ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Академія

Щирі посмішки – найкраща подяка!

По инициативе Днепропетровского областного молодежного совета и при поддержке губернатора Днепропетровской области Александра Юрьевича Вилкула с 16 по 19 декабря состоялась большая благотворительная акция «Студенты детям». Активная молодежь Приднепровской государственной академии строительства и архитектуры поздравила детские дома области с праздником Святого Николая.

 

«Если ты счастлив – помоги детям» - под этим девизом в нашей академии прошла социальная акция помощи детям больным ДЦП. Ведь скоро Новый год и этим деткам так важно, чтобы им достался кусочек тепла, радости и внимания. Все желающие могли сделать благотворительный взнос в размере нефиксированной суммы, а также подарить вещи, книги, игрушки. Как показал результат, наши студенты и преподаватели не остались равнодушны и охотно подержали данный проект.

На собранные деньги, а сумма составила 4166 грн. по рекомендации руководства школы-интерната, было куплено множество игрушек, конструкторов, развивающих игр, канцтоваров, книг – всё то, что делает жизнь детей более яркой и красочной. Помимо материальных средств также было собрано большое колличество вещей, игрушек, книг, которые наши студенты и преподаватели с радостью подарили детям.

Творчески к этому вопросу подошли студенты экономичесого факультета, которые организовали ярмарку кулинарных изделий, с помощью которой были собранны деньги для помощи детям-сиротам.

Ничто не может заменить эту искреннюю радость в ожидании праздника и чуда на лицах детей. Глядя в эти искренние чисты глаза, ты понимаешь: как важна та малая капля внимания и заботы, как немного нужно, чтобы эти дети почувствовали себя нужнее и счастливее.

Мини-концерт, который организовал комитет молодёжи, поселил в детях веселье и ощущение праздника. Ну а какой же праздник без подарков?! Ребята были в восторге от полученных под ёлку игрушек и, конечно же, сладких подарков.

Мы надеемся, что грядущие праздники вселят в душу каждого искру благодеяния и такие массовые благотворительные акции станут доброй традицией для нашей академии.
КВН

3-го листопада в стінах нашої академії відбувся міжфакультетський КВН. Студенти різний курсів та факультетів проявили активність і зацікавленість у проведенні цього заходу. Але, на переможний рубіж змагань вийшло всього три команди веселих та кмітливих: «Прямий ефір» (1-й курс ПГС), ГОСТІ (3-й курс Тжз) і «Тронякі» (2-й курс ПГС).

Учасники зіграли три конкурси: привітання, біатлон і домашні завдання, що проходили під гаслом «Не схожий на тата». Команди виступали за встановленою жеребкуванні і одна за одною вражали впевненість і легкість в подачі своїх заготовок, подарували безліч незабутніх емоцій і нестандартного гумору.

Хлопці добре попрацювали, і глядацький зал не раз вибухав сміхом, а усмішка не сходила з осіб протягом усього турніру. Переможених не було, адже талант учасників був оцінений і визнаний, складом журі і присутніми в залі, численними оплесками. Однак, одна команда особливо виділилася злагодженістю в роботі, умінням себе подати і звичайно ж хорошими жартами. Команда «Прямий ефір» - стала головним призером кубка КВН Будівельної академії.

Хочеться привітати хлопців з перемогою, а також з наданою їм можливістю представляти наш ВНЗ в майбутньому кубку «КаВуН». Успіхів Вам і майбутніх перемог!


Студенти 18-го століття в Дніпропетровську.

Катеринослав 18 століття і сучасний модернізований Дніпропетровськ, вишукані вечірні наряди і fashion-покази відомих дизайнерів, джентльменські манери і клубна культура наших днів. Здавалося б, що схожості між цими поняттями не знайти, але креативним студентам все під силу.

17 листопада 2011 студенти Дніпропетровська з головою поринули в історію розваг. Зовсім не випадково для проведення першого студентського балу був вибраний дорогою і витончений культурний центр «Опера». Заклад знаходиться в старовинному особняку з бездоганно відновленим інтер'єром і органічно інтегрованими елементами хай-тека, саме цей фактор додав події реальності.

Відповідно всіма правилами бал відкривався святковим вальсом, в якому було задіяно 100 пар (по 10 від кожного університету). Серед танцюючих були як професіонали, так і абсолютні новачки, але після тривалих репетицій з досвідченими хареографамі-постановниками всі хлопці показали вищий клас. Запрошення по праву дісталися «вершкам» нашого студентства, тому серед гостей були активісти своїх університетів, відмінники, призери олімпіад губернаторських та інші. Під час танцювальних дій запрошені мали можливість скуштувати страви на святковому фуршеті. В урочистостях взяли участь керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної ради, з ініціативи губернатора Олександра Вілкула цей захід стане щорічною подією.

Наша академія дуже добре зарекомендувала себе в цьому заході. Крім того, що пари Придніпровської державної академії будівництва та архітектури показали себе краще за всіх, королем балу став студент 5-го курсу механічного факультету - Олександр Косаренко. Атак ж одним з організаторів був - глава студради ПДАБА, студент 4-го курсу факультету ПГС, Мартенс Олексій, а хореографом балу був - студент 4-го курсу будівельного факультету, Величко Володимир.

Традиції 18 століття були гармонійно розбавлені сучасними конкурсами, майстер класами з латиноамериканських танців і нічний дискотекою. Родзинкою вечора став вибір короля та королеви балу, які були нагороджені цінними призами.

Через деякий час хлопці не припиняють ділитися враженнями. Сотні яскравих фотографій і відеозаписів все ще є головною темою для обговорення. Все тому, що такий студентський бал виділився серед звичайних заходів Дніпропетровська, щорічне його проведення стало б хорошою відмітною рисою нашого міста та студентства.


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2018

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска