ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
07.09.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 1.

ЕК-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова (за 513практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
_Середа_
9.30Iноземна мова (за 525практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00чПолiтична економiяв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
13.00Вища математика351практикаВищ.математик
ЕП-18-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_Середа_
9.30Друга iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
14.30чПолiтична економiяв301практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Iноземна мова (за 222практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Вища математика351практикаВищ.математик
ЕП-18-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
8.00Iноземна мова (за 222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за 222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
14.30чПолiтична економiяв301практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Вища математика351практикаВищ.математик
МАГ-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
_Середа_
9.30Вища математика522практикаВищ.математик
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зПолiтична економiяв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Iноземна мова (за 516а, 525практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
13.00Iноземна мова (за 516а, 525практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
МБ,МТ-18-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Iнформатика310лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чПолiтична економiяв505практикаЕк.теор.,права
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
8.00чВступ до спецiальностiв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
8.00зВступ до спецiальностiв505практикаМiжнар.економi
9.30Полiтична економiяв1001лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
11.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00чВища математика354лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова (за 354практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 354практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
9.30Iнформатика4004практикаIBTC
11.00Сучасна економiчна глобалiзацiяв306лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
МБ-18-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова (за 409, 512практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за 409, 512практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Iнформатика310лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чПолiтична економiяв505практикаЕк.теор.,права
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
8.00чВступ до спецiальностiв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
8.00зВступ до спецiальностiв505практикаМiжнар.економi
9.30Полiтична економiяв1001лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
11.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00чВища математика354лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
9.30Iнформатика4004практикаIBTC
11.00Сучасна економiчна глобалiзацiяв306лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
МЕН/ЛОГ-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова (за 526практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
9.30Iнформатика4004практикаIBTC
11.00Iнформатика310лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Економiчна теорiяв1104лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
13.00Вища математика404практикаВищ.математик
14.30Iноземна мова (за 513практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
_Середа_
11.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00чВища математика354лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
_П`ятниця_
8.00зЕкономiчна теорiяв401практикаЕк.теор.,права
9.30Економiчна теорiяв1001алекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00Сучасна економiчна глобалiзацiяв306лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
МТ-18-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова (за 409, 512практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за 409, 512практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Iнформатика310лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чПолiтична економiяв505практикаЕк.теор.,права
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
8.00чВступ до спецiальностiв505лекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
8.00зВступ до спецiальностiв505практикаМiжнар.економi
9.30Полiтична економiяв1001лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
11.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00чВища математика354лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
9.30Iнформатика4004практикаIBTC
11.00Сучасна економiчна глобалiзацiяв306лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
ОА-18-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 328бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_Середа_
9.30Друга iноземна мова408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00чПолiтична економiяв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
8.00Iноземна мова (за 222практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
13.00Вища математика351практикаВищ.математик
ОА-18-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
_Середа_
8.00Iноземна мова (за 222практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
9.30Iноземна мова (за 222практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00чПолiтична економiяв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
13.00Вища математика351практикаВищ.математик
ПУА-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика4004практикаIBTC
11.00Iнформатика310лекцiяIBTCдоц.Рижков I.В.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Економiчна теорiяв1104лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
13.00Вища математика404практикаВищ.математик
_Середа_
11.00Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00чВища математика354лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
_Четвер_
8.00Вступ до спецiальностiв503лекцiяМiжнар.економiст.в.Варламова О.А.
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова (за 521практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 521практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
8.00зЕкономiчна теорiяв401практикаЕк.теор.,права
9.30Економiчна теорiяв1001алекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00Сучасна економiчна глобалiзацiяв306лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
ФIН-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика310лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00Iсторiя та культура Українив801алекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Полiтична економiяв306лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00Iнформатика4004практикаПрикл.математ.
_Середа_
9.30Вища математика522практикаВищ.математик
11.00Полiтична економiяв1201лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зПолiтична економiяв106практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30чВища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Загальний курс будiвництва310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
14.30Сучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiдоц.Чала В.С.
_П`ятниця_
9.30Вища математика352лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Iноземна мова (за 516а, 525практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
13.00Iноземна мова (за 516а, 525практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)