Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
14.11.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 6.

АТ-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Вiвторок_
9.30Нанотехнологii та наноматерiали553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Большаков В.I
11.00Альтернативнi 272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
енергоустаткування
13.00чТранспортно-експлуатацiйнi 419практикаЗемлевп.,буд.д
якости дор.
13.00зТеорiя експерименту523блекцiяЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
_Середа_
9.30чЕкологiя транспорту272практикаЕРМ
9.30зНанотехнологii та наноматерiали557практикаМатер.обр.мат.
11.00Транспортно-експлуатацiйнi 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
якости дор.
13.00Надiйнiсть автомобiлiв523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
_Четвер_
9.30Екологiя транспорту272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
11.00Теорiя експерименту523блекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
13.00Теорiя експерименту309апрактикаЕРМ
АУТП-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Вiвторок_
9.30чАвтоматизацiя.алгоритмiзацiя 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
т/проц
9.30зПатентознавство382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
11.00чПатентознавство386практикаАвтом.та елект.
11.00зАвтоматизацiя.алгоритмiзацiя 386практикаАвтом.та елект.
т/проц
13.00зАвтоматизоване проектування 384практикаАвтом.та елект.
зас.сист.упр.
_Середа_
8.00Fuzzy-управлiння382лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
9.30чШтучний iнтелект в управл.техн. 384лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
об.
9.30зFuzzy-управлiння384практикаАвтом.та елект.
_Четвер_
8.00чПатентознавство382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
9.30Автоматизоване проектування 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ткачов В.С.
зас.сист.упр.
11.00зСучаснi проблеми теорii 386лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
управлiння
_П`ятниця_
8.00Штучний iнтелект в управл.техн. 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
об.
9.30чКомплекси техн. прогр.засобiв382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ткачов В.С.
9.30зКомплекси техн. прогр.засобiв383практикаАвтом.та елект.
11.00чШтучний iнтелект в управл.техн. 384практикаАвтом.та елект.
об.
БМО-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Вiвторок_
9.30чМашини та обладнання для 285лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
вик.рят.роб.
11.00Тенденцii i пересп. розвитку б/м285лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
13.00Використання суч.комп.техн. 285лекцiяБудiв.машинпроф.Хмара Л.А.
БДМ
14.30чФiрмове обслуговування. БДМ523блекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
14.30зФiрмове обслуговування. БДМ523бпрактикаБудiв.машин
_Середа_
8.00Сучасни методи кор. роз. пр. 283лекцiяБудiв.машиндоц.Кулик I.А.
БДМ
9.30чСучасни методи кор. роз. пр. 285практикаБудiв.машин
БДМ
9.30зСучасни методи кор. роз. пр. 285лекцiяБудiв.машиндоц.Спiльник М.А.
БДМ
11.00зМашини та обладнання для 283практикаБудiв.машин
вик.рят.роб.
_Четвер_
9.30Створення БДМ з вик.гiдр.3005лекцiяБудiв.машин
11.00чТеорiя i практика вантаж. кранiв272практикаБудiв.машин
11.00зВикористання суч.комп.техн. 285практикаБудiв.машин
БДМ
13.00Теорiя i практика вантаж. кранiв523блекцiяЕРМпроф.Колiсник М.П.
МIТ-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Науковi дослiдження в 09практикаIBTC
метрологii иа i.в.т.
11.00Науковi дослiдження в 09практикаIBTC
метрологii иа i.в.т.
_Вiвторок_
9.30чIнформацiйнi технологii в 4004лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
метрологii та в. т.
9.30зIнтелектуальнi засоби 285практикаIBTC
вiмiр.технiки
11.00ч Метрологiчне забеспечення 2002практикаIBTC
засобiв в/т
11.00зIнформацiйнi технологii в 2002практикаIBTC
метрологii та в. т.
_Середа_
9.30чIновацiйний в301практикаМУП i Л
менеджмент.менеджмент старп
пр.
9.30зIновацiйний в301лекцiяМУП i Лдоц.Котуранова Т.В.
менеджмент.менеджмент старп
пр.
11.00Iнтелектуальнi засоби 487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
вiмiр.технiки
13.00 Метрологiчне забеспечення 322блекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
засобiв в/т
_Четвер_
9.30чСистеми просторовоi ор. об.487лекцiяIBTCпроф.Ковшов Г.М.
9.30зСистеми просторовоi ор. об.487практикаIBTC
11.00чСистеми просторовоi ор. об.487практикаIBTC
11.00з Метрологiчне забеспечення 2002практикаIBTC
засобiв в/т
ПМ-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чПробл.реконстр. 5-ти поверхов. 553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Узлов О.В.
будин. будов. 60-70
9.30зПробл.реконстр. 5-ти поверхов. 553практикаМатер.обр.мат.
будин. будов. 60-70
11.00Функцiональнi матерiали553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Бекетов О.В.
13.00чСучаснi методи досл. мат-лiв553практикаМатер.обр.мат.
_Вiвторок_
9.30чСучаснi методи досл. мат-лiв181лекцiяМатер.обр.мат.доц.Бекетов О.В.
11.00чСучаснi методи з*еднання мат-181лекцiяМатер.обр.мат.доц.Вашкевич Ф.Ф.
лiв
11.00зСучаснi методи з*еднання мат-181практикаМатер.обр.мат.
лiв
13.00зФункцiональнi матерiали553практикаМатер.обр.мат.
_Середа_
8.00Проблеми надiйностi та 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Лаухiн Д.В.
довговiчностi к.в.
9.30Проблеми надiйностi та 553практикаМатер.обр.мат.
довговiчностi к.в.
11.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
9.30чФiзичнi основи розробки та 553практикаМатер.обр.мат.
вироб.суч. б.м.
9.30зФiзичнi основи розробки та 557лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
вироб.суч. б.м.
11.00Проблеми розробки нових б/м322алекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
13.00зПроблеми розробки нових б/м322апрактикаМатер.обр.мат.