. | | | | | | | | |
| ВВ-22-1 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | проф.Шпирько М.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | | лекцiя | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Теорет.основи техн.очистки | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Амiруллоєва Н.В. |
| | | | при.сточ.вод | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | | лекцiя | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 162 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Дехта Т.М. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 273 | практика | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 270 | практика | Укр. док. та IД | доц.Баранник О.Ю. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | 427а | практика | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | 427а | практика | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Теорет.основи техн.очистки | 012 | практика | ВВ i гiдравлiки | ст.в.Журавльова О.А. |
| | | | при.сточ.вод | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | 553 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Любушкiн В.I. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
. | | | | | | | | |
| ВВ-22-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | проф.Шпирько М.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | | лекцiя | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Теоретич.основи технол.очистки | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Амiруллоєва Н.В. |
| | | | прир.ст.вод | | | | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | | лекцiя | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Теоретич.основи технол.очистки | 012 | практика | ВВ i гiдравлiки | ст.в.Журавльова О.А. |
| | | | прир.ст.вод | | | | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 162 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Дехта Т.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | 427а | практика | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 273 | практика | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | 427а | практика | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 171 | практика | Укр. док. та IД | доц.Баранник О.Ю. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | 553 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Любушкiн В.I. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
. | | | | | | | | |
| ТГПВ-22-1 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | проф.Шпирько М.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | | лекцiя | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | | лекцiя | ОВ,К та ТГП | доц.Ткачова В.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | | лекцiя | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 273 | практика | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 271 | практика | Укр. док. та IД | ст.в.Стадник Н.В. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 162 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 165 | практика | ТБМ,вир.та конс | ас.Морозевич О.Г. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | 427а | практика | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | 108 | практика | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | 553 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | 168 | пр./лаб. | ОВ,К та ТГП | доц.Ткачова В.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | 553 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Любушкiн В.I. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
. | | | | | | | | |
| ТГПВ-22-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | проф.Шпирько М.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | | лекцiя | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | БЖД та техногенна безпека | | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | | лекцiя | ОВ,К та ТГП | доц.Ткачова В.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | | лекцiя | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Тепломасообмiн | 168 | пр./лаб. | ОВ,К та ТГП | доц.Ткачова В.В. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 162 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 165 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Морозевич О.Г. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна пiдгот.мiск.територiй | 108 | практика | Архiтектури | доц.Маковецький Б.I. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Опiр матерiалiв | 271 | практика | БТМ та ОМ | доц.Кожемякiна I.Ф |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Ландшафтна архiтектура | 427а | практика | Архiтектури | проф.Разумова О.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
_ | | 14.30 | | | | | | |
| | | | Українська мова (за проф.спрям.) | 270 | практика | Укр. док. та IД | доц.Рощина Ю.М. |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Електропост.електрообл.в буд-вi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Електротехнiка в будiвництвi | 121 | практика | Ф i ПД | ст.в.Волнянська I.П. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Зварювання та iншi способи | 553 | практика | Матер.обр.мат. | ст.в.Любушкiн В.I. |
| | | | з'ед.мат-лiв | | | | |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Проблеми розробки теплоiз.мат-лiв | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Грузiн Н.В. |