ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
07.09.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 4.

АДА-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи i фундаменти418лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Кiрiчек Ю.О.
11.00Економiка будiвництвав1001алекцiяОЕ i УППдоц.Щеглова О.Ю.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чЕкономiка будiвництвав1004лекцiяОЕ i УППдоц.Щеглова О.Ю.
9.30зОснови i фундаменти419практикаЗемлевп.,буд.д
11.00с.к.Технологiя будiвництва 319лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Ганник М.I.
автодорог та аеродромiв
13.00зс.к.Технологiя будiвництва 309апрактикаТехн.будiв.вир.
автодорог та аеродромiв
_Середа_
9.30Основи охорони працi та в1305лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
цивiльний захист
11.00Органiзацiя будiвництвав801алекцiяПОВдоц.Чашин Д.Ю.
13.00Органiзацiя будiвництвав801практикаПОВ
_Четвер_
9.30с. к. Iнженерна геодезiя419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Дем*яненко В.В.
11.00чс. к. Iнженерна геодезiя419практикаЗемлевп.,буд.д
11.00зМетрологiя та стандартизацiя419практикаЗемлевп.,буд.д
_П`ятниця_
8.00зОснов. автом. виробн. процессiв419практикаЗемлевп.,буд.д
9.30Основ. автом. виробн. процессiв419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
11.00Метрологiя та стандартизацiя419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Ландо Є.О.
БП-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Економiка будiвництвав1004лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
11.00чЕкономiка будiвництвав1004практикаОЕ i УПП
11.00зОснови i фундаментив901практикаО та Ф
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Металевi конструкцiїв1103лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
11.00чМеталевi конструкцiїв1103практикаМДК
11.00зОрганiзацiя будiвництвав1103практикаПОВ
_Середа_
9.30Основи охорони працi та в1303лекцiяБЖДдоц.Рабiч О.В.
цивiльний захист
11.00Органiзацiя будiвництвав901алекцiяПОВдоц.Чашин Д.Ю.
13.00с.к.ТСП309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дзюбан О.В.
_Четвер_
9.30Основи i фундаментив905лекцiяО та Фдоц.Бiкус К.М.
11.00Виробнича база271лекцiяТБМ,вир.та доц.Рябошапка А.М.
конс
_П`ятниця_
8.00чОснови автоматизованного в1105лекцiяМДКдоц.Давидов I.I.
проектування
8.00зОснови автоматизованного в1105практикаМДК
проектування
9.30Залiзобетоннi та кам`янi в301лекцiяЗБКдоц.Котов М.А.
конструкцiї
11.00зЗалiзобетоннi та кам`янi в302практикаЗБК
конструкцiї
ЗУК-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнженерна геодезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Iшутiна Г.С.
11.00Iнвестицiйний аналiз та в1005лекцiяОЕ i УППдоц.Спiрiдонова К.О.
фiнансова дiяльнiсть
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
11.00чОснови будiвництва i 418практикаЗемлевп.,буд.д
геоiнженерii
11.00зОхорона iнтелектуальноi в608практикаУкраiнознавств
власностi
13.00Основи будiвництва i 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
геоiнженерii
_Середа_
9.30Основи охорони працi та в1305лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
цивiльний захист
11.00Автомобiльнi дорогi419практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
9.30чIнвестицiйний аналiз та в1001апрактикаОЕ i УПП
фiнансова дiяльнiсть
9.30зКадастр земельних ресурсiв502практикаЗемлевп.,буд.д
11.00Охорона iнтелектуальноi в603лекцiяУкраiнознавствдоц.Бабенко В.А.
власностi
_П`ятниця_
9.30Iнженерна геодезiя418практикаЗемлевп.,буд.д
11.00Кадастр земельних ресурсiв418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Кульбака О.М.
13.00Автомобiльнi дорогi418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
КН-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЗалiзобетоннi та кам`янi в302практикаЗБК
конструкцiї
9.30зМеталевi конструкцiїв1103практикаМДК
11.00Металевi конструкцiїв1103лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iнтелектуальний аналiз даних327лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30чIнтелектуальний аналiз даних1006практикаПрикл.математ.
9.30зТехнологii захiсту iнформацii116практикаПрикл.математ.
11.00Залiзобетоннi та кам`янi в302лекцiяЗБКдоц.Кожанов Ю.О.
конструкцiї
_Середа_
9.30Технологii захiсту iнформацii324лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
11.00Моделювання систем324лекцiяПрикл.математ.проф.Косолап А.I.
13.00чМоделювання систем116практикаПрикл.математ.
_Четвер_
9.30чМеханiка грунтiв та робота в901лекцiяО та Фас.Загiльский В.А.
фундаментiв
9.30зМеханiка грунтiв та робота в901практикаО та Ф
фундаментiв
11.00Технологii розподiлених систем327лекцiяПрикл.математ.доц.Перетятько А.С.
13.00зТехнологii розподiлених систем116практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30Операцiйнi системи324лекцiяПрикл.математ.доц.Власенко Ю.Є.
11.00Операцiйнi системи116практикаПрикл.математ.
КН-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чЗалiзобетоннi та кам`янi в302практикаЗБК
конструкцiї
9.30зМеталевi конструкцiїв1103практикаМДК
11.00Металевi конструкцiїв1103лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iнтелектуальний аналiз даних327лекцiяПрикл.математ.ст.в.Кривенкова Л.Ю.
9.30чIнтелектуальний аналiз даних1006практикаПрикл.математ.
9.30зТехнологii захiсту iнформацii116практикаПрикл.математ.
11.00Залiзобетоннi та кам`янi в302лекцiяЗБКдоц.Кожанов Ю.О.
конструкцiї
_Середа_
9.30Технологii захiсту iнформацii324лекцiяПрикл.математ.доц.Iльєв I.М.
11.00Моделювання систем324лекцiяПрикл.математ.проф.Косолап А.I.
13.00чМоделювання систем116практикаПрикл.математ.
_Четвер_
9.30чМеханiка грунтiв та робота в901лекцiяО та Фас.Загiльский В.А.
фундаментiв
9.30зМеханiка грунтiв та робота в901практикаО та Ф
фундаментiв
11.00Технологii розподiлених систем327лекцiяПрикл.математ.доц.Перетятько А.С.
13.00зТехнологii розподiлених систем116практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30Операцiйнi системи324лекцiяПрикл.математ.доц.Власенко Ю.Є.
11.00Операцiйнi системи116практикаПрикл.математ.
ЛIБ-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Економiка будiвництвав1004лекцiяОЕ i УППдоц.Попова В.В.
11.00чЕкономiка будiвництвав1004практикаОЕ i УПП
11.00зОснови i фундаментив901практикаО та Ф
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Металевi конструкцiїв1103лекцiяМДКдоц.Горбачова Т.А.
11.00чМеталевi конструкцiїв1103практикаМДК
11.00зОрганiзацiя будiвництвав1103практикаПОВ
_Середа_
9.30Основи охорони працi та в1303лекцiяБЖДдоц.Рабiч О.В.
цивiльний захист
11.00Органiзацiя будiвництвав901алекцiяПОВдоц.Чашин Д.Ю.
13.00с.к.ТСП309лекцiяТехн.будiв.вир.доц.Дзюбан О.В.
_Четвер_
9.30Основи i фундаментив905лекцiяО та Фдоц.Бiкус К.М.
11.00Виробнича база271лекцiяТБМ,вир.та доц.Рябошапка А.М.
конс
_П`ятниця_
8.00чОснови автоматизованного в1105лекцiяМДКдоц.Давидов I.I.
проектування
8.00зОснови автоматизованного в1105практикаМДК
проектування
9.30Залiзобетоннi та кам`янi в301лекцiяЗБКдоц.Котов М.А.
конструкцiї
11.00зЗалiзобетоннi та кам`янi в302практикаЗБК
конструкцiї
ОП-15
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Державне соцiальне в1207лекцiяБЖДдоц.Капленко Г.Г.
страхування вiд н/в
11.00Органiзацiя наглядноi дiяльностi в1207лекцiяБЖДдоц.Капленко Г.Г.
в галузi
13.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Безпека експлуатацii б/св1207практикаБЖД
11.00Органiзацiя наглядовоi в1207практикаБЖД
дiяльностi в галузi о/п
13.00зРозслiдування аналiз та облiк н/вв1302практикаБЖД
_Середа_
8.00Психологiя працi та ii безпекав1303лекцiяБЖДдоц.Рабiч О.В.
9.30Пожежна безпека виробництвав1302лекцiяБЖДдоц.Пилипенко О.В.
11.00Пожежна безпека виробництвав1301практикаБЖД
_Четвер_
9.30чБезпека експлуатацii б/св1304лекцiяБЖДпроф.Дiденко Л.М.
9.30зПожежна безпека виробництвав1304лекцiяБЖДдоц.Пилипенко О.В.
11.00Безпека експлуатацii б/св1304лекцiяБЖДпроф.Дiденко Л.М.
_П`ятниця_
9.30Розслiдування аналiз та облiк н/вв1302лекцiяБЖДдоц.Налисько М.М.
11.00Управлiння цивiльною безпекаюв1304лекцiяБЖДдоц.Налисько М.М.