В академії працює комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Екологія»  зі спеціальності  101 «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 2964-л від 07.12.2018 р. у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з 17 по 19 грудня 2018 року включно проходить первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Екологія» зі спеціальності 101 «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на кафедрі «Екології та охорони навколишнього середовища».

Експертна комісія у складі:

Голова комісії: Гурець Лариса Леонідівна – доцент кафедри прикладної екології Сумського державного університету,  доктор технічних наук, доцент, голова комісії;

Член комісії: Кожемякін Геннадій Борисович  – завідувач кафедри прикладної екології та охорони праці Запорізької державної інженерної академії, кандидат технічних наук, доцент

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
вверх