Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Економiчний. Курс 1.

ЕК-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
9.30чМакроекономiкав106практикаЕк.теор.,права
9.30зНацiональна економiкав106практикаЕк.теор.,права
11.00Iноземна мова525, 526практикаIноземн.мови
13.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв601практикаМiжнар.економi
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова516а, 526практикаIноземн.мови
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Вища математика519практикаВищ.математик
14.30зМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00чТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
ЕП-17-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
8.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв501практикаМiжнар.економi
9.30чНацiональна економiкав1207практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав1207практикаЕк.теор.,права
11.00Друга iноземна мова (ц.п.)222практикаIнт.навч.iн.мов
13.00чМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова285практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
14.30Вища математика519практикаВищ.математик
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова (ц.п.)404практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
ЕП-17-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
8.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв501практикаМiжнар.економi
9.30чНацiональна економiкав1207практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав1207практикаЕк.теор.,права
13.00чМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова285практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
14.30Вища математика519практикаВищ.математик
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
МАГ-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
9.30чМакроекономiкав106практикаЕк.теор.,права
9.30зНацiональна економiкав106практикаЕк.теор.,права
11.00Iноземна мова525, 526практикаIноземн.мови
13.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв601практикаМiжнар.економi
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова516а, 526практикаIноземн.мови
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Вища математика519практикаВищ.математик
14.30зМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00чТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
МБ-17-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економiка зарубiжних країн (ц.п.)в505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
13.00зМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
14.30чIсторiя мiжнародних в501лекцiяМiжнар.економiас.Вертелецька О.М.
економiчних вiдносин
14.30зIсторiя мiжнародних в501практикаМiжнар.економi
економiчних вiдносин
_Середа_
8.00Iноземна мова (ц.п.)222, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чЄвропейська iнтеграцiя512лекцiяМiжнар.економiст.в.Левченко Л.М.
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30зЄвропейська iнтеграцiяв107практикаМiжнар.економi
_Четвер_
9.30чМакроекономiкав205практикаЕк.теор.,права
9.30зСучасна економiчна глобалiзацiяв1105практикаМiжнар.економi
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00чЕкономiка зарубiжних країнв505практикаМiжнар.економi
_П`ятниця_
8.00Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00зНацiональна економiкав703практикаЕк.теор.,права
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
МБ-17-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Економiка зарубiжних країнв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зЕкономiка зарубiжних країнв603практикаМiжнар.економi
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
13.00зМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
14.30чIсторiя мiжнародних в501лекцiяМiжнар.економiас.Вертелецька О.М.
економiчних вiдносин
14.30зIсторiя мiжнародних в501практикаМiжнар.економi
економiчних вiдносин
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чЄвропейська iнтеграцiя512лекцiяМiжнар.економiст.в.Левченко Л.М.
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30зЄвропейська iнтеграцiяв107практикаМiжнар.економi
_Четвер_
8.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чМакроекономiкав205практикаЕк.теор.,права
9.30зСучасна економiчна глобалiзацiяв1105практикаМiжнар.економi
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
_П`ятниця_
11.00зНацiональна економiкав703практикаЕк.теор.,права
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
МЕН-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Вища математика522практикаВищ.математик
11.00чМакроекономiкав105практикаЕк.теор.,права
11.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв804практикаМiжнар.економi
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30Психологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Марченко В.О.
пол.
_Четвер_
8.00Iноземна мова516практикаIноземн.мови
9.30Iноземна мова516практикаIноземн.мови
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00чНацiональна економiкав1001апрактикаЕк.теор.,права
13.00зМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00чТехнологiя будiвельного 309практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
МТ-17-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економiка зарубiжних країн (ц.п.)в505лекцiяМiжнар.економiпроф.Орловська Ю.В.
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
14.30чIсторiя мiжнародних в501лекцiяМiжнар.економiас.Вертелецька О.М.
економiчних вiдносин
_Середа_
8.00Iноземна мова (ц.п.)222, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чЄвропейська iнтеграцiя512лекцiяМiжнар.економiст.в.Левченко Л.М.
11.00зЄвропейська iнтеграцiя512практикаМiжнар.економi
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30зIсторiя мiжнародних в501практикаМiжнар.економi
економiчних вiдносин
_Четвер_
9.30чНацiональна економiкав1202практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав205практикаЕк.теор.,права
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00чЕкономiка зарубiжних країнв505практикаМiжнар.економi
13.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв505практикаМiжнар.економi
14.30чМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
8.00Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Вища математика310практикаВищ.математик
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
МТ-17-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова222практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Економiка зарубiжних країнв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30зЕкономiка зарубiжних країнв603практикаМiжнар.економi
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
14.30чIсторiя мiжнародних в501лекцiяМiжнар.економiас.Вертелецька О.М.
економiчних вiдносин
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чЄвропейська iнтеграцiя512лекцiяМiжнар.економiст.в.Левченко Л.М.
11.00зЄвропейська iнтеграцiя512практикаМiжнар.економi
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30зIсторiя мiжнародних в501практикаМiжнар.економi
економiчних вiдносин
_Четвер_
8.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чНацiональна економiкав1202практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав205практикаЕк.теор.,права
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв505практикаМiжнар.економi
14.30чМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_П`ятниця_
11.00Вища математика310практикаВищ.математик
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
ОА-17-1п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
8.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв501практикаМiжнар.економi
9.30чНацiональна економiкав1207практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав1207практикаЕк.теор.,права
11.00Друга iноземна мова (ц.п.)222практикаIнт.навч.iн.мов
13.00чМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова285практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
14.30Вища математика519практикаВищ.математик
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова (ц.п.)404практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
ОА-17-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
8.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв501практикаМiжнар.економi
9.30чНацiональна економiкав1207практикаЕк.теор.,права
9.30зМакроекономiкав1207практикаЕк.теор.,права
13.00чМакроекономiкав501практикаЕк.теор.,права
_Середа_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Iноземна мова285практикаIнт.навч.iн.мов
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
14.30Вища математика519практикаВищ.математик
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
13.00Iноземна мова404практикаIнт.навч.iн.мов
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
13.00зТехнологiя будiвельного 319практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
ПУА-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зСучасна економiчна глобалiзацiяв505практикаМiжнар.економi
9.30Економiка зарубiжних країнв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чМакроекономiкав703практикаЕк.теор.,права
9.30зЕкономiка зарубiжних країнв603практикаМiжнар.економi
11.00зНацiональна економiкав106практикаЕк.теор.,права
13.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв601лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
13.00зМакроекономiкав703практикаЕк.теор.,права
_Середа_
8.00Iноземна мова (ц.п.)222, 409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
14.30Психологiяв701лекцiяФiлософ.та доц.Марченко В.О.
пол.
_Четвер_
9.30Децентралiзацiя та розвиток в1001алекцiяМiжнар.економiдоц.Кахович О.А.
мiсц.самоврядування
11.00Вища математика322алекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
_П`ятниця_
8.00Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Вища математика310практикаВищ.математик
13.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
ФIН-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова513, 516практикаIноземн.мови
9.30Основи архiтектури412лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСучасна економiчна глобалiзацiяв501лекцiяМiжнар.економiас.Алiєв Р.А.
9.30чСучасна економiчна глобалiзацiяв603практикаМiжнар.економi
9.30зТехнологiя будiвельного 404практикаТехн.будiв.вир.
виробництва
11.00чНацiональна економiкав1207практикаЕк.теор.,права
11.00зМакроекономiкав1207практикаЕк.теор.,права
_Середа_
8.00Iноземна мова513, 516практикаIноземн.мови
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Вища математика522практикаВищ.математик
13.00Демографiяв601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
14.30чМакроекономiкав401практикаЕк.теор.,права
_Четвер_
9.30Вища математика351лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
11.00Макроекономiкав701лекцiяЕк.теор.,правадоц.Кобзар Н.I.
_П`ятниця_
9.30Технологiя будiвельного 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дмитренко I.С.
виробництва
11.00Нацiональна економiкав401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Хоменко В.М.
Копія від 06.07.2018