Розклад сесiї
ЗАТВЕРДЖУЮ
ректор M.В. Савицький
01.03.2019

Розклад занять. 2 семестр. 2018/2019 навч.рiк. ф.Архiтектурний. Курс 1.

АРХ-18-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теорiя арх. проектування: 322блекцiяОсн. доц.Зєрова А.О.
введ.в арх.проект.архiтектури
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Рисунок5003практикаОсн.
архiтектури
_Вiвторок_
8.00Нарисна геометрiя307, 328апрактикаНар.геометрii
9.30Iноземна мова (за 516а, 526практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
11.00Iсторiя мистецтв358лекцiяОсн. доц.Ревський I.С.
архiтектури
13.00чЖивопис i теорiя кольору358лекцiяОсн. доц.Протас Н.М.
архiтектури
_Середа_
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
8.00Iсторiя архiтектури i 322блекцiяОсн. доц.Бадюл М.Г.
мiстобудуванняархiтектури
9.30чВища математика324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
9.30зIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
11.00чВища математика327практикаПрикл.математ.
11.00зЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
_П`ятниця_
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурна композицiяобщ.1практикаОсн.
архiтектури
АРХ-18-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
14.30Iноземна мова (рос.)107практикаIнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова (рос.)107практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова (за 513, 516, 526практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
11.00Iсторiя мистецтв512лекцiяОсн. проф.Ревський С.Б.
архiтектури
13.00Теорiя арх. проектування: 512лекцiяОсн. доц.Зєрова А.О.
введ.в арх.проект.архiтектури
14.30Рисунок5003практикаОсн.
архiтектури
_Середа_
8.00Iноземна мова (рос./укр)107, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30чIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
9.30зЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
11.00чВища математика324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
11.00зВища математика327практикаПрикл.математ.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
8.00чЖивопис i теорiя кольору358лекцiяОсн. доц.Протас Н.М.
архiтектури
9.30Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
_П`ятниця_
8.00Архiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
9.30Нарисна геометрiя307, 328апрактикаНар.геометрii
11.00Iсторiя архiтектури i 512лекцiяОсн. доц.Бадюл М.Г.
мiстобудуванняархiтектури
АРХ-18-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
14.30Iноземна мова (рос.)в709практикаIнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова (рос./укр.)в709, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова (за 513, 516, 526практикаIноземн.мови
проф.спрямув.)
11.00Iсторiя мистецтв512лекцiяОсн. проф.Ревський С.Б.
архiтектури
13.00Теорiя арх. проектування: 512лекцiяОсн. доц.Зєрова А.О.
введ.в арх.проект.архiтектури
_Середа_
8.00Iноземна мова (рос.)в709практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
9.30зВища математика327практикаПрикл.математ.
11.00чВища математика324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
8.00чЖивопис i теорiя кольору358лекцiяОсн. доц.Протас Н.М.
архiтектури
8.00зЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
9.30Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектування517, 517апрактикаОсн.
архiтектури
13.00Рисунок5003практикаОсн.
архiтектури
_П`ятниця_
8.00Нарисна геометрiя307, 328апрактикаНар.геометрii
9.30Архiтектурна композицiя520практикаОсн.
архiтектури
11.00Iсторiя архiтектури i 512лекцiяОсн. доц.Бадюл М.Г.
мiстобудуванняархiтектури
АРХ-18-4п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теорiя арх. проектування: 322блекцiяОсн. доц.Зєрова А.О.
введ.в арх.проект.архiтектури
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова (за 222, 409практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 222, 409, практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув./рос.)
в709
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова (рос./укр.)в709, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова (за 222, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Iсторiя мистецтв358лекцiяОсн. доц.Ревський I.С.
архiтектури
13.00чЖивопис i теорiя кольору358лекцiяОсн. доц.Протас Н.М.
архiтектури
_Середа_
8.00Iноземна мова (рос.)в709практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Четвер_
8.00Iсторiя архiтектури i 322блекцiяОсн. доц.Бадюл М.Г.
мiстобудуванняархiтектури
9.30чВища математика324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
9.30зIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
11.00Нарисна геометрiя307, 328апрактикаНар.геометрii
13.00чЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
13.00зВища математика327практикаПрикл.математ.
14.30Iноземна мова (за 222, 409практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
8.00Архiтектурна композицiяобщ.1практикаОсн.
архiтектури
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
13.00Рисунок5003практикаОсн.
архiтектури
АРХ-18-5п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Теорiя арх. проектування: 322блекцiяОсн. доц.Зєрова А.О.
введ.в арх.проект.архiтектури
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мова (за 409, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
14.30Iноземна мова (за 409, 452а, практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув./рос.)
107
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова (рос.)107практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова (за 408б, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
11.00Iсторiя мистецтв358лекцiяОсн. доц.Ревський I.С.
архiтектури
13.00чЖивопис i теорiя кольору358лекцiяОсн. доц.Протас Н.М.
архiтектури
_Середа_
8.00Iноземна мова (рос./укр.)107, 452апрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
11.00Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
14.30Рисунок5003практикаОсн.
архiтектури
_Четвер_
8.00Iсторiя архiтектури i 322блекцiяОсн. доц.Бадюл М.Г.
мiстобудуванняархiтектури
9.30чВища математика324лекцiяПрикл.математ.доц.Вельмагiна Н.О.
9.30зIнженерна пiдготовка територiй 422лекцiяЗемлевп.,буд.ддоц.Трегуб О.В.
(осн.геодез.)
11.00чЖивопис i теорiя кольору5005практикаОсн.
архiтектури
11.00зВища математика327практикаПрикл.математ.
13.00Нарисна геометрiя307, 328апрактикаНар.геометрii
14.30Iноземна мова (за 409, 404практикаIнт.навч.iн.мов
проф.спрямув.)
_П`ятниця_
8.00Архiтектурна композицiяобщ.1практикаОсн.
архiтектури
9.30Архiтектурне проектуванняобщ.1практикаОсн.
архiтектури