Розклад сесiї. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 5.

КонсультацiяIспит
Група / Предмет ВикладачДата Час Ауд.Дата Час Ауд.
_ЗУК-17мн_
Стал.розвиток мiст i девел.нерух.доц.Балашова Ю.Б.14.06.20188.0028515.06.201810.00285
Законодавство про нерух.ст.в.Кульбака В.М.18.06.20188.0040419.06.201810.00404
Управлiння земельними ресурсамист.в.Кульбака В.М.20.06.20188.0050421.06.201810.00504
Мунiципальнi геоiн. сист.ст.в.Гряник В.О.21.06.20188.0042222.06.201810.00422
Оцiнка земельпроф.Кiрiчек Ю.О.25.06.20188.0041826.06.201810.00418
_МУ-17м_
Методологiя управлiння пректамипроф.Млодецький В.Р14.06.20188.00в90615.06.201810.00в906
Корпоративне управлiнняпроф.Божанова В.Ю.20.06.20188.00в50121.06.201810.00в501
Управлiння ризикамив мен. ор.проф.Поповиченко I.В.23.06.20188.00в60325.06.201810.00в603
Управлiння пректами орг. перетв.проф.Трiфонов I.В.26.06.20188.00в309а27.06.201810.00в309а
_УП-17м_
Методологiя управлiння пректамипроф.Млодецький В.Р14.06.20188.00в90615.06.201810.00в906
Проектування сучасних iнф. системдоц.Шибко О.М.19.06.20188.0032720.06.201810.00327
Системний аналiз пред. обл.доц.Адегов О.В.21.06.20188.00в20222.06.201810.00в202
Управлiння проектами орг. перет.проф.Трiфонов I.В.26.06.20188.00309а27.06.201810.00309а
_ЦБ-17мн_
Безпека працi при лiкв.н/сдоц.Шаломов В.А.14.06.20188.00в130415.06.201810.00в1304
Судова iнж.техн. експертизапроф.Бєлiков А.С.18.06.20188.00в130119.06.201810.00в1301
Орг. техн.забеспечення а/пдоц.Чередниченко Л.А.20.06.20188.00в130121.06.201810.00в1301
Державне управлiння ох.працiпроф.Сафонов В.В.22.06.20188.00в130125.06.201810.00в1301
Сан.-гiгiєнiчнi основи ВВдоц.Чередниченко Л.А.26.06.20188.00в130127.06.201810.00в1301
_ада мбг-17_
Наукова iноземна мовакаф.14.06.20188.0051215.06.201810.00521
Модернiзацiя.рек. р/в. роб.доц.Папiрник Р.Б.18.06.20188.0035119.06.201810.00351
Управлiння проектамипроф.Трiфонов I.В.20.06.20188.0035421.06.201812.00354
Обг.прийняття еф. рiшеньпроф.Кравчуновська Т.С.22.06.20188.00в1001а25.06.201810.00в1001а
Спецкурс за фахомдоц.Нiкiфорова Т.Д.26.06.20188.00в30227.06.201810.00в302
Спецкурс за фахомдоц..Кузьменко О.М.26.06.20188.0031927.06.201810.00319
Спецкурс за фахомдоц.Нажа П.М.26.06.20188.00в90627.06.201810.00в906
Спецкурс за фахомдоц.Балашова Ю.Б.26.06.20188.0041927.06.201810.00419
Спецкурс за фахомпроф.Разумова О.В.26.06.20188.0040627.06.201810.00406
Копія від 06.07.2018