Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 2.

ЕП-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чМiжнародна економiкав205практикаМiжнар.економi
11.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зПравознавствов306апрактикаЕк.теор.,права
13.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чСтрахуванняв106практикаЕк.теор.,права
11.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
8.00зМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Друга iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Українська мовав603практикаУкраiнознавств
ЕП-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
11.00зМiжнародна економiкав205практикаМiжнар.економi
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401практикаЕк.теор.,права
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
13.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Українська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00зПравознавствов107практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
8.00зМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
11.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
ЕП-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
11.00зМiжнародна економiкав205практикаМiжнар.економi
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСтрахуванняв401практикаЕк.теор.,права
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
13.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30Українська мовав602практикаУкраiнознавств
11.00Макроекономiкав504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00зПравознавствов107практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
8.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
8.00зМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
11.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
ЛОГ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чТеорiя економiчного аналiзув401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Коваленко О.А.
11.00зТеорiя економiчного аналiзув306апрактикаЕк.теор.,права
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
11.00зМiжнародна економiкав1206практикаМiжнар.економi
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
13.00зЕконометрiяв504практикаМУП i Л
_Середа_
9.30Економетрiяв501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
13.00Маркетингв501лекцiяМУП i Лпроф.Вечеров В.Т.
14.30Українська мовав608практикаУкраiнознавств
_Четвер_
8.00Маркетингв504практикаМУП i Л
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Сучаснi економiчнi системив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
ЛОГ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чТеорiя економiчного аналiзув401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Коваленко О.А.
11.00зТеорiя економiчного аналiзув306апрактикаЕк.теор.,права
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
11.00зМiжнародна економiкав1206практикаМiжнар.економi
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
13.00зЕконометрiяв504практикаМУП i Л
_Середа_
9.30Економетрiяв501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00Макроекономiкав504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Маркетингв501лекцiяМУП i Лпроф.Вечеров В.Т.
14.30Українська мовав608практикаУкраiнознавств
_Четвер_
8.00Маркетингв504практикаМУП i Л
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Сучаснi економiчнi системив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
МАГ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00Маркетингв504лекцiяФ i Мст.в.Галушко О.I.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зПравознавствов306апрактикаЕк.теор.,права
13.00Правознавствов401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
_Середа_
9.30чМiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
9.30зМаркетингв504практикаФ i М
11.00Макроекономiкав504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
_Четвер_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
14.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
8.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
МЕ-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Мiжнародна економiкав503лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
11.00Правознавствов106лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чДiлова iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00зПравознавствов504практикаЕк.теор.,права
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
13.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Дiлова iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Мiжнародне економiчне правов505лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
11.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00Iноземна мова512практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чМiжнародна економiкав503лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
9.30зМiжнародна економiкав503практикаМiжнар.економi
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Сучаснi економiчнi системив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
МЕ-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Правознавствов106лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00зПравознавствов504практикаЕк.теор.,права
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
13.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
14.30чДiлова iноземна мова512практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
9.30Мiжнародне економiчне правов505лекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
11.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00Дiлова iноземна мова355практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав101лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
9.30Iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав503практикаМiжнар.економi
8.00зМiжнародна економiкав503лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Сучаснi економiчнi системив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
МЕН-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чТеорiя економiчного аналiзув401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Коваленко О.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чМiжнародна економiкав1206практикаМiжнар.економi
11.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
13.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
_Середа_
9.30Економетрiяв501лекцiяМУП i Лдоц.Лантух О.В.
11.00чТеорiя економiчного аналiзув205практикаЕк.теор.,права
11.00зЕконометрiяв1101практикаМУП i Л
13.00Маркетингв501лекцiяМУП i Лпроф.Вечеров В.Т.
_Четвер_
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Маркетингв504практикаМУП i Л
14.30Українська мовав608практикаУкраiнознавств
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Сучаснi економiчнi системив501лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
ОА-16-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чМiжнародна економiкав205практикаМiжнар.економi
11.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Бухгалтерський облiкв306алекцiяОЕ i УППст.в.Мiрошниченко О.А.
14.30зБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чСтрахуванняв106практикаЕк.теор.,права
11.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
8.00зМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Друга iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Українська мовав603практикаУкраiнознавств
ОА-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00чМiжнародна економiкав205практикаМiжнар.економi
11.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
13.00Бухгалтерський облiкв306алекцiяОЕ i УППст.в.Мiрошниченко О.А.
14.30зБухгалтерський облiкв306апрактикаОЕ i УПП
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чСтрахуванняв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00чОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
8.00зМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
11.00Українська мовав603практикаУкраiнознавств
ФIН-16-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00Грошi та кредитв1005лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30чМiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
_Вiвторок_
8.00чОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
13.00Українська мовав602практикаУкраiнознавств
14.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чГрошi та кредитв804практикаФ i М
9.30зСтрахуванняв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
8.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
ФIН-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00Грошi та кредитв1005лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чМiжнародна економiкав504практикаМiжнар.економi
9.30зГрошi та кредитв804практикаФ i М
11.00зСтрахуванняв901апрактикаЕк.теор.,права
13.00Українська мовав608практикаУкраiнознавств
_Четвер_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
14.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
8.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
ФIН-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи бiзнесу354лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
11.00Грошi та кредитв1005лекцiяФ i Мст.в.Окуневич I.Л.
13.00Кураторська годинаКуратори
14.30чМiжнародна економiкав505практикаМiжнар.економi
_Вiвторок_
8.00чОснови бiзнесу1007практикаМУП i Л
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Релiгiєзнавствов701лекцiяФiлософ.та доц.Гребiнник Т.О.
пол.
13.00Українська мовав602практикаУкраiнознавств
14.30Оптимiзацiйнi методи i моделiв503практикаМiжнар.економi
_Середа_
8.00Страхуванняв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Лаухiна Л.М.
9.30чГрошi та кредитв804практикаФ i М
9.30зСтрахуванняв106практикаЕк.теор.,права
11.00Макроекономiкав504лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
_Четвер_
8.00Оптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Мiжнародна економiкав306лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
8.00чМiжнародна економiкав501лекцiяМiжнар.економiдоц.Квактун О.О.
8.00зОптимiзацiйнi методи i моделiв505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
9.30Сучаснi економiчнi системив1001лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кiрiєнко О.М.
Копія від 19.04.2018