Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 1.

АГ-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технологiя констр. матер. i 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
11.00Технологiя констр. матер. i 552практикаМатер.обр.мат.
матерiалознавство
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
11.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
13.00чIнформатика327лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
_Середа_
9.30Нарисна геометрiя та iнженерна 328алекцiяНар.геометрiiдоц.Недодатко С.О.
графiка
11.00Iноземна мова515практикаIноземн.мови
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Нарисна геометрiя та iнженерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
11.00Iноземна мова525практикаIноземн.мови
13.00Фiзика416практикаФiзики
14.30Фiлософiяв704лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
_П`ятниця_
8.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
АУТП-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Обчислювальна технiка i 487лекцiяIBTCдоц.Коряшкiна Л.С.
програмування
9.30Обчислювальна технiка i 502практикаIBTC
програмування
11.00Iноземна мова516апрактикаIноземн.мови
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
11.00Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Карасьов Г.Г.
13.00чФiзика412лекцiяФiзикидоц.Карасьов Г.Г.
_Середа_
8.00Гiдрогазодинамiка012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
9.30Нарисна геометрiя та iнженерна 328алекцiяНар.геометрiiдоц.Недодатко С.О.
графiка
11.00Гiдрогазодинамiка012лекцiяГiдравлiкиас.Циганкова С.Г.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
11.00Фiзика416практикаФiзики
13.00Iноземна мова516апрактикаIноземн.мови
_П`ятниця_
8.00зОбчислювальна технiка i 487лекцiяIBTCдоц.Коряшкiна Л.С.
програмування
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
13.00Нарисна геометрiя та iнженерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
БМО-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технологiя констр. матер. i 552лекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
матерiалознавство
11.00Технологiя констр. матер. i 552практикаМатер.обр.мат.
матерiалознавство
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Пiскунов В.I.
11.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
13.00чIнформатика327лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
_Середа_
9.30Нарисна геометрiя та iнженерна 328алекцiяНар.геометрiiдоц.Недодатко С.О.
графiка
11.00Iноземна мова328апрактикаIноземн.мови
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Четвер_
9.30Нарисна геометрiя та iнженерна 1007практикаНар.геометрii
графiка
11.00Iноземна мова526практикаIноземн.мови
13.00Фiзика416практикаФiзики
_П`ятниця_
8.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
Копія від 19.04.2018