ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Комісії з реорганізації ПДАБА, проректор Владислав ДАНІШЕВСЬКИЙ
12.04.2024

Розклад сесiї. 2 семестр. 2023/2024 навч.рiк. ф.Архiтектурний. Курс 1.

.КонсультацiяIспит
Група / Дисципліна Викладач
Дата Час Ауд.Дата Час Ауд.
~АРХ-23-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)ст.в.Михайлова20.05.20248.0021.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Суворова С.А.20.05.20248.0021.05.202410.00
Прикладна математикадоц.Вельмагiна Н.О.24.05.20248.0025.05.202410.00
Архiтектурна композицiядоц.Успенський М.С.28.05.20248.0029.05.202410.00
~АРХ-23-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Шашкiна Н.I.20.05.20248.0021.05.202410.00
Архiтектурна композицiядоц.Успенський М.С.24.05.20248.0025.05.202410.00
Прикладна математикадоц.Вельмагiна Н.О.29.05.20248.0030.05.202410.00
~АРХ-23-4п
Архiтектурна композицiядоц.Успенський М.С.21.05.20248.0022.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Овсєєва М.О.25.05.20248.0027.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)ст.в.Задунай В.В.25.05.20248.0027.05.202410.00
Прикладна математикадоц.Вельмагiна Н.О.30.05.20248.0031.05.202410.00
~АРХ-23-5п
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Плахтiй А.О.22.05.20248.0023.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Яковлєва I.С.22.05.20248.0023.05.202410.00
Прикладна математикадоц.Вельмагiна Н.О.25.05.20248.0027.05.202410.00
Архiтектурна композицiядоц.Успенський М.С.30.05.20248.0031.05.202410.00
~ДС-23-1
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Шабанова Є.I.21.05.20248.0022.05.202410.00
Iсторiя i теорiя дизайнудоц.Янковська Л.Є.25.05.20248.0027.05.202410.00
Основи колористикидоц.Харченко К.С.30.05.20248.0031.05.202410.00
~ДС-23-2
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Яковлєва I.С.22.05.20248.0023.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Атрошенко I.I.22.05.20248.0023.05.202410.00
Iсторiя i теорiя дизайнудоц.Янковська Л.Є.27.05.20248.0028.05.202410.00
Основи колористикидоц.Харченко К.С.31.05.20248.0001.06.202410.00
~КЕР-23
Фiлософiядоц.Плаксiна О.I.20.05.20248.0021.05.202410.00
Iсторiя античної цивiлiзацiїдоц.Бабенко В.А.23.05.20248.0024.05.202410.00
Давня iсторiя Українист.в.Волкова С.П.25.05.20248.0027.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Плахтiй А.О.29.05.20248.0030.05.202410.00
Археологiя та археологiчна дiяльн.доц.Старiк О.В.31.05.20248.0001.06.202410.00
~ОМ-23
Креслення i нарисна геометрiядоц.Ярова Т.П.18.05.20248.0020.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Плахтiй А.О.22.05.20248.0023.05.202410.00
Iсторiя i теорiя мистецтва та архiтектуридоц.Ревський I.С.27.05.20248.0028.05.202410.00
~УМЛ-23
Фiлософiядоц.Плаксiна О.I.20.05.20248.0021.05.202410.00
Сучасна укр.лiтературна мовапроф.Євсєєва Г.П.23.05.20248.0024.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)в.Овсєєва М.О.25.05.20248.0027.05.202410.00
Iноземна мова (за проф.спрям.)доц.Соколова К.В.25.05.20248.0027.05.202410.00
Основи академiчного письмадоц.Баранник О.Ю.29.05.20248.0030.05.202410.00
копія 22.04.2024