Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
14.11.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 5.

АТ-18-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнтелектуальна власнiстьв602лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
11.00Транспортно-експлуатацiйнi 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
якостi дорiг
13.00чТранспортно-експлуатацiйнi 328бпрактикаЗемлевп.,буд.д
якостi дорiг
_Вiвторок_
8.00чОхорона працi в галузiв1303практикаБЖД
9.30Основи теорii експерименту523блекцiяЕРМпроф.Заренбiн В.Г.
11.00чОснови теорii експерименту523бпрактикаЕРМ
11.00зОхорона працi в галузiв1303лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
_Четвер_
9.30Наукова iноземна мова515. 507практикаIноземн.мови
11.00зТрiботехнiкаЛТЕпрактикаЕРМ
13.00ТрiботехнiкаЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
_П`ятниця_
11.00Проектування автотранспортних 523блекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
та а/п
13.00чПроектування автотранспортних 523бпрактикаЕРМ
та а/п
АУТП-18-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Iнтелектуальна власнiстьв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
13.00чАвтоматизацiя технологiчних 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
процесiв
_Вiвторок_
9.30Наукова iноземна мова507. 515практикаIноземн.мови
11.00Комп`ютернi технологii 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
проект.досл. систем
13.00зКомп`ютернi технологii 382практикаАвтом.та елект.
проект.досл. систем
_Середа_
8.00Комп`ютернi технологii 384практикаАвтом.та елект.
проект.досл. систем
9.30чОхорона працi в галузiв1301лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
11.00чЗастосування мiкропроц. засобiв384практикаАвтом.та елект.
11.00зОхорона працi в галузiв1303практикаБЖД
13.00чПроектування монтаж та 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
експлуатацiя систем автом.
_П`ятниця_
8.00зАвтоматизацiя технологiчних 386практикаАвтом.та елект.
процесiв
9.30Застосування мiкропроц. засобiв386лекцiяАвтом.та елект.доц.Базилевич Ю.М.
11.00чПроектування монтаж та 1007практикаАвтом.та елект.
експлуатацiя систем автом.
БМО-18-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнтелектуальна власнiстьв602лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
11.00чСервiс i дiагностика будiвельноi 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
технiки
13.00Будiвельнi машини пiд. еф.285лекцiяБудiв.машиндоц.Кулик I.А.
_Вiвторок_
8.00зСервiс i дiагностика будiвельноi 272практикаЕРМ
технiки
9.30чСервiс i дiагностика будiвельноi 272практикаЕРМ
технiки
9.30зОхорона працi в галузiв1303практикаБЖД
11.00зОхорона працi в галузiв1303лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
_Четвер_
11.00Наукова iноземна мова515. 525практикаIноземн.мови
13.00Основи сертифiкацii БДТ283лекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
14.30зОснови сертифiкацii БДТ283практикаБудiв.машин
_П`ятниця_
9.30чФiрмове обслугововуння БДМ523алекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
9.30зФiрмове обслугововуння БДМ523апрактикаЕРМ
11.00Теорiя i розрахунок роб проц. 285лекцiяБудiв.машиндоц.Спiльник М.А.
БДМ
МIТ-18-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Наукова iноземна мова525практикаIноземн.мови
11.00Iнтелектуальна власнiстьв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
13.00Системи монiторингу i прогноз.487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
_Середа_
9.30чОхорона працi в галузiв1301лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
11.00чIнформацiйнi технологii2002лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
_Четвер_
8.00Штучний iнтелект i експ. системи487лекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
9.30Штучний iнтелект i експ. системи2002практикаIBTC
11.00чСистеми монiторингу i прогноз.483практикаIBTC
_П`ятниця_
8.00чПроектування комп-09лекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
фнтегрованих прил.
8.00зПроектування комп-09/116практикаIBTC
фнтегрованих прил.
9.30чОхорона працi в галузiв1303практикаБЖД
9.30зIнформацiйнi технологii2002практикаIBTC
11.00зПроектування комп-328блекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
фнтегрованих прил.
ПМ-18-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Iнтелектуальна власнiстьв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
13.00зОхорона працi в галузiв1302практикаБЖД
_Вiвторок_
9.30чIнженерно-економiчнi в805практикаПОВ
дослiдження
9.30зIнженерно-економiчнi в805лекцiяПОВдоц.Протасова Є.В.
дослiдження
11.00чРозробка.вибiр.та викор. ког. 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Большаков В.I
сталей
11.00зРозробка.вибiр.та викор. ког. 553практикаМатер.обр.мат.
сталей
_Середа_
9.30чОхорона працi в галузiв1301лекцiяБЖДдоц.Рибалка К.А.
11.00чТеоретичнi основи 557лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
розробкису.бу. сист.
11.00зТеоретичнi основи 557практикаМатер.обр.мат.
розробкису.бу. сист.
13.00Теорiя технологiя термiчноi 553лекцiяМатер.обр.мат.
обробки
_Четвер_
9.30Наукова iноземна мова516апрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00чТеория технологiя контрол. 552практикаМатер.обр.мат.
прокатки
11.00зТеорiя технологiя термiчноi 552практикаМатер.обр.мат.
обробки
13.00чТеорiя технологiя термiчноi 552практикаМатер.обр.мат.
обробки
13.00зТеоретичнi основи 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
розробкису.бу. сист.