Наукові спрямування

Інноваційні технології в архітектурному проектуванні. Проектування зальних приміщень та архітектурна акустика. Параметрична архітектура. Академічний малюнок та живопис.

Володіння мовами

Українськавільно

Англійськарівень С1

Французькарівень В1

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Publons

foto_teacher

Асистент

Абаєва
Анна
Анатоліївна

Дисципліни

Контакти

Місцезнаходження

Телефон:

E-mail

Наукова діяльність

Із 2021 року на викладацькій роботі на посаді асистента кафедри «Основ Архітектури» архітектурного факультету Придніпровської академії будівництва та архітектури. Проводить практичні занятті з дисципліни «Архітектурне проектування» для студентів-іноземців. Мови викладання: англійська, французька, українська. Також викладає академічний малюнок для абітурієнтів на кафедрі «Підготовчого відділення» за власною методикою.

Додаткова інформація

Трудова діяльність

У 2020 році закінчила Придніпровську державну академію будівництва та архітектури і отримала диплом Магістра за спеціальністю «Архітектура». З 2021 р. – асистент кафедри Основ архітектури та кафедри Підготовчого відділення. Учасник міжнародних конференцій, лауреат архітектурних конкурсів. У 2016 році працювала архітектурним візуалізатором у студії DA Design. Є співзасновником студії архітектури та дизайну UV Architects.

Публікації

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх