький В.В.
_9.30з
Основи теорiї споруд354лекцiяБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_11.00ч
Українська мова (за проф.спрям.)в601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
_13.00ч
Архiтектурна композицiя517апрактикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурна композицiя517апрактикаОсн. архiтектуридоц.Никицький В.В.
_13.00з
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
~Середа
_8.00
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Мосьпан В.I.
_9.30ч
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
_9.30з
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
_11.00ч
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.ас.Середа С.Ю.
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
_11.00з
Скульптура172практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Четвер
_8.00
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуридоц.Никицький В.В.
_9.30
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуридоц.Никицький В.В.
_11.00з
Основи теорiї спорудв102практикаБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_13.00ч
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
_13.00з
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiяОсн. архiтектури
_11.00з
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 353лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
(цивiл.)
_13.00
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
(цивiл.)
.
АРХ-20-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_8.00ч
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Прокопенко Л.В.
_8.00з
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Прокопенко Л.В.
_9.30
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
(цивiл.)
_11.00
Кураторська годинав608Куратори
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_14.30
Матерiалознавство165лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Матерiалознавство165лаб.роботаТБМ,вир.та конспроф.Дерев*янко В.М.
~Вiвторок
_8.00
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Дербiн С.В.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Коц О.С.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Успенський М.С.
_9.30з
Основи теорiї споруд354лекцiяБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_11.00
Українська мова як iноземнав1101практикаУкр. док. та IДст.в.Броцька-Ляховецька
О.М.
_13.00ч
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Прокопенко Л.В.
_13.00з
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Прокопенко Л.В.
~Середа
_9.30
Українська мова як iноземнав603практикаУкр. док. та IДст.в.Броцька-Ляховецька
О.М.
_11.00
Українська мова як iноземнав701практикаУкр. док. та IДст.в.Броцька-Ляховецька
О.М.
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Четвер
_8.00
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Дербiн С.В.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Коц О.С.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Успенський М.С.
_9.30
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Дербiн С.В.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Коц О.С.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Успенський М.С.
_11.00ч
Основи теорiї спорудв102практикаБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_13.00ч
Скульптура172практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
_13.00з
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.ас.Середа С.Ю.
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Титюк А.А.
_14.30ч
Архiтектурна композицiя512практикаОсн. архiтектуриас.Дербiн С.В.
Архiтектурна композицiя512практикаОсн. архiтектуриас.Коц О.С.
Архiтектурна композицiя512практикаОсн. архiтектуриас.Успенський М.С.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiяОсн. архiтектури
_11.00з
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 353лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
(цивiл.)
.
АРХ-20-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30
Матерiалознавство165лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Матерiалознавство165лаб.роботаТБМ,вир.та конспроф.Дерев*янко В.М.
_11.00
Кураторська годинав602Куратори
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Вiвторок
_8.00
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Масленнiков I.I.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектурист.в.Кулiченко Н.В.
_9.30з
Основи теорiї споруд354лекцiяБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_11.00
Українська мова як iноземнав602практикаУкр. док. та IДдоц.Бараннiк О.Ю.
_14.30ч
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
_14.30з
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
~Середа
_8.00
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427апрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
(цивiл.)
_9.30
Українська мова як iноземнав602практикаУкр. док. та IДдоц.Бараннiк О.Ю.
_11.00
Українська мова як iноземнав602практикаУкр. док. та IДдоц.Бараннiк О.Ю.
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_14.30ч
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
_14.30з
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Дробиш В.В.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Никицька Л.В.
~Четвер
_8.00
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Масленнiков I.I.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектурист.в.Кулiченко Н.В.
_9.30
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектуриас.Масленнiков I.I.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектурист.в.Кулiченко Н.В.
_11.00ч
Скульптура172практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
_13.00ч
Основи теорiї спорудв102практикаБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_13.00з
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектуридоц.Гаврилов О.I.
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектурист.в.Кулiченко Н.В.
_14.30з
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.ас.Середа С.Ю.
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Ярова Т.П.
~П`ятниця
_9.30
Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiяОсн. архiтектури
_11.00з
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 353лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
(цивiл.)
.
АРХ-20-4п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_8.00
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Мосьпан В.I.
_9.30
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427бпрактикаАрхiтектуриас.Дьяченко О.С.
(цивiл.)
_11.00
Кураторська година521Куратори
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Вiвторок
_8.00
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Оганесян Х.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_9.30ч
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_9.30з
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_11.00ч
Українська мова (за проф.спрям.)в601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
_11.00з
Основи теорiї споруд354лекцiяБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_13.00ч
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
_13.00з
Основи теорiї спорудв102практикаБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
~Середа
_8.00ч
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_8.00з
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_9.30ч
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.ас.Середа С.Ю.
Комп`ютерна графiка1006лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
_9.30з
Скульптура172практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
_11.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)452практикаIноземн.мовив.Солонець Ю.Л.
Iноземна мова (за проф.спрям.)452апрактикаIноземн.мовив.Тимченко К.О.
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Четвер
_8.00
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Оганесян Х.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_9.30
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Оганесян Х.
Архiтектурне проектування519практикаОсн. архiтектурист.в.Славiнська Г.М.
_11.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикаIноземн.мовив.Солонець Ю.Л.
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикаIноземн.мовив.Тимченко К.О.
_13.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)406практикаIноземн.мовив.Солонець Ю.Л.
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикаIноземн.мовив.Тимченко К.О.
_14.30з
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектуриас.Оганесян Х.
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектуриас.Стоянова Г.О.
~П`ятниця
_9.30з
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
(цивiл.)
_11.00
Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiяОсн. архiтектури
.
АРХ-20-5п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид Кафедра Викладач
~Понедiлок
_9.30ч
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
_9.30з
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
_11.00
Кураторська година522Куратори
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
~Вiвторок
_8.00
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Милостюк В.В.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
_11.00ч
Українська мова (за проф.спрям.)в601лекцiяУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
_11.00з
Основи теорiї споруд354лекцiяБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_13.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
_14.30з
Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкр. док. та IДдоц.Богуславська Л.Г.
~Середа
_8.00з
Скульптура172практикаОсн. архiтектуриас.Зобенко Ю.О.
_9.30
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
_11.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)405практикаIноземн.мовидоц.Коваль Н.Б.
_13.00
Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_14.30
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консас.Василенко С.В.
Матерiалознавство162лаб.роботаТБМ,вир.та консдоц.Мосьпан В.I.
~Четвер
_8.00
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Милостюк В.В.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
_9.30
Архiтектурне проектування520практикаОсн. архiтектуриас.Милостюк В.В.
Архiтектурне проектування522практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
_11.00ч
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектуриас.Милостюк В.В.
Архiтектурна композицiя522практикаОсн. архiтектуриас.Стоянова Г.О.
_13.00ч
Комп`ютерна графiка1007лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Сопiльняк А.М.
Комп`ютерна графiка1007лаб.роботаНар.геом.та граф.доц.Титюк А.А.
_13.00з
Основи теорiї спорудв102практикаБТМ та ОМдоц.Волчок Д.Л.
_14.30
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427бпрактикаАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
(цивiл.)
~П`ятниця
_9.30з
Арх.конструкцiї будiвель i споруд 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
(цивiл.)
_11.00
Iсторiя архiтектури i мiстобудування521лекцiяОсн. архiтектури
_13.00ч
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
Рисунок5003практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
_13.00з
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Сандркiна О.Л.
Живопис i теорiя кольору5005практикаОсн. архiтектуриас.Чорнобрива Т.
копія 17.11.2021