Prydniprovs’ka State Academy of
Civil Engineering and Architecture

EngРусУкр

Faculty of Industrial and Civil Engineering

Dean’s Office: 2006 room.

Phone:
+38(0562) 46-42-51

Документ без названия

Декан:
д. т. н., професор
Соколов
Ігор Анатолійович

 

 

 

Любі друзі!


Ми раді бачити вас в стінах найстарішого факультету ДВНЗ «ПДАБА», який по своєму класу і напряму є одним з кращих факультетів, які здійснюють підготовку студентів за базовими спеціальностями будівельного комплексу Придніпровського регіону.
Можна довго сперечатися про те, яка галузь людської діяльності є найважливішою і не прийти ні до якого рішення. Однак ніхто не стане сперечатися з тим, що кожна з них починається з будівництва. Куди б ми не кинули свій погляд, скрізь потрібно спочатку створити той Будинок, закласти наріжий камінь, від якого і в якому почнеться творчий процес.
В останні роки на факультеті, крім існуючих базових, відкриваються нові перспективні курси та дисципліни для підготовки бакалаврів, магістрів та аспірантів.
Майстерність, ентузіазм професорів і викладачів факультету, багато з яких є одночасно представниками бізнесу та некомерційних організацій, органів державної влади, надають можливість студентам отримати відмінні теоретичні знання і практичні навики.
Шановні абітурієнти, на факультеті перед вами відкриваються широкі можливості та широке поле діяльності.
Дерзайте, і ви не пошкодуєте!

Місія факультету ПЦБ

Сприяння розвитку будівельної галузі України і світової економіки в цілому завдяки підготовці висококваліфікованих кадрів на базі розробки та впровадження інноваційних методів навчання, а також здійснення науково-дослідної роботи.

Про факультет ПЦБ

Подпись: Ви талановиті, працелюбні, амбітні, впевнені в собі, прагнете до знань? Факультет ПЦБ пропонує Вам унікальний шанс отримати гідну конкурентоспроможну вищу освіту.
З 128 викладачів факультету більше 55% мають вчені ступінь і звання. У їх число входять 12 дійсних члена (академіка), 12 радників Міжнародної інженерної академії та Академії будівництва України, 13 докторів наук, 12 професорів, 59 кандидата наук, 59 доцентів.
Факультет проводить велику роботу з підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації в докторантурі та аспірантурі. Професорсько-викладацький склад факультету забезпечує дві спеціалізовані наукові ради академії:

1.СПЕЦІАЛІЗОВАНА вчена РАДА Д 08.085.01 з правом Прийняття до РОЗГЛЯДУ та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеню доктора технічних наук за спеціальностями:
- 05.23.02 - основи та фундаменти;
- 05.23.05 - будівельні матеріали та вироби;
- 05.23.08 - технологія та організація промислового та Цивільного будівництва.
2.СПЕЦІАЛІЗОВАНА вчена РАДА Д 08.085.02 з правом Прийняття до РОЗГЛЯДУ та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеню доктора технічних наук за спеціальностями:
- 05.02.01 - Матеріалознавство;
- 05.23.01 - будівельні конструкції, Будівлі та споруди;
- 05.23.17 - будівельна механіка.
Факультет підтримує тісні зв'язки зі спорідненими факультетами інших країн і проводить спільні роботи з вузами-партнерами багатьох країн. Також проводить спільні роботи з багатьма будівельними організаціями і фірмами-виробниками будівельних матеріалів, таких як Heidelberg Cement та ін.. Традиційно активно бере участь в реальному проектно-будівельному процесі міста. Серед організацій-партнерів факультету: «ПРОМБУДПРОЕКТ», «ДНЕПРГРАЖДАНПРОЕКТ», НВО «Созідатель» та ін.

Подпись: В даний час на факультеті ПЦБ навчається 1083 студентів, серед яких понад 70 громадян іноземних держав (В'єтнам, Марокко, Ліван, Камерун та ін.), в тому числі студенти з СНД. Їх навчанням займаються 128 викладачів, серед яких 12 дійсних члена (академіка) і 12 радника Міжнародної інженерної академії та Академії будівництва України, 13 докторів наук, 12 професорів, 59 кандидатів наук, 59 доцентів. Значна частина викладачів - випускники ДВНЗ ПДАБА.
Студенти факультету беруть участь у міських та міжнародних заходах, фестивалях, виставках, освітніх, художніх, міських студентських олімпіадах, форумах, спортивних змаганнях.
Студентам факультету в процесі навчання надаються всі види освітніх послуг: сучасні лінгафонні кабінети, лабораторії загальноосвітніх та інженерних кафедр, необхідні методичні вказівки, література та обладнання.
Навчальний процес має кафедральний та індивідуальний характер. Індивідуалізація навчання забезпечується великою питомою вагою самостійної дослідницької роботи студентів. Обов'язковим елементом навчального процесу є участь магістрантів з держав СНД, В'єтнама, Марокко та ін. у наукових семінарах та конференціях.

Факультет готує професійні кадри за такими напрямами (спеціальностями):

Подпись:

Бакалавр  – Напрям підготовки  6.060101 Будівництво  Термін навчання – 4 роки.
Спеціаліст – Спеціальність 7.06010101 Промислове і цивільне будівництво
Термін навчання – 1 рік.
Магістр – Спеціальність 8.06010101 Промислове і цивільне будівництво Термін навчання – 1 рік.

Напрямок
(спеціальність)

Дісципліни, профільні дисципліни

Знання та навички, що отримують студенти, специфіка навчання

Сфери можливого працевлаштування

6.060101, 7.06010101,
8.06010101,
Будівництво

(Промислове і цивільне будівництво)

Опір матеріалів, будівельна механіка, технічна механіка рідини та газу, будівельне матеріалознавство, інженерна графіка, інженерна геодезія, безпека життєдіяльності, інженерна геологія, архітектура будівель та споруд, метрологія і стандартизація, охорона праці, залізобетонні та кам'яні конструкції, металеві конструкції, основи механіки ґрунтів та фундаментів, будівельна техніка, технологія будівельного виробництва, організація будівництва, економіка будівництва, електротехніка в будівництві, водопостачання і водовідведення, теплогазопостачання і вентиляція, основи теорії пружності та пластичності, основи і фундаменти, звання і монтаж будівель і споруд, основи наукових досліджень та патентознавства, актуальні проблеми філософії і методології наукових досліджень, наукова іноземна мова, спецкурс за фахом, методи оптимізації при розв'язані інженерних задач, система автоматизованого проектування в будівництві, інтелектуальна власність, конструкції з дерева та пластмас.

Отримання професійних знань і навичок в питаннях технології, планування, організації та управління будівельним виробництвом; вміння вести розробку ескізних, технічних і робочих проектів об'єктів з використанням засобів автоматизованого проектування; володіння методами розрахунку будівельних конструкцій, систем інженерного обладнання житлових і промислових будівель і споруд.

1. В організаціях, що займаються проектуванням, будівництвом, експлуатацією унікальних будівель і споруд;
2. На підприємствах, що займаються розробкою та виготовленням будівельних матеріалів, виробів і конструкцій;
3. В органах державної влади та місцевого самоврядування.

 

Спортивні об'єкти що курірує факультет

Найменування

Віди спорту

Наменування

Віди спорту

Басейн

Плавання; Водне поло; Аквааеробіка

Зал боксу

Бокс

Ігровий зал

Футбол; Баскетбол; Волейбол; Бадмінтон; Теніс; ЗФП

Зал боротьби

Вольна боротьба; Дзюдо; Самооборона

Тренажерный зал

Пауерліфтінг; Армрестлінг; Гирєвий спорт; ЗФП

Спортивний зал №1

Аеробіка; Легка отлетика; Художня гімнастика

Зал оздоров люючих програм

Оздоровчі програми; ЗФП

Спортивний зал №2

Фехтування

Загальний ігровий зал

Настільний теніс

 

 

 

Профілакторій ДВНЗ ПДАБА

Санаторій-профілакторій ДВНЗ ПДАБА працює як установа загальнотерапевтичного профілю, розрахований на 50 місць в заїзд тривалістю від 18 до 24 днів.
У складі санаторію є три основних функціональних блоку: лікувальне відділення, житлово-побутовий блок, харчоблок.
Лікувальне відділення включає в себе: -кабінет лікаря-терапевта; -стоматологічний кабінет; -фізіотерапевтичне відділення, оснащене 25 апаратами; -інгаляторій; -кабінет теплолікування, електросну, ванного відділення; -кабінет ароматерапії; -массажний кабінет і кабінет лікувальної фізкультури.
Житлово-побутовий комплекс складається з 25 затишних світлих кімнат на дві людини, в якому передбачені всі умови для успішного навчання і відпочинку. Харчоблок санаторію-профілакторію має у своєму складі простору затишну їдальню на 100 місць і виробничі приміщення, обладнані всім необхідним.

Соціальний захист

Студенти ДВНЗ ПДАБА з очної форми навчання за рахунок коштів державного бюджету забезпечуються стипендіями у розмірі, що визначається нормативними правовими актами.
Студентам академії з очно-заочної форми навчання у встановленому порядку надаються заходи соціальної підтримки відповідно до чинного законодавства.
За активну участь у громадському житті, спортивні досягнення, відмінне навчання студенти заохочуються грамотами, цінними подарунками, грошовою премією.
Заходи соціальної підтримки дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, і дітей з обмеженими можливостями здоров'я:
- діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, що навчаються в ДВНЗ ПДАБА, а також студенти, що втратили в період навчання обох або одного з батьків, зараховуються на повне державне забезпечення до закінчення ними академії;
- діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, що навчаються в академії отримують соціальну стипендію.

Стипендії

ДВНЗ ПДАБА призначає виплату наступних стипендій студентам-відмінникам навчання

Стипендія Президента України

Стипендія Ради академії

Іменні стипендії

Стипендію ректора академії «За значне досягнення у навчальній та науковій діяльності»

Стипендію міської Ради

 

Відмінні риси наших випускників

 

Фактори

Перспективи

Затребуваність

затребуваність забезпечується наявністю:

 • навчально-методичної та науково-виробничої бази;
 • навчально-обчислювальним центром;
 • сучасним парком комп'ютерної та мультимедійної техніки;
 • кафедральних лабораторій;
 • науково-дослідних центрів;
 • наявністю кваліфікованих науково-педагогічних кадрів.
  • придбання міцних професійних навичок;
  • вільне володіння:
  •  персональними комп'ютерами;
  • математичними методами аналізу;
  • моделювання та оптимізації технологічних процесів.
  • набуття навичок:
  • підприємницької діяльності, бізнесу;
  • значним науково-дослідним запасом знань.

Фундаментальна
класична освіта

освіту відповідає державним освітнім та науковим стандартам на основі кращих традицій вітчизняної вищої школи з урахуванням сучасних вимог Європейського освіти.

 • широкий кругозір;
 • глибокі професійні знання;
 • конкурентоспроможність;
 • розвиток творчого інноваційного мислення.

Блискуча мовна підготовка

 • поглиблене навчання іноземним мовам протягом усього періоду навчання (8 годин на тиждень);
 • викладання цілого ряду фундаментальних і технічних дисциплін на іноземних мовах;
 • система послідовних стажувань за кордоном;
 • захист дипломного проекту / роботи на іноземних мовах;
 • участь викладачів із Західної Європи та Північної Америки в навчальному процесі.
 • поглиблене вивчення іноземних мов;
 • можливість навчання у вузах-партнерах;
 • можливість навчання за магістерськими програмами за кордоном;
 • можливість навчання за кордоном в аспірантурі (РhD програми);
 • можливість гарного працевлаштування;
 • використання іноземних мов у роботі;
 • перспектива кар'єрного росту.

 

Кафедри, що забезпечують підготовку за фахом ПЦБ

Назва кафедри

Випускаюча кафедра

Залізобетонних і кам'яних конструкцій

Основи і фундаменти

Планування та організація виробництва

Технологія будівельного виробництва

Будівельна механіки та опір матеріалів

 

Архітектура

Вища математика

 

 

 


© Prydniprovs’ka State Academy of Civil Engineering and Architecture, 1997–2018

24a, Chernyshevs’kogo St., Dnipropetrovs’k, Ukraine, 49600. Phone +380 56 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска