Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та відповідно до внесення Національним агентством України з питань державної служби ДВНЗ ПДАБА до переліку вищих навчальних закладів, уповноважених на проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури проводить атестацію осіб, які претендують вступити на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

В академії створено атестаційну комісію для організації та проведення атестації осіб, які претендують вступити на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

  • Наказ про створення атестаційної комісії
  • Графік роботи атестаційної комісіїта проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою на 2019 рік.

 Вартість послуги – 800 грн. 

Звертатися за адресою:

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра українознавства, м. Дніпро, вул. Чернишевського, 24 А (висотний навчальний корпус), аудиторія В-606.

Контактний номер: секретар атестаційної комісії Ткач Оксана Володимирівна +38 (097) 071 50 79; +38 (050) 58 45 043.

e-mail: ukr@mail.pgasa.dp.ua 

Інформаційні матеріали

МОН щодо забезпечення академічної доброчесності


Кодекс честі зі вставками


Десять принципів


Положення


Наказ


Додаток до наказу


Склад комісії


План засідань


Витяг


Презентація


Принципи на яких базується етика


Наказ про створення мовної атестаційної комісії


Вартість проведення атестації


?>
вверх