ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Студентське життя

Культурно-масова робота


Мета напряму - підвищення культурного рівня студентів з метою формування в них моральних, духовних, культурних цінностей і потреб, етичних норм поведінки в суспільстві, а так само створення умов для творчої самореалізації студентів через художню самодіяльність і культурно-масову роботу.

За цим напрямком найцікавішими заходами є такі конкурси: «Академія має талант» і «Міс ПДАБтаА». В обох конкурсах було приблизно 15 конкурсантів і близько 500 глядачів. У першому конкурсі студенти показували свої таланти: хтось співав, хтось танцював, навіть були хлопці, які грали в настільний теніс всім крім ракеток: це були і тарілки, і сковорідки, і ...

А одна конкурсантка написала і заспівала гімн академії. Другий же конкурс, «Міс ПДАБА», показав нам найкрасивіших дівчат академії. Відразу був дуже серйозний відбір, де було відібрано 15 найкрасивіших дівчат з 40. Відібрані дівчини близько місяця готувалися, і в підсумку представили себе найкращим чином. За результатами конкурсу обрали переможницю в номінації «Міс Академія» і «Міс глядацьких симпатій».

Так само учасниця від нашого ВУЗу завоювала в міському конкурсі краси «Міс студентство 2010» титул «Міс привабливість».

Ще одне з минулих цікавих заходів - «День Валентина», - стало вже традиційним для нашої академії. Воно присвячене Всесвітньому дню закоханих і складається з двох частин: «Любовний аукціон» і «Пошта закоханих». Цього року студенти та співробітники відправили і отримали більше 2000 валентинок.

У цьому році був проведений вечір знайомств першокурсників. Він проходив у нічному клубі «Jackson», де хлопці знайомилися, танцювали і брали участь у тематичних конкурсах.

Також цього року було проведено міжфакультетський КВН, вфіналл якого вийшли три найкращі команди з факультетів ПЦБ і ТЖЗ.

Учасники зіграли три конкурси: привітання, біатлон і домашні завдання, що проходили під гаслом «Не схожий на тата». Команди виступали за встановленою жеребкуванні і одна за одною вражали впевненість і легкість в подачі своїх заготовок, подарували безліч незабутніх емоцій і нестандартного гумору.


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2018

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска