?>

В академії працює комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Архітектура та містобудування» зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми ««Архітектура та містобудування»  зі спеціальності  191 «Архітектура та містобудування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 2963-л від 07.12.2018 р. у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з 17 по 19 грудня 2018 року включно проходить первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Архітектура та містобудування» зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на кафедрі «Архітектурного проектування та дизайну».

Експертна комісія у складі:

Голова комісії: Ніколаєнко Володимир Анатолійович – завідувач кафедри архітектури будівель та містобудування Полтавського національного технічного університету імені  Юрія Кондратюка,  доктор архітектури, професор, голова комісії;

Член комісії: Снітко Ірина Анатоліївна – доцент кафедри реконструкції, реставрації архітектурних об’єктів Харківського національного університету будівництва та архітектури, кандидат архітектури, доцент

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
вверх