ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Волошко Владислав Миколайович

Асистент,

Кар'єра

Наукові досягнення

у 1994 р. з відзнакою закінчив будівельно-технологічний факультет Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція», в 2002 р. - аспірантуру Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА). Працював стажером - дослідником, зараз асистент кафедри теплотехніки та газопостачання ПДАБА, з 2004 р. – заступник декана факультету ТЖЗ з виховної роботи

Інтереси

Викладає курси

теплопостачання, експлуатація систем ТГПВ, математичні методи рішення інженерних задач, технологія монтажних та заготівельних робіт.

Діяльність в Академії

Публiкацiї

«Цивільно-патріотичне виховання студентів» «Заходи позаучбової виховної роботи» «Громадянське виховання молоді» «Теплоспоживання споруд з різною температурою внутрішнього повітря при центральному якісному регулюванні відпуску теплоти»

Методичні розробки

Методичні вказівки для виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни “Математичні методи рішення інженерних задач” Методичні вказівки до розрахунку пластинчатих теплообмінних апаратів Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Теплопостачання» Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Експлуатація систем ТГПВ» Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Математичні методи рішення інженерних задач»

© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2018

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска