Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
14.11.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.ПЦБ. Курс 1.

ПЦБ-18-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зВступ до будiвельної справи324лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
_Вiвторок_
8.00чIнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
9.30Вища математика522практикаВищ.математик
11.00чВступ до будiвельної справи351лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00зВища математика351лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30Iноземна мова (за 513, 516практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
13.00Вступ до будiвельної справи310лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
14.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова (за 516, 516апрактикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
13.00Вища математика522практикаВищ.математик
14.30чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
14.30зХiмiя221практикаХiмii
_П`ятниця_
8.00чХiмiя221практикаХiмii
8.00зIнженерна та комп`ютерна 307практикаНар.геометрii
графiка
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiдоц.Ярова Т.П.
графiка
ПЦБ-18-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зВступ до будiвельної справи324лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
_Вiвторок_
8.00чIнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
9.30чХiмiя221практикаХiмii
9.30зIнженерна та комп`ютерна 307практикаНар.геометрii
графiка
11.00чВступ до будiвельної справи351лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00зВища математика351лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30Вища математика352практикаВищ.математик
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
13.00Вступ до будiвельної справи310лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
14.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Вища математикав106практикаВищ.математик
13.00чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
13.00зХiмiя221практикаХiмii
14.30Iноземна мова (за 516, 516апрактикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiдоц.Ярова Т.П.
графiка
11.00Iноземна мова (за 513, 516практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
ПЦБ-18-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Вища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
_Вiвторок_
9.30Вища математикав106практикаВищ.математик
11.00чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
11.00зВступ до будiвельної справи352лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30чХiмiя219практикаХiмii
9.30зIнженерна та комп`ютерна 307практикаНар.геометрii
графiка
11.00чВступ до будiвельної справи301лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00зIнформатика301лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
13.00Iноземна мова (за 526, 516апрактикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
_Четвер_
8.00Iноземна мова (за 526, 516апрактикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iнженерна та комп`ютерна 328блекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
графiка
13.00Вступ до будiвельної справи324лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
_П`ятниця_
9.30чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
9.30зХiмiя214практикаХiмii
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
ПЦБ-18-4п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Вища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Лисенко Г.I.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова (за 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00чВища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
11.00зВступ до будiвельної справи352лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00Iноземна мова (за 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за в603практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00чВступ до будiвельної справи301лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
11.00зIнформатика301лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
13.00Вища математика351практикаВищ.математик
_Четвер_
8.00Вища математика519практикаВищ.математик
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iнженерна та комп`ютерна 328блекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
графiка
13.00Вступ до будiвельної справи324лекцiяТехн.будiв.вир.ст.в.Федiна В.Г.
_П`ятниця_
9.30чХiмiя219практикаХiмii
9.30зIнженерна та комп`ютерна 307практикаНар.геометрii
графiка
11.00чIнформатика4004практикаПрикл.математ.
11.00зХiмiя219практикаХiмii