Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
01.03.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 2.

АТ-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОпiр матерiалiвв105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
8.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Електротехнiка електронiка та 121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
11.00чЕлектротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
11.00зТеорiя механiзмiв i машин09практикаПрикл.механiки
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Гiдравлiка та гiдропр. машини283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
11.00чГiдравлiка та гiдропр. машини283практикаБудiв.машин
11.00зЕлектротехнiка електронiка та 121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
13.00Електротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
_Середа_
8.00Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкраiнознавств
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
11.00Автомобiлi07лекцiяЕРМас.Лиходiй О.С.
13.00чАвтомобiлi07практикаЕРМ
13.00зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
9.30Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяIBTCдоц.Мацевич I.М.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
АУТП-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Числовi методи i 487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
моделювання на ЕОМ
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Електронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.доц.Лазарєв В.М.
9.30чЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121лекцiяАвтом.та елект.доц.Лазарєв В.М.
9.30зЕлектронiка i мiкросхемотехнiка121практикаАвтом.та елект.
11.00Числовi методи i 1007практикаIBTC
моделювання на ЕОМ
_Середа_
8.00Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкраiнознавств
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30чБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
9.30зТехнiчнi засоби автоматизацii382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Будiвельне матерiалознавство162лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
13.00чОснови електроприводу382лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
13.00зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
9.30Технiчнi засоби автоматизацii383. 1006лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
БМО-17+ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОпiр матерiалiвв105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
8.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Електротехнiка електронiка та 121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
11.00чЕлектротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
11.00зТеорiя механiзмiв i машин09практикаПрикл.механiки
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Гiдравлiка та гiдропр. машини283лекцiяБудiв.машиндоц.Шатов С.В.
11.00чГiдравлiка та гiдропр. машини283практикаБудiв.машин
11.00зЕлектротехнiка електронiка та 121лекцiяАвтом.та елект.ас.Дубов Т.М.
мiкропроцес. технiка
13.00Електротехнiка електронiка та 121практикаАвтом.та елект.
мiкропроцес. технiка
_Середа_
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Українська мова (за проф.спрям.)в602практикаУкраiнознавств
11.00Експлуатацiйнi матерiали272лекцiяЕРМдоц.Колеснiкова Т.М.
13.00чЕксплуатацiйнi матерiали272практикаЕРМ
13.00зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
9.30Теорiя механiзмiв i машин09лекцiяIBTCдоц.Мацевич I.М.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
МIТ-18ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи стандартизацii487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
11.00Числовi методи i 487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
моделювання на ЕОМ
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкраiнознавств
11.00Числовi методи i 1007практикаIBTC
моделювання на ЕОМ
_Середа_
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Вища математика519практикаВищ.математикас.Овчинникова Н. П.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Основи стандартизацii487практикаIBTC
11.00чСпецглави вищ. математики519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00зСпецглави вищ. математики519практикаВищ.математик
13.00зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
8.00зЕлектротехнiчнi пристроi487практикаIBTC
9.30Електротехнiчнi пристроi487лекцiяIBTCас.Лукашук Г.О.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
ПМ-18ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОпiр матерiалiвв105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Вовченко М.Г.
8.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Кристалографiя, кристалохiмiя 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Волчук В.М.
та мiнералогiя
11.00чКристалографiя, кристалохiмiя 552практикаМатер.обр.мат.
та мiнералогiя
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Українська мова (за проф.спрям.)в608практикаУкраiнознавств
11.00Прикладна механiка09лекцiяIBTCдоц.Мацевич I.М.
_Середа_
9.30Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
11.00Вища математика519практикаВищ.математик
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
14.30Металознавство552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Iванцов С.В.
_Четвер_
9.30чБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
9.30зПрикладна механiка09практикаIBTC
11.00Будiвельне матерiалознавство162лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
13.00зВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
8.00чТеорiя тепло та масопереносу в 165лекцiяТБМ,вир.та доц.Колохов В.В.
матерiалахконс
8.00зТеорiя тепло та масопереносу в 165практикаТБМ,вир.та
матерiалахконс
9.30чМеталознавство552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Iванцов С.В.
9.30зМеталознавство552практикаМатер.обр.мат.
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання