ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
07.09.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.ЦI та Е. Курс 1.

ВВ -18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
14.30Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
_Вiвторок_
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Iнженерна та комп`ютерна 328апрактикаНар.геометрii
графiка
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00зIнформатика116практикаПрикл.математ.
9.30Хiмiя219практикаХiмii
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00чВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика353лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Вища математика519практикаВищ.математик
_П`ятниця_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Перетокiн А.Г.
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
ЕКО-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Обчислювальна технiка з 351лекцiяПрикл.математ.проф.Корхiн А. С.
основами програмування
9.30Обчислювальна технiка з 351практикаПрикл.математ.
основами програмування
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова516апрактикаIноземн.мови
_Вiвторок_
9.30Геологiя з основами в906лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
геоморфологiї
11.00Вища математика519лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
9.30Топографiя з основами 418лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Ландо Є.О.
картографiї
11.00чВступ до фахув701лекцiяЕкологiiст.в.Гiльов В.В.
11.00зВступ до фахув701практикаЕкологii
13.00Iноземна мова513практикаIноземн.мови
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Фiзика407лекцiяФiзикидоц.Соколовський С.О.
13.00чФiзика407практикаФiзики
13.00зТопографiя з основами 419практикаЗемлевп.,буд.д
картографiї
_П`ятниця_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Перетокiн А.Г.
11.00чВища математика519практикаВищ.математик
11.00зГеологiя з основами в906практикаО та Ф
геоморфологiї
ТБК-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
14.30Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
_Вiвторок_
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Iнженерна та комп`ютерна 328апрактикаНар.геометрii
графiка
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00зIнформатика116практикаПрикл.математ.
9.30Хiмiя219практикаХiмii
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00чВища математика519лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика353лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Вища математика519практикаВищ.математик
_П`ятниця_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Перетокiн А.Г.
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.
ТГПВ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зСАПР та комп`ютернi технологii1006практикаО та В
9.30Iнженернаi мережiВ1201лекцiяО та Вдоц.Колесник I.О.
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Економiчна теорiяв401лекцiяЕк.теор.,правадоц.Шевцова С.А.
11.00Термодинамiка та 353лекцiяСис.ан. та
тепломасообмiнмод.у ТГП
13.00Термодинамiка та в202практикаСис.ан. та
тепломасообмiнмод.у ТГП
_Середа_
9.30Будiвельна механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00чВиробнича база будiвництва354лекцiяТБМ,вир.та доц.Рябошапка А.М.
конс
11.00зВиробнича база будiвництва165практикаТБМ,вир.та
конс
13.00зIнженернi мережiв1207практикаО та В
_Четвер_
9.30Будiвельна теплофiзiкав1201лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
11.00чБудiвельна теплофiзiкав1202лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
11.00зБудiвельна механiкав101лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
13.00чТермодинамiка та в202практикаСис.ан. та
тепломасообмiнмод.у ТГП
13.00зСАПР та комп`ютернi технологiiв1201лекцiяО та Вдоц.Ляховецька М.М.
_П`ятниця_
8.00Санiтарно-гiгiеничнi основи в1201лекцiяО та Вас.Каспiйцева В.Ю.
спецiальности
9.30Термодинамiка та 353лекцiяСис.ан. та
тепломасообмiнмод.у ТГП
ТГПВ-18
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Iнформатика324лекцiяПрикл.математ.доц.Шибко О.М.
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
14.30Iноземна мова513. 516практикаIноземн.мови
_Вiвторок_
9.30Iнженерна та комп`ютерна 328алекцiяНар.геометрiiст.в.Седлецька О.В.
графiка
11.00Iнженерна та комп`ютерна 328апрактикаНар.геометрii
графiка
13.00Фiзичне вихованняФiзвиховання
_Середа_
8.00зIнформатика116практикаПрикл.математ.
9.30Хiмiя219практикаХiмii
11.00Вища математика352лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00чВища математика519практикаВищ.математик
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняФiзвиховання
11.00Вища математика353лекцiяВищ.математикдоц.Левкович О.О.
13.00Вища математика519практикаВищ.математик
_П`ятниця_
9.30Iсторiя та культура Українив601лекцiяУкраiнознавствдоц.Перетокiн А.Г.
11.00Хiмiя217лекцiяХiмiiпроф.Нейковський С.I.