Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 5.

ЗУК-17мн
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Оцiнка земель418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
13.00Сталевий розвiток мiст422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Балашова Ю.Б.
14.30чСталевий розвiток мiст422практикаЗемлевп.,буд.д
_Вiвторок_
9.30зУправлiння земельними 502практикаЗемлевп.,буд.д
ресурсами
11.00Законодавство про нерухомiстьв401лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Кульбака В.М.
13.00чУправлiння земельними в107лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Кульбака В.М.
ресурсами
_Середа_
11.00зОцiнка земель412практикаЗемлевп.,буд.д
13.00Управлiння земельними в505лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Кульбака В.М.
ресурсами
_Четвер_
9.30Мунiциi геоiнформацiйнi 412лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Гряник В.О.
системи
11.00чОцiнка земель418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
11.00зОрганiзацiя науково-досл.роботи 418практикаЗемлевп.,буд.д
магiстрiв
13.00Мунiциi геоiнформацiйнi 418лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Гряник В.О.
системи
МУ-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
13.00Управлiння ризикамi в в501лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
менеджментi орг.
_Вiвторок_
11.00Наукова iноземна мова515практикаIноземн.мови
13.00Методологiя управлiння в603лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
проектами
14.30Методологiя управлiння в603практикаМУП i Л
проектами
_Середа_
9.30Теорiя i практика системного в205лекцiяСис.ан. та доц. Черноморець
аналiзумод.у ТГП
11.00чУправлiння проектами орг. пер.309алекцiяТехн.будiв.вир.проф.Трiфонов I.В.
11.00зУправлiння проектами орг. пер.310практикаТехн.будiв.вир.
13.00Корпоративне управлiнняв1005лекцiяМУП i Лпроф.Божанова В.Ю.
14.30чКорпоративне управлiнняв501МУП i Лпроф.Божанова В.Ю.
_Четвер_
11.00чТеорiя i практика системного в202практикаСис.ан. та
аналiзумод.у ТГП
13.00Дiлове адмiнiструванняв1207лекцiяМУП i Лдоц.Уфiмцева О.Ю.
УП-17м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30зIнтелектуальна власнiстьв602лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
11.00Проектування сучасних iнф. сист.327лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
13.00чПроектування сучасних iнф. сист.502практикаПрикл.математ.
_Вiвторок_
11.00Наукова iноземна мова515практикаIноземн.мови
13.00Методологiя управлiння в603лекцiяМУП i Лпроф.Млодецький В.Р
проектами
14.30Методологiя управлiння 502практикаМУП i Л
проектами
_Середа_
9.30Теорiя i практика системного в205лекцiяСис.ан. та доц. Черноморець
аналiзумод.у ТГП
11.00чУправлiння проектами орг. пер.309алекцiяТехн.будiв.вир.проф.Трiфонов I.В.
11.00зУправлiння проектами орг. пер.310практикаТехн.будiв.вир.
_Четвер_
9.30Системний аналiз п/ов202лекцiяСис.ан. та доц.Адегов О.В.
мод.у ТГП
11.00чТеорiя i практика системного в202практикаСис.ан. та
аналiзумод.у ТГП
11.00зСистемний аналiз п/ов202практикаСис.ан. та
мод.у ТГП
ЦБ-17мн
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00Цивiльний захист404лекцiяБЖДдоц.Карасьов О.Г.
13.00Органiзацiйно-в1301лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
технiчнезабеспечення ат.
14.30зБезпека при лiквiдацii надзв. в1301практикаБЖД
ситуацiй
_Вiвторок_
9.30Судова iнженерно-технiчна в1302лекцiяБЖДпроф.Бєлiков А.С.
експертиза
11.00чСудова iнженерно-технiчна в1305практикаБЖД
експертиза
11.00зЦивiльний захист404практикаБЖД
13.00чОрганiзацiйно-в1302практикаБЖД
технiчнезабеспечення ат.
_Середа_
8.00Державне управлiння о/п.в1303лекцiяБЖДпроф.Сафонов В.В.
9.30Безпека при лiквiдацii надзв. в1305лекцiяБЖДдоц.Шаломов В.А.
ситуацiй
_Четвер_
11.00Менеджмент та органiзацiя в1004лекцiяБЖДдоц. Бунько
безпеки
13.00Санiтарно-гiгiiєнiчнi основи ВВв1305лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
ада мбг-17
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
11.00чМодернiзацiя реконструкцiя р/в 319практикаТехн.будiв.вир.
роботи
11.00зМодернiзацiя реконструкцiя р/в 310лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Папiрник Р.Б.
роботи
13.00Управлiння проектами319практикаТехн.будiв.вир.
_Вiвторок_
9.30Обгрунтування прийняття в906лекцiяПОВпроф.Кравчуновська
ришень б.Т.С.
11.00Управлiння проектами310лекцiяТехн.будiв.вир.проф.Трiфонов I.В.
_Середа_
11.00Спецкурсв905лекцiяПроф. кафедри
13.00Спецкурс406практикаПроф. кафедри
14.30Спецкурсв301практикаПроф. кафедри
_Четвер_
9.30Матерiально-тнхнiчне та в801алекцiяПОВдоц.Дьяченко Л.Ю.
фiн.заб.буд.
11.00чЗемлеустрiй в будiвництвi ц. iн.422лекцiяЗемлевп.,буд.дст.в.Кульбака В.М.
13.00чЗемлеустрiй в будiвництвi ц. iн.422практикаЗемлевп.,буд.д
Копія від 06.07.2018