. | | | | | | | | |
| АРХ-23-1 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя архiтектурного проєктування | | лекцiя | Осн. архiтектури | доц.Мосендз О.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iсторiя архiтектури i мiстобудування | | лекцiя | Осн. архiтектури | ст.в.Кулiченко Н.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Михайлова |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Рисунок | 5003 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Рисунок | 5003 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Прикладна математика | 327 | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Новицька Т.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 512 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 512 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Гаврилов О.I. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 517 | практика | Осн. архiтектури | доц.Никицький В.В. |
. | | | | | | | | |
| АРХ-23-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя архiтектурного проєктування | | лекцiя | Осн. архiтектури | доц.Мосендз О.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iсторiя архiтектури i мiстобудування | | лекцiя | Осн. архiтектури | ст.в.Кулiченко Н.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Рисунок | 5003 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 512 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 512 | практика | Осн. архiтектури | доц.Успенський М.С. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | 327 | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Новицька Т.О. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 515 | практика | Iноземн.мови | доц.Шашкiна Н.I. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | доц.Успенський М.С. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 512 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 512 | практика | Осн. архiтектури | доц.Успенський М.С. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 519 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 519 | практика | Осн. архiтектури | доц.Успенський М.С. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 519 | практика | Осн. архiтектури | ас.Коц О.С. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 519 | практика | Осн. архiтектури | доц.Успенський М.С. |
. | | | | | | | | |
| АРХ-23-4п | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя архiтектурного проєктування | | лекцiя | Осн. архiтектури | доц.Мосендз О.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | Iноземн.мови | ст.в.Задунай В.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iсторiя архiтектури i мiстобудування | | лекцiя | Осн. архiтектури | ст.в.Кулiченко Н.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Задунай В.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | ас.Захарчук Н.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Руденко |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | ас.Руденко |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Рисунок | 5003 | практика | Осн. архiтектури | ас.Захарчук Н.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Задунай В.В. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | 327 | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Новицька Т.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | 422а | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | ас.Захарчук Н.В. |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Руденко |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Руденко |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Руденко |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
. | | | | | | | | |
| АРХ-23-5п | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Теорiя архiтектурного проєктування | | лекцiя | Осн. архiтектури | доц.Мосендз О.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Прикладна математика | | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Вельмагiна Н.О. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | Iноземн.мови | доц.Плахтiй А.О. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iсторiя архiтектури i мiстобудування | | лекцiя | Осн. архiтектури | ст.в.Кулiченко Н.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | Iноземн.мови | в.Яковлєва I.С. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Живопис i теорiя кольору | 5005 | практика | Осн. архiтектури | ас.Захарчук Н.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | Iноземн.мови | доц.Плахтiй А.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 522 | практика | Осн. архiтектури | ст.в.Славiнська Г.М. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Яковлєва I.С. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516а | практика | Iноземн.мови | доц.Плахтiй А.О. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Янковська Л.Є. |
| | | | Нарисна геометрiя | 307 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Ярова Т.П. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Прикладна математика | 327 | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Новицька Т.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Рисунок | 5003 | практика | Осн. архiтектури | ас.Захарчук Н.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 522 | практика | Осн. архiтектури | ст.в.Славiнська Г.М. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдготовка територiй | 419 | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Кочан С.М. |
| | | | (осн.геодез.) | | | | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
| | | | Архiтектурна композицiя | 521 | практика | Осн. архiтектури | ст.в.Славiнська Г.М. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 522 | практика | Осн. архiтектури | ст.в.Славiнська Г.М. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Архiтектурне проєктування | 521 | практика | Осн. архiтектури | ас.Стоянова Г.О. |
| | | | Архiтектурне проєктування | 522 | практика | Осн. архiтектури | ст.в.Славiнська Г.М. |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Яковлєва I.С. |
. | | | | | | | | |
| КЕР-23 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Давня iсторiя України | | лекцiя | Укр. док. та IД | ст.в.Волкова С.П. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iсторiя регiональної архiтектури | | лекцiя | Осн. архiтектури | доц.Ревський I.С. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Археологiя та археологiчна | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Старiк О.В. |
| | | | дiяльнiсть | | | | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Археологiя та археологiчна | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Старiк О.В. |
| | | | дiяльнiсть | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Мамчич I.П. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Дехта Т.М. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iсторiя античної цивiлiзацiї | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Бабенко В.А. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiлософiя | | лекцiя | Фiлософiї | доц.Плаксiна О.I. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Iсторiя античної цивiлiзацiї | 279 | практика | Укр. док. та IД | доц.Бабенко В.А. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Давня iсторiя України | 279 | практика | Укр. док. та IД | доц.Лисенко Г.I. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | Iноземн.мови | доц.Плахтiй А.О. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 279 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Археологiя та археологiчна | 273 | практика | Укр. док. та IД | доц.Старiк О.В. |
| | | | дiяльнiсть | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 525 | практика | Iноземн.мови | доц.Плахтiй А.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
. | | | | | | | | |
| УМЛ-23 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iсторiя української лiтератури | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Богуславська Л.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Загальний курс будiвництва | | лекцiя | Техн.будiв.вир. | ст.в.Федiна В.Г. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Основи академiчного пiсьма | | лекцiя | Укр. док. та IД | доц.Баранник О.Ю. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Сучасна українська лiтературна | | лекцiя | Укр. док. та IД | проф.Євсєєва Г.П. |
| | | | мова | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiлософiя | | лекцiя | Фiлософiї | доц.Плаксiна О.I. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Релiгiєзнавство | | лекцiя | Фiлософiї | доц.Плаксiна О.I. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Сучасна українська лiтературна | 270 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
| | | | мова | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Друга iноземна мова | 328а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Задунай В.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 410 | практика | Iноземн.мови | доц.Соколова К.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Сучасна українська лiтературна | 270 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
| | | | мова | | | | |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Основи академiчного пiсьма | 270 | практика | Укр. док. та IД | доц.Баранник О.Ю. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Iсторiя української лiтератури | 309а | практика | Укр. док. та IД | доц.Богуславська Л.Г. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 410 | практика | Iноземн.мови | доц.Соколова К.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Основи академiчного пiсьма | 217 | практика | Укр. док. та IД | доц.Баранник О.Ю. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Друга iноземна мова | 513 | практика | Iноземн.мови | ст.в.Задунай В.В. |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iноземна мова | 525 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
| | | | | | | | копія 20.03.2024 |