Календар сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
01.03.2019

Розклад для кафедр ( Будiвельний ф-т ). 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк.

БЖД Землевп.,буд.дор. МДК Прикл.математ. Теор.механiки

БЖД
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00Безпека життєдiяльностi i осн. 504лекцiяПМ-18 - ...ст.в.Шаранова Ю.Г.
екологii
8.00Безпека життєдiяльностi i 504лекцiяБМО-18ст.в.Шаранова Ю.Г.
осн.екологii
8.00Судова iнженерно-технiчна в1301лекцiяЦБ-18мпроф.Бєлiков А.С.
експертиза
9.30чОхорона працi та цивiльний в1301лекцiяАРХ-18-2мп - ...доц.Рабiч О.В.
захист
9.30Iнженерний захист населення та в1202лекцiяОП-15доц.Карасьов О.Г.
тер.
9.30Безпека життєдiяльностi осн. в1305лекцiяКН-18доц.Берлов О.В.
екол.
9.30Безпека життєдiяльностi осн. в1305лекцiяЦБ-18доц.Берлов О.В.
екологii
9.30Сан-гiгiенiчнi основи ВВв1302лекцiяЦБ-18мдоц.Чередниченко Л.А.
9.30Соцiально-економiчнi основи о/пв1303лекцiяЦБ-16+стдоц.Шаломов В.А.
11.00Iнженерний захист населення та в1303практикаОП-15
тер.
11.00Орган.-технiчне забеспечення в1301лекцiяЦБ-18мдоц.Чередниченко Л.А.
атестацii та пасп.роб
13.00Безпека життєдiяльностi i осн. 504лекцiяТГПВ-18ст - ...ст.в.Шаранова Ю.Г.
екологii
13.00Безпека життєдiяльностi осн. 504лекцiяМБГ-17 - ...ст.в.Шаранова Ю.Г.
екол.
13.00Виробнича санiтарiяв1301лекцiяЦБ-17доц.Чередниченко Л.А.
_Вiвторок_
8.00Безпека експлуатацii iнж.систем в1301лекцiяОП-15доц.Рабiч О.В.
ком.
8.00Безпека при лiквiдацii в1302лекцiяЦБ-18мдоц.Шаломов В.А.
надзв.ситуацiй
9.30Iнженерний захист населення та в1206лекцiяОП-15доц.Карасьов О.Г.
тер.
9.30Виробнича санiтарiяв1303лекцiяБП-15доц.Чередниченко Л.А.
9.30Державне управлiння ох.працi т/бв1302лекцiяЦБ-18мас.Клименко Г.О.
9.30Пожежна безпека виробнтцтвв1301лекцiяЦБ-16+стдоц.Пилипенко О.В.
11.00зОрган.-технiчне забеспечення в1305лекцiяЦБ-18мдоц.Чередниченко Л.А.
атестацii та пасп.роб
11.00Експертиза i охорона працiв1304лекцiяОП-15ас.Клименко Г.О.
11.00Пожежна безпекав1303лекцiяБП-15доц.Пилипенко О.В.
11.00Теорiя горiння та вибухув1301лекцiяЦБ-16+стдоц.Шаломов В.А.
13.00зДержавне управлiння ох.працi т/бв1303лекцiяЦБ-18мас.Клименко Г.О.
_Середа_
8.00зБезпека життєдiяльностi осн. 404практикаЦБ-18
екологii
8.00Органiзацiя безпеки працi в буд-в1301лекцiяЦБ-18мпроф.Сафонов В.В.
вi
8.00Теорiя горiння та вибухув1303практикаЦБ-16+ст
9.30Безпека експлуатацii iнж.систем в1304лекцiяОП-15доц.Рабiч О.В.
ком.
9.30Органiзацiя i проведення 404лекцiяЦБ-18мст.в.Шаранова Ю.Г.
рятувальних робiт
9.30Система контрогю неб шкидл. в1301лекцiяЦБ-16+стас.Клименко Г.О.
факторiв
11.00Безпека експлуатацii iнж.систем в1304практикаОП-15
ком.
11.00Безпека життєдiяльностi осн. 404лекцiяЗУК-18ст.в.Шаранова Ю.Г.
екологii
11.00Система контрогю неб шкидл. в1301практикаЦБ-16+ст
факторiв
_Четвер_
8.00чЕргономiка робочих мiсцьв1305лекцiяЦБ-18мдоц.Шаломов В.А.
9.30чЕргономiка робочих мiсцьв1305лекцiяЦБ-18мдоц.Шаломов В.А.
9.30чПожежна безпека виробнтцтвв1303практикаЦБ-16+ст
9.30зПрiроднi татехногеннi загрозив1303практикаЦБ-16+ст
9.30Експертиза i охорона працiв1304лекцiяОП-15ас.Клименко Г.О.
9.30Основи охорони працi та в1301лекцiяКН-16+стдоц.Рибалка К.А.
цивiльний захист
9.30Охорона працi в будiвництвiв1302лекцiяБП-15доц.Налисько М.М.
11.00Експертиза i охорона працiв1304практикаОП-15
11.00Пожежна безпекав1302практикаБП-15
11.00Прiроднi татехногеннi загрозив1303лекцiяЦБ-16+стдоц.Шаломов В.А.
13.00Захист у надзвичайних ситуацiях в1304лекцiяОП-15доц.Берлов О.В.
та орг.а/р роб.
_П`ятниця_
8.00чВиробнича санiтарiяв1302практикаЦБ-17
8.00Захист у надзвичайних ситуацiях в1304лекцiяОП-15доц.Берлов О.В.
та орг.а/р роб.
9.30чСоцiально-економiчнi основи о/пв1302практикаЦБ-16+ст
9.30Захист у надзвичайних ситуацiях в1304практикаОП-15
та орг.а/р роб.
9.30Культура безпекив1301лекцiяЦБ-17доц.Налисько М.М.
11.00чВиробнича санiтарiяв1302практикаБП-15
11.00зОхорона працi в будiвництвiв1302практикаБП-15
11.00Правовi основи цiв.безпекив1301лекцiяЦБ-18доц.Берлов О.В.

Землевп.,буд.дор.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00Супутникова геодезiя 418лекцiяЗУК-16+стпроф.Могильний С.Г.
с/астрономiя
9.30чТериторiальний землеустрiй422лекцiяЗУК-15доц.Кульбака О.М.
9.30зТериторiальний землеустрiй422практикаЗУК-15
9.30Геодезiя322бпрактикаЗУК-17
9.30Грунтознавство та механiка 418лекцiяАДА-16проф.Кiрiчек Ю.О.
грунтiв
9.30Картографiя419лекцiяЗУК-16+стдоц.Бєгiчев С.В.
9.30Монiторинг технiчного стану328алекцiяАДА-18мдоц.Ландо Є.О.
9.30Топографiя та землевпорядне 502практикаЗУК-18
комп.кресл.
11.00Оцiнка земель422практикаЗУК-18м
11.00Оцiнка та управлiння 418лекцiяЗУК-15проф.Кiрiчек Ю.О.
нерухомiстю
11.00Проектування автомобiльних 419лекцiяАДА-15доц.Балашова Ю.Б.
дорiг та аеродр.
11.00Спецкурс328алекцiяАДА-18мдоц.Дем*яненко В.В.
13.00Геодезiя404лекцiяЗУК-17доц.Бєгiчев С.В.
13.00Спецкурс422практикаАДА-18м
13.00Сталий розвиток мiст i 419лекцiяЗУК-18мдоц.Балашова Ю.Б.
девел.нерух.
13.00Супутникова геодезiя 418практикаЗУК-16+ст
с/астрономiя
14.30чТопографiя та землевпорядне 418лекцiяЗУК-18ас.Кочан С.М.
комп.кресл.
14.30зСучаснi конструкцiйнi матерiали 418практикаАДА-18м
д/о
_Вiвторок_
9.30Модернiзацiя реконструкцiя каф.лекцiяАДА-18мдоц.Дем*яненко В.В.
рем/вiд.роботи
9.30Основи монiторингу та 522лекцiяЗУК-17доц.Фененко В.I.
прогнозування
9.30Оцiнка земель418лекцiяЗУК-18мпроф.Кiрiчек Ю.О.
9.30Реконструкцiя дорiг аерод.422лекцiяАДА-15доц.Балашова Ю.Б.
9.30Фотограмметрiя та дистанцiйне 419лекцiяЗУК-16+стдоц.Бєгiчев С.В.
зондування
11.00чМодернiзацiя реконструкцiя каф.практикаАДА-18м
рем/вiд.роботи
11.00чСталий розвиток мiст i 418практикаЗУК-18м
девел.нерух.
11.00зМодернiзацiя реконструкцiя каф.лекцiяАДА-18мдоц.Дем*яненко В.В.
рем/вiд.роботи
11.00зОцiнка земель418лекцiяЗУК-18мпроф.Кiрiчек Ю.О.
11.00зРеконструкцiя дорiг аерод.419практикаАДА-15
11.00Геодезiчне забеспеченняпри 322блекцiяЦБ-18доц.Фененко В.I.
звед.б/с
11.00Сучаснi технологii орг. 422практикаЗУК-15
виробн.т/п робiт
11.00Фотограмметрiя та дистанцiйне 502практикаЗУК-16+ст
зондування
13.00Сучаснi конструкцiйнi матерiали 418лекцiяАДА-18мдоц.Дем*яненко В.В.
д/о
13.00Сучаснi технологii орг. 422лекцiяЗУК-15доц.Бєгiчев С.В.
виробн.т/п робiт
_Середа_
9.30чIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяАРХ-18-3 - ...доц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
9.30Зеилеустрiй в буд-вi418лекцiяМБГ-18м - ...доц.Фененко В.I.
9.30Картографiя419практикаЗУК-16+ст
9.30Топографiя412лекцiяЗУК-18доц.Бєгiчев С.В.
11.00чЕлектроннi геодезичнi пристроi418практикаЗУК-17
11.00зГрунтознавство та механiка 419практикаАДА-16
грунтiв
11.00зОснови монiторингу та 324практикаЗУК-17
прогнозування
11.00Будiвництво та експлуатацiя 512лекцiяАДА-15доц.Трегуб О.В.
iнж.мереж
11.00Геоiнформацiйнi системи та бази 502практикаЗУК-16+ст
даниих
11.00Оцiнка та управлiння 422практикаЗУК-15
нерухомiстю
13.00чIнженернi вишукування та 418лекцiяАДА-16доц.Трегуб О.В.
проектування дорiг
13.00чМетролог. стандартиз. сертифiк.422лекцiяЗУК-15доц.Ландо Є.О.
13.00зБудiвництво та експлуатацiя 419практикаАДА-15
iнж.мереж
13.00зМетролог. стандартиз. сертифiк.422практикаЗУК-15
13.00зМонiторинг технiчного стану418практикаАДА-18м
13.00Електроннi геодезичнi пристроi404лекцiяЗУК-17доц.Бєгiчев С.В.
14.30зIнженерна геодезiя418МБГ-18 - ...
_Четвер_
8.00Землевпорядне проектування419лекцiяЗУК-16+стдоц.Кульбака О.М.
9.30зIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяАРХ-18-5п - ...доц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
9.30Iнженернi вишукування та 419практикаАДА-16
проектування дорiг
9.30Землевпорядне проектування502практикаЗУК-16+ст
9.30Мунiцiпальнi геоiнформацiйнi 418лекцiяЗУК-18мст.в.Гряник В.О.
системи
11.00чIнженерна геодезiя418практикаТГПВ-18 - ...
11.00зПроектування автомобiльних 418практикаАДА-15
дорiг та аерод.
11.00Iнженернi вишукування та 419лекцiяАДА-16доц.Трегуб О.В.
проектування дорiг
13.00Iнженерна геодезiя422лекцiяТГПВ-18 - ...доц.Трегуб О.В.
_П`ятниця_
8.00Геоiнформацiйнi системи та бази 418лекцiяЗУК-16+стпроф.Могильний С.Г.
даниих
8.00Геодезiя502практикаЗУК-17
9.30чТопографiя502практикаЗУК-18
9.30Iнженерна геодезiя422лекцiяПЦБ-18-4п - ...доц.Ландо Є.О.
9.30Державний земельний кадастр418лекцiяЗУК-16+стпр.Боклач
11.00Iнженерна геодезiя422лекцiяПЦБ-18-2 - ...доц.Ландо Є.О.
11.00Державний земельний кадастр502практикаЗУК-16+ст
11.00Топографiя418практикаЗУК-18

МДК
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
9.30чРозрах.буд.i спор. при дiї 425практикаПЦБ-18-3мп
динамiч. навантажень...
9.30зРозрах.буд.i спор. при дiї 425практикаПЦБ-18-4мп
динамiч. навантажень...
9.30Металевi конструкцiїв1101лекцiяПЦБ-17ст - ...доц.Iвченко Ю.В.
11.00Проект. МК буд.i спор.пiдв.рiвня в1101лекцiяПЦБ-18-4мп - ...
вiдп.
13.00Проект. МК буд.i спор.пiдв.рiвня в1101практикаПЦБ-18-4мп - ...
вiдп.
_Вiвторок_
9.30Будiвельнi конструкцiiв1103лекцiяМБГ-16+ст - ...доц.Ярошенко Д.С.
9.30Металевi конструкцiї а/кв1105лекцiяЛIБ-15доц.Горбачова Т.А.
11.00чМеталевi конструкцiїв1105практикаПЦБ-16-3
11.00зМеталевi конструкцiї а/кв1105практикаЛIБ-15
13.00зБудiвельнi конструкцiiв1103практикаТГПВ-17ст
13.00зМеталевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-16-2
13.00Дерев*янi конструкцiiв1105лекцiяБП-15доц.Кузенко Ю.В.
14.30чМеталевi конструкцiїв1105практикаПЦБ-16-7п
_Середа_
11.00чМеталевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-16-1
11.00Проектув.монтаж i рекон.буд.i в1105лекцiяПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
13.00Проектув.монтаж i рекон.буд.i в1105лекцiяПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
14.30чПроектув.монтаж i рекон.буд.i в1105лекцiяПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
_Четвер_
9.30зIнженернi констр. будiвель i в1104практикаАРХ-16-5п
споруд: МДПК
9.30Iнженернi констр. будiвель i в1101лекцiяАРХ-16-2 - ...доц.Iвченко Ю.В.
споруд. МДПК
9.30Технiчна дiагн.та пiдс. МК буд.i в1103лекцiя/прак.ПЦБ-18-2мн - ...
споруд
9.30Технiчна дiагн.та пiдс. МК буд.i в1105лекцiя/прак.ПЦБ-18-4мп - ...
споруд
11.00зIнженернi констр. будiвель i в1104практикаАРХ-16-2
споруд. МДПК
11.00Iнженернi констр. будiвель i в1101лекцiяАРХ-16-5п - ...доц.Ярошенко Д.С.
споруд: МДПК
11.00Дерев*янi конструкцiiв1103лекцiяЛIБ-15доц.Марченко В.А.
11.00Проектув.монтаж i рекон.буд.i в1105практикаПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
13.00зIнженернi констр. будiвель i в1104практикаАРХ-16-1
споруд. МДПК
13.00зIнженернi констр. будiвель i в1104практикаАРХ-16-4п
споруд: МДПК
13.00зДерев*янi конструкцiiв1103практикаЛIБ-15
13.00Проектув.монтаж i рекон.буд.i в1105практикаПЦБ-16ст - ...
спор.в особ.умов.
14.30чМеталевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-17ст
_П`ятниця_
8.00чКонструкцiї з дерева та пластмасв1001лекцiяПЦБ-15-7п - ...ас.Журба I.П.
8.00зБудiвельнi конструкцiiв1105практикаТГПВ-16 - ...
8.00Розрах.буд.i спор. при дiї в1101лекцiяПЦБ-18-4мп - ...проф.Кулябко В.В.
динамiч. навантажень...
9.30чКонструкцiї з дерева та пластмасв1201лекцiяПЦБ-16ст - ...доц.Марченко В.А.
9.30чМеталевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-16-5
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяВВ-17ст - ...доц.Горбачова Т.А.
9.30Будiвельнi конструкцiiв1005лекцiяТГПВ-17ст - ...доц.Давидов I.I.
9.30Розрах.буд.i спор. при дiї в1101лекцiяПЦБ-18-2мн - ...проф.Кулябко В.В.
динамiч. навантажень...
11.00чРозрах.буд.i спор. при дiї в1104практикаПЦБ-18-1мн
динамiч. навантажень...
11.00зРозрах.буд.i спор. при дiї в1104практикаПЦБ-18-2мн
динамiч. навантажень...
11.00Металевi конструкцiїв1101лекцiяПЦБ-16-7п - ...доц.Давидов I.I.
13.00чМеталевi конструкцiїв1104практикаПЦБ-16-4
13.00зДерев*янi конструкцiiв1104практикаБП-15

Прикл.математ.
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Понедiлок_
8.00чIнформатика324лекцiяПЦБ-18-2 - ...доц.Iльєв I.М.
8.00чАлгоритмiзацiя та програмування327лекцiяКН-18доц.Шибко О.М.
8.00зIнформатика324лекцiяПЦБ-18-4п - ...доц.Iльєв I.М.
8.00зIнформатика116практикаМБГ-18 - ...
8.00зIнформатика та системологiя1006практикаЕКО-18
8.00Чисельнi методи351лекцiяКН-17доц.Вельмагiна Н.О.
9.30чIнформатика324лекцiяТГПВ-18 - ...доц.Шибко О.М.
9.30чIнформатика4004практикаПЦБ-18-3
9.30зIнформатика1007практикаВВ -18
9.30зIнформатика4004практикаПЦБ-18-4п
9.30зIнформатика1007практикаТГПВ-18 - ...
9.30Iнформатика та системологiя328блекцiяЕКО-18проф.Корхiн А. С.
9.30Сучасна теорiя управлiння327лекцiяКН-15+стпроф.Єршова Н.М.
9.30Чисельнi методи116практикаКН-17
11.00Сучасна теорiя управлiння116практикаКН-15+ст
13.00Алгоритмiзацiя та програмування327лекцiяКН-18доц.Шибко О.М.
_Вiвторок_
8.00Веб-технологii веб-дизацн327лекцiяКН-16+стст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30чIнформатика2002лекцiяЦБ-18ст.в.Герасименко С.В.
9.30чВеб-технологii веб-дизацн116практикаКН-16+ст
9.30зОрганiзацiя баз даних та знань116практикаКН-16+ст
9.30зПроектування сучасних iнфор. 502практикаКН-18м
систем
9.30Аналiз вимог до програмного 327лекцiяКН-15+стдоц.Запорожець О.В.
забезпечення
11.00Математичний аналiз324лекцiяКН-18ст.в.Кривенкова Л.Ю.
11.00Проектування iнформацiйних 327лекцiяКН-15+стдоц.Шибко О.М.
систем
13.00чТеорiя ймовiрностi324лекцiяКН-17доц.Цибрiй Л.В.
13.00зТеорiя ймовiрностi1006практикаКН-17
13.00Технологii розподiлених систем 327лекцiяКН-15+стдоц.Шибко О.М.
п/о
14.30чМатематична обробка геодез. 324лекцiяЗУК-17доц.Цибрiй Л.В.
вимiрюв.
14.30зМатематична обробка геодез. 1006практикаЗУК-17
вимiрюв.
_Середа_
8.00чТехнологii розподiлених систем 502практикаКН-15+ст
п/о
8.00зПроектування iнформацiйних 1006практикаКН-15+ст
систем
9.30зВища математика327практикаАРХ-18-3
9.30Математичний аналiз327/322апрактикаКН-18
9.30Моделi та методи прийняття 324лекцiяПМ-18-мпроф.Єршова Н.М.
рiшень i/з
9.30Проектування iнформацiйних 217лекцiяКН-15+стдоц.Шибко О.М.
систем
9.30Системний аналiз351лекцiяКН-16+стдоц.Вельмагiна Н.О.
11.00чIнформатика4004практикаПЦБ-18-2
11.00чВища математика324лекцiяАРХ-18-3 - ...доц.Вельмагiна Н.О.
11.00чКомп`ютерна схемотехнiка217лекцiяКН-17доц.Семенець С.М.
11.00зIнформатика4004практикаПЦБ-18-1
11.00зВища математика327практикаАРХ-18-2
11.00Алгоритмiзацiя та програмування116практикаКН-18
11.00Математичнi методи прийняття 327/324лекцiяКН-18мпроф.Корхiн А. С.
рiшень
11.00Моделi та методи прийняття 1006практикаПМ-18-м
рiшень i/з
11.00Органiзацiя баз даних та знань351лекцiяКН-16+стст.в.Кривенкова Л.Ю.
13.00чТеорiя алгоритмiв1006практикаКН-17
13.00зКомп`ютерна схемотехнiка324лекцiяКН-17доц.Семенець С.М.
13.00Iнформацiйнi системи i 327лекцiяКН-18мпроф.Єршова Н.М.
технол.упр.пр.
14.30Комп`ютерна схемотехнiка1007практикаКН-17
_Четвер_
8.00чГрупова динамiка i комунiкацii327лекцiяКН-18ст.в.Кривенкова Л.Ю.
8.00Технологii розподiлених систем 502практикаКН-15+ст
п/о
9.30чВища математика324лекцiяАРХ-18-5п - ...доц.Вельмагiна Н.О.
9.30Iнформатика327лекцiяПМ-18 - ...ст.в.Герасименко С.В.
9.30Математична обробка геодез. 1007практикаЗУК-17
вимiрюв.
9.30Проектування сучасних iнфор. 521лекцiяКН-18мдоц.Шибко О.М.
систем
9.30Сучасна теорiя управлiння351лекцiяКН-15+стпроф.Єршова Н.М.
11.00чВища математика327практикаАРХ-18-1
11.00чДискретна математика1007практикаКН-18
11.00зВища математика327практикаАРХ-18-5п
11.00зДискретна математика322алекцiяКН-18проф.Корхiн А. С.
11.00Iнформатика4004практикаПМ-18 - ...
11.00Математична обробка геодез. 354лекцiяЗУК-17доц.Цибрiй Л.В.
вимiрюв.
11.00Проектування iнформацiйних 351практикаКН-15+ст
систем
11.00Теорiя прийняття рiшень324лекцiяКН-16+стпроф.Єршова Н.М.
13.00чIнформацiйнi системи i 1006практикаКН-18м
технол.упр.пр.
13.00чСистемний аналiз116практикаКН-16+ст
13.00зВища математика327практикаАРХ-18-4п
13.00зТеорiя прийняття рiшень116практикаКН-16+ст
_П`ятниця_
8.00Архiтектура i проектування 324лекцiяКН-15+стдоц.Семенець С.М.
пр.заб.
8.00Технологii комп. проектування327лекцiяКН-16+стдоц.Власенко Ю.Є.
9.30чАрхiтектура i проектування 1007практикаКН-15+ст
пр.заб.
9.30чКомп`ютерна графiка327лекцiяКН-18доц.Iльєв I.М.
9.30зАналiз вимог до програмного 502практикаКН-15+ст
забезпечення
9.30Технологii комп. проектування116практикаКН-16+ст
11.00Комп`ютерна графiка116практикаКН-18
11.00Росподiльнi комп.системи327лекцiяКН-18мдоц.Власенко Ю.Є.
11.00Теорiя алгоритмiв317лекцiяКН-17доц.Семенець С.М.

Теор.механiки
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Група Викладач
_Вiвторок_
9.30Теоретична механiка521лекцiяПЦБ-18-4п - ...доц.Севастьянова О.Є.
11.00Теоретична механiка521лекцiяПЦБ-18-3 - ...доц.Креймер
11.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-18-4п
_Середа_
9.30Теоретична механiка423лекцiяЦБ-17 - ...доц.Буратинський А.П.
_Четвер_
11.00чТеоретична механiка423практикаМБГ-18 - ...
13.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-18-3
14.30зТеоретична механiка423практикаТГПВ-18 - ...
_П`ятниця_
8.00Теоретична механiка423практикаПЦБ-18-2
9.30Теоретична механiка521лекцiяТГПВ-18 - ...доц.Дьомiн Г.К.
9.30Теоретична механiка404практикаКН-17
9.30Теоретична механiка423практикаПЦБ-18-1
11.00Теоретична механiка423практикаЦБ-17