ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Рада молодих вчених

Відкриття обласного молодіжного наукового клубу

Відкриття обласного молодіжного наукового клубу «Південне сузір'я»


17 вересня 2014 р. о 17.30 в Патентно-технічному відділі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття обласного молодіжного наукового клубу «Південне сузір'я». Головними ідеологами та організаторами цього клубу стали молоді спеціалісти КБ «Південне»: Світличний Р. та Семененко П. Ідею підтримали та приєдналися до її реалізації Рада молодих вчених Дніпропетровської області та Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека.
Метою Наукового клубу є підвищення інтелектуального рівня та зацікавленості науковою діяльністю серед студентської молоді, консолідація молодих вчених регіону, студентів, усіх, хто цікавиться певними питаннями науки і техніки, пошук обдарованої молоді, однодумців та утворення міжуніверситетських наукових колективів з метою спільної участі у наукових конкурсах та реалізації спільних проектів.
Серед запрошених гостей на відкриття Клубу були керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної бібліотека, представники ВНЗ/НДУ, Дніпропетровської обласної молодіжної адміністрації, студентських організацій, голови Рад молодих вчених ВНЗ/НДУ області.
Нашу академію на цьому заході представляли: голова Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБтаА Єлісєєва М.О., доцент каф. технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Шаповалова О.В., доцент каф. технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Дехта Т.М. та асистент, аспірант каф. реконструкції і управління в будівництві Маланчий С.О.
Відомому на весь світ конструкторському бюро «Південне» в цьому році виповнилося 60 років з дня заснування. От і перша лекція була присвячена саме ювілярам та називалася «Будник В.С. і Янгель М.К. – засновники та перші керівники ОКБ -586 (ДП «КБ «Південне»). Доповідачі цієї теми розповіли цікаві факти з історії своєї установи та представили фільм про ракетоносії та інші апарати, розроблені та виготовлені КБ «Південне». Дана тематика дуже зацікавила всіх учасників засідання Клубу. Дякуємо ювілярам за змістовну презентацію своєї роботи та бажаємо їм натхненої та плідної праці ще довгі роки.
Засідання Наукового клубу проходитимуть щомісяця кожну третю середу орієнтовно о 17.30 у патентно-технічному відділі (К.Маркса, 18, к. 21, 3-й поверх) і є безкоштовними та відкритими для усіх бажаючих. Формат засідань Клубу передбачає дискусійні обговорення учасників.
Розклад лекцій і тематику засідань можна продивитись на сайті Ради молодих вчених Дніпропетровської області dniprormv@ukr.net:
22.10.2014 – «Демонополізація освіти і науки в Україні: за і проти»
19.11.2014 – «Управління знаннями»
18.12.2014 – «Про впровадження швидкісного руху поїздів «Hyundai» на українських залізницях»
На 2015 рік заплановані наступні лекції: «Органічний синтез та його фінансові перспективи», «Універсальні принципи формування складної хаотичної динаміки в еволюційних системах вільної природи», «Міжнародне наукове співробітництво у рамках програм фонду ім. Гумбольдта».
Усі пропозиції та зауваження щодо роботи Клубу можна висловити на сторінці Ради молодих вчених Дніпропетровської області у Фейсбуці.

 

З повагою,
Голова Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБтаА
к.т.н. Єлісєєва М.О.


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2017

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска