?>

В академії працює комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 2461-л від 06.12.2018 р. у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з 11 по 13 грудня 2018 року включно проходить первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»  за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на кафедрі «Інформаційно-вимірювальних технологій і систем».

Експертна комісія у складі:

Голова комісії: Байцар Роман Іванович – професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка»,  доктор технічних  наук, професор,голова комісії;

Член комісії: Хімічева Ганна Іванівна –  професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Київського національного університету технологій та дизайну,  доктор технічних наук, професор

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
вверх