Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
14.11.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 4.

АТ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Автомобiлi07лекцiяЕРМас.Лиходiй О.С.
11.00Автомобiлi07практикаЕРМ
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зФiрмове обслуговування 07лекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
автомобiлiв
11.00чЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
11.00зОрганiзацiя автосервiсу523апрактикаЕРМ
13.00Фiрмове обслуговування 07практикаЕРМ
автомобiлiв
_Середа_
9.30зОрганiзацiя автосервiсу523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
11.00чМоделювання технологiчних 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
процессiв
11.00зМоделювання технологiчних 523бпрактикаЕРМ
процессiв
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30чОснови технологii виробн. 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
рем.авт.
9.30зОснови технологii виробн. 170практикаЕРМ
рем.авт.
11.00Основи технологii виробн. 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
рем.авт.
_П`ятниця_
8.00Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
9.30чТехнiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
11.00зТехнiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
АТ-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Автомобiлi07лекцiяЕРМас.Лиходiй О.С.
11.00Автомобiлi07практикаЕРМ
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зФiрмове обслуговування 07лекцiяЕРМст.в.Богомолов В.В.
автомобiлiв
11.00чЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
11.00зОрганiзацiя автосервiсу523апрактикаЕРМ
13.00Фiрмове обслуговування 07практикаЕРМ
автомобiлiв
_Середа_
9.30зОрганiзацiя автосервiсу523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
11.00чМоделювання технологiчних 523блекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
процессiв
11.00зМоделювання технологiчних 523бпрактикаЕРМ
процессiв
13.00чЕкономiка пiдприємствалекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
11.00Основи технологii виробн. 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
рем.авт.
13.00чОснови технологii виробн. 170лекцiяЕРМдоц.Татарчук О.В
рем.авт.
13.00зОснови технологii виробн. 170практикаЕРМ
рем.авт.
_П`ятниця_
8.00Технiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
9.30чТехнiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
11.00зТехнiчна експлуатац. автомобiлiвЛТЕлекцiяЕРМдоц.Сакно О.П.
АУТП-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Виробничi процеси та 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
обладнання об.\авт.
11.00Виробничi процеси та 386практикаАвтом.та елект.
обладнання об.\авт.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чЕлектропостачання пром. 121лекцiяАвтом.та елект.доц.Лазарєв В.М.
пiдприемств
9.30Електропостачання пром. 121практикаАвтом.та елект.
пiдприемств
11.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30чМеханiзацiя технологiчних 322бпрактикаАвтом.та елект.
пiдпр.
9.30зАвтоматизацiя об*ектiв 383практикаАвтом.та елект.
теплоенергетики
11.00Технiчнi засоби автомат. систем 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
управлiння
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30чАвтоматизацiя об*ектiв 382лекцiяАвтом.та елект.
теплоенергетики
11.00чТехнiчнi засоби автомат. систем 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
управлiння
11.00зМеханiзацiя технологiчних 322блекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
пiдпр.
_П`ятниця_
8.00Технiчнi засоби автомат. систем 384практикаАвтом.та елект.
управлiння
9.30Навчальний практикум МПСА1007практикаАвтом.та елект.
11.00зНавчальний практикум МПСА1007практикаАвтом.та елект.
АУТП-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Виробничi процеси та 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
обладнання об.\авт.
11.00Виробничi процеси та 386практикаАвтом.та елект.
обладнання об.\авт.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чЕлектропостачання пром. 121лекцiяАвтом.та елект.доц.Лазарєв В.М.
пiдприемств
9.30Електропостачання пром. 121практикаАвтом.та елект.
пiдприемств
11.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30чМеханiзацiя технологiчних 322бпрактикаАвтом.та елект.
пiдпр.
9.30зАвтоматизацiя об*ектiв 383практикаАвтом.та елект.
теплоенергетики
11.00Технiчнi засоби автомат. систем 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
управлiння
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30чАвтоматизацiя об*ектiв 382лекцiяАвтом.та елект.
теплоенергетики
11.00чТехнiчнi засоби автомат. систем 382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловский А.В.
управлiння
11.00зМеханiзацiя технологiчних 322блекцiяАвтом.та елект.
пiдпр.
_П`ятниця_
8.00Технiчнi засоби автомат. систем 384практикаАвтом.та елект.
управлiння
9.30Навчальний практикум МПСА1007практикаАвтом.та елект.
11.00Навчальний практикум МПСА1007практикаАвтом.та елект.
БМО-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЛiфти та лiфтове господарство283лекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
11.00чЛiфти та лiфтове господарство283практикаБудiв.машин
11.00зЕкономiка пiдприємствав1004практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Машини для виробництва 283лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
будiвельних матерiалiв
11.00Машини для земляних робiт283лекцiяБудiв.машинпроф.Хмара Л.А.
_Середа_
9.30зКомплексна механiзацiя 283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
авт.мехзаб. буд.
11.00чКомплексна механiзацiя 283практикаБудiв.машин
авт.мехзаб. буд.
11.00зЯкiсть машин523апрактикаЕРМ
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30чМашини для виробництва 283практикаБудiв.машин
будiвельних матерiалiв
9.30зМашини для виробництва 283лекцiяБудiв.машин
будiвельних матерiалiв
11.00чМашини для виробництва 283практикаБудiв.машин
будiвельних матерiалiв
11.00зКомплексна механiзацiя 283практикаБудiв.машин
авт.мехзаб. буд.
13.00чЯкiсть машин523алекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
13.00зЯкiсть машин523апрактикаЕРМ
_П`ятниця_
8.00Машини для земляних робiт283практикаБудiв.машин
9.30Навчальний практикум з ПТМ283лекцiяБудiв.машиндоц.Спiльник М.А.
БМО-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЛiфти та лiфтове господарство283лекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
11.00чЛiфти та лiфтове господарство283практикаБудiв.машин
11.00зЕкономiка пiдприємствав1004практикаОЕ i УПП
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Машини для виробництва 283лекцiяБудiв.машиндоц.Хожило М.Є.
будiвельних матерiалiв
11.00Машини для земляних робiт283лекцiяБудiв.машинпроф.Хмара Л.А.
_Середа_
9.30Комплексна механiзацiя 283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
авт.мехзаб. буд.
11.00чКомплексна механiзацiя 283практикаБудiв.машин
авт.мехзаб. буд.
11.00зЯкiсть машин523апрактикаЕРМ
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30чМашини для виробництва 283практикаБудiв.машин
будiвельних матерiалiв
9.30зМашини для виробництва 283лекцiяБудiв.машин
будiвельних матерiалiв
11.00чМашини для виробництва 283практикаПроф. кафедри
будiвельних матерiалiв
13.00чЯкiсть машин523алекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
13.00зЯкiсть машин523алекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
_П`ятниця_
8.00Машини для земляних робiт283практикаБудiв.машин
9.30Навчальний практикум з ПТМ283лекцiяБудiв.машиндоц.Спiльник М.А.
МIТ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Метрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
11.00Метрологiя та вимiрювання487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Теорiя iнформацii09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
11.00чАналiз i контроль матерiалiв284практикаМатер.обр.мат.
11.00зМетрологiя та вимiрювання487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
_Середа_
9.30зТеорiя iнформацii116практикаIBTC
11.00чАналiз i контроль матерiалiв553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Бекетов О.В.
11.00зАналiз i контроль матерiалiв553практикаМатер.обр.мат.
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30методи та технiка обробки 328блекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
сигналiв
11.00методи та технiка обробки 1006практикаIBTC
сигналiв
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_П`ятниця_
8.00Програмування систем 487лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
реального часу
9.30чПрограмування систем 1006практикаIBTC
реального часу
9.30зМетрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
МIТ-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Метрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
11.00Метрологiя та вимiрювання487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Теорiя iнформацii09лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
11.00чАналiз i контроль матерiалiв284практикаМатер.обр.мат.
11.00зМетрологiя та вимiрювання487лекцiяIBTCдоц.Пономарьова О.А.
13.00зЕкономiка пiдприємствав1002практикаОЕ i УПП
_Середа_
9.30зТеорiя iнформацii116практикаIBTC
11.00чАналiз i контроль матерiалiв553лекцiяМатер.обр.мат.доц.Бекетов О.В.
11.00зАналiз i контроль матерiалiв553практикаМатер.обр.мат.
13.00чЕкономiка пiдприємствав1001лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
_Четвер_
9.30методи та технiка обробки 328блекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
сигналiв
11.00методи та технiка обробки 1006практикаIBTC
сигналiв
_П`ятниця_
8.00Програмування систем 487лекцiяIBTCст.в.Посилаєв О.О.
реального часу
9.30чПрограмування систем 1006практикаIBTC
реального часу
9.30зМетрологiя та вимiрювання487практикаIBTC
ПМ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чТехнологiя обробки матерiалiв552. 557практикаМатер.обр.мат.
9.30зДiагностiка та дефек. мат. та 552. 557практикаМатер.обр.мат.
виробiв
11.00чСплави на основi залiза552.лекцiяМатер.обр.мат.доц.Узлов О.В.
11.00зСплави на основi залiза552. 557практикаМатер.обр.мат.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Основи корозii металiв та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
довгов.
11.00чФIункцiональнi та полiмернi мат-552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
лi
11.00зФIункцiональнi та полiмернi мат-552. 557практикаМатер.обр.мат.
лi
13.00зСплави на основi залiза552.лекцiяМатер.обр.мат.доц.Узлов О.В.
_Середа_
9.30Дiагностiка та дефек. мат. та 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Бекетов О.В.
виробiв
11.00Технологiя обробки матерiалiв552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
13.00чЕкспертнi дослiдження причин 552. 557практикаМатер.обр.мат.
руйн. б/м
13.00зФiзичнi властивостi iметоди 552. 557практикаМатер.обр.мат.
дослiдження мат-лiв
_Четвер_
9.30чЕкспертнi дослiдження причин 284лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
руйн. б/м
9.30зЕкспертнi дослiдження причин 557практикаМатер.обр.мат.
руйн. б/м
11.00Фiзичнi властивостi iметоди 553лекцiяМатер.обр.мат.проф.Вахрушева В.С
дослiдження мат-лiв
13.00зОснови корозii металiв та 553. 557практикаМатер.обр.мат.
довгов.
_П`ятниця_
9.30Механiчнi властивостi та 553практикаМатер.обр.мат.
конструкцiйна мiцн мат-в
11.00Механiчнi властивостi та 284. 557лекцiяМатер.обр.мат.проф.Лаухiн Д.В.
конструкцiйна мiцн мат-в