Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 2.

АДА-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401 в701лекцiяПроф. кафедрикаф.
_Вiвторок_
8.00Будiвельна механiкав105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30чМетали та зварювання284практикаМатер.обр.мат.
9.30зУкраїнська мовав603практикаУкраiнознавств
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
13.00чОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зПланування мiст i транспорт427блекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
_П`ятниця_
8.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
ЗУК-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Основи монiорингу та прогноз.422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Математична обробка геодез. 419лекцiяЗемлевп.,буд.дпроф.Могильний С.Г.
вимiрюв.
14.30зМатематична обробка геодез. 419практикаЗемлевп.,буд.д
вимiрюв.
_Вiвторок_
9.30Еектроннi геодезичнi прилади285практикаЗемлевп.,буд.д
11.00Геоезiя422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Iшутiна Г.С.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Економiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00Геоезiя502практикаЗемлевп.,буд.д
_Четвер_
8.00чГеоезiя419практикаЗемлевп.,буд.д
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чОснови монiорингу та прогноз.404практикаЗемлевп.,буд.д
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00чОснови монiорингу та прогноз.419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Фененко В.I.
13.00зЕектроннi геодезичнi прилади419лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
_П`ятниця_
8.00Земельне правов306алекцiяЕк.теор.,праваас.Скачедуб С.А.
9.30Земельне правов306апрактикаЕк.теор.,права
11.00Математична обробка геодез. 404практикаЗемлевп.,буд.д
вимiрюв.
КН-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Чисельнi методи328блекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401 в701лекцiяПроф. кафедрикаф
_Вiвторок_
9.30Будiвельне матерiалознавство165лекцiяТБМ,вир.та проф.Сторожук М.А.
конс
11.00Чисельнi методи116практикаПрикл.математ.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00Теорiя агоритмiв324лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
9.30Економiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00чТеорiя ймовiрностей327лекцiяПрикл.математ.доц.Цибрiй Л.В.
11.00зТеорiя ймовiрностей116практикаПрикл.математ.
_Четвер_
8.00Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкидоц.Шаповал А.В.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00зТеоретична механiка423практикаТеор.механiки
13.00чТеоретична механiка423практикаТеор.механiки
13.00зКомптерна схемотехнiка а/к1006практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
9.30Комптерна схемотехнiка а/к351лекцiяПрикл.математ.доц.Семенець С.М.
11.00чКомптерна схемотехнiка а/к116практикаПрикл.математ.
11.00зТеорiя агоритмiв116практикаПрикл.математ.
МГБ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401 в701лекцiяПроф. кафедрикаф.
_Вiвторок_
8.00Будiвельна механiкав105лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30чМетали та зварювання284лекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
9.30зУкраїнська мовав603практикаУкраiнознавств
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
13.00чОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зПланування мiст i транспорт427блекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
_П`ятниця_
8.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
ЦБ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Технологiя виконання робiт б/кв1305лекцiяБЖДпроф.Дiденко Л.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедрикаф
_Вiвторок_
8.00чВиробнича санiтарiяв1303лекцiяБЖД
8.00зМетоди звеення ОiФв901практикаО та Ф
9.30Методи звеення ОiФв901лекцiяО та Фдоц.Нажа П.М.
11.00Виробнича санiтарiяв1301лекцiяБЖДдоц.Чередниченко Л.А.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Економiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,праваст.в.Филимонова О.Л.
11.00Будiвельна фiзика427блекцiяАрхiтектурикаф.
13.00чБудiвельна фiзика427блекцiяАрхiтектурикаф.
13.00зБудiвельна фiзика427бпрактикаАрхiтектури
_Четвер_
8.00Теоретична механiка521лекцiяТеор.механiкидоц.Шаповал А.В.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чТехнологiя виконання робiт б/кв1302лекцiяБЖДпроф.Дiденко Л.М.
13.00чУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
_П`ятниця_
8.00Технологiя виконання робiт б/кв1305практикаБЖД
9.30Теоретична механiка423практикаТеор.механiки
Копія від 19.04.2018