Календар сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
14.11.2018

Розклад для кафедр ( Будiвельний ф-т ). 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк.

БЖД Землевп.,буд.дор. МДК Прикл.математ. Теор.механiки

БЖД
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чОснови охорони працi та в1302практикаПЦБ-16ст
цивiльний захист
8.00чОхорона працi та пожежна в1303практикаАРХ-15-6п
безпека в буд-вi
8.00Економiка охорони працiв1305лекцiяЦБ-17мдоц.Рибалка К.А.
8.00Охорона працi та пожежна в1301лекцiяАРХ-15-2 - ...доц.Рабiч О.В.
безпека в буд-вi
9.30чАтестацiя робочiх мiсць i проф. в1304лекцiяЦБ-16доц.Чередниченко Л.А.
вир.травмат.
9.30чОснови охорони працi та в1302практикаПЦБ-15-4
цивiльний захист
9.30чОхорона працi та пожежна в1303практикаАРХ-15-1
безпека в буд-вi
9.30зАтестацiя робочiх мiсць i проф. в1304лекцiяЦБ-17стдоц.Чередниченко Л.А.
вир.травмат.
9.30зЕргономiкав1304лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Шаломов В.А.
9.30зОснови охорони працi та в1302практикаПЦБ-15-3
цивiльний захист
9.30Державне соцiальне в1207лекцiяОП-15доц.Капленко Г.Г.
страхування вiд н/в
9.30Основи охорони працi та в1305лекцiяФIН-16ст - ...доц.Берлов О.В.
цивiльного захисту
9.30Охорона працi та пожежна в1301лекцiяАРХ-15-6п - ...доц.Рабiч О.В.
безпека в буд-вi
11.00чОхорона працi та пожежна в1303практикаАРХ-15-5п
безпека в буд-вi
11.00Органiзацiя наглядноi дiяльностi в1207лекцiяОП-15доц.Капленко Г.Г.
в галузi
11.00Основи охорони працiв1301лекцiяТГПВ-16ст - ...доц.Шаломов В.А.
11.00Основи охорони працi та в1305лекцiяПЦБ-15-7п - ...доц.Карасьов О.Г.
цивiльний захист
11.00Прогнозування впливу стану в1302лекцiяЦБ-17мдоц.Рабiч О.В.
довкiлля
13.00зОхорона працi в галузiв1303практикаВВ-18м
13.00зОхорона працi в галузiв1302практикаПМ-18-м
13.00зОхорона працi в галузiв1303практикаТБК-18м
13.00Атестацiя робочiх мiсць i проф. в1301лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Чередниченко Л.А.
вир.травмат.
13.00Електротехнiка електробезпека404лекцiяЦБ-17доц.Карасьов О.Г.
14.30Електротехнiка електробезпека404практикаЦБ-17
_Вiвторок_
8.00чЕлектротехнiка електробезпека504лекцiяЦБ-17доц.Карасьов О.Г.
8.00чОхорона працi в галузiв1303практикаАТ-18-м
8.00зНауково-дослiдна робота з в1305лекцiяЦБ-17м
беспеки
8.00зОснови охорони працi та в1302практикаОА-15-2 - ...
цивiльного захисту
8.00зОснови охорони працi та в1303практикаОА-16ст
цивiльного захисту
8.00зЦивiльний захист504лекцiяЦБ-18мдоц.Карасьов О.Г.
8.00Безпека життєдiяльностi404практикаАРХ-16-4п
8.00Охорона працi в галузiв1201лекцiяФIН-18мп - ...
9.30чЕкологiчнi аспекти експертизив1206практикаЦБ-17м
9.30чОснови охорони працi та в1303практикаЕП-16ст - ...
цивiльного захисту
9.30чОхорона працi i цивiльний захиств1302практикаЗУК-18м
9.30чСистема управл.ох.працiв1304практикаЦБ-18м
9.30зЕкологiчнi аспекти експертизив1206лекцiяЦБ-17мдоц.Рабiч О.В.
9.30зОхорона працi в галузiв1303практикаБМО-18-м
9.30зСистема управл.ох.працiв1304лекцiяЦБ-18мдоц.Карасьов О.Г.
9.30Безпека експлуатацii б/св1207практикаОП-15
9.30Основи охорони працi та в1305лекцiяМЕН-15 - ...доц.Берлов О.В.
цивiльного захисту
9.30Основи цивiльного захисту504лекцiяЦБ-17ст.в.Шаранова Ю.Г.
11.00чАтестацiя робочих мисцьв1303практикаЦБ-17ст - ...
11.00чЕкономiка охорони працiв1302практикаЦБ-17м
11.00чОрганiзацiя наглядовоi в1207практикаОП-15
дiяльностi в галузi о/п
11.00зЕргономiкав1302практикаЦБ-17ст - ...
11.00зОхорона працi в галузiв1303лекцiяБМО-18-м - ...доц.Рибалка К.А.
11.00зРозслiдування аналiз та облiк н/вв1304практикаОП-15
11.00Основи охорони працi та в1301лекцiяПЦБ-16ст - ...доц.Карасьов О.Г.
цивiльний захист
11.00Психологiiя безпеки в надз. в1206лекцiяЦБ-18мдоц.Рабiч О.В.
ситуацiях
13.00чОснови охорони працi та в1302практикаАДА-15
цивiльний захист
13.00чУправлiння цивiльною безпекаюв1302практикаОП-15
13.00зРозслiдування аналiз та облiк н/вв1303практикаОП-15
13.00зЦивiльний захист504лекцiяЦБ-18мдоц.Карасьов О.Г.
14.30Основи теорii надiйностii техн. в1301лекцiяЦБ-17ст - ...доц. Берлов
ризик
_Середа_
8.00чОснови охорони працi та в1302практикаПЦБ-15-7п
цивiльний захист
8.00чОхорона працi в галузiв1301практикаМБГ-18м - ...
8.00зАварiйно-рятувальна iнженерiя в1302практикаЦБ-17ст - ...
п.т.
8.00зОхорона працi в галузiв1301лекцiяМБГ-18м - ...доц.Рибалка К.А.
8.00Безпека життєдiяльностi404практикаАРХ-16-2
8.00Психологiя працi та ii безпекав1303лекцiяОП-15доц.Рабiч О.В.
9.30чБезпекка працi при виконання в1206лекцiяЦБ-18мпроф.Дiденко Л.М.
робiт п/н
9.30чОхорона працi в галузiв1301лекцiяПМ-18-м - ...доц.Рибалка К.А.
9.30чПрогнозування впливу стану в1301практикаЦБ-17м
довкiлля
9.30зБезпекка працi при виконання в1206практикаЦБ-18м
робiт п/н
9.30зМетодика та органiзацiя н/дв1304лекцiяЦБ-17мас.Клименко Г.О.
9.30зОснови цивiльного захисту504практикаЦБ-17
9.30Основи охорони працi та в1305лекцiяЗУК-15 - ...доц.Карасьов О.Г.
цивiльний захист
9.30Основи охорони працi та в1303лекцiяЛIБ-15 - ...доц.Шаломов В.А.
цивiльний захист
9.30Пожежна безпека виробництвав1302лекцiяОП-15доц.Пилипенко О.В.
11.00чМетодика та органiзацiя н/дв1303лекцiяЦБ-17мас.Клименко Г.О.
11.00чОснови охорони працi та в1302практикаФIН-16ст - ...
цивiльного захисту
11.00зОхорона працi в галузiв1303практикаАУТП-18-м
11.00Безпека життєдiяльностi504лекцiяАРХ-16-5п - ...ст.в.Шаранова Ю.Г.
11.00Охорона працi в будiвельноi в1304лекцiяЦБ-18мдоц.Пилипенко О.В.
галузi
11.00Охорона працi i цивiльний захиств1305лекцiяЗУК-18мдоц.Шаломов В.А.
11.00Пожежна безпека виробництвав1301практикаОП-15
11.00Промислова екологiяв1105 /в1302лекцiяЦБ-17доц.Рабiч О.В.
13.00чОхорона працi в галузiв1303практикаТГПВ-18мн - ...
13.00Безпека життєдiяльностi404практикаАРХ-16-1
_Четвер_
8.00Безпека життєдiяльностi404практикаАРХ-16-5п
8.00Охорона працi в галузiв1301лекцiяКН-18м
8.00Охорона працi в галузiв1305лекцiяМЕН-18мп - ...
9.30чАварiйно-рятувальна iнженерiя в1301лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Пилипенко О.В.
п.т.
9.30чБезпека експлуатацii б/св1304лекцiяОП-15проф.Дiденко Л.М.
9.30чОснови охорони працi та в1303практикаПЦБ-15-1
цивiльний захист
9.30чОснови охорони працi та в1302практикаМЕ-15-1п
цивiльного захисту
9.30зОснови охорони працi та в1303практикаПЦБ-15-2
цивiльний захист
9.30зОснови охорони працi та в1302практикаМЕ-15-2
цивiльного захисту
9.30зПожежна безпека виробництвав1304лекцiяОП-15доц.Пилипенко О.В.
9.30Безпека життєдiяльностi504лекцiяАРХ-16-2 - ...ст.в.Шаранова Ю.Г.
9.30Безпека працi при експлуатацii в1202лекцiяЦБ-18мдоц.Налисько М.М.
лiфтiв ита с/т
9.30Промислова екологiяв1105практикаЦБ-17
11.00чОснови охорони працiв1302практикаТГПВ-16ст - ...
11.00зОснови охорони працiв1302практикаТБК-16ст - ...
11.00зОхорона працi в галузiв1301лекцiяТГПВ-18мн - ...доц.Чередниченко Л.А.
11.00Аварiйно-рятувальна iнженерiя в1303лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Пилипенко О.В.
п.т.
11.00Безпека експлуатацii б/св1304лекцiяОП-15проф.Дiденко Л.М.
11.00Цивiльний захист404практикаЦБ-18м
13.00чОснови охорони працi та в1302практикаЗУК-15
цивiльний захист
13.00чОснови теорii надiйностii техн. в1301лекцiяЦБ-17ст - ...доц. Берлов
ризик
13.00зОснови охорони працi та в1302практикаМЕН-15
цивiльного захисту
13.00Науково-дослiдна робота з в1305практикаЦБ-17м
беспеки
13.00Пожежна профiлактикав1303лекцiяЦБ-18мдоц.Пилипенко О.В.
14.30чПожежна профiлактикав1303практикаЦБ-18м
14.30зЦивiльний захист404лекцiяЦБ-18мдоц.Карасьов О.Г.
_П`ятниця_
9.30чБезпека потенцiоно 322бпрактикаЦБ-17ст - ...
небеспечнiих технологiй
9.30чОхорона працi в галузiв1303практикаМIТ-18-м
9.30Розслiдування аналiз та облiк н/вв1302лекцiяОП-15доц.Налисько М.М.
11.00чОснови охорони працi та в1302практикаЛIБ-15 - ...
цивiльний захист
11.00чОхорона працi та пожежна в1303практикаАРХ-15-4п
безпека в буд-вi
11.00зОхорона працi та пожежна в1303практикаАРХ-15-2
безпека в буд-вi
11.00Безпека потенцiоно 404лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Карасьов О.Г.
небеспечнiих технологiй
11.00Управлiння цивiльною безпекаюв1304лекцiяОП-15доц.Налисько М.М.
13.00зБезпека потенцiоно 404лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Карасьов О.Г.
небеспечнiих технологiй

Землевп.,буд.дор.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чОснови i фундаменти418лекцiяАДА-15проф.Кiрiчек Ю.О.
9.30зМеханiка землляного полотна та каф.практикаАДА -17м
д/о
9.30Iнженерна геодезiя422лекцiяЗУК-15доц.Iшутiна Г.С.
9.30Вища геодезiя419лекцiяЗУК-17ст - ...доц.Бєгiчев С.В.
11.00Механiка землляного полотна та каф.лекцiяАДА -17мпроф.Кiрiчек Ю.О.
д/о
11.00Органiзацiя науково-досллiдноi 419лекцiяЗУК-17мдоц.Iшутiна Г.С.
роботи магiстра
11.00Спец. курскаф.лекцiяМБГ-17мпроф.Кiрiчек Ю.О.
11.00Транспортно-експлуатацiйнi 418лекцiяАТ-18-мдоц.Дем*яненко В.В.
якостi дорiг
11.00с.к.з проектування реконструкцii 422лекцiяАДА-18мас.Кочан С.М.
дорiг аеродр.
13.00чТранспортно-експлуатацiйнi 328бпрактикаАТ-18-м
якостi дорiг
13.00Геоiнформацiйнi системи бази 419лекцiяЗУК-17ст - ...проф.Могильний С.Г.
даних
13.00Монiторинг та охорона земель422лекцiяЗУК-17мдоц.Фененко В.I.
13.00Ресурсосбер.методи при каф.лекцiяАДА -17мдоц.Трегуб О.В.
проектуваннi авто.дор. аер
14.30чМеханiка землляного полотна та каф.практикаАДА -17м
д/о
14.30Геоiнформацiйнi системи бази 419практикаЗУК-17ст - ...
даних
_Вiвторок_
8.00Законодавче забеспечення в301лекцiяЗУК-18мст.в.Кульбака В.М.
ведення кадастру
9.30зМунiцiпальнi геоiнформацiйнi 328блекцiяЗУК-18мст.в.Гряник В.О.
системи
9.30зОснови i фундаменти419практикаАДА-15
9.30Iнженернi вишукування418лекцiяАДА-16доц.Трегуб О.В.
9.30Вища геодезiя422практикаЗУК-17ст - ...
9.30Законодавче забеспечення в1105лекцiяЗУК-17мст.в.Кульбака В.М.
ведення кадастру
9.30с.к. з проектування i каф.лекцiяАДА -17мдоц.Балашова Ю.Б.
реконструкцii авт.дор.авт
11.00чЗаконодавче забеспечення в1105практикаЗУК-18м
ведення кадастру
11.00чОрганiзацiя науково-досллiдноi 419практикаЗУК-17м
роботи магiстра
11.00чОснови будiвництва i 418практикаЗУК-15
геоiнженерii
11.00зIнженернi вишукування419лекцiяАДА-16доц.Трегуб О.В.
11.00зВища геодезiя418лекцiяЗУК-17ст - ...доц.Бєгiчев С.В.
11.00зЗаконодавче забеспечення в1105практикаЗУК-17м
ведення кадастру
11.00зМунiцiпальнi геоiнформацiйнi 328блекцiяЗУК-18мст.в.Гряник В.О.
системи
11.00с.к. з проектування i каф.лекцiяАДА -17мдоц.Балашова Ю.Б.
реконструкцii авт.дор.авт
13.00чТранспортно-експлуатацiйнi 419практикаАТ-17м
якости дор.
13.00Основи будiвництва i 418лекцiяЗУК-15доц.Трегуб О.В.
геоiнженерii
13.00Теорiя науки та методологiя н/д422лекцiяЗУК-17мдоц.Бєгiчев С.В.
13.00с.к. з проектування i каф.практикаАДА -17мдоц.Балашова Ю.Б.
реконструкцii авт.дор.авт
_Середа_
8.00Сталий розвиток мiст i д/нер.422лекцiяЗУК-18мдоц.Балашова Ю.Б.
9.30чIнженернi вишукуваннякаф.практикаАДА-16
9.30чТопографiя з основами 418практикаЕКО-18
картографiї
9.30зТопографiя з основами 418лекцiяЕКО-18доц.Ландо Є.О.
картографiї
9.30Сталий розвиток мiст i д/нер.422практикаЗУК-18м
9.30Фотограметрiя та дистайцiйне 419лекцiяЗУК-17ст - ...доц.Iшутiна Г.С.
зондування
11.00чМонiторинг та охорона земель412лекцiяЗУК-17мдоц.Фененко В.I.
11.00зМонiторинг та охорона земель412практикаЗУК-17м
11.00Автомобiльнi дорогi419практикаЗУК-15
11.00Грунтознавство в землеустроi285лекцiяЗУК-17доц.Ландо Є.О.
11.00Транспортно-експлуатацiйнi 418лекцiяАТ-17мдоц.Дем*яненко В.В.
якости дор.
11.00Фотограметрiя та дистайцiйне 502практикаЗУК-17ст - ...
зондування
11.00с.к.з проектування реконструкцii 418практикаАДА-18м
дорiг аеродр.
13.00чКомп*ютерни медоди 422лекцiяАДА-18мдоц.Балашова Ю.Б.
проектування об т/iнф.
13.00зКомп*ютерни медоди 422практикаАДА-18м
проектування об т/iнф.
_Четвер_
9.30чСупутникова геодезiя с/аст.418лекцiяЗУК-17ст - ...проф.Могильний С.Г.
9.30зIнженернi вишукування418практикаАДА-16
9.30зКадастр земельних ресурсiв502практикаЗУК-15
9.30Геодезiя422лекцiяЗУК-17доц.Iшутiна Г.С.
9.30Земельнi геоiнформацiйнi 404лекцiяЗУК-18мст.в.Гряник В.О.
системи
9.30с. к. Iнженерна геодезiя419лекцiяАДА-15доц.Дем*яненко В.В.
11.00чс. к. Iнженерна геодезiя419практикаАДА-15
11.00зМетрологiя та стандартизацiя419практикаАДА-15
11.00Геодезiя422практикаЗУК-17
11.00Земельнi геоiнформацiйнi 404лекцiяЗУК-18мст.в.Гряник В.О.
системи
11.00Землеустрiй418лекцiяЗУК-17ст - ...доц.Кульбака О.М.
11.00Топографiя504лекцiяЗУК-18доц.Бєгiчев С.В.
13.00чЗемлевпоряднi вишукування та 502практикаЗУК-17ст - ...
проектування
13.00зСупутникова геодезiя с/аст.418практикаЗУК-17ст - ...
13.00зТопографiя з основами 419практикаЕКО-18
картографiї
13.00Топографiя504практикаЗУК-18
_П`ятниця_
8.00зОснов. автом. виробн. процессiв419практикаАДА-15
8.00Геодезiя418практикаЗУК-17
8.00Землеустрiй502практикаЗУК-17ст - ...
9.30Iнженерна геодезiя418практикаЗУК-15
9.30Грунтознавство в землеустроi412практикаЗУК-17
9.30Землевпоряднi вишукування та 422лекцiяЗУК-17ст - ...доц.Кульбака О.М.
проектування
9.30Основ. автом. виробн. процессiв419лекцiяАДА-15доц.Трегуб О.В.
11.00чМетрологiя та стандартизацiя419лекцiяАДА-15доц.Ландо Є.О.
11.00чТопографiя422практикаЗУК-18
11.00Кадастр земельних ресурсiв418лекцiяЗУК-15доц.Кульбака О.М.
13.00Автомобiльнi дорогi418лекцiяЗУК-15доц.Трегуб О.В.

МДК
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30зМеталевi конструкцiїв1103практикаКН-16ст - ...
9.30зТехнологiї виготовлення МКкаф.практикаПЦБ-17мн
9.30Металевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-15-7п
11.00Металевi конструкцiїв1103лекцiяКН-16ст - ...доц.Горбачова Т.А.
11.00Технологiї виготовлення МКкаф.лекцiяПЦБ-17мн
13.00Комп.модел.МК будiвель i каф.лекцiяПЦБ-17мн
споруд
14.30чКомп.модел.МК будiвель i каф.практикаПЦБ-17мн
споруд
_Вiвторок_
8.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1104практикаПЦБ-16-5
9.30чПроект.МК буд.i каф.лекцiяПЦБ-17мн
спор.пiдв.рiв.вiдп.
9.30зПроект.МК буд.i каф.практикаПЦБ-17мн
спор.пiдв.рiв.вiдп.
9.30Металевi конструкцiїв1103лекцiяЛIБ-15 - ...доц.Горбачова Т.А.
11.00чМеталевi конструкцiїв1103практикаЛIБ-15 - ...
11.00Проект.МК буд.i каф.практикаПЦБ-17мн
спор.пiдв.рiв.вiдп.
13.00Iнженернi констр.буд i спор. в1104практикаАРХ-16-4п
Мет.дер.пласт.констр.
13.00Iнженернi констр.буд.i спор. в1101практикаАРХ-16-1
Мет.дер.пласт.констр.
13.00Металевi конструкцiїв1105практикаПЦБ-15-2
_Середа_
9.30МКв1105лекцiяЦБ-17ст - ...доц.Горбачова Т.А.
11.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1103практикаПЦБ-16-2
11.00зМКв1105практикаЦБ-17ст - ...
11.00Проект. МК буд.i спор.пiдв.рiвня в1104лекцiяПЦБ-18-4мп - ...
вiдп.
13.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1103практикаПЦБ-16-7п
_Четвер_
8.00Iнженернi констр.буд.i спор. в1104практикаАРХ-16-2
Мет.дер.пласт.констр.
9.30Iнженернi констр.буд i спор. в1104практикаАРХ-16-5п
Мет.дер.пласт.констр.
9.30Конструкцiї з дерева та пластмасв1101лекцiяПЦБ-17ст - ...доц.Марченко В.А.
11.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1104практикаПЦБ-17ст
11.00Проектув.монтаж i рекон.буд.i в1101лекцiяПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
13.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1104практикаПЦБ-16-3
13.00зПроектув.монтаж i рекон.буд.i в1101практикаПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
_П`ятниця_
8.00чОснови автоматизованного в1105лекцiяЛIБ-15 - ...доц.Давидов I.I.
проектування
8.00зОснови автоматизованного в1105практикаЛIБ-15 - ...
проектування
8.00Конструкцiї з дерева та пластмасв1101лекцiяПЦБ-16-7п - ...ас.Журба I.П.
8.00Металевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-16ст
9.30Металевi конструкцiїв1101лекцiяПЦБ-16ст - ...доц.Давидов I.I.
9.30Металевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-15-3
11.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1105практикаПЦБ-16-4
11.00Металевi конструкцiїв1101лекцiяПЦБ-15-7п - ...доц.Iвченко Ю.В.
11.00Металевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-15-1
13.00зКонструкцiї з дерева та пластмасв1105практикаПЦБ-16-1
13.00Металевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-15-4

Прикл.математ.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чIнформатика327лекцiяЦБ-18ст.в.Герасименко С.В.
8.00Iнформатика324лекцiяКН-18доц.Шибко О.М.
9.30чIнформатика324лекцiяТГПВ-18 - ...доц.Шибко О.М.
9.30чIнформатика116практикаЦБ-18
9.30чОбчислювальна технiка з 351лекцiяЕКО-18проф.Корхiн А. С.
основами програмування
9.30зМатематематичнi методи 116практикаКН-17ст - ...
дослiдження операцiй
9.30зОбчислювальна технiка з 351практикаЕКО-18
основами програмування
9.30Iнформатика310лекцiяФIН-18 - ...доц.Семенець С.М.
9.30Вступ до спецiальностi327лекцiяКН-18проф.Єршова Н.М.
13.00Математематичнi методи 327лекцiяКН-17ст - ...доц.Вельмагiна Н.О.
дослiдження операцiй
_Вiвторок_
8.00чIнформатика324лекцiяПЦБ-18-2 - ...доц.Iльєв I.М.
8.00Iнтелектуальний аналiз даних327лекцiяКН-16ст - ...ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30чIнтелектуальний аналiз даних1006практикаКН-16ст - ...
9.30чКомп*ютернi мережi116практикаКН-17ст - ...
9.30зТехнологii захiсту iнформацii116практикаКН-16ст - ...
9.30Iнформатика та програмування324лекцiяЗУК-18проф.Корхiн А. С.
9.30Основи обчислювального 327лекцiяКН-18мпроф.Косолап А.I.
iнтелекта
11.00Iнформатика116практикаКН-18
11.00Iнформатика та програмування1007практикаЗУК-18
13.00Iнформатика4004практикаФIН-18 - ...
_Середа_
8.00чВища математика324лекцiяАРХ-18-5п - ...доц.Вельмагiна Н.О.
8.00зIнформатика116практикаТГПВ-18 - ...
8.00зВища математика324лекцiяАРХ-18-3 - ...доц.Вельмагiна Н.О.
8.00Комп*ютернi мережi327лекцiяКН-17ст - ...доц.Iльєв I.М.
9.30чВища математика519практикаАРХ-18-4п
9.30Кросс-платформне 327лекцiяКН-17ст - ...доц.Шибко О.М.
програмування
9.30Об*єктно-орiентоване 351лекцiяКН-17доц.Власенко Ю.Є.
програмування
9.30Основи обчислювального 1006практикаКН-18м
iнтелекта
9.30Технологii захiсту iнформацii324лекцiяКН-16ст - ...доц.Iльєв I.М.
11.00чIнформатика521практикаПМ-18 - ...
11.00чВища математика519практикаАРХ-18-1
11.00чВища математика327практикаАРХ-18-2
11.00чКросс-платформне 116практикаКН-17ст - ...
програмування
11.00чНадiйнiсть складних систем351практикаКН-18м
11.00зIнформатика301лекцiяПЦБ-18-4п - ...доц.Iльєв I.М.
11.00зIнформатика4004лекцiяПМ-18 - ...ст.в.Герасименко С.В.
11.00зНадiйнiсть складних систем351лекцiяКН-18мдоц.Семенець С.М.
11.00Лiнiйна алгебра аналiт.геометр.322алекцiяКН-18доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Моделювання систем324лекцiяКН-16ст - ...проф.Косолап А.I.
11.00Об*єктно-орiентоване 1007практикаКН-17
програмування
13.00чМоделювання систем116практикаКН-16ст - ...
13.00зIнформатика116практикаАДА-18
13.00зIнформатика4004практикаБМО-18 - ...
13.00зIнформатика116практикаМБГ-18
13.00зIнформатика4004практикаПМ-18
13.00зМетоди математичного i 1007лекцiяКН-18мдоц.Цибрiй Л.В.
комп*терного моделювання
13.00Iнформатика4004практикаЕП-18-2 - ...
13.00Математичний аналiз327практикаКН-18
_Четвер_
8.00Органiзацiя баз даннiх та знань327лекцiяКН-17ст - ...доц.Власенко Ю.Є.
9.30чIнтегрованi комп*ютернi системи327лекцiяКН-18м
9.30чIнформатика351лекцiяФIН-18 - ...доц.Семенець С.М.
9.30зIнтегрованi комп*ютернi системи327практикаКН-18м
9.30Органiзацiя баз даннiх та знань116практикаКН-17ст - ...
9.30Теорiя ймовiрностi324практикаКН-17
11.00чТеорiя ймовiрностi324лекцiяКН-17доц.Цибрiй Л.В.
11.00Дискретна математика351лекцiяКН-18проф.Корхiн А. С.
11.00Технологii розподiлених систем327лекцiяКН-16ст - ...доц.Перетятько А.С.
13.00чIнформатика4004практикаПЦБ-18-2
13.00зТехнологii розподiлених систем116практикаКН-16ст - ...
13.00Дискретна математика327практикаКН-18
13.00Методи математичного i каф.практикаКН-18м
комп*терного моделювання
14.30чIнформатика4004практикаПЦБ-18-1
_П`ятниця_
8.00чТехнологiя створення прогр. 116практикаКН-17ст
прод.
8.00Диференцiйнi рiвняння327лекцiяКН-17доц.Вельмагiна Н.О.
8.00Технологiя створення прогр. 324лекцiяКН-16доц.Запорожець О.В.
прод.
9.30чIнформатика4004практикаПЦБ-18-3
9.30чТехнологiя створення прогр. 116практикаКН-16
прод.
9.30Диференцiйнi рiвняння322апрактикаКН-17
9.30Операцiйнi системи324лекцiяКН-16ст - ...доц.Власенко Ю.Є.
9.30Технологiя створення прогр. 327лекцiяКН-17стдоц.Запорожець О.В.
прод.
11.00чIнформатика4004практикаПЦБ-18-4п
11.00чВища математика327практикаАРХ-18-3
11.00Iнформатика4004практикаОА-18-2 - ...
11.00Лiнiйна алгебра аналiт.геометр.324практикаКН-18
11.00Операцiйнi системи116практикаКН-16ст - ...
13.00чВища математика327практикаАРХ-18-5п
13.00Математичний аналiз324лекцiяКН-18доц.Вельмагiна Н.О.

Теор.механiки
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30Технiчна механiка423лекцiяЦБ-17доц.Шаповал А.В.
13.00чТеоретична механiка423практикаКН-17
13.00зТеоретична механiка423лекцiяКН-17доц.Шаповал А.В.
13.00Сучас.засоби оц.i анал.та каф.лекцiяПЦБ-17мн
осн.полож.обгр...
14.30чСучас.засоби оц.i анал.та каф.практикаПЦБ-17мн
осн.полож.обгр...
_Вiвторок_
8.00Теоретична механiка423лекцiяТГПВ-18ст - ...доц.Буратинський А.П.
9.30чТеоретична механiка301практикаМБГ-17 - ...
9.30зТеоретична механiка423практикаПЦБ-18ст
11.00Теоретична механiка423практикаПМ-18ст - ...
13.00чТеоретична механiка521практикаБМО-17 - ...
13.00чТеоретична механiка423практикаПЦБ-17-3
13.00зТеоретична механiка423практикаПЦБ-17-2
_Середа_
8.00чТеоретична механiка423практикаТГПВ-18ст - ...
9.30чТеоретична механiка423лекцiяБМО-17 - ...доц.Буратинський А.П.
11.00Теоретична механiка423практикаМБГ-17 - ...
_Четвер_
8.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-17-4п
11.00Теоретична механiка301лекцiяПЦБ-18ст - ...доц.Севастьянова О.Є.
11.00Технiчна механiка423практикаЦБ-17
13.00чТеоретична механiка419практикаПЦБ-17-4п
13.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-17-3
14.30зТеоретична механiка423практикаПЦБ-17-1
_П`ятниця_
8.00Теоретична механiка521лекцiяПМ-18ст - ...доц.Буратинський А.П.
8.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-17-1
9.30зТеоретична механiка423практикаТГПВ-18ст - ...
11.00чТеоретична механiка521практикаТГПВ-18ст - ...
11.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-18ст
13.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-17-2