ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Факультет промислового і цивільного будівництва

Документ без названия

Гуртожиток

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури надає своїм студентам місця в студентських гуртожитках, розташованих у радіусі 500 м від академії. Студентський гуртожиток № 2 і 3 розташовані в єдиному кварталі з академією, в 1 хвилині ходьби! Гуртожитку № 5, 6, 7, 8 і 9 являють собою студмістечко, що складається з п'яти дев'ятиповерхових корпусів, об'єднаних загальною галереєю - це справжній студентський кампус, оснащений всім необхідним для навчання та дозвілля, безпечний та комфортний. В гуртожитках проживають іноземні та іногородні студенти практично всіх спеціальностей академії, аспіранти, магістранти та молоді викладачі. Дані гуртожитки розташовані безпосередньо навпроти академії через вул. Чернишевського. У загальній галереї функціонують такі структури: санаторій-профілакторій, тренажерний зал, електронна бібліотека ДВНЗ ПДАБА, пральня. Усім іногороднім які навчаються, що надійшли в ДВНЗ ПДАБА з наданням місця в гуртожитку оформляється реєстрація в паспортно-візовій службі ОВС.

Студенти-призовники встають на тимчасовий військовий облік за місцем проживання. Для іногородніх абітурієнтів академія може надати можливість проживання в гуртожитку на період складання вступних випробувань за умови оплати у встановленому порядку.

Гуртожитки академії розташовані за наступними адресами:

49000, м. Дніпропетровськ, вул. Клари Цеткін, 13 (а, б, в, г), (корпуси 5, 6, 7, 8, 9).

49000, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 33, (корпус №1).

49000, м. Дніпропетровськ, вул. Жуковського, 6а (корпус №2).

49000, м. Дніпропетровськ, вул. Клари Цеткін, 9а, (корпус №3).

Адміністрація академії сприяє поліпшенню умов проживання студентів, створенню максимально комфортних умов побуту і відпочинку, з тим, щоб сприятливе середовище і залучення в активне соціальне життя вузу надали позитивний вплив на успішність і сприяли становленню студента як особистості.


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2017

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска