ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
07.09.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Будiвельний. Курс 1.

АДА-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Хiмiя214практикаХiмii
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00чВища математика522практикаВищ.математик
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00зIнформатика116практикаПрикл.математ.
_Четвер_
8.00Iнженерна та комп`ютерна 328бпрактикаНар.геометрii
графiка
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика353лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
8.00Iноземна мова516практикаIноземн.мови
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
ЗУК-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iноземна мова513практикаIноземн.мови
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Вища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
_Вiвторок_
9.30Iнформатика та програмування324лекцiяПрикл.математ.проф.Корхiн А. С.
11.00Iнформатика та програмування1007практикаПрикл.математ.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00зВища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Чумак Л.О.
9.30Iсторiя української культурив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Веселова С.I.
13.00Фiзика407практикаФiзики
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Топографiя504лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Бєгiчев С.В.
13.00Топографiя504практикаЗемлевп.,буд.д
_П`ятниця_
8.00Вища математика519практикаВищ.математик
9.30Iноземна мова516практикаIноземн.мови
11.00чТопографiя422практикаЗемлевп.,буд.д
КН-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
9.30Вступ до спецiальностi327лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Iноземна мова513практикаIноземн.мови
11.00Iнформатика116практикаПрикл.математ.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Лiнiйна алгебра аналiт.геометр.322алекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
13.00Математичний аналiз327практикаПрикл.математ.
14.30Iноземна мова516практикаIноземн.мови
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Дискретна математика351лекцiяПрикл.математ.проф.Корхiн А. С.
13.00Дискретна математика327практикаПрикл.математ.
_П`ятниця_
11.00Лiнiйна алгебра аналiт.геометр.324практикаПрикл.математ.
13.00Математичний аналiз324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
МБГ-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Хiмiя214практикаХiмii
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00чВища математика522практикаВищ.математик
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00зIнформатика116практикаПрикл.математ.
_Четвер_
8.00Iнженерна та комп`ютерна 328бпрактикаНар.геометрii
графiка
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика353лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_П`ятниця_
8.00Iноземна мова516практикаIноземн.мови
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
ЦБ-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iнформатика327лекцiяПрикл.математ.ст.в.Герасименко С.В.
9.30чIнформатика116практикаПрикл.математ.
9.30зIнженерна та комп`ютерна 328бпрактикаНар.геометрii
графiка
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Фiзика412лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
_Вiвторок_
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Волкова С.П.
11.00Вища математика322блекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
13.00чВища математика522практикаВищ.математик
13.00зХiмiя214практикаХiмii
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика522лекцiяВищ.математикдоц.Долгова I.М.
13.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
_П`ятниця_
9.30Вища математика519практикаВищ.математик
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.