ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. ректора Н.Т. Верхоглядова
07.09.2018

Розклад занять. 1 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Архiтектурний. Курс 2.

АРХ-17-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30чЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
9.30зРисунок5003практикаОсн.
архiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чСкульптура172практикаОсн.
архiтектури
9.30чАрхiтектурна композицiя517практикаОсн.
архiтектури
9.30зАрхiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00чОснови теорiї спорудв102практикаБуд.мех.та ОМ
9.30Арх.конструкцiї цивiльних 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
будiвель i споруд
11.00Матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
_Четвер_
8.00чНарисна геометрiя328алекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
9.30чОснови теорiї споруд354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
9.30зУкраїнська мова за проф.спрям.в601лекцiяУкраiнознавствдоц.Богуславська Л.Г.
11.00чНарисна геометрiя1007практикаНар.геометрii
11.00зУкраїнська мова за проф.спрям.в608практикаУкраiнознавств
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00Iсторiя архiтектури i 510лекцiяОсн. ас.Чуднивець А.С.
мiстобудуванняархiтектури
9.30Скульптура172практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
АРХ-17-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30Скульптура172практикаОсн.
архiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30чСкульптура172практикаОсн.
архiтектури
9.30зОснови теорiї спорудв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30Арх.конструкцiї цивiльних 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
будiвель i споруд
11.00Матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
13.00Архiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
_Четвер_
8.00чНарисна геометрiя328алекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
9.30чОснови теорiї споруд354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
9.30зУкраїнська мова за проф.спрям.в601лекцiяУкраiнознавствдоц.Богуславська Л.Г.
11.00чУкраїнська мова за проф.спрям.в608практикаУкраiнознавств
11.00зНарисна геометрiя1007практикаНар.геометрii
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00Iсторiя архiтектури i 510лекцiяОсн. ас.Чуднивець А.С.
мiстобудуванняархiтектури
9.30чРисунок5003практикаОсн.
архiтектури
9.30зЖивопис i теорiя кольору5006практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
АРХ-17-4п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30Iноземна мова107практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чАрхiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
8.00зРисунок5003практикаОсн.
архiтектури
9.30чНарисна геометрiя1007практикаНар.геометрii
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова107практикаIнт.навч.iн.мов
14.30Iноземна мова512практикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00чУкраїнська мова за проф.спрям.в603практикаУкраiнознавств
8.00зАрхiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
9.30Матерiалознавство388лекцiяГiдравлiкипроф.Дерев*янко В.М
11.00Арх.конструкцiї цивiльних 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
будiвель i споруд
13.00чСкульптура172практикаОсн.
архiтектури
_Четвер_
8.00зНарисна геометрiя328алекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
9.30чУкраїнська мова за проф.спрям.в601лекцiяУкраiнознавствдоц.Богуславська Л.Г.
9.30зОснови теорiї споруд354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00чОснови теорiї спорудв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00зЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00Скульптура172практикаОсн.
архiтектури
9.30Iсторiя архiтектури i 510лекцiяОсн. ас.Чуднивець А.С.
мiстобудуванняархiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
АРХ-17-5п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30Iноземна мова452, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Скульптура172практикаОсн.
архiтектури
_Вiвторок_
8.00зНарисна геометрiя1007практикаНар.геометрii
9.30чРисунок5003практикаОсн.
архiтектури
9.30зСкульптура172практикаОсн.
архiтектури
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iноземна мова452, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
_Середа_
8.00чАрхiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
8.00зУкраїнська мова за проф.спрям.в603практикаУкраiнознавств
9.30Матерiалознавство388лекцiяГiдравлiкипроф.Дерев*янко В.М
11.00Арх.конструкцiї цивiльних 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
будiвель i споруд
13.00Iноземна мова409, 512практикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00зНарисна геометрiя328алекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
9.30чУкраїнська мова за проф.спрям.в601лекцiяУкраiнознавствдоц.Богуславська Л.Г.
9.30зОснови теорiї споруд354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
11.00чЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
11.00зОснови теорiї спорудв105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00зАрхiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
9.30Iсторiя архiтектури i 510лекцiяОсн. ас.Чуднивець А.С.
мiстобудуванняархiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
АРХ-18ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30чОснови теорiї спорудв106практикаБуд.мех.та ОМ
9.30зЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чРисунок5003практикаОсн.
архiтектури
9.30чУкраїнська мова за проф.спрям.в602практикаУкраiнознавств
9.30зНарисна геометрiя1007практикаНар.геометрii
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00чСкульптура172практикаОсн.
архiтектури
9.30Арх.конструкцiї цивiльних 427влекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
будiвель i споруд
11.00Матерiалознавство279лекцiяТБМ,вир.та проф.Шпирько М.В.
конс
_Четвер_
8.00чНарисна геометрiя328алекцiяНар.геометрiiпроф.Ткач Д.I.
9.30чОснови теорiї споруд354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Волчок Д.Л.
9.30зУкраїнська мова за проф.спрям.в601лекцiяУкраiнознавствдоц.Богуславська Л.Г.
11.00Скульптура172практикаОсн.
архiтектури
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00Iсторiя архiтектури i 510лекцiяОсн. ас.Чуднивець А.С.
мiстобудуванняархiтектури
9.30Архiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури