Стипендії для навчання і наукової діяльності у Швейцарії (2011/2012 навчальний рік)

Посольство Швейцарії в Україні оголошуе конкурс на отримання стипендій на 2011/2012 навчальний рік для проведення наукових досліджень або отримання ступеня магістра в одному з університетів Швейцарії.

Стипендії призначені для осіб, які демонструють визначні академічні здобутки, прагнуть продовжити навчання або наукову діяльність, мають диплом про вищу освіту, а їхній вік не перевищуе 35 років.

Обов’язковою вимогою е добре володіння іноземною мовою, яка е мовою викладання в обраному Вами навчальному закладі (німецька, французька, італійська, англійська).

Детальна інформація про процедуру участі в конкурсі (німецькою, французькою, італійською та англійською мовами) та необхідні формуляри містяться в рубриці Документи.

Аплікаційні документи (три примірники) надсилаються безпосередньо до Посольста Швейцарії в Україні (вул. Козятинська 12, 01015 Київ). Останній термін подачі документів – 1 грудня 2010 року.

Контакт

Илона Постемська
Тел.: +38 044 281 6135
E-mail: ilona.postemska@eda.admin.ch
http://www.eda.admin.ch/eda/uk/home/reps/eur/vukr/embkie/scolar.html

П’ятий конкурс учасників Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Дата проведення: 01.10.2010 — 01.05.2011

З 1-го жовтня 2010 року Фонд Віктора Пінчука розпочинае п’ятий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми "Завтра.UA" - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реестрацію буде відкрито на сайті програми www.zavtra.in.ua з 1 по 31 жовтня 2010 року.

Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників з контактів з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в режимі on-line.

Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, отримують від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах; беруть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо.

На сьогодні Програма охоплюе всі регіони України то більше 60 вищих навчальних закладів, що стали партнерами "Завтра.UA".

Мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Стипендії DAAD для навчання та проведення досліджень у Німеччині

У вересні 2010 року розпочинаеться щорічний конкурс на отримання стипендій DAAD для навчання та проведення досліджень у Німеччині. Цього року для України пропонуються 14 класичних програм: вони охоплюють як короткі програми — такі як стипендії для проходження літнього мовного курсу у Німеччині для студентів, наукові перебування викладачів ВНЗ та науковців, так і більш тривалі програми— дворічні стипендії на навчання у магістратурі та трирічні стипендії на проходження аспірантури з подальшим захистом дисертації у Німеччині.

Деякі з програм відкриті для шукачів з усіх спеціальностей, але існують і спеціальні програми за певними спрямуваннями, наприклад, програми для митців, журналістів, економістів, германістів. Спільна програма DAAD та Фонду відкритого суспільства OSI продовжуе фінансувати перебування українців у Німеччині з метою навчання у магістратурі, аспірантурі та проведення досліджень в галузі економічних, юридичних та суспільних наук.

Участь у багатьох програмах не передбачае обов’язкового володіння німецькою мовою—для них достатньо доброго володіння англійською мовою.

Докладний опис цих стипендіальних програм представлений на сайті www.daad.org.ua. Детальну інформацію щодо подання заяв та тесту з німецької мови можна отримати у лекторів DAAD, які е у найбільших містах України.

Стипендіальні можливості для студентів та аспірантів від фундації імені Генріха Бьолля

Німецька політична фундація імені Генріха Бьолля надае стипендії для навчання на магістерських та докторських програмах в університетах Німеччини.

Фундація надае стипендії в тому числі і українським студентам (магістрантам, аспірантам).

Брати участь у конкурсі на стипендію можуть студенти (магістранти, аспіранти) за наявності:

1) бакалаврського (магістерського) ступеня або навчання на дворічній магістерській чи трирічній (чотирирічній) аспірантській програмі в акредитованому університеті України;

2) дуже доброго знання німецької мови, підтвердженого сертифікатом про рівень знання мови. Усі інтерв’ю та відбіркові семінари проводяться німецькою мовою.

Не надаються стипендії тим, хто навчаеться на однорічній магістерській програмі або мае намір навчатися на платних програмах німецьких університетів (програма не покривае так звані tuition fees).

Претенденти на стипендію проходять триступеневий конкурсний відбір:

1) подання письмових документів;

2) співбесіда з викладачем (тривалістю близько одніеї години);

3) участь у відбірковому семінарі в Берліні (індивідуальне інтерв’ю та групова дискусія).

Апліканти мають надіслати на адресу стипендіального відділу Фундації такі документи:

1) аплікаційну форму (http://www.boell.de/scholarships/scholarships.html);

2) мотиваційний лист (1 сторінка);

3) CV у вигляді таблиці;

4) короткий опис попередніх студій;

5) лист від третьої сторони стосовно участі апліканта у громадській або політичній організації (1 – 2 сторінки);

6) рекомендаційний лист від викладача університету;

7) документи про освіту;

8) підтвердження про навчання в університеті;

9) сертифікат про знання німецької мови.

Документи мають бути надіслані на адресу:

Heinrich-Böll-Stiftunge.V.
Studienwerk – Scholarship Department
Schumannstr. 8
10117 Berlin

до 1 березня кожного року (зі штампом на конверті).

Сайт разработан в Создание сайтов в Днепропетровске - AIR design