Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 2.

ВВ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедри
_Вiвторок_
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Будiвельне матерiалознавство163практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
13.00чМетали та зварювання181практикаМатер.обр.мат.
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Будiвельна механiкав106практикаБуд.мех.та ОМ
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
ВВ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедри
_Вiвторок_
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Будiвельне матерiалознавство163практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
13.00чМетали та зварювання181практикаМатер.обр.мат.
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Будiвельна механiкав106практикаБуд.мех.та ОМ
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
ЕКО-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Аналiтична хiмiя та санiтарно-221лекцiяХiмiiдоц.Амiруллоєва Н.В.
хiмiч.аналiз
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Аналiтична хiмiя та санiтарно-221практикаХiмii
хiмiч.аналiз
11.00Еколог.аспекти виробн.будiв. 171лекцiяТБМ,вир.та доц.Савiн Ю.Л.
мат-лiв,вир. та констконс
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Екотрофологiяв209лекцiяЕкологiiдоц.Яковишина Т.Ф.
11.00Еколог.аспекти виробн.будiв. 165практикаТБМ,вир.та
мат-лiв,вир. та констконс
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Грунтознавствов205лекцiяЕкологiiас.Щербак О.С.
13.00чГрунтознавствов205практикаЕкологii
13.00зЛандшафтна архiтектура427бпрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00Ландшафтна архiтектура427алекцiяАрхiтектуридоц.Саньков П.М.
9.30Фiтомелiорацiяв106лекцiяЕкологiiас.Щербак О.С.
11.00чФiтомелiорацiяв106практикаЕкологii
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
ТБК-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедри
_Вiвторок_
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Будiвельне матерiалознавство163практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
13.00чМетали та зварювання181практикаМатер.обр.мат.
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Будiвельна механiкав106практикаБуд.мех.та ОМ
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
11.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
ТГПВ-16
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедри
14.30Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
_Вiвторок_
8.00Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зМетали та зварювання181практикаМатер.обр.мат.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30чОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
9.30зПланування мiст i транспорт427бпрактикаАрхiтектури
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зУкраїнська мовав603практикаУкраiнознавств
13.00чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
11.00зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
ТГПВ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд359лекцiяАрхiтектурипроф.Разумова О.В.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Гуманiтарний блокв401. в701лекцiяПроф. кафедри
14.30Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
_Вiвторок_
9.30Будiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00чПланування мiст i транспорт217лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
9.30чПланування мiст i транспорт427бпрактикаАрхiтектури
9.30зОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
11.00Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
_Четвер_
8.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Панченко С.П.
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00чБудiвельне матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та ст.в.Мосьпан В.I.
конс
11.00зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
_П`ятниця_
9.30чIнженерна геологiя358лекцiяО та Фдоц.Левченко Г.М.
9.30зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00чМетали та зварювання322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Ротт Н.О.
11.00зМетали та зварювання181практикаМатер.обр.мат.
13.00чАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
Копія від 06.07.2018